Ze verrekenen aan het eind van de maand, alleen is dat bij hen een vrij rekbare periode volgens mijquote:Op vrijdag 17 maart 2006 16:34 schreef Furia het volgende:
Syrena pikt alle Invotes enquetes weg!!!!
Duurt het bij jullie nu ook al een tijd voor er weer dingen van NIPO bijgeschreven zijn? Ik zou toch zweren dat ik nog minimaal op 3x een enquete zit te wachten:( Want dan komen er voor mij ook weer bonnetjes aan!! Als het goed is een Bol bon en een blokker bon!
Ja, dat was idd Intomart, ik geloof dat de Irischeques daar er ook uit gaan/uit zijn..quote:Op vrijdag 17 maart 2006 16:36 schreef Syrena het volgende:
[..]
Nee hoor, bij Nipo krijg je papieren Bol.com bonnen. De code staat er dan opgedrukt. En eerlijk gezegd vind ik dat fijner dan dat ze nu "ergens" in cyberspace zweven op de pagina van inVotesDie van Nipo kan ik tenminste vastpakken
![]()
Er is ook een bureau dat geen bonnen meer wil opsturen, omdat die vaak "zoek" zouden raken. Ik dacht dat dat Intomart was.
heb ik ook al een aantal keer een mailtje over gestuurd. Wat je dan moet doen is gewoon de boel weer sluiten en wat later (zij zeggen een half uur) weer verder gaan. alles wat je al hebt ingevuld staat dan nog steeds ingevuld, dus dat hoeft niet over! Anders moet je ze ook even mailen, ze schijnen zelfs een heel document te hebben met "wat te doen.." als hij dat doet!quote:Op zaterdag 18 maart 2006 01:53 schreef Tichelaar het volgende:
De Netpanellijsten geven een foutmelding
Die heb ik ook gekregen, maar ik ga het niet doen, ik heb geen zin om 3 kwartier over een hypotheek te kletsen.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:54 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik mag ook dat SNS ding buzzen maar het is echt niets voor mij
Heb ik al gedaan, maar na alle stappen te hebben doorlopen was de conclusie dat het aan m'n PC lag. Dat is uiteraard niet zo...quote:Op zaterdag 18 maart 2006 10:45 schreef Furia het volgende:
[..]
heb ik ook al een aantal keer een mailtje over gestuurd. Wat je dan moet doen is gewoon de boel weer sluiten en wat later (zij zeggen een half uur) weer verder gaan. alles wat je al hebt ingevuld staat dan nog steeds ingevuld, dus dat hoeft niet over! Anders moet je ze ook even mailen, ze schijnen zelfs een heel document te hebben met "wat te doen.." als hij dat doet!
Ben benieuwd!! Dan weet je in ieder geval maar waar je aan toe bent. Apart dat ze dat ook van tevoren niet laten weten, wat je ervoor krijgt. Magoed, dat QQFS geval laat ook wel zien dat dat ook geen garantie is dat je het krijgt..quote:Op zondag 19 maart 2006 13:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
Zo, en ook een mail verzonden over de telefonische enquete van Nipo over het NRC. 15 minuten aan de telefoon gezeten en de enqueteur had nog nooit van punten gehoord!
Ik heb net deze supersnelle reactie gekregen van QQFS. Vreemd, want het is in Australie toch ook echt zondag!quote:Op zondag 19 maart 2006 13:10 schreef Furia het volgende:
[..]
Ben benieuwd!! Dan weet je in ieder geval maar waar je aan toe bent. Apart dat ze dat ook van tevoren niet laten weten, wat je ervoor krijgt. Magoed, dat QQFS geval laat ook wel zien dat dat ook geen garantie is dat je het krijgt..
Hee die heb ik ook gehad, en inderdaad niks van puntenquote:Op zondag 19 maart 2006 13:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
Zo, en ook een mail verzonden over de telefonische enquete van Nipo over het NRC. 15 minuten aan de telefoon gezeten en de enqueteur had nog nooit van punten gehoord!
Ik heb het geld EINDELIJK! ontvangen (vrijdag)quote:Op zondag 19 maart 2006 13:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik heb net deze supersnelle reactie gekregen van QQFS. Vreemd, want het is in Australie toch ook echt zondag!
Dear *****,
We are very sorry for the delay in getting your honorium for this project.
Normally it takes up to 6 weeks for us to administer incentives after each
project, but this project has taken longer since it was so big. However, the last of the incentives by bank transfer were paid last week. Please check
you account and let me know if you see the funds. If not we will contact our bank and trace the funds - they have certainly left our account.
Kind regards and many thanks for your patience!
Emma
Emma Kverh
--------------------------------------------------------------------------
Over Tijdschriften zeker? Die had ik ook vanochtendquote:Op dinsdag 21 maart 2006 13:55 schreef Syrena het volgende:![]()
Net weer eens een Nipo-enquete gehad, 12 punten en dus weer een Bol.com bon!!
![]()
Nee over winkels. Welke winkels ik vaker bezocht en daarna specifieke vragen over H&M en Hunkemoller. Of ik vond dat de winkel opgeruimd wasquote:Op dinsdag 21 maart 2006 14:25 schreef AnnekeM het volgende:
[..]
Over Tijdschriften zeker? Die had ik ook vanochtend
Vond het wel een irritante enquete. Watl past het beste bij welke tijdschrift?
Ja, die had ik ook, over de Yes, enz. Vond het idd ook niet zo'n boeiende enquête, maar wel weer 11 puntjesquote:Op dinsdag 21 maart 2006 14:25 schreef AnnekeM het volgende:
[..]
Over Tijdschriften zeker? Die had ik ook vanochtend
Vond het wel een irritante enquete. Watl past het beste bij welke tijdschrift?
Ik zie ze helemaal nietquote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:46 schreef Anitra het volgende:
ik kan de enquetes over mobiele telefonie niet meer zien![]()
Hee, die had ik net op internet gehad. Leuke enquete en toch weer 2,10 verdiendquote:Op dinsdag 14 maart 2006 15:27 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
IntoMart GFK belde voor onderzoek over Muziek op de Radio..
kreeg allemaal fragmenten en die moest ik herkennen + beoordelen.
Ze hebben nou eindelijk ook m'n emailadres![]()
Ik heb gisteren ook mijn geld ontvangen. Ze hebben toch wel weer een puntje gescoord door zo snel en netjes op mijn email te reageren.quote:Op maandag 20 maart 2006 19:57 schreef Dagguzz het volgende:
[..]
Ik heb het geld EINDELIJK! ontvangen (vrijdag)
2 maanden later dan mij beloofd werd!!!!!!!!!!![]()
Mja... toch weer 20 euro rijker
Ik heb me op 16 maart op bijna alle sites uit de OP aangemeld, maar nog geen één enquete ontvangenquote:
Ik heb ze daar ook een mail over gestuurd. Ik wil ook graag weten hoeveel punten ik nou bij elkaar heb gespaard, dat is nog steeds niet te zien op de site.quote:Op donderdag 23 maart 2006 11:56 schreef Furia het volgende:
Net weer een enquete van NIPO Business waarbij wel stond dat je NiPoints kreeg en dat het aantal aan het einde van de lijst stond, maar dat was niet zoHeb dus maar even een mailtje gestuurd!
En eindelijk een uitbetalingsopdracht kunnen aanvragen bij OpinionBar
Me tooquote:
Nee idd, je kunt wel inloggen, maar niet je puntensaldo kijken, dus als je t weet, laat het dan even weten! Ik heb gemaild over die punten en ze zeiden dat dat door een fout was, maar dat je wel gewoon de punten kreeg die ervoor stonden en dat ze gingen voor de bon die je eerder aangegeven had. Wilde je dat niet, dan kon je even mailen.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 12:46 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik heb ze daar ook een mail over gestuurd. Ik wil ook graag weten hoeveel punten ik nou bij elkaar heb gespaard, dat is nog steeds niet te zien op de site.
Ik heb ook een mail naar Ciao gestuurd. Ik kreeg een enquete, en ik moest ineens een code invullen. Gebruikersnaam, wachtwoord, onderzoekscode werkte allemaal niet. Toch een enquete van 1,81, dus die wil ik graag doen!
Slechthorend, maar niet doof dus. Daar kan men best rekening mee houden, toch?quote:Op vrijdag 24 maart 2006 21:46 schreef AnnekeM het volgende:
Ik kom nu net thuis en zie een pakketje van Buzzer liggen. "tsjee, wat is dat"Blijkt de Buzzkit te zijn voor de SNS hypotheken @ Live@dvies. Zit er een aantal boekjes + Headset in de doos. Ik
wat gaan we hier beleven? Ik dacht dat het om een chatsessie ging en niet dat het live talk zou zijn. Nu zit ik dus met een Headset waar ik niets mee kan (ben nl. slechthorend). Nu blijkt uit de gegevens dat alle 500 buzzers mee "moeten" doen, anders zal dit ten koste gaan van je buzzstatus.
Wat moet ik nu doen?
Ik baal er wel van dat ik er niet aan mee kan doen. Heb overigens ook heel weinig verstand van hypotheken.
daar ben ik gisteren nog geweestquote:Op vrijdag 24 maart 2006 20:29 schreef Anitra het volgende:
Furia je had van de week gevraagd in een ander topic naar mijn woonplaats en mjn antwoord was ja
Ik doe ook mee, maar heb absoluut geen verstand van hypotheken. Het lijkt me wel handig om er wat meer over te weten te komen, dat heb ik ook gewoon aangekruist en blijkbaar kun je dan ook meedoen. Ik zou het denk ik proberen, kijken of je er echt niets mee kunt en dan als het dus echt niet kan gewoon netjes een berichtje sturen, misschien dat het dan niet uitmaakt. Is er niet iemand anders in je huishouden die misschien voor je mee kan doen? Dat mag misschien ook welquote:Op vrijdag 24 maart 2006 21:46 schreef AnnekeM het volgende:
Ik kom nu net thuis en zie een pakketje van Buzzer liggen. "tsjee, wat is dat"Blijkt de Buzzkit te zijn voor de SNS hypotheken @ Live@dvies. Zit er een aantal boekjes + Headset in de doos. Ik
wat gaan we hier beleven? Ik dacht dat het om een chatsessie ging en niet dat het live talk zou zijn. Nu zit ik dus met een Headset waar ik niets mee kan (ben nl. slechthorend). Nu blijkt uit de gegevens dat alle 500 buzzers mee "moeten" doen, anders zal dit ten koste gaan van je buzzstatus.
Wat moet ik nu doen?
Ik baal er wel van dat ik er niet aan mee kan doen. Heb overigens ook heel weinig verstand van hypotheken.
Ik werd ook uitgenodigd, maar ben 14quote:Op vrijdag 24 maart 2006 21:46 schreef AnnekeM het volgende:
Ik kom nu net thuis en zie een pakketje van Buzzer liggen. "tsjee, wat is dat"Blijkt de Buzzkit te zijn voor de SNS hypotheken @ Live@dvies. Zit er een aantal boekjes + Headset in de doos. Ik
wat gaan we hier beleven? Ik dacht dat het om een chatsessie ging en niet dat het live talk zou zijn. Nu zit ik dus met een Headset waar ik niets mee kan (ben nl. slechthorend). Nu blijkt uit de gegevens dat alle 500 buzzers mee "moeten" doen, anders zal dit ten koste gaan van je buzzstatus.
Wat moet ik nu doen?
Ik baal er wel van dat ik er niet aan mee kan doen. Heb overigens ook heel weinig verstand van hypotheken.
Dat zegt niet zoveel hoor, vaak staan daar gewoon filmpjes op. Heb ook wel enquetes met een cd gehad van maar 10 punten.quote:Op zondag 26 maart 2006 11:38 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Ik werd ook uitgenodigd, maar ben 14. Toch mocht ik meedoen en heb nu het headsetje hier liggen.
Ik kreeg trouwens van het NIPO een CD-ROM met een onderzoek, die ik pas maandag mag gebruiken. Wel tof, als het zo'n groot onderzoek is dat het op CD-ROM moet.
Ik heb een nogal kortaf antwoord gekregen: U ontvangt binnen 2 weken bericht over de punten voor TNS NIPObase business.quote:Nee idd, je kunt wel inloggen, maar niet je puntensaldo kijken, dus als je t weet, laat het dan even weten! Ik heb gemaild over die punten en ze zeiden dat dat door een fout was, maar dat je wel gewoon de punten kreeg die ervoor stonden en dat ze gingen voor de bon die je eerder aangegeven had. Wilde je dat niet, dan kon je even mailen.
Volgens mij hebben ze mij gisteren gebeld, maar toen was ik denk net weg... maar hoe ging het?????quote:Op maandag 27 maart 2006 17:58 schreef --Christiaan-- het volgende:
Ik ga NU aan mijn live buzz campagne beginnen
Even aangeven, ze bellen namelijk van te voren voor je de mail krijgt om aan het onderzoek te beginnenquote:Op vrijdag 24 maart 2006 21:46 schreef AnnekeM het volgende:
Ik kom nu net thuis en zie een pakketje van Buzzer liggen. "tsjee, wat is dat"Blijkt de Buzzkit te zijn voor de SNS hypotheken @ Live@dvies. Zit er een aantal boekjes + Headset in de doos. Ik
wat gaan we hier beleven? Ik dacht dat het om een chatsessie ging en niet dat het live talk zou zijn. Nu zit ik dus met een Headset waar ik niets mee kan (ben nl. slechthorend). Nu blijkt uit de gegevens dat alle 500 buzzers mee "moeten" doen, anders zal dit ten koste gaan van je buzzstatus.
Wat moet ik nu doen?
Ik baal er wel van dat ik er niet aan mee kan doen. Heb overigens ook heel weinig verstand van hypotheken.
Ik verbind. Zeg dat ik 14 ben zegt ie "O, dan val je niet echt in de doelgroep". Beetje raar van Buzzer dat ze niet filteren op leeftijdquote:Op woensdag 29 maart 2006 09:18 schreef Furia het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze mij gisteren gebeld, maar toen was ik denk net weg... maar hoe ging het?????
en over n ander onderwerp: is het bij jullie ook zo lang geleden dat er weer NiPoints bij zijn geschreven? Bij mij sinds half februari al niet meer, terwijl ik in en voor die tijd ook nog een hoop enquetes heb gedaan...
Maar hij telt nu wel gewoon mee voor jou bij buzzer he?quote:Op woensdag 29 maart 2006 17:34 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Ik verbind. Zeg dat ik 14 ben zegt ie "O, dan val je niet echt in de doelgroep". Beetje raar van Buzzer dat ze niet filteren op leeftijd. Maar hij heeft me wel alles uitgelegd, want ik ben wel geïnteresseerd in economische dingen
.
Net de eerste keer InVotes uit laten betalen. Gaat heel makkelijk, je krijg meteen een code.
Jupquote:Op woensdag 29 maart 2006 17:43 schreef Roolio het volgende:
[..]
Maar hij telt nu wel gewoon mee voor jou bij buzzer he?
quote:Op zaterdag 25 maart 2006 11:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik had net een NIPO over Vicks red energy. 5 vragen, 1,5 minuut. Toch mooi 9 punten. Zijn er toch meer dan de minimale 7
Die had ik ookquote:Op donderdag 30 maart 2006 10:37 schreef Blueman het volgende:
[..]precies..
Een simpeler onderzoek kan bijna niet!
Ohh en net nadat ik op invoeren klikte kwam er een mail van opinionbar binnen met een onderzoek over: Het wordt weer zomer! en dat voor 100 punten!
Damn... gaat denk ik over schepijs van een bepaald merk.
Nu heb ik maar 10 punten.
donequote:Op donderdag 30 maart 2006 23:01 schreef -Irisje- het volgende:
Ik wil graag aangemeld worden, iemand die zin heeft om me daarbij te helpen??
irisdejong8@hotmail.com
slimquote:Op zaterdag 1 april 2006 11:14 schreef AnnekeM het volgende:
Nieuwe leden onder ons, die nog niet lid zijn van GFK Intomart, kunnen zich HIER aanmelden
Even een vraagje aan jou, hoe lang doe je al mee aan dat bij 2 euro uitbetalen en hoeveel heb je al?quote:Op zondag 2 april 2006 10:28 schreef Furia het volgende:
Ik moet nog een heeeeeeel groot eind, maar heb net bedacht dat ik met al die bonnen maar ga sparen voor een mooi navigatiesysteem voor in de auto:D Jammer dat je Irischeques en Bol bonnen niet in dezelfde winkel uit kunt geven
Iemand nog speciaal ervaring met bepaalde systemen? (ja offtopic, maar was gewoon benieuwd)
Ik gok zo'n anderhalve maand/twee maanden en ik zit nu op 1,97quote:Op zondag 2 april 2006 10:40 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Even een vraagje aan jou, hoe lang doe je al mee aan dat bij 2 euro uitbetalen en hoeveel heb je al?
Je zult wel mail hebben nu!quote:Op zondag 2 april 2006 10:43 schreef mnie het volgende:
Zou iemand zo lief willen zijn mij aan te melden bi Nipo?
Email: mnie23@zonnet.nl
Naam: mnie of mnie23
Ik wil ook zo graag!
Alvast heel veel bedankjes,
Sandra
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |