quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:40 schreef PC eend het volgende:
Flugel wordt ooit nog wel eens een goeie mod![]()
Voor een newbie doet ze het al hartstikke goed.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:40 schreef PC eend het volgende:
Flugel wordt ooit nog wel eens een goeie mod![]()
Maar ze moet nog veel lerenquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:44 schreef golfer het volgende:
[..]
Voor een newbie doet ze het al hartstikke goed.
quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:34 schreef flugeltje het volgende:
Okay, laatste kans, lief zijn enzo....
quote:
Oké.quote:
Ja, maar ik ruil ze alleen tegen die naaktfoto's van tann die jij altijd van haar kreegquote:
Heet geen Tanja, maar Lotte is leukquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:48 schreef Manu82 het volgende:
Ontopic dan Tann heb je vanavond nog Lotte gekeken?
Word ze niet, ze is TE aardig voor een modjequote:Op woensdag 1 maart 2006 19:40 schreef PC eend het volgende:
Flugel wordt ooit nog wel eens een goeie mod![]()
Mij uitgezonderd tochquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:52 schreef Coos het volgende:
Nu maar hopen dat iedereen met de handrem erop post.![]()
quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:07 schreef schatje het volgende:
De ban van Peter6000 is opgeheven.
Welkom terug jongen![]()
.
Zet um op Peter....ik weet zeker dat je het dit keer tot het einde van HBB weet vol te houden.quote:
5 dagen moet idd kunnenquote:Op woensdag 1 maart 2006 20:14 schreef Jappie het volgende:
[..]
Zet um op Peter....ik weet zeker dat je het dit keer tot het einde van HBB weet vol te houden.![]()
Weer een kruistocht die succes heeft in deze HBB! Goede bijnaam trouwens voor dit forum HBB kruistochtquote:Op woensdag 1 maart 2006 20:16 schreef Nostalgist het volgende:
Vond mijn TT mooier ...... Maar ja, goed dat er voortschreidend inzicht is !
Manu, gefeliciteerd !! De 50 is er toch gekomen![]()
![]()
Heb je al een plan?quote:
In alle betekenissen !!quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:17 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Weer een kruistocht die succes heeft in deze HBB! Goede bijnaam trouwens voor dit forum HBB kruistocht![]()
![]()
Oh die zijn wel leuk, voor Jos haar albumquote:Op woensdag 1 maart 2006 20:36 schreef Annelies-G het volgende:
Tanja had je deze al ? lijkt me leuk voor je om te bewaren, heb hem van een club , netjes gevraagd maar die club is dood, wacht ff tot hij in ruste is ( daar komt ie in als der niks meer gebeurd n 4 week ) maar heb deze twee alvast gestolen![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Nice Liesjequote:Op woensdag 1 maart 2006 20:36 schreef Annelies-G het volgende:
Tanja had je deze al ? lijkt me leuk voor je om te bewaren, heb hem van een club , netjes gevraagd maar die club is dood, wacht ff tot hij in ruste is ( daar komt ie in als der niks meer gebeurd n 4 week ) maar heb deze twee alvast gestolen![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Doe je best!quote:
Nee, maar jij ook niet toch?quote:Op woensdag 1 maart 2006 14:27 schreef tann het volgende:
dat meen je?? maar had je rob zn salade wel gechecked?? dat was de deal namelijk...
Flikker op enge bad food stalkerquote:Op woensdag 1 maart 2006 21:16 schreef Pinball het volgende:
Fijn dat deze weer open is trouwens, kan ik even lekker crossposten:
[..]
Nee, maar jij ook niet toch?
En daarbij, 2 blaadjes sla en een plakje komkommer heeft niks met gezond eten te maken.
Ik vond het nogal vreemd, vooral omdat je die magnetronmaaltijden weg had gegooid. Daar zit volgens mij minder vet en meer vitaminen in dan in een broodje shoarma met flink saus.
50 en een half om precies te zijnquote:
Betekend dat eigenlijk dat Tanja's moeder hier niet meer mag komen vertellen wat zij nou echt van LS vindtquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:34 schreef flugeltje het volgende:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
disclaimer: De mods behouden zich het recht voor bij eventuele vete-achtige uitspattingen de topicreeks voorgoed om zeep te helpen.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
En dat is nog zonder die 1000 slowchat topics gedurende BB5.quote:
Dat mag dan in het offtopic-topic.quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:34 schreef PC eend het volgende:
[..]
Betekend dat eigenlijk dat Tanja's moeder hier niet meer mag komen vertellen wat zij nou echt van LS vindt
Want daar zat ik eigenlijk wel op te wachten![]()
yeah topic 50 voor tann!!! dope ook dat spongebob ook nu in china te zien isquote:Op woensdag 1 maart 2006 20:36 schreef Annelies-G het volgende:
Tanja had je deze al ? lijkt me leuk voor je om te bewaren, heb hem van een club , netjes gevraagd maar die club is dood, wacht ff tot hij in ruste is ( daar komt ie in als der niks meer gebeurd n 4 week ) maar heb deze twee alvast gestolen![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:49 schreef Suikeroom het volgende:
yeah topic 50 voor tann!!! dope ook dat spongebob ook nu in china te zien is![]()
Ze moet nog twee maanden, eens kijken of zij harder giltquote:Op woensdag 1 maart 2006 22:00 schreef melke het volgende:
Tanja in Belgie zit er ook een zwanger meisje in BB!
Die kans lijkt me heel grootquote:Op woensdag 1 maart 2006 22:02 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze moet nog twee maanden, eens kijken of zij harder gilt![]()
Mogguh!quote:
nee gemist helaas, dadelijk herhaling...quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:48 schreef Manu82 het volgende:
Ontopic dan Tann heb je vanavond nog Lotte gekeken?
bij mn ouders lag een beetje sneeuw, hiero misschien een paar vlokjes...hoop dat het zo blijft...quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:52 schreef Coos het volgende:
O wat lief Flugel.![]()
Nu maar hopen dat iedereen met de handrem erop post.![]()
Tann, ben je al ingesneeuwd daar in het hoge noorden??![]()
quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:36 schreef Annelies-G het volgende:
Tanja had je deze al ? lijkt me leuk voor je om te bewaren, heb hem van een club , netjes gevraagd maar die club is dood, wacht ff tot hij in ruste is ( daar komt ie in als der niks meer gebeurd n 4 week ) maar heb deze twee alvast gestolen![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
ik ga het zeker volgen!!quote:Op woensdag 1 maart 2006 22:02 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ze moet nog twee maanden, eens kijken of zij harder gilt![]()
quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:02 schreef Suikeroom het volgende:
hmm hebben ze in Belgie geen last van de arbeidsinspectie? of houden ze daar ook bewust info achter tot dat de bevalling geweest is?
bronquote:Big Brother-baby mag maar enkele uren in beeld
Kathleen gaat het Big Brother-huis binnen.
Als de zwangere Big Brother-kandidate Kathleen lang genoeg in het huis blijft om er haar kind te baren, dan zal haar baby daarna slechts een paar uur in beeld mogen komen. Dat zegt de Arbeidsinspectie.
"We moeten rekening houden met de wet op kinderarbeid", zegt adviseur-generaal Ludo Beck. De Nederlandse Big Brother-baby mocht twee uur per dag in beeld komen. In België is de wet strenger.
De Arbeidsinspectie rekent erop "dat tussen de geboorte en de exit maximaal veertien dagen zullen zitten. Om aan niet té veel uren te komen, zullen er dagen zijn dat het kindje niet in beeld komt."
Wellicht moet er een afgeschermde ruimte voor de baby komen in het huis. Als die nog nodig is. Want gisteren werd Kathleen als eerste uit het huis gestemd. Ze werd echter ondergebracht in een 'geheime kamer', zodat ze nog even in het programma blijft. Later zal blijken wat de tv-makers met haar plan zijn. (CL)
Oeh, hier ligt er wel een pakkie, en je ouders wonen geloof ik 30 km bij mij vandaan, blaas het er wel heenquote:Op donderdag 2 maart 2006 00:03 schreef tann het volgende:
[..]
bij mn ouders lag een beetje sneeuw, hiero misschien een paar vlokjes...hoop dat het zo blijft...
dat vroeg ik me ook al af hoe ze dat doen...weet jij dus ook niets van..ben benieuwd..quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:02 schreef Suikeroom het volgende:
hmm hebben ze in Belgie geen last van de arbeidsinspectie? of houden ze daar ook bewust info achter tot dat de bevalling geweest is?
quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:05 schreef Shirley het volgende:
Erg leuk hoor, sneeuwpopjes maken, maar ik wil zon! Warmte, zomer.... *zucht*
Ik ookquote:Op donderdag 2 maart 2006 00:05 schreef Shirley het volgende:
Erg leuk hoor, sneeuwpopjes maken, maar ik wil zon! Warmte, zomer.... *zucht*
quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:09 schreef Shirley het volgende:
Gelukkig verspreiden we hier al één en al warmte en gezelligheid
?jos 2 uur per dag? was dat maar waar, twas 8 uur tot het einde van BB, wat ik per 2 uur op mocht nemen.... maar door wie is ze eruit gestemd,door de bewoners?quote:
he das balen....quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:08 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ook![]()
Nou zit ik nog zonder auto ook, mijn ruitenwissers zijn losgelaten van binnen.
Dus de auto staat bij de garage, waar ze weer personeelstekort hebben door een griepgolf, waardoor ik dus een half uur kon lopen naar huis, en morgen weer een half uur lopen om de auto weer op te halen![]()
Yup, maar ze vermoeden dat ze net als Rob in een ander kamertje zit, ben benieuwd, heb de streams al wel gezien , ziet er goed uitquote:Op donderdag 2 maart 2006 00:11 schreef tann het volgende:
[..]
?jos 2 uur per dag? was dat maar waar, twas 8 uur tot het einde van BB, wat ik per 2 uur op mocht nemen.... maar door wie is ze eruit gestemd,door de bewoners?
ghi nee lama..quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:06 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Oeh, hier ligt er wel een pakkie, en je ouders wonen geloof ik 30 km bij mij vandaan, blaas het er wel heen![]()
er stond dat ze er uit was gestemd in dat stukje hierboven, rob was dat niet dat was een vage opdracht....kga morge wel ff checku want dat zou ik jammer vinde...quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:13 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Yup, maar ze vermoeden dat ze net als Rob in een ander kamertje zit, ben benieuwd, heb de streams al wel gezien , ziet er goed uit
Ingrid was ook zogenaamd weggestemd, die kwam ook toen in dat geheime kamertje terecht in BB5quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:15 schreef tann het volgende:
[..]
er stond dat ze er uit was gestemd in dat stukje hierboven, rob was dat niet dat was een vage opdracht....kga morge wel ff checku want dat zou ik jammer vinde...
Er waren 3 bewoners die de opdracht hadden gekregen om een willekeurige bewoner weg te stemmen Ze kozen haar. Niet wetende dat ze in een kamer ernaast is gezet. Er zit ook een seropositieve bewoner in, en een stelletje. Tenminste, zo heb ik het begrepen.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:15 schreef tann het volgende:
[..]
er stond dat ze er uit was gestemd in dat stukje hierboven, rob was dat niet dat was een vage opdracht....kga morge wel ff checku want dat zou ik jammer vinde...
Na wat overleg kozen de drie niet voor stripster Audrey of de seropositieve Kenny, maar wel voor de 22-jarige zwangere Kathleen. Geen bevalling in het huis, dus. Daar leek het alvast op, tot Kathleen via een aparte deur het huis moest verlaten en zo langs een trap terechtkwam in een aparte kamer, waar twee kerels haar stonden op te wachten.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:11 schreef tann het volgende:
[..]
?jos 2 uur per dag? was dat maar waar, twas 8 uur tot het einde van BB, wat ik per 2 uur op mocht nemen.... maar door wie is ze eruit gestemd,door de bewoners?
ah thnx for warning, dan ga ik ook, tot morge truste *ook niet zwaai*quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:15 schreef Kimske het volgende:
ik ga ff online lotte kijken en dan zzzzzlapen! Morgen afscheid stage.. doeiii *niet zwaait*
Morgen vast nog meer balen, dan krijg ik de rekeningquote:
Kijk ze en trusten Kim en Tan, Lotte was weer mooi :p ( zwaait ook niet terug)quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:17 schreef tann het volgende:
[..]
ah thnx for warning, dan ga ik ook, tot morge truste *ook niet zwaai*
oja......is ook zo......maar door het publiek toch zgn? publiek zal in belgie toch niet al gestemd hebben?quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:16 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ingrid was ook zogenaamd weggestemd, die kwam ook toen in dat geheime kamertje terecht in BB5
Dat weet ik niet, heb nog niet naar BB België gekekenquote:Op donderdag 2 maart 2006 00:23 schreef tann het volgende:
[..]
oja......is ook zo......maar door het publiek toch zgn? publiek zal in belgie toch niet al gestemd hebben?
ooooooow gelukkig, zou het echt jammer vinden als ze er al uit is...dus gelijk al door de groep weg gestemd..hm...weet je ook hun reden?quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:16 schreef Shirley het volgende:
[..]
Er waren 3 bewoners die de opdracht hadden gekregen om een willekeurige bewoner weg te stemmen Ze kozen haar. Niet wetende dat ze in een kamer ernaast is gezet. Er zit ook een seropositieve bewoner in, en een stelletje. Tenminste, zo heb ik het begrepen.
Trustequote:Op donderdag 2 maart 2006 00:23 schreef Shirley het volgende:
Lieve mensen, ik ga ook richting bed. Welterusten aan allen en tot ziens.
En in plaats van zwaaien, doe ik een afscheidscheer.DOEI
2 kerels......verdacht.....verdacht......quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:17 schreef schatje het volgende:
[..]
Na wat overleg kozen de drie niet voor stripster Audrey of de seropositieve Kenny, maar wel voor de 22-jarige zwangere Kathleen. Geen bevalling in het huis, dus. Daar leek het alvast op, tot Kathleen via een aparte deur het huis moest verlaten en zo langs een trap terechtkwam in een aparte kamer, waar twee kerels haar stonden op te wachten.
Ze zegt 'online' kijken, dat kan volgende week ook nog wel een keertje.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:17 schreef tann het volgende:
ah thnx for warning, dan ga ik ook, tot morge truste *ook niet zwaai*
Nee, weet de reden niet. Vast omdat ze zwanger is. Maar ik ging weg. De mazzel!quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:24 schreef tann het volgende:
[..]
ooooooow gelukkig, zou het echt jammer vinden als ze er al uit is...dus gelijk al door de groep weg gestemd..hm...weet je ook hun reden?
Ga nou aub niet hier ook een zwaaitopic van maken.quote:
ja, maar ik ben heel erg benieuwd hoe ze dat gaan doen met na de bevalling...ben benieuwd of dat ook beter is geregeld voor de kleine en moeder....want heel eerlijk was dat kamertje alleen voor jos en mij niet zo top...maar ja....quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:17 schreef Suikeroom het volgende:
ze zit er geloof ik nog wel in, ze hebben ook iemand met hiv een homo en een stelletje.. concept is daar wel beter uitgewerkt dan BB hiero
Ik zwaai toch niet?quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:26 schreef APK het volgende:
[..]
Ga nou aub niet hier ook een zwaaitopic van maken.![]()
Behoorlijk compackt he?quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:26 schreef tann het volgende:
[..]
ja, maar ik ben heel erg benieuwd hoe ze dat gaan doen met na de bevalling...ben benieuwd of dat ook beter is geregeld voor de kleine en moeder....want heel eerlijk was dat kamertje alleen voor jos en mij niet zo top...maar ja....
Misschien hebben ze goed naar BB5 in NL gekeken.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:24 schreef tann het volgende:
[..]
ooooooow gelukkig, zou het echt jammer vinden als ze er al uit is...dus gelijk al door de groep weg gestemd..hm...weet je ook hun reden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |