Goed punt, ik vond Angels and Demons al akelig veel op de DaVinci code lijken.quote:Op zondag 12 februari 2006 23:57 schreef Litpho het volgende:
Ik kwam hier een userreview tegen die mijn mening over Brown redelijk schijnt te delen. Meer van hetzelfde voor de fans met een sf-achtig sausje ipv een mystiek sausje. Als ze de SF-kant nog verder terugdringen in de reclame zal het wel aardig gaan verkopen dus.
Tip: Lees ook Het Juvinales Dilemma.quote:Op zondag 12 februari 2006 23:40 schreef Evilia het volgende:
Hallo!
Ik vroeg me af wie Dan Brown's nieuwe boek, de Delta deceptie gaat lezen.
Het boek is vanaf 14 februari te koop.
Ik heb natuurlijk de da Vinci code gelezenen het Bernini mysterie., en ben wel benieuwd naar Brown's nieuwste boek.
Ik heb op Crimezone al wat gelezen over de Delta deceptie, en het lijkt me wel een spannend
verhaal.(http://www.crimezone.nl/showbook.php?titleID=2122)
Wie o wie gaat hem lezen ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.leest op zich wel lekker, maar is veel voorspelbaarder dan zijn andere boeken. angels & demons blijft nog steeds het bestga maar even met die witte meneer mee...
[b]best bekeken topic, ooit[/b]
jup!quote:Op maandag 13 februari 2006 00:29 schreef TheThirdMark het volgende:
Angels & Demons, leest ie een beetje lekker weg?
Het volgende nieuwe boek, The Solomon Key, zal volgens speculaties eind 2006 of begin 2007 uitkomen. Ga voorlopig maar iets anders lezen dusquote:Op maandag 13 februari 2006 10:12 schreef Muck het volgende:
[..]
Dacht dat het een heel nieuw boek was![]()
dan ga ik morgen naar de Bruna, thanxquote:Op maandag 13 februari 2006 14:20 schreef Evilia het volgende:
De Delta deceptie komt morgen al uit bij de Bruna, Chielus.
Mijn auto is geen deceptiequote:De Delta deceptie
Nou je het zegt, het klopt niet eens!quote:Op vrijdag 17 februari 2006 19:28 schreef Mainport het volgende:
de·cep·tie (de ~ (v.), ~s)
1 [form.] teleurstelling
Zag hem vandaag al rijen dik bij de AKO op het station staan hooor.quote:Op maandag 13 februari 2006 13:49 schreef Chielus het volgende:
Ga hem zeker halen, 22-2 staat al een tijdje groot onderstreept in mn agenda
Doe maar niet, dat boek was echt minder.quote:Op maandag 13 februari 2006 00:16 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Tip: Lees ook Het Juvinales Dilemma.
Dat is helaas niet alleen bij Dan Brown zoquote:Op dinsdag 21 februari 2006 16:39 schreef lurkerdelurklurk het volgende:
Al meer dan een jaar geleden in het Engels gelezen - vond het toen een goed boek. Het valt me trouwens op dat het boek in Nederland ±20¤ kost, terwjil ik hem in de USA voor $5 heb gekocht...
Als je het daar al ongeloofwaardig begon te vinden, is het verstandig van je geweest niet verder te lezen..quote:Op maandag 20 februari 2006 21:36 schreef LedZep het volgende:
Ik heb 1 pagina in Het Bernini Mysterie gelezen (hij lag bij familie en ik dacht: waarom niet?) maar ik ben gestopt bij de complottheorieën over antimaterie en bommen enzo
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 17:54 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Als je het daar al ongeloofwaardig begon te vinden, is het verstandig van je geweest niet verder te lezen..![]()
Ik heb een heel dik boek uit de bieb gehaald waarin in 300 bladzijden het hele berninimysterie onder uit wordt getrapt door echte wetenschappers. Erg vermakelijk.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:20 schreef LedZep het volgende:
Zijn er geen mensen die het even gehad hebben met Brown's complotfabeltjes?
Ja het leukste van de priorij van Sion was dat ik hoorde dat die papieren met namen als Da Vinci en Newton als voorzitters enzo gemaakt waren door een of andere Franse dorpsgek in de jaren 50quote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:25 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik heb een heel dik boek uit de bieb gehaald waarin in 300 bladzijden het hele berninimysterie onder uit wordt getrapt door echte wetenschappers. Erg vermakelijk.
Het probleem met Brown is dat ie zegt dat alles berust op ware lokaties en ware gebeurtenissen. Jaja![]()
De hele priorij van Sion bv een hoax.
Het blijft vooral heel erg pseudo (de pretenties van de man in talkshows nog even daargelaten). Een beetje historische thrillers voor het Stephen King publiek. Leest makkelijk weg en als je een beetje interesse had in het onderwerp om mee te beginnen kom je niets nieuws tegen.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:30 schreef SunChaser het volgende:
Toch is het knappe van Brown dat ie kunst en religie op een speudo wetenschappelijke manier populair heeft gemaakt.
Wat dat betreft is het net Neal Stephenson, met het verschil dat Stephenson niet de storende neiging heeft om alles wat ook maar in de buurt komt van Discovery Channel niveau in zijn boeken uit te leggen zodat het domme jongetje achter in de klas het ook maar vooral snapt.quote:Op woensdag 22 februari 2006 14:03 schreef boskov het volgende:
Ik snap niet dat iedereen lyrisch is over Dan Brown. Geen van zijn boeken heeft een degelijk eind.
Ben je er al in begonnen ?quote:Op woensdag 22 februari 2006 14:23 schreef marcb1974 het volgende:
Vandaag gekocht, over een week weet ik wat ik er van vond.
ik vond Cryptonomicon wel een puik boek eigenlijk. Geen literair hoogstandje, maar wel beter dan Dan Brown.quote:Op woensdag 22 februari 2006 14:12 schreef Litpho het volgende:
[..]
Wat dat betreft is het net Neal Stephenson, met het verschil dat Stephenson niet de storende neiging heeft om alles wat ook maar in de buurt komt van Discovery Channel niveau in zijn boeken uit te leggen zodat het domme jongetje achter in de klas het ook maar vooral snapt.
Absoluut, maar om nou te zeggen dat het een echt einde heeft, nee. Hij houdt gewoon op een gegeven moment op met schrijven. Zelfde geldt voor Snowcrash en Diamond Age. Het enige wat ik tot dusver van hem gelezen heb met een einde was Interface en dat was een samenwerking met Frederick George (die dus blijkbaar wel eindes kan schrijven)quote:Op donderdag 23 februari 2006 00:40 schreef boskov het volgende:
[..]
ik vond Cryptonomicon wel een puik boek eigenlijk. Geen literair hoogstandje, maar wel beter dan Dan Brown.
ik heb hem ook gelezen in het Engels. Ik vond het wel het minste boek van hem..quote:Op maandag 13 februari 2006 10:12 schreef Muck het volgende:
[..]
jup!
bijna niet neer te leggen
Is de delta deceptie hetzelfde als deception point?!
dan ken ik hem dus al![]()
Dacht dat het een heel nieuw boek was![]()
Hehe, kan ik me goed voorstellen. Maargoed, ik kwam sowieso woorden tegen die in geen enkel woordenboek stonden, en geen enkel zoekresultaat opleverde op google.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:30 schreef Mainport het volgende:
Het schijnt dat Eco nogal belabberd vertaald is in het Nederlands, en dat de boeken in het Engels veel makkelijker door te komen zijn.
welke bedoel je?quote:Op donderdag 23 februari 2006 11:52 schreef buzzer het volgende:
[..]
ik heb hem ook gelezen in het Engels. Ik vond het wel het minste boek van hem..
nicci french ookquote:Op maandag 27 februari 2006 21:07 schreef Evilia het volgende:
Als Dan Brown zo doorgaat met zijn manier van schrijven, voorspel ik dat straks niemand meer een
boek van hem leest.Hij wordt te voorspelbaar![]()
En waar zou het grote publiek nou van houden...quote:Op maandag 27 februari 2006 21:07 schreef Evilia het volgende:
Als Dan Brown zo doorgaat met zijn manier van schrijven, voorspel ik dat straks niemand meer een
boek van hem leest.Hij wordt te voorspelbaar![]()
Tenzij je van voorspelbaar houdt .....![]()
Dat wordt ze ook gevraagd door de uitgever. Ludlum mocht ook niet afwijken, dat deed ie onder pseudoniemen. Nicci en French proberen het ook wel zonder formule maar dan slaat t niet echt aan.quote:Op maandag 27 februari 2006 21:20 schreef Mainport het volgende:
Er zijn nu eenmaal schrijvers die volgens een bepaalde formule schrijven, niets aan te doen.
Foucault blijft lastig hoor, komt niet door de taal an sich maar de materie en het feit dat Eco er alles met de haren bijsleept.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:30 schreef Mainport het volgende:
Het schijnt dat Eco nogal belabberd vertaald is in het Nederlands, en dat de boeken in het Engels veel makkelijker door te komen zijn.
Hij zal wel verliezen, zeker omdat de naam van de schrijver van dat eerste boek in een anagram terugkomt in de DaVinci Code.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 00:47 schreef HijoDeDios het volgende:
Niemand nieuws over de plagiaat-affaire?
Eeeh, pageturner?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:02 schreef Chielus het volgende:
...turnpager...
Nee, een turnpager, dat is zo'n ding dat je eerst een paar keer moet omdraaien omdat je anders niet kan zien wie je heeft gebeld.quote:
Eng genoeg zit daar vermoedelijk wel een kern van waarheid inquote:
Nee. Bedoelde met dequote:
Anders was deze schrijver ook wel aangeklaagd. Dit boek is trouwens van VOOR de Da Vinci Codequote:Op woensdag 1 maart 2006 16:14 schreef Litpho het volgende:
[..]
Eng genoeg zit daar vermoedelijk wel een kern van waarheid in.
Leigh Teabing ---- karakter in DVCquote:Op woensdag 1 maart 2006 20:00 schreef Evilia het volgende:
en welk karakter in DDVC is afgeleid van de schrijvers dan ?
Ja, daar zit ook wat inquote:Op donderdag 2 maart 2006 00:02 schreef Mainport het volgende:
Het is pas fout als je meeloopt met de rest en je je te verheven voelt om de boeken te lezen.
Een vriendinnetje van mij heeft het. Ik heb er drie pagina's uit gelezen en ik dacht: 'Godsammekrake, wat een kankerboek.' Mag dat dan weer wel?quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:02 schreef Mainport het volgende:
Het is pas fout als je meeloopt met de rest en je je te verheven voelt om de boeken te lezen.
Ik denk dat je daar verkeerd zit, van Harry Potter 6 zijn er in de VS al 20.000.000 verkocht, de Da Vinci Code zijn er in totaal iets van 36 miljoen verkocht.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:08 schreef SunChaser het volgende:
Het zal Dan Brown allemaal een zorg zijn. De best verkochte roman ooit.
Totdat de New York Times besloot tot het instellen van een speciale kinderboeken bestsellerlijst op Potter weg te krijgen domineerde de boeken tijdenlang tussen de 'normale' romans.quote:Op donderdag 2 maart 2006 00:24 schreef SunChaser het volgende:
Potter is geen roman maar een kinderboek. Maar idd, ook Rowling weet met haar jatwerk miljoenen te verdienen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |