Je had je email in je profiel moeten zetten, had je een hele stapel elektronische gehadquote:
ow had ik er ook van jou gehad danquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:43 schreef PC eend het volgende:
[..]
Je had je email in je profiel moeten zetten, had je een hele stapel elektronische gehad
who the fuck is Roeliepoelie?quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:44 schreef crazymamma het volgende:
Heeeeee, Roeliepoelie!
Vanavond je zus nog gesproken. Ze vroeg zich af of je niet trots bent op de foto's van je "Love"
Ik dus ook wel hoor maar kan je hier niet zeggenquote:Op donderdag 16 februari 2006 00:23 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Ook daar kreeg ik het een en ander van te horen, Rob zijn buurman is lid van een club waar ik beheerder benRob schijnt prive een hele lieve man te zijn, alhoewel ik in tegenstelling tot vele fokkers Rob wel een topper vond
1tje maarquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:44 schreef katja31 het volgende:
[..]
ow had ik er ook van jou gehad dan![]()
![]()
hee roel heeft dido die cabrio nog wil ze niet mee doen met die sponsorrit van ramon dat zieke mannetje waar jullie in het gastenboek geschreven hebbenquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:41 schreef Suikeroom het volgende:
Greg geeft de wreeedste feesten!!!!!!! hoe is het hier eigenlijk?
Ik denk dat ze daar Suikeroompie mee bedoeld, waarvan sommigen denken dat het Roel is, maar Tanja gisternacht geen antwoord op een vraag kon gevenquote:
Vraag dat nou niet, voor je het weet komt LS weer met 'die' foto aanquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:47 schreef crazymamma het volgende:
[..]
Ons zoete oompje toch! Of heeft tie zich nog niet bloot gegeven........
kloon dusquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:47 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik denk dat ze daar Suikeroompie mee bedoeld, waarvan sommigen denken dat het Roel is, maar Tanja gisternacht geen antwoord op een vraag kon geven
Geen antwoord WOU geven denk ik.................ze flessen ons!quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:47 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ik denk dat ze daar Suikeroompie mee bedoeld, waarvan sommigen denken dat het Roel is, maar Tanja gisternacht geen antwoord op een vraag kon geven
Rot op met dat woord, wil je me weer gek hebbenquote:
Heb geen bang, die foto is er nu wel vaak genoeg op geweest.quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:48 schreef PC eend het volgende:
[..]
Vraag dat nou niet, voor je het weet komt LS weer met 'die' foto aan![]()
Kan tie niet meer, zijn knieen zijn versleten en zijn noten bont en blauw.quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:50 schreef Manu82 het volgende:
Hey suikeraap, als je Roel bent moet je dat even gaan bewijzen en anders gaan fietsen!
Ik heb wel bangquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:51 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Heb geen bang, die foto is er nu wel vaak genoeg op geweest.
quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:50 schreef PC eend het volgende:
[..]
Rot op met dat woord, wil je me weer gek hebben![]()
quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:52 schreef crazymamma het volgende:
[..]
Kan tie niet meer, zijn knieen zijn versleten en zijn noten bont en blauw.
reageer nou effe wees eens styloquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:47 schreef katja31 het volgende:
[..]
hee roel heeft dido die cabrio nog wil ze niet mee doen met die sponsorrit van ramon dat zieke mannetje waar jullie in het gastenboek geschreven hebben![]()
Wat is het nut van het in het midden laten? Tann wordt hier ook heel lief behandelt!quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:53 schreef Suikeroom het volgende:
Ik heb nooit beweerd dat ik iemand ben, mensen gaan speculeren enzo maar ik laat het liever in het middenje blowed tog ook liever je jonko anoniem op een bankje.. maar dit topic gaat te hard voor je het weet zitten we aan de 29
![]()
Dus eigenlijk ben je een vreselijke loser die niet bekend wil maken wie er achter die kloon van je zitquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:53 schreef Suikeroom het volgende:
Ik heb nooit beweerd dat ik iemand ben, mensen gaan speculeren enzo maar ik laat het liever in het middenje blowed tog ook liever je jonko anoniem op een bankje.. maar dit topic gaat te hard voor je het weet zitten we aan de 29
![]()
oho doen golferquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:55 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus eigenlijk ben je een vreselijke loser die niet bekend wil maken wie er achter die kloon van je zit
Zal ik hem eens gaan openbaren, nu ik geen crewlid meer ben, of doe je het zelf?![]()
Daar heb je toch geen aparte zielen voor nodigquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:52 schreef Manu82 het volgende:
[..], hoe meer zielen hoe meer vreugd
![]()
hmm wat bedoel je?quote:Op donderdag 16 februari 2006 01:55 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus eigenlijk ben je een vreselijke loser die niet bekend wil maken wie er achter die kloon van je zit
Zal ik hem eens gaan openbaren, nu ik geen crewlid meer ben, of doe je het zelf?![]()
èèn een heel tenniscourt bedoel jequote:Op donderdag 16 februari 2006 01:56 schreef crazymamma het volgende:
Ja golfer, sla eens een balletje op!
kan je me ff bellen volgens mij ben jij APKquote:
Nee joh, tís een van de BLUES SISTERSquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:59 schreef PC eend het volgende:
[..]
kan je me ff bellen volgens mij ben jij APK![]()
![]()
nee ik ben apk en ik heb je nummer niet pcquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:59 schreef PC eend het volgende:
[..]
kan je me ff bellen volgens mij ben jij APK![]()
![]()
zet je telefoonnummer hier maar neerquote:Op donderdag 16 februari 2006 01:59 schreef PC eend het volgende:
[..]
kan je me ff bellen volgens mij ben jij APK![]()
![]()
oke sisterquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:00 schreef crazymamma het volgende:
[..]
Nee joh, tís een van de BLUES SISTERS![]()
![]()
jaja dat zou je wel willen hequote:Op donderdag 16 februari 2006 02:01 schreef Manu82 het volgende:
[..]
zet je telefoonnummer hier maar neer
quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:01 schreef katja31 het volgende:
[..]
nee ik ben apk en ik heb je nummer niet pc
Jou ontmaskeren!quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:01 schreef Suikeroom het volgende:
ik vat 'm ff niet wat is golfer nou precies van plan?![]()
kwam jij niet uit amsterdam of vergis ik me nu ik dacht je dat de vorige keer zeiquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:01 schreef Manu82 het volgende:
[..]
zet je telefoonnummer hier maar neer
hij gaat je ontmaskerenquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:01 schreef Suikeroom het volgende:
ik vat 'm ff niet wat is golfer nou precies van plan?![]()
Volgens mij vraagt iedereen zich dat juist van jou afquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:01 schreef Suikeroom het volgende:
ik vat 'm ff niet wat is golfer nou precies van plan?![]()
quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:03 schreef katja31 het volgende:
[..]
kwam jij niet uit amsterdam of vergis ik me nu ik dacht je dat de vorige keer zei
quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:01 schreef Suikeroom het volgende:
ik vat 'm ff niet wat is golfer nou precies van plan?![]()
Wil jij me ook al stalkenquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:03 schreef katja31 het volgende:
[..]
kwam jij niet uit amsterdam of vergis ik me nu ik dacht je dat de vorige keer zei
Goh, Kat eronder en ik er tussenin........toevallig!quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:04 schreef Manu82 het volgende:
[..]gelukkig niet, woon in het oosten normaal en nu in het westen nogal
nou ik post gewoon gezellig mee in de late uurtjes , meer nietquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:04 schreef PC eend het volgende:
[..]
Volgens mij vraagt iedereen zich dat juist van jou af![]()
nou sister ik ga verklapen waar ik vandaan kom nou letop jongens over 8 dagen vier ik carnavalquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:05 schreef crazymamma het volgende:
[..]
Goh, Kat eronder en ik er tussenin........toevallig!
Dat is ook toevalligquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:06 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
nou ik post gewoon gezellig mee in de late uurtjes , meer niet![]()
HENK VOOR MODquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:07 schreef henk.jansen het volgende:
Iedereen die wil rellen opzouten.
Maak maar een eigen topic aan
Kut kinderen
maar ome henk ik ben alleen maar aan het spelen met manu en pc mag dat nietquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:07 schreef henk.jansen het volgende:
Iedereen die wil rellen opzouten.
Maak maar een eigen topic aan
Kut kinderen
quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:11 schreef katja31 het volgende:
[..]
maar ome henk ik ben alleen maar aan het spelen met manu en pc mag dat niet![]()
Mammy vind het goed hoor kind!quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:11 schreef katja31 het volgende:
[..]
maar ome henk ik ben alleen maar aan het spelen met manu en pc mag dat niet![]()
Ja, je weet wel, moeders onder elkaar!quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:12 schreef Manu82 het volgende:
[..]en wij zijn echt geinteresseerd in Tann
![]()
he hallo ik ben niet tan die slaapt al en dat mag van haarquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:12 schreef Manu82 het volgende:
[..]en wij zijn echt geinteresseerd in Tann
![]()
ome henk nu niet boos meerquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:14 schreef henk.jansen het volgende:
Ik lig in een deuk om jullie reacties:Y
ik zal nooit moeder wordenquote:Op donderdag 16 februari 2006 02:14 schreef crazymamma het volgende:
[..]
Ja, je weet wel, moeders onder elkaar!![]()
![]()
![]()
Ik ook om de jouwe, Snorremans.quote:Op donderdag 16 februari 2006 02:14 schreef henk.jansen het volgende:
Ik lig in een deuk om jullie reacties![]()
quote:Op donderdag 16 februari 2006 00:53 schreef APK het volgende:
[..]
You're welcome.
Ik had het over fans, muts!![]()
Je weet wel, van die griezels die willen weten of je je teennagels lakt.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |