Yep toch PCO, is het niet gek dat mn hormonen dan wel juist goed zijn? De gyn zegt dat mn eierstokken eigenwijs zijn en wat anders doen dan mn hormonen aangeven. Vreemd lijf dat van mij. Hopelijk kan de Clomid de eierstokken weer tot orde krijgen. Nu maar eerst even mn ongi afwachten. Staat voor a.s. zaterdag, maar de vorige keer had ik een cyclus van 8 weken dus daar ga ik eigenlijk ook maar van uit, dus nog 5 weekjes wachten denk ik en dan aan de Clomid.quote:Op maandag 27 februari 2006 11:54 schreef Slaapmeisje het volgende:
Diaan toch PCOGelukkig zijn je hormonen wel goed, dus dat is alvast een lichtpuntje. Nu maar hopen dat je eierstokken snel naar je luisteren
Het is precies als bij mij Diaan. Ook bij mij was het echobeeld van PCO (inclusief de verdere lichamelijke bijverschijnselen) en mijn hormonen waren niet noemenswaardig anders dan normaal. Mijn gyn zegt doorgaans tegen mij dat ik onbetrouwbare eierstokken hebt en jij hebt dus eigenwijze eierstokkenquote:Op maandag 27 februari 2006 11:57 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Yep toch PCO, is het niet gek dat mn hormonen dan wel juist goed zijn? De gyn zegt dat mn eierstokken eigenwijs zijn en wat anders doen dan mn hormonen aangeven. Vreemd lijf dat van mij.
Zou denken dat de pil te licht is en misschien hoord het er ook wel bij omdat je deze mnd pas weer begonnen bentquote:Op maandag 27 februari 2006 18:30 schreef Beaker het volgende:
Mijn cyclus ging zonder pil best goed 30 - 35 dagen(nadat het twee jaar was weggeweest)
Nu slik ik de Yasmin sinds 21 dagen (mijn eerste strip) en heb sinds dag 1 zere borsten (had dit ook zonder de pil, dus door pilgebruik moest ook dit minder worden) en nu heb ik alweer wat bruine afscheiding terwijl ik mijn laatste tablet vanavond moet innemen.
Kan dit al na zo kort pil gebruik, of zijn deze klachten wel al heel snel?
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 10:25 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Suzzieee Beaker, ik slik nu ook Yasmin..
Inmiddels al bijna 4,5 jaar! Die veranderingen komen mij bekend voor!
Ik had ook wat afscheiding, maar na een dag was dat over!
Sterkte!![]()
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 12:26 schreef Martineke het volgende:
...
Bright welcome backfijne vakantie gehad? en uhh goed "geklust" op je vakantie?
dat kan allemaal nog wel dat pendelen maar tis gelukkig rustig hahahaquote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:11 schreef bixister het volgende:
glossy, beterschap! hoe moet dat nou met al dat gependel van je?!of kan 't ook met links.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |