Erg leuke beelden zijn het. Amalia is zo'n lief poppiequote:Op woensdag 22 februari 2006 20:44 schreef Natalie het volgende:
Oeh, dat moet ik ook zien!
Amalia wordt steeds leuker
Dat ga ik straks kijken.quote:Op woensdag 22 februari 2006 20:44 schreef Natalie het volgende:
Oeh, dat moet ik ook zien!
Amalia wordt steeds leuker
Ik vind dat Willem-Alexander ook veranderd is..Leuker zelfsquote:Op donderdag 23 februari 2006 19:30 schreef Natalie het volgende:
Willem-Alexander is echt zó in zijn voordeel veranderd sinds ie getrouwd is en kids heeft. Eerder vond ik het soms nog wat stug, maar nu komt ie zo toegankelijk en vooral vrolijk over. Volgens mij gaat ie een goede Koning worden.
Vind ik ook jaquote:Op donderdag 23 februari 2006 19:30 schreef Natalie het volgende:
Willem-Alexander is echt zó in zijn voordeel veranderd sinds ie getrouwd is en kids heeft. Eerder vond ik het soms nog wat stug, maar nu komt ie zo toegankelijk en vooral vrolijk over. Volgens mij gaat ie een goede Koning worden.
Ja, dat hoorde ik gisteren Marc van de Linden zeggen bij Boulevardquote:Op zaterdag 25 februari 2006 12:53 schreef Natalie het volgende:
Grappig dat Máxima beter Nederlands spreekt dan de Belgische Prinses Mathilde
(al wordt het beter)
quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:00 schreef Cheesecake het volgende:
Aanstaande zondag (morgen dus) is er weer een fotosessie in Lech met Alexander, Maxima en hun dochters.
Prinses Mathilde kreeg na het huwelijk met Prins Filip al kritiek over zich heen dat ze niet goed Nederlands sprak... Maar zover ik 'r nu hoor gaat het okéquote:Op zaterdag 25 februari 2006 13:53 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja, dat hoorde ik gisteren Marc van de Linden zeggen bij Boulevard![]()
Dat vind ik ook dat ze goed nederlands spreekt, dat hoorde ik gisteren welquote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:43 schreef Natalie het volgende:
[..]
Prinses Mathilde kreeg na het huwelijk met Prins Filip al kritiek over zich heen dat ze niet goed Nederlands sprak... Maar zover ik 'r nu hoor gaat het oké
Grappig accent
Aan het Belgische Hof wordt voor zover ik weet dan ook altijd Frans gesproken. Dat neemt niet weg dat ik vind dat je als Prinses van een tweetalig land beide talen moet beheersen. Dat dat tijd kost is wel begrijpelijk, maar het schijnt dat Koningin Paola nog steeds slecht Nederlands spreekt. Dat vind ik een slechte zaak. Je bent niet alleen koningin van de Franstaligen, maar ook van de Vlamingen.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 13:53 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja, dat hoorde ik gisteren Marc van de Linden zeggen bij Boulevard![]()
Zelfs Duits is een is een officieële taal in België.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 19:25 schreef Cheesecake het volgende:
[..]
Aan het Belgische Hof wordt voor zover ik weet dan ook altijd Frans gesproken. Dat neemt niet weg dat ik vind dat je als Prinses van een tweetalig land beide talen moet beheersen. Dat dat tijd kost is wel begrijpelijk, maar het schijnt dat Koningin Paola nog steeds slecht Nederlands spreekt. Dat vind ik een slechte zaak. Je bent niet alleen koningin van de Franstaligen, maar ook van de Vlamingen.
Mij ook. Het zijn zo ongeveer de leukste prinsessen van Europa denk ik.quote:Op donderdag 23 februari 2006 20:35 schreef Majar het volgende:
Maxima bezocht samen met de Belgische kroonprinses Mathilde vandaag Breda om een boek over Nederlandse literatuur in ontvangst te nemen.
Het lijken me allebei leuke mensen.![]()
Leuk Alexia, is een mooie foto.quote:Op zondag 26 februari 2006 18:24 schreef Cheesecake het volgende:
En een (vind ik zelf) prachtige foto van Alexia:
[afbeelding]
quote:Op maandag 27 februari 2006 19:21 schreef Natalie het volgende:
Alexia lijkt ook van die mooie donkere kijkers als haar zus en moeder te hebben
De Noorse tv zend het iig online uit op http://www.nrk.no/quote:Op dinsdag 28 februari 2006 18:24 schreef Natalie het volgende:
Wat leukkkkk!! Als het uitgezonden wordt, dan ga ik zéker kijken.
Al vermoed ik dat we er misschien alleen wat op het nieuw of bij RTL Boulevard oid van zullen zien. Noorse dingen worden (op een huwelijk na) eigenlijk niet uitgezonden.
Maar je weet 't nooit... Máxima is er natuurlijk wel bij.
Was idd. geweldig om te zien. Ze vroeg aan het begin van het filmpje ook aan de fotografen: 'Wie ben ik? Wie ben ik?'quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:07 schreef fratsman het volgende:
Heeft niemand afgelopen zondag het nieuws gezien?!? Hadden ze een item over de foto-reportage in Lech.
Amalia zit met Alexia op een sleetje, allemaal fotografen erom heen, die staan te roepen om de aandacht van het kind te krijgen.
Fotografen: Amalia!!! Amalia!! Oehoe! Amalia!!
Amalia: [licht geirriteerd] Jaaaahaaaa!!!!!![]()
![]()
![]()
Toch leuker dan d'r vader die zei dat alle fotografen moesten oprotten....
quote:Op donderdag 2 maart 2006 23:15 schreef BloodyLotte het volgende:
Amalia is echt zo leuk opgedroogd. Ze was als baby zo'n rare josti maar nu wil ik haar ontvoeren en koekjes met melk voeren en in haar wangetjes knijpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |