Ja, maar dat vind ik dan ook weer zo hard, ze hangt echt enorm aan me...en ik wil zoals gezegd heus wel eens met haar afspreken, alleen ze benauwd me een beetjequote:Op zondag 26 februari 2006 23:03 schreef Kreupelhout het volgende:
Idd lang verhaal, maar misschien dat je haar gewoon een mailtje moet sturen dat je het allerbeste met r voor hebt en dat jullie helaas hetzelfde hebben moeten meemaken, maar dat ze toch echt dr eigen weg moet gaan ofzo.
Sterkte!
Nou ja, ze heeft en principe natuurlijk niks fout gedaanquote:Op zondag 26 februari 2006 23:09 schreef Kreupelhout het volgende:
Haha!
Naja, mensen moeten soms gedrongen worden om naar henzelf te kijken. Als je haar steeds maar blijft helpen, zal ze het nooit zien. Je moet kennelijk gewoon hard voor dr zijn. Gaat ze (hopelijk) vanzelf wel denken over dr zelf...
Jij bent toch mijn psycholoogquote:Op zondag 26 februari 2006 23:18 schreef Xennia het volgende:
Verwijs haar door naar jouw psycholoog![]()
Of had je die nog niet?
Ach, ze is op haar manier best gezellig, en ik heb een beetje medelijden met haarquote:Op zondag 26 februari 2006 23:20 schreef Xennia het volgende:
Je kunt haar toch zeggen dat je niets met haar gemeen hebt behalve een gezamenlijke ex, maar dat jij intussen verder bent gegaan met je leven en zij dat ook zou moeten doen?
Je zegt dat je best wel af en toe met haar wilt afspreken. Met welk doel, wat haal jij hieruit?
Hoe zal ze reageren als ze zich dit na een poos realiseert? Vindt ze ook niet leuk hoor. En dan gaat ze ook vervelende verhalen over jou ophangen, en het ergste is, ze heeft dan een punt.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:06 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja, maar dat vind ik dan ook weer zo hard, ze hangt echt enorm aan me...en ik wil zoals gezegd heus wel eens met haar afspreken, alleen ze benauwd me een beetje
(en daarbij is d'r internet stuk)
Maar medelijden en een schuldgevoel zijn geen goede motieven voor een vriendschap. Jij bent niet verantwoordelijk voor haar, ook al delen jullie eenzelfde fascinatie.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:21 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ach, ze is op haar manier best gezellig, en ik heb een beetje medelijden met haar
Oke, na wat soulsearching gedurende 2 minuten denk ik dat het er ook mee te maken heeft dat ik mijn vinger aan de pols wil houden gezien de situatie. Hij probeert nu bij mij te slijmen, en ik wil stiekem weten of hij dat bij haar ook weer gaat proberen. Ofzo. Zolang ik met haar omga krijgt hij geen kans om ons weer uit te spelen omdat ze mij alles meld ik en haar.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:21 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ach, ze is op haar manier best gezellig, en ik heb een beetje medelijden met haar
Ze is geen engerd, ze is best een hele goeie en lieve meid, dat is het allemaal niet.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:22 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Hoe zal ze reageren als ze zich dit na een poos realiseert? Vindt ze ook niet leuk hoor. En dan gaat ze ook vervelende verhalen over jou ophangen, en het ergste is, ze heeft dan een punt.
Je moet haar gewoon een duidelijk signaal geven; iets van: "Ga weg engerd!!!" zal vast helpen.![]()
* DumDaDum mompelt iets van zachte heelmeesters enzo...
En zo krijgen jullie geen van tweeen de kans Henk werkelijk los te laten. Hij beheerst nog steeds jullie gedachten. Jullie zijn geen van tweeen geholpen met deze ''vriendschap'', die je beter kunt omschrijven als partners in crime.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:24 schreef Vivi het volgende:
[..]
Oke, na wat soulsearching gedurende 2 minuten denk ik dat het er ook mee te maken heeft dat ik mijn vinger aan de pols wil houden gezien de situatie. Hij probeert nu bij mij te slijmen, en ik wil stiekem weten of hij dat bij haar ook weer gaat proberen. Ofzo. Zolang ik met haar omga krijgt hij geen kans om ons weer uit te spelen omdat ze mij alles meld ik en haar.
Deelden. Verleden tijd.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:22 schreef Xennia het volgende:
[..]
Maar medelijden en een schuldgevoel zijn geen goede motieven voor een vriendschap. Jij bent niet verantwoordelijk voor haar, ook al delen jullie eenzelfde fascinatie.
Klopt wel. Ik merk ook dat als ik er weer zo'n "sessie" met haar heb opzitten, ik weer helemaal down ben en driftig wordt naar hem. Ik ga dan weer nadenken over hem terwijl als ik niet met haar praat ik me eigenlijk goed voel. Het doet me gemeen genoeg ook goed dat het nu slecht met hem gaat. Hij schijnt nogal eenzaam te zijnquote:Op zondag 26 februari 2006 23:25 schreef Xennia het volgende:
[..]
En zo krijgen jullie geen van tweeen de kans Henk werkelijk los te laten. Hij beheerst nog steeds jullie gedachten. Jullie zijn geen van tweeen geholpen met deze ''vriendschap'', die je beter kunt omschrijven als partners in crime.
Hij krijgt trouwens ook geen kans jullie uit te spelen als je ieder contact met hem verbreekt..
Jezelf quoten is weer inquote:Op zondag 26 februari 2006 23:24 schreef Vivi het volgende:
[..]
Oke, na wat soulsearching gedurende 2 minuten denk ik dat het er ook mee te maken heeft dat ik mijn vinger aan de pols wil houden gezien de situatie. Hij probeert nu bij mij te slijmen, en ik wil stiekem weten of hij dat bij haar ook weer gaat proberen. Ofzo. Zolang ik met haar omga krijgt hij geen kans om ons weer uit te spelen omdat ze mij alles meld ik en haar.
Ja, da's ms wel een goede manier....quote:Op zondag 26 februari 2006 23:28 schreef ivosnivo het volgende:
vertel haar dat je haar erg dankbaar bent voor de goede gesprekken, maar dat je het heel druk hebt met je werk/studie en heel veel vrienden hebt en dat je 1 keer in de maand ofzo wat afspreekt.
dan is het na een half jaar zo verwaterd
Zulke mannen zijn nooit lang eenzaam. Je hoopt dat hij gaat nadenken en beseft wat hij heeft laten gaan. Je bent verre van over hem heenquote:Op zondag 26 februari 2006 23:28 schreef Vivi het volgende:
[..]
Klopt wel. Ik merk ook dat als ik er weer zo'n "sessie" met haar heb opzitten, ik weer helemaal down ben en driftig wordt naar hem. Ik ga dan weer nadenken over hem terwijl als ik niet met haar praat ik me eigenlijk goed voel. Het doet me gemeen genoeg ook goed dat het nu slecht met hem gaat. Hij schijnt nogal eenzaam te zijnEn niet dat ik hem het slechte gun, maar ik hoop dat hij nu eens gaat nadenken.
Zo bedoel ik het niet... het gaat om *het signaal*, niet om wat je zegt en of het ook echt zo is!quote:Op zondag 26 februari 2006 23:25 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ze is geen engerd, ze is best een hele goeie en lieve meid, dat is het allemaal niet.
Ik ben niet meer verliefd op hem. Maar nee, ik ben nog niet vergeten wat ie me allemaal heeft geflikt. Ik voel een soort mengeling van walging, frustratie, agressie en onbegrip. Dus als dat inhoudt dat ik er nog niet overheen ben, zal dat wel zo zijn jaquote:Op zondag 26 februari 2006 23:31 schreef Xennia het volgende:
[..]
Zulke mannen zijn nooit lang eenzaam. Je hoopt dat hij gaat nadenken en beseft wat hij heeft laten gaan. Je bent verre van over hem heen
quote:Op zondag 26 februari 2006 23:32 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Zo bedoel ik het niet... het gaat om *het signaal*, niet om wat je zegt en of het ook echt zo is!
Btw, je weet dat medelijden een van de ergste dingen is die je een ander aan kunt doen?![]()
Zo'n beetje laten bungelen, 't is eig. hetzelfde als kinderen die een vis op de kant laten spartelen tot ie stopt. Omdat ze het zo zielig vinden hem dood te maken...
Maar die ''vriendschap'' met dat meisje rakelt al die dingen wel weer op en zorgt er mede voor dat jij nog steeds niet verder kunt met je leven. En zij ook niet. Jullie zijn allebei niet geholpen met deze vriendschap, dus heeft deze vriendschap geen doelquote:Op zondag 26 februari 2006 23:34 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik ben niet meer verliefd op hem. Maar nee, ik ben nog niet vergeten wat ie me allemaal heeft geflikt. Ik voel een soort mengeling van walging, frustratie, agressie en onbegrip. Dus als dat inhoudt dat ik er nog niet overheen ben, zal dat wel zo zijn ja
Maar goed, dat was niet de issue.
Ben ik met je eens. Maar ze heeft er constant over dat ze van de zomer met me naar het strand wil, lol hebben nieuwe mensen (lees: mannen) ontmoeten en ze zat nogal zuur te kijken toen ik haar vertelde dat ik een leuke vent had ontmoet (jaja!).quote:Op zondag 26 februari 2006 23:35 schreef Xennia het volgende:
[..]
Maar die ''vriendschap'' met dat meisje rakelt al die dingen wel weer op en zorgt er mede voor dat jij nog steeds niet verder kunt met je leven. En zij ook niet. Jullie zijn allebei niet geholpen met deze vriendschap, dus heeft deze vriendschap geen doel
Een vriendschap gebasseerd op medelijden is echt geen goede basis (zoals al gezegd is)quote:Op zondag 26 februari 2006 23:28 schreef Vivi het volgende:
[..]
Klopt wel. Ik merk ook dat als ik er weer zo'n "sessie" met haar heb opzitten, ik weer helemaal down ben en driftig wordt naar hem. Ik ga dan weer nadenken over hem terwijl als ik niet met haar praat ik me eigenlijk goed voel. Het doet me gemeen genoeg ook goed dat het nu slecht met hem gaat. Hij schijnt nogal eenzaam te zijnEn niet dat ik hem het slechte gun, maar ik hoop dat hij nu eens gaat nadenken.
En dit dus (zie boven)
[..]
En jij wil het dolgraag zo interpreteren dat hij het meest om jou geeft, krijg ik de indruk?quote:Op zondag 26 februari 2006 23:41 schreef Vivi het volgende:
Maar het iririteert me dat ze het vervolgens zo gaat draaien dat het feit dat hij met haar geen contact zoekt en met mij wel, betekent dat hij het meest om haar geeft ofzo?
Zeg Bea, kom je zelf naar beneden of moeten we helpen?quote:Op zondag 26 februari 2006 22:54 schreef Vivi het volgende:
Ook wil ze met mij uit naar plaatsen waar hij dus komt, maar ik heb daar niet zo veel behoefte aan, ik vind dat nogal sneu overkomen en daarbij is ze niet iemand waar ik normaal gesproken vriendin mee was geworden, of mee geassioceerd wil worden.
Niets. Jullie kunnen geen van tweeen in zijn hoofd kijken. Het geeft jou wel een goed gevoel he, dat hij nog wel contact met jou zoekt. Het lijkt wel een wedstrijdje wie van de 2 het meest voor hem betekend heeft. Daarnaast kun je je met haar vergelijken en besluiten dat jij de knapste bent van de 2. Deze ''vriendschap'' dient iig jouw egoquote:Op zondag 26 februari 2006 23:41 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ben ik met je eens. Maar ze heeft er constant over dat ze van de zomer met me naar het strand wil, lol hebben nieuwe mensen (lees: mannen) ontmoeten en ze zat nogal zuur te kijken toen ik haar vertelde dat ik een leuke vent had ontmoet (jaja!).
Ook heb ik het idee dat ze mij een beetje gebruikt om aan info te komen, ik zie Henk weer regelmatig (ben een maand thuisgebleven) al spreek ik hem niet, maar hij probeert wel contact te zoeken. Ze geeft dan aan dat hij waarschijnlijk geen contact met haar zoekt omdat hij door haar het meest is gekwetst. Ik hoor dat hij tegen een vriend heeft gezegd dat hij haar echt nooit meer wil zien (for what it's worth) en nogal grove dingen over haar zegt. Dat meld ik haar niet want ik wil haar niet nog meer kwetsen dan ze al is gedaan door hem. Maar het iririteert me dat ze het vervolgens zo gaat draaien dat het feit dat hij met haar geen contact zoekt en met mij wel, betekent dat hij het meest om haar geeft ofzo? Ik weet niet wat ik hierop moet antwoorden.
een beetje wat jij doet, dus , zeg maarquote:Op zondag 26 februari 2006 22:54 schreef Vivi het volgende:
Ook geeft ze ontzettend af op andere exen van hem, zegt dat ze lelijk zijn, terwijl die er 10 keer beter uit zien als zij. Ik weet niet hoe ik daarop moet reageren.
Muus! Ik heb je gemist in het vorige Vivi-topicquote:Op zondag 26 februari 2006 23:44 schreef MUUS het volgende:
[..]
Zeg Bea, kom je zelf naar beneden of moeten we helpen?
Gewoon zeggen dat je hem wilt vergeten en dat zij en haar verhalen daar niet bij helpen. Klaar. Next.
Zo bedoel ik het niet hoor. Zoals gezegd, ze is echt een ok meid.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:44 schreef MUUS het volgende:
[..]
Zeg Bea, kom je zelf naar beneden of moeten we helpen?
Maar door die geruchtenmachine van oa J. heb je nog steeds allerlei lijntjes met Henkquote:Op zondag 26 februari 2006 23:47 schreef Vivi het volgende:
Oh en Xen, ik heb alle contact met hem verbroken, hem een maand niet gezien, en nu ben ik weer een beetje aan het stappen. Kwam hem tegen en heb hem helemaal genegeerd. Hij kwam vragen hoe het met me ging en heb alleen gezegd "heel goed".
Maar eerlijk gezegd verwacht ik (door de geruchtenmachine) dat hij binnenkort zijn excuus komt maken. En nog eerlijker gezegd, wil ik hem een koekje geven. Van eigen deeg. Dat dan weer wel.
alleen lelijk.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:49 schreef Vivi het volgende:
[..]
Zo bedoel ik het niet hoor. Zoals gezegd, ze is echt een ok meid.
Nou, ik weet inmiddels wel dat niks wat hij zegt ook maar een sprankje oprechtheid bevat. Of misschien ook wel, maar dan duurt die gemoedstoestand maar 3 seconden. Bij hem is "vriendschap" een ander woord voor opportunisme.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:43 schreef thaleia het volgende:
[..]
En jij wil het dolgraag zo interpreteren dat hij het meest om jou geeft, krijg ik de indruk?
Ja, kappen met zowel die gast als met haar is het beste idee, maar dat ga je niet doen, en dat is ergens ook wel weer prettig, voor ons Fok!lezertjes![]()
Neenee, zij ziet hem dus niet. Maar ik zat en zit nog steeds in hetzelfde sociale kringetje en zij niet. Zij wil juist info van mij.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:50 schreef Xennia het volgende:
[..]
Maar door die geruchtenmachine van oa J. heb je nog steeds allerlei lijntjes met Henk
Ik zeg toch ook dat ik me daarvoor schaamquote:Op zondag 26 februari 2006 23:51 schreef milagro het volgende:
[..]
alleen lelijk.
jij daarentegen... niet waar, Vivi
zie je nu zelf niet dat je wat jij haar verwijt, zelf ook doet?
Mijn hemel, wat een dramatisch topic weer.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:49 schreef Xennia het volgende:
[..]
Muus! Ik heb je gemist in het vorige Vivi-topic
Wat beweegt een player nu eigenlijk???
![]()
Zoals gezegd, deze vriendschap geeft jou wel degelijk ook iets. Het bevestigt namelijk je ego. Jij bent mooier, zit nog steeds in het kringetje, Henk gaf het meest om jou, hij zoekt nog wel contact met jou.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:53 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik zeg toch ook dat ik me daarvoor schaam
Ik geef toe dat ik het minder moeilijk zou vinden als ik haar mooi zou vinden. Ik weet dat dat heel slecht is.
Nou, je komt niet sympathiek over nee, op die manier.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:53 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik zeg toch ook dat ik me daarvoor schaam
Ik geef toe dat ik het minder moeilijk zou vinden als ik haar mooi zou vinden. Ik weet dat dat heel slecht is.
dat is al best lang hoor, daarom stond ik ff te kijken waarom ze nu weer een topic in R&P had geopend.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:02 schreef MUUS het volgende:
Het is toch best ernstig als ze zelfs in R&P je gejank niet meer willen lezen..
je wordt een beetje lachwekkend treurig, Viviquote:Op maandag 27 februari 2006 00:05 schreef Vivi het volgende:Boehoeh. Nou ja, laat maar. Deze topic was toch echt serieus bedoeld hoor!
Daar gaat het niet om, er is tegen je gezegd dat je voortaan topics met een hoog Vivi gehalte beter in Onzin mag openen.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:08 schreef Vivi het volgende:
Waarom is mijn leven, wat toch best een hoog sensatie en relationeel-psychologisch gehalte heeft, "onzin", en ellenlange reeksen van nerds die nog nooit een vriendin of sex hebben gehad niet, wat dus de plank volledig misslaat, het niet hebben van een relatie in een subforum over relaties.
Kijk, je kan veel van me zeggen, maar niet dat ik geen relaties heb, of psychopatisch ben!
OP van meer dan 3 regelsquote:Op maandag 27 februari 2006 00:09 schreef Polen het volgende:
Oh ja. Want in ONZ zitten ze op dit geneuzel te wachten. Daar kan men dit wel waarderen.
Kan het niet beter in PUB?quote:Op maandag 27 februari 2006 00:10 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om, er is tegen je gezegd dat je voortaan topics met een hoog Vivi gehalte beter in Onzin mag openen.
Simpel, ze willen weer eens humor in ONZ.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:08 schreef Vivi het volgende:
Waarom is mijn leven, wat toch best een hoog sensatie en relationeel-psychologisch gehalte heeft, "onzin", en ellenlange reeksen van nerds die nog nooit een vriendin of sex hebben gehad niet, wat dus de plank volledig misslaat, het niet hebben van een relatie in een subforum over relaties.
Kijk, je kan veel van me zeggen, maar niet dat ik geen relaties heb, of psychopatisch ben!
Oh nee, zit me net te bedenken dat dit nu in m'n AT staatquote:Op maandag 27 februari 2006 00:00 schreef Sc0rPi0n het volgende:
R&P -> ONZ.
Dat hadden we afgesproken dat Vivi haar Vivi-reeksen en alle spin-offs en herhalingen en whatever daar verder mocht gaan en dus niet in R&P.
Het heeft een hoog exhibitionistische masochistische lading, pleur hem naar het Keldertjequote:Op maandag 27 februari 2006 00:10 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om, er is tegen je gezegd dat je voortaan topics met een hoog Vivi gehalte beter in Onzin mag openen.
*proest*quote:Op maandag 27 februari 2006 00:11 schreef MUUS het volgende:
Christus, wat is die Henk een mislukte, lelijke kneus!
Nog niet met het licht uit, een vlag over zijn hoofd en 100 euro op het nachtkastje..
[..]
Simpel, ze willen weer eens humor in ONZ.
Daar kan ik niet inquote:Op maandag 27 februari 2006 00:12 schreef milagro het volgende:
[..]
Het heeft een hoog exhibitionistische masochistische lading, pleur hem naar het Keldertje
Haha! Milagro of Xennia wie heeft die foto gesaved? Nou, die is wel heel erg hoor. Hij is toch echt een lekker ding irl. Maar dat terzijde.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:11 schreef MUUS het volgende:
Christus, wat is die Henk een mislukte, lelijke kneus!
Nog niet met het licht uit, een vlag over zijn hoofd en 100 euro op het nachtkastje..
[..]
Simpel, ze willen weer eens humor in ONZ.
En ik dan! Dit topic is ook ter mijner vermaak!quote:Op maandag 27 februari 2006 00:12 schreef milagro het volgende:
[..]
Het heeft een hoog exhibitionistische masochistische lading, pleur hem naar het Keldertje
Dan moet ik 6 weken wachten op toegangquote:Op maandag 27 februari 2006 00:12 schreef milagro het volgende:
[..]
Het heeft een hoog exhibitionistische masochistische lading, pleur hem naar het Keldertje
Aha. Je geeft het toequote:Op maandag 27 februari 2006 00:15 schreef Xennia het volgende:
[..]
En ik dan! Dit topic is ook ter mijner vermaak!
Ja, wat dacht je dan? Dat we echt geinteresseerd zijn in jouw leven ofzo?quote:
Ga nu eens inhoudelijk in op mijn verweerquote:Op maandag 27 februari 2006 00:13 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Daar kan ik niet inIs natuurlijk ook beter. Misschien kan zij er zelf ook niet meer bij
Hij staat nog gewoon in je fotoboek hoorquote:Op maandag 27 februari 2006 00:14 schreef Vivi het volgende:
Haha! Milagro of Xennia wie heeft die foto gesaved?
Als jouw psycholoog zie ik het als mijn plicht je te vertellen dat je daar niet ver van verwijderd bentquote:Maar goed. Hoe kan ik topics openen zonder een hoog Vivi gehalte? Ik ben namelijk Vivi.
Of moet ik een kloon aanmaken en een MPS ontwikkelen![]()
Wat kan mij dat nu schelen, als ik jullie aandacht maar krijg en jullie vermaakquote:Op maandag 27 februari 2006 00:17 schreef MUUS het volgende:
[..]
Ja, wat dacht je dan? Dat we echt geinteresseerd zijn in jouw leven ofzo?.
Wat MUUS zegt, dus!quote:Op maandag 27 februari 2006 00:02 schreef MUUS het volgende:
Het is toch best ernstig als ze zelfs in R&P je gejank niet meer willen lezen..
En zie hier jouw probleem met Henk...quote:Op maandag 27 februari 2006 00:18 schreef Vivi het volgende:
[..]
Wat kan mij dat nu schelen, als ik jullie aandacht maar krijg en jullie vermaak
Echt niet! *kijken gaat*quote:Op maandag 27 februari 2006 00:17 schreef Xennia het volgende:
[..]
Hij staat nog gewoon in je fotoboek hoor
ik ben toch best stabiel in mijn afwijkingenquote:[..]
Als jouw psycholoog zie ik het als mijn plicht je te vertellen dat je daar niet ver van verwijderd bent
Sim-pel dat gaat dus niet. Je topics beginnen als met een hele soapachtige OP, waar je elke keer maar vraagt over Henk deed dit en dat en op een gegeven moment is iedereen het zat, waardoor elk topic al bijna gedoemd is om te mislukken.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:14 schreef Vivi het volgende:
[..]
Maar goed. Hoe kan ik topics openen zonder een hoog Vivi gehalte? Ik ben namelijk Vivi.
Of moet ik een kloon aanmaken en een MPS ontwikkelen![]()
Echt wel ''stappen''quote:Op maandag 27 februari 2006 00:19 schreef Vivi het volgende:
Echt niet! *kijken gaat*
Waarom wordt mij dat dan verweten?quote:Op maandag 27 februari 2006 00:19 schreef Xennia het volgende:
[..]
Tuurlijk. Ook ik voel me graag beter dan anderen![]()
Daarom Onzin en niet R&P. Klaar.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:18 schreef Vivi het volgende:
[..]
Wat kan mij dat nu schelen, als ik jullie aandacht maar krijg en jullie vermaak
Deze topic ging niet over Henkquote:Op maandag 27 februari 2006 00:20 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Sim-pel dat gaat dus niet. Je topics beginnen als met een hele soapachtige OP, waar je elke keer maar vraagt over Henk deed dit en dat en op een gegeven moment is iedereen het zat, waardoor elk topic al bijna gedoemd is om te mislukken.
alsof je dat niet wistquote:
omdat je er zo heerlijk om vraagtquote:
Ik durf het bijna niet te vragen ...quote:Op maandag 27 februari 2006 00:23 schreef milagro het volgende:
[..]
alsof je dat niet wist
loopt hij er altijd zo bij trouwens, met dat vest
damn.
De Henk saga. De topics you love to hatequote:Op maandag 27 februari 2006 00:20 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Sim-pel dat gaat dus niet. Je topics beginnen als met een hele soapachtige OP, waar je elke keer maar vraagt over Henk deed dit en dat en op een gegeven moment is iedereen het zat, waardoor elk topic al bijna gedoemd is om te mislukken.
Neenee, dat was echt uitzonderlijk hoorquote:Op maandag 27 februari 2006 00:23 schreef milagro het volgende:
[..]
alsof je dat niet wist
loopt hij er altijd zo bij trouwens, met dat vest
damn.
waar? ik zeg alleen dat ik me er lullig om voelquote:
ja, maar jij bent degene die de keuze maakt om er daarna op te reageren.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:30 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja, da's ms wel een goede manier....
Tis alleen zo irritant, ze heeft van die afleveringsrapporten op haar sms en dan vraagt ze weer waarom ik niet reageer enzo. Ik merk ook wel dat ze dan een stapje terug probeert te doen, maar je voelt soms een soort druk van mensen uitgaan, snap je?
Ik zat al in het kringetje en zij zat er nooit in. Dus.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:56 schreef Xennia het volgende:
[..]
Zoals gezegd, deze vriendschap geeft jou wel degelijk ook iets. Het bevestigt namelijk je ego. Jij bent mooier, zit nog steeds in het kringetje, Henk gaf het meest om jou, hij zoekt nog wel contact met jou.
dan zit je minimaal 2 jaar aan haar vast, hè, al lieg je en bedrieg je, en beloof je de hemel en geeft je de hel en ligt iedere keer dat jij iets doet wat haar niet zint, je privé op Fok!quote:Op maandag 27 februari 2006 00:30 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Gewoon heel simpel Vivi, dump Henk en ga met mij verder![]()
Ik heb al een nieuw slachtoffer in het vizierquote:Op maandag 27 februari 2006 00:30 schreef Sc0rPi0n het volgende:
Gewoon heel simpel Vivi, dump Henk en ga met mij verder![]()
Ik lieg niet en bedrieg niet. En dan kan ze alleen maar in CUL posten voor vragen over alle lekkere dingen die ze voor me wil kokenquote:Op maandag 27 februari 2006 00:33 schreef milagro het volgende:
[..]
dan zit je minimaal 2 jaar aan haar vast, hè, al lieg je en bedrieg je, en beloof je de hemel en geeft je de hel en ligt iedere keer dat jij iets doet wat haar niet zint, je privé op Fok!
Ow sorry Muusje, heb er ff overheen gelezen denk ik. Waar stond ie?quote:Op maandag 27 februari 2006 00:35 schreef MUUS het volgende:
Hé Vief, waarom reageerde je niet op mijn eerste on-topic reactie als het nu niet om Henk gaat?
quote:Op maandag 27 februari 2006 00:35 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Ik lieg niet en bedrieg niet. En dan kan ze alleen maar in CUL posten voor vragen over alle lekkere dingen die ze voor me wil koken![]()
als jij niet liegt en niet bedriegt, zorg je dus niet voor drama, en ben je dus niet interessant voor Vivi.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:35 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
Ik lieg niet en bedrieg niet. En dan kan ze alleen maar in CUL posten voor vragen over alle lekkere dingen die ze voor me wil koken![]()
Dat blond zijn móet gewoon pijn doen.quote:Op maandag 27 februari 2006 00:36 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ow sorry Muusje, heb er ff overheen gelezen denk ik. Waar stond ie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |