abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_36007881
quote:
Op maandag 13 maart 2006 22:48 schreef Loesje29 het volgende:
Janice zal wel balen, die was echt Brittany fan volgens mij.
Ze had zelfs heur haar hetzelfde als Brittany op de foto had vandaag
Ja, Britttany leek ook wel op Janice tijdens dat etentje toen ze zat te sneeren naar Keenya. Vond Janice er trouwens voor de verandering mooi uitzien

Vond het overigens onterecht dat Brittany eruit moest, ik vond haar juist meer vooruit gaan de laatste paar shoots en de foto van vandaag was gewoon goed!
Foto van Keenya vind ik echt niet mooi.
  maandag 13 maart 2006 @ 22:58:39 #242
521 ruby
Hell yeah!
pi_36007934
quote:
Op maandag 13 maart 2006 22:52 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Hey, met dat poseren/acteren als supermodel verdient ze een leuk belegde boterham
Ja, dat geloof ik graag. Maar het komt zo ongeloofwaardig over..

Hoe ze af en toe ook die flitsende bewegingen maakt als ze op haar jurystoel zit. Dan zegt ze, "dan moet je zus en zo doen" en ondertussen maakt ze wilde bewegingen met haar armen. En dan denk ik, kind...doe toch eens normaal met je overdreven geneuzel.

En nog ff over dat dansen.....waarom moeten ze zo'n achterlijke opdracht doen waarbij ze moeten dansen voor het lokale volk. Ik vind dit echt kant noch wal slaan, mensen.
Viel me mee dat Tyra Banks niet onverwachts het podium kwam bestijgen met haar wilde acrobatische moves. Want zij heeft dat ook vast moeten doen in haar modellenperiode.
Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
  maandag 13 maart 2006 @ 23:02:56 #243
42530 Jerruh
I'm rocking one leg!
pi_36008082
tyrah schoot geloof ik in de lach toen ze keenyah sprak en zei: dat moet je naast je leggen, dan denk je brrrrrr ofzoiets
put
your
clothes
on!
  maandag 13 maart 2006 @ 23:09:04 #244
4593 Marty
Digi-babe
pi_36008329
En hier de foto's van de laatste shoot:











Forza Juve!
pi_36008378
Och mijn hemel

Drie prachtige foto's van drie prachtige vrouwen. Arme jury.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36008396
Hey op die COVERGIRL foto heeft Naïma ineens een pukkel boven haar wenkbrauw.

En die van Kahlen vind ik m i!
pi_36008448
Ik denk ook dat als ik dan moest kiezen ik die van Kahlen het mooist vind
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36008677
Absoluut Kahlen . Vind Naima heel mooi maar die hand ziet er een beetje ongemakkelijk uit en Keenyah is zo 'recht' met dat stijle haar en die rechte arm, beetje raar.
  maandag 13 maart 2006 @ 23:18:04 #249
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_36008721
Jammer dat Keenyah er niet uit ging, maar dat wist ik al
Ik denk trouwens dat die foto's niet volgende week komen, maar de week erna, aangezien er eerst een soort 'samenvat-uitzending' komt..
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_36009602
Die van Kahlen is de beste. En dat is geen pukkel bij Naima, maar een moedervlek, en die heeft er "altijd" (zo lang wij haar kennen ) al gezeten.
Come hither, said the crocodile, for I am the crocodile, and he wept crocodile tears to show it was quite true
  maandag 13 maart 2006 @ 23:51:15 #251
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_36009794



pi_36010083
Ik hou van Kahlen. . Ze is zo lief en schattig en mooi en aandoenlijk en goed en mooi en lief. .


En mijn god, een dansende Nolé Marin, kan het nog hysterischer? .
pi_36010283
Ik vind ze alledrie wel mooi. Kahlen staat er het spontaanst en natuurlijkst op, Keenyah het 'veiligst' (geen spannende pose maar wel mooi) en Naima het eleganst. Volgende week dus de samenvatting, maar die zijn altijd wel leuk van ANTM, met veel nieuwe beelden enzo.
pi_36013058
Ik zou eerder Keenyah eruit gooien dan Brittany
Jezus wat een kutwijf was dat in de afgelopen aflevering
Over der roots enzow en waar ze vandaan kwam .. en maar janken.
Vond het wel een passende opmerking toen Brittany zei tegen Keenyah dat ze nie eens wist wie hij was enzow.. of hij uberhaupt nog wel leefde.

Dan ben je wel erg begaan met je roots .. tss
Maar zij wint vast niet .. kan niet geloven dat ze haar lten winnen
pi_36013091
Keenyah heeft weer geen nek!
Die van Naima en Kahlen zijn mooi
pi_36013163
quote:
Op maandag 13 maart 2006 23:45 schreef brando het volgende:
Die van Kahlen is de beste. En dat is geen pukkel bij Naima, maar een moedervlek, en die heeft er "altijd" (zo lang wij haar kennen ) al gezeten.
Pukkel, moedervlek... In elk geval raar dat hij bij de ene foto is weggehaald en er daarna weer op staat.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 08:15:24 #257
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_36013341
Naima heeft wel meer moedervlekken in haar gezicht, maar die worden altijd weggemoffeld onder make- up of later weggeshopt.

Ik dacht echtdat Keenyah eruit zou gaan, smerige egoistische trut

Zag ik nou in het voorstukje Brittany met een dronken kop uit bed donderen?

En Kahlen komt er wel, ook al zou ze dit niet winnen. Die komt er echt wel
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_36013420
Kahlen heeft in ieder geval een schitterende portfolio (precies wat ik dacht toen Brittany moest opstappen). Die vindt heus wel werk als ze weg moet

En ik vind de foto van Naima mèt moedervlekje leuker!
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36013451
Snap het ook niet helemaal, Brittany had tot nu toe veel mooiere/betere foto's dan Keenyah .

Wat lullen ze dan slap met je energie neemt af, komop zeg het gaat toch om de foto's
pi_36013698
Dank u voor het plaatsen van de nieuwe foto's Ik vind ze geen van drieën mooi, ze zijn zooo bewerkt en zooo fake.... Ze zijn helemaal niet meer bijzonder zo, zo kun je zelfs van mij een covergirl-foto maken
Keenyah vind ik er arrogant opstaan, Naima best sierlijk en bijzonder, Kahlen een beetje girl-next-door, maar ook ik vind Kahlen de leukste.

Overigens vond ik die Bertini echt een vreselijke sukkel, heb me rotgelachen om hem gister
I had a signature once. It was awful.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 09:17:41 #261
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_36014199
Wat ze bij Naima ook altijd erg enthousiast wegshoppen zijn die babyhaartjes bij haar slaap. Als je haar gewoon in het programma ziet gaan die bijna helemaal over haar slapen....
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
  dinsdag 14 maart 2006 @ 10:21:45 #262
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_36015377
Ik vind die van Naima het beste. Kahlen is wel schattig, maar verkoopt verder niet voor mij.
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_36015462
Die van Kahlen is inderdaad het beste.
Keenyah heeft haar schouder te hoog of iets dergelijks en die hand van Naima is daar niet op zijn plaats.....
pi_36015534
Ik ben zo benieuwd wie er volgende keer af gaat vallen en daar moeten we 14 dagen op wachten!
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36015713
Het viel me op dat Keenyah extentions ofzo heeft gekregen,vorige week had ze nog een bobline en nu lang haar,staat wel mooi vind ik,vind het een vreselijk mens maar denk dat ze wel een goed model kan zijn.

Ik vind alle 3 de foto's mooi,alleen jammer dat bij Kahlen de bovenlip haast niet meer te zien is.Moeilijk kiezen hoor tussen deze 3 dames,ze hebben alle 3 wel wat.
01-08-2008
pi_36015795
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 00:00 schreef Tom_Tom- het volgende:

En mijn god, een dansende Nolé Marin, kan het nog hysterischer? .
Een dansende Nigel Barker, kan het nog geiler?
Lousy
pi_36016086
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 09:17 schreef Puckzzz het volgende:
Wat ze bij Naima ook altijd erg enthousiast wegshoppen zijn die babyhaartjes bij haar slaap. Als je haar gewoon in het programma ziet gaan die bijna helemaal over haar slapen....
Ja, ze heeft een beetje bakkebaarden, viel mij ook al op. Maar ik vind het niet storend ofzo.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 10:53:50 #268
143364 Dont_Panic
Give me my wings!
pi_36016151
jezus, wat een lelijke wijven, t spijt me, maar ik vind er werkelijk geen 1 mooi.. maarjah das meestal zo met modellen, ze zijn meestal oerlelijk
*If I could find a cure for your disease, I'd keep it to myself and oversleep.*
  dinsdag 14 maart 2006 @ 10:57:17 #269
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_36016224
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 10:34 schreef Pure-Poison het volgende:
Het viel me op dat Keenyah extentions ofzo heeft gekregen,vorige week had ze nog een bobline en nu lang haar,staat wel mooi vind ik,vind het een vreselijk mens maar denk dat ze wel een goed model kan zijn.

Ik vind alle 3 de foto's mooi,alleen jammer dat bij Kahlen de bovenlip haast niet meer te zien is.Moeilijk kiezen hoor tussen deze 3 dames,ze hebben alle 3 wel wat.
Wanneer Keenyah in de keiharde modellenwereld terecht zou komen acht ik haar kansen op een eetstoornis ontzettend hoog. In deze betrekkelijk beschermde omgeving van het programma wordt ze er nog voorzichtig op geattendeerd dat ze dikker wordt, dat ze op haar eetpatroon moet letten etc. Maar eenmaal in de harde realiteit van het modellen bestaan zullen de mensen haar daar wat minder zachtzinnig op wijzen vrees ik

zag je hoe ze als een uitgehongerd roofdier naar dat chocolade cakeje keek van Kahlen????
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_36016358
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 10:37 schreef Lauzie het volgende:

[..]

Een dansende Nigel Barker, kan het nog geiler?
Zo ja die man is best een lekker ding!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')