U zijt geweldig.quote:Op woensdag 15 februari 2006 16:47 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Shift+Appeltje+4
Nee, natúúrlijk niet. Gewoon een baaldag.quote:Op woensdag 15 februari 2006 16:50 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Je iMac is toch niet stuk he?
Powerpoint zeker?quote:Op woensdag 15 februari 2006 16:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee, natúúrlijk niet. Gewoon een baaldag.
Compensatiegedrag.quote:Op woensdag 15 februari 2006 16:44 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ik ben een kleine jongen (iig < 2 meter) met een 15" PB![]()
Extra Larsquote:Op woensdag 15 februari 2006 16:54 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Gelukkig noem ik mezelf niet XL op Fok!![]()
quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:01 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Compensatiegedrag en niet kunnen spellen![]()
Voor deze keer ben ik het met je eens.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:34 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ik vraag mij nog steeds af wat je hier doet?
quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:01 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Compensatiegedrag en niet kunnen spellen![]()
Wil je weer mod worden ofzo.quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:17 schreef Geqxon het volgende:
Luup, ik zie een topicreport in je forumpje
Dank voor de tip, ben er niet helemaal bij vandaag...quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:17 schreef Geqxon het volgende:
Luup, ik zie een topicreport in je forumpje
quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:33 schreef Geqxon het volgende:
Geen punt, gewoon even rustig aan doen
Sorry voor mijn perversiteit, maar is dat een vulva in je avatar?
Wat zie je hier in ?quote:Op woensdag 15 februari 2006 17:33 schreef Geqxon het volgende:
Geen punt, gewoon even rustig aan doen
Sorry voor mijn perversiteit, maar is dat een vulva in je avatar?
Er moet tenminste toch wel 1 knopje opzetten ? Kan je 'm niet in 'pairing mode' zetten ?quote:Op woensdag 15 februari 2006 19:10 schreef Furia het volgende:
Hulp gevraagd!!!
Ik krijg mijn nieuwe bluetooth headsetje niet "gedetecteerd" op mijn mac mini.. iemand enig idee hoe ik dit kan doen? bluetooth assistant heb ik al geprobeerd, maar hij "ziet" hem dus niet. Er zitten op dat headsetje dus ook niet echt knoppen of wat dan ook, hij staat aan, dat dan weer wel
Het gaat om een Sony Ericsson HBH-PV700 setje dat wel werkt op mijn SE T630 (en die SE T630 kan ik WEL op de mini zien). Ik wil het headsetje gebruiken voor Skype. Andere suggesties die hiervoor kunnen zorgen zijn uiteraard ook welkom!
Er zit wel een aan/uit knop en volume harder/zachter op. Maar verder niet. Hoe zet ik hem (en wat is "hem", computer of telefoon of headset?) in pairing mode?quote:Op woensdag 15 februari 2006 19:12 schreef ChOas het volgende:
[..]
Er moet tenminste toch wel 1 knopje opzetten ? Kan je 'm niet in 'pairing mode' zetten ?
Sorry, ik had het over je headsetquote:Op woensdag 15 februari 2006 19:16 schreef Furia het volgende:
[..]
Er zit wel een aan/uit knop en volume harder/zachter op. Maar verder niet. Hoe zet ik hem (en wat is "hem", computer of telefoon of headset?) in pairing mode?
tot de toontjes en knipperen werkt het, maar de mini blijft hem negerenquote:Op woensdag 15 februari 2006 19:19 schreef ChOas het volgende:
[..]
Sorry, ik had het over je headset
Meestal is het de aanknop een tijdje ingedrukt houden, als het goed is hoor je dan een paar toontjes/zie je iets gaan knipperen, en dan moet je even kijken of je mini 'm (je headset) ziet.
Ik heb gewoon een nieuwe groep gemaakt met m'n projectleden erin (ben de lijert leider namelijk). Verstuur ik een mailtje naar ze, type ik gewoon "Project" (zo heet die groep) in bij ontvangers en ze staan er allemaal bijquote:Op woensdag 15 februari 2006 16:18 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Is het mogelijk om in een groep in mijn adresboek (groep InHolland met enkele klasgenoten) een subgroep aan te maken (subgroep Projectgroep, dat mailt handiger)? Ik zie het in ieder geval niet staan.
En anders moet ik mij verdiepen in smart groups misschien, maar daar heb ik even weinig zin in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |