Olijfolie en schroeien gaat bij mij niet samenquote:Op zaterdag 18 maart 2006 17:38 schreef immortalsean het volgende:
olijfolie om de buitenkant dicht te schroeien,
Eensch. Gezouten echte boter.quote:Op zaterdag 18 maart 2006 22:08 schreef DeVinger het volgende:
Gewoon wat boter op de buitenkanten smeren
Je moet ook gewone olijfolie gebruiken voor warme gerechten. Voor koude gerechten kan je beter extra vierge gebruiken.quote:Op zaterdag 18 maart 2006 22:07 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Olijfolie en schroeien gaat bij mij niet samen
Olijfolie is fijn voor koude gerechten en roerbakken, maar alles wat qua temperatuur daarboven komt is een no-no voor mij, vanwege de lelijke bijsmaak van olijfolie wanneer het te ver verhit wordt.![]()
Hoe milder de olijfolie, hoe heter het vuur kan staan, maar de mildste olijfolie is nog niet echt geschikt voor schroeien e.d.quote:Op zondag 19 maart 2006 13:14 schreef henkSX het volgende:
[..]
Je moet ook gewone olijfolie gebruiken voor warme gerechten. Voor koude gerechten kan je beter extra vierge gebruiken.
Dat lijkt me niet te vreten.quote:Op maandag 20 maart 2006 14:57 schreef Blik het volgende:
Brie, Honing, walnoten
of
Oude kaas, spek, uienringen
Deze en net nog gegeten.quote:Op donderdag 2 maart 2006 16:41 schreef Sandertje21 het volgende:
Met ham en kaas.
In Frankrijk verkopen ze baguettes en croque-monsieurs met knakworstjes erin, en daaroverheen een heleboel gesmolten kaas! Echt een vetbommetje maar wel heel lekker.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 01:56 schreef Fonzarelli het volgende:
Een tosti met Kaas en tussen de kaas Knakworstjes!![]()
Wel eerst even de knakworstjes koken.![]()
Moet je maar eens proberen, de tosti met honing is echt een tosti voor de zoetekauw, is bijna een soort van toetje. De tosti met oude kaas, spek en ui is echt zoooo lekker, zou je op het eerste gezicht niet zeggen.quote:
Nog wat sambal erbij en dan issie perfectquote:Op woensdag 29 maart 2006 02:37 schreef Morwen het volgende:
De ideale tosti voor mij is witbrood met daartussen 2 plakken belegen kaas en 1 plak achterham. Geen boter![]()
Smeerkaas, tenenkaas, piemolkaasquote:
Wat een smakelijke alternativen biedt je hier!quote:Op woensdag 29 maart 2006 02:56 schreef Morwen het volgende:
[..]
Smeerkaas, tenenkaas, piemolkaas![]()
En anders morgen weer een dag![]()
Ja is dat lekker? Heb nog wat pita's liggen.quote:Op dinsdag 4 april 2006 17:21 schreef MLF het volgende:
tosti kan met witbrood maar probeer eens met een pita broodje
Na het uitgaan nam ik vaak een lekkere pita kaas of pita hawai!! Hmmm heerlijk! Wel flink veel kaas erop!quote:Op dinsdag 4 april 2006 23:16 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Ja is dat lekker? Heb nog wat pita's liggen.
quote:Op woensdag 5 april 2006 16:28 schreef Gesloten het volgende:
De tosti wordt nog lekkerder als je hem na het beleggen doormidden snijdt.
Dus niet zo:
[afbeelding]
Maar zo!:
[afbeelding]
![]()
quote:Op zaterdag 27 mei 2006 05:59 schreef Morwen het volgende:
Men neme 2 sneetjes wit brood, beleg die met 2 plakken jong belegen Goudse kaas en 1 plak ham. Mix creme fraiche met geraspte kaas, peper zout en nootmuskaat door elkaar (de hoeveelheid ligt aan het aantal tosti's). Leg deze gemixte creme op de belegde boterhammen en plaats onder de grill voor ongeveer 20 minuten. Mjam![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |