Denk niet dat dat zo'n hot item is op het gymnasium.quote:Op zondag 12 februari 2006 21:06 schreef NJ het volgende:
Mijn God. Klaas-Jeroen.
Alsof je bij de geboorte hoopt dat je zoon z'n complete middelbare school tijd gepest wordt omdat het zo'n kakker is.
ok. je mag natuurlijk niet de achternaam van die familie noemen, dat zou privacy schending zijnquote:Op zondag 12 februari 2006 21:12 schreef heiden6 het volgende:
Kende ooit een jongen die heet Jan-Frederik, met broertje Jan-Barthout en zusje Marie-Emilie, dat was echt wel het toppunt, zeker i.c.m. de achternamen.
Het zou bijvoorbeeld Speyart - Van Woerden kunnen zijn.quote:Op zondag 12 februari 2006 21:17 schreef mcDavid het volgende:
[..]
ok. je mag natuurlijk niet de achternaam van die familie noemen, dat zou privacy schending zijn
Maar noem eens een "willekeurige" achternaam!
da's met meisjesnaam erbij hoop ikquote:Op zondag 12 februari 2006 21:17 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Het zou bijvoorbeeld Speyart - Van Woerden kunnen zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |