Ik denk eerder dat het Gawaine is, maar goed dat combineert ook.quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:23 schreef hicham het volgende:
Vage combinatie, TL met SM'ers. Zou zomaar de Fok!MC kunnen zijn![]()
Is dat nu die van motorbanden Spanje?quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:48 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat het Gawaine is, maar goed dat combineert ook.![]()
Leuk prijslijstje.![]()
Staat het in Spaans?quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:51 schreef worldpimber het volgende:
Is dat nu die van motorbanden Spanje?
Moet ik hier nu echt op ingaan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gawaine is part of the Fok!MCquote:Op donderdag 2 maart 2006 14:48 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat het Gawaine is, maar goed dat combineert ook.![]()
Leuk prijslijstje.![]()
quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:08 schreef Worldbeater het volgende:Hmm, ja dus?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.60/65 uur zwaar werk per weekquote:Richting: logistiek
Plaatsingsdatum: 2 maart 2006
voor een groot keukenbedrijf in Waalwijk. Samen met een collega bezorg je keukens in Nederland. Je controleert de keuken op juistheid, beschadiging en compleetheid. Je bekijkt de plaats waar de keuken moet komen op werkbaarheid voor de monteur, je checkt deze op aansluitpunten voor gas, water en elektra en je controleert of de muren correct afgewerkt en recht zijn. Belangrijk voor deze functie is dat je ruimtelijk inzicht hebt, stressbestendig en fysiek sterk bent en dat je in bezit bent van rijbewijs C en CCVB. Daarnaast ben je communicatief vaardig, heb je verantwoordelijkheidsgevoel en ben je secuur, collegiaal en klantgericht. Kun je tekeningen lezen, heb je enige technische kennis van keukens en ben je bereid om 60/65 uur per week te werken? Neem dan snel contact op met de vestiging voor meer informatie!
Boh![]()
T'is dus geen TL1000.quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:08 schreef hicham het volgende:
Gawaine is part of the Fok!MCHij heeft alleen nog niet meegereden
Zeker weten dat het pijn doet.quote:Volgens mij balen die dealers wel flink van die goedkope bandenprijsvechters. Komt er weer zo een kneusje aan de balie eeehheueuuhh... kheb banden kan ik die hier laten monteren of hoe zit dat
Hogere personeelskosten, maar ook een duurder dealernetwerk.quote:
quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:17 schreef Worldbeater het volgende:
Nu de buurman nog lief aankijken als'tie over 5-10 dagen binnenkomt.![]()
quote:
Misschien iets voor mij nu.quote:60/65 uur zwaar werk per week
Boh
...de ontknoping.quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:20 schreef Worldbeater het volgende:
Dat is nou echt een hondenbaan..
.. en dan nog zeikerige klanten hebben die niet tevreden zijn terwijl jij 12 uur achtereen werk.![]()
Leuke plaaikes Metzquote:
Foto van je nieuwe auto toevallig Worldbeater?quote:Op donderdag 02 maart 2006 14:53 schreef Worldbeater het volgende:
[...]Zoals die man die een proefrit bij een autodealer ging maken, en vlak daarvoor een hoer oppikte.
Die gaf hij de smoes dat hij eerst even iets bij een autozaak moest afhandelenn.
Dus de dame bleef in de showroom achter, hij een dikke auto mee en nooit meer terug komen.
Hoertje wist van niets.
Kreeg van de autodealer nog wel geld voor de bus terug..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |