reactie: voor werken is tijd nodig en sommige mensen hebben naast studie + hobby + vrijwilligerswerk geen tijd meer...quote:
			
			
			
			Coldplay stopt pas 1 juli... Waar heb je leren lezen?quote:
			
			
			
			tja keuzes he?! Maar het was geen oordeel hoor.... gewoon een suggestie...quote:Op zondag 19 februari 2006 18:54 schreef maniack28 het volgende:
[..]
reactie: voor werken is tijd nodig en sommige mensen hebben naast studie + hobby + vrijwilligerswerk geen tijd meer...
			
			
			
			Dat zou wel heel apart zijn.quote:Op zondag 19 februari 2006 17:52 schreef Kn0x het volgende:
Er zouden ook geruchten rondgaan dat Metallica zou komen. Ik weet niet of dit genoemd is op de andere topics maar breng het toch even naar voren. Metallica geeft een concert een paar dagen voor PP en een paar dagen na PP. Er zijn geruchten dat Smeets bijna rond zou zijn met de band.
			
			
			
			de RHCP zijn ook een stadionact, hij zal wat moeten als hij de boel vol wil hebbenquote:Op zondag 19 februari 2006 19:22 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Dat zou wel heel apart zijn.
Smeets heeft altijd geroepen dat die geen Stadions act wilde boeken. En telkens werd Metallica daarbij als voorbeeld genomen. Dus het lijkt me sterk. Zeker omdat ze al een optreden gaan geven in Nederland.
			
			
			
			Plus Coldplay heeft tussen eind April en eind Juni niks gepland. Dus het zou kunnen, theoretisch gezien.quote:Op zondag 19 februari 2006 19:13 schreef peaceman het volgende:
[..]
Coldplay stopt pas 1 juli... Waar heb je leren lezen?![]()
			
			
			
			Inmiddels zijn ze van die traditie afgeweken (pinkpop.nl: "Pinkpop heeft het programmabeleid drastisch aangepast met het boeken van een echte stadion-act"). Metallica wordt het trouwens niet.quote:Op zondag 19 februari 2006 19:22 schreef calvobbes het volgende:
Smeets heeft altijd geroepen dat die geen Stadions act wilde boeken.
			
			
			
			Stop eens met hattrick en je kan zo aan de slag hoorquote:Op zondag 19 februari 2006 18:54 schreef maniack28 het volgende:
[..]
reactie: voor werken is tijd nodig en sommige mensen hebben naast studie + hobby + vrijwilligerswerk geen tijd meer...
			
			
			
			quote:Op dinsdag 21 februari 2006 08:53 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Stop eens met hattrick en je kan zo aan de slag hoor![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Hoe weet je dat?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 18:06 schreef Dark_Angelus het volgende:
Blof ook op Pinkpop.
			
			
			
			Contactenquote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Zullen we d'r maar niet op gaan hopen?quote:Op woensdag 22 februari 2006 02:21 schreef rubbereend het volgende:
Junkie XL heeft weer een nieuwe singel, wordt hij één van de dance acts van Pinkpop?
			
			
			
			quote:Op woensdag 22 februari 2006 10:37 schreef Dandelion het volgende:
Misschien Guns n' Roses, nu ze ook al op andere festivals zijn bevestigd?
			
			
			
			
			
			
			
			Die kans lijkt me klein als ze waarschijnlijk op 2 en 3 juni op Rock Am Ring & Rock Im Park staan en 4 juni op Gods Of Metal in Italië. Hou je 5 juni over, maar om nou vier shows achter elkaar te geven in 3 verschillende landenquote:Op woensdag 22 februari 2006 10:37 schreef Dandelion het volgende:
Misschien Guns n' Roses, nu ze ook al op andere festivals zijn bevestigd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |