Mijn buurvrouw drie kwartierquote:Op dinsdag 14 februari 2006 17:02 schreef dutchie het volgende:
Tosca, dat kan ik overtreffen: een vriendin van mij anderhalf uur.
Altijd baas boven baas hè?
Heb ik al gedaan (helaas net huisartsen praktijk gesloten en dus met de huisartsenpost en daar heb ik geen hoge pet van op) en die zeggen dus dood leuk wacht maar af zal wel komen van het bloedverlies en als het nog erger word moet je maar langs komen.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:05 schreef snoopy het volgende:
Ik zou maar even een arts bellen als ik jou was Xanthe! Sterkte.
Heb je nu verder nog een afspraak staan ergens? Gyn of vk ofzo? Mischien heb ik het gemist, maar dat lijkt me voor jou ook prettig?quote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:07 schreef Xanthe het volgende:
[..]
Heb ik al gedaan (helaas net huisartsen praktijk gesloten en dus met de huisartsenpost en daar heb ik geen hoge pet van op) en die zeggen dus dood leuk wacht maar af zal wel komen van het bloedverlies en als het nog erger word moet je maar langs komen.
Eigenlijk heb ik daar niet zo'n zin in omdat ik dan denk ik weer voor niets kom en de arts ook zegt dat ie er waarschijnlijk niets aan kan doen en we dus voor nop de rit naar hun hebben gemaakt.
Ik heb ook de eerste echo gehad vandaag.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 14:22 schreef LadyS het volgende:
alles is goed![]()
Zo lieffffHij deed de hele tijd bewegen
geen foto
quote:Zware en vermoeide benen:
(...)
Derde mogelijke oorzaak: voedingstekort
Ook een tekort aan vitamines en spoorelementen kan het fenomeen verergeren: vitamine B1 (thiamine), ijzer, enz
bron
Ik hebje site eens even bekeken net , hartstikke leuk zeg! wat veel lieve foto's!quote:Op dinsdag 14 februari 2006 23:04 schreef kozakken het volgende:
Ik ervaar wel dat ik deze zwangerschap iets minder als het grootste wereldwonder van deze en de vorige eeuw bezie dan met Jonne. Ik ben eigenlijk ook te druk om echt dat wereldwonder (wat het absoluut is!) ten volle te bevatten.
We eten hier over het algemeen gezond en ik slik braaf vitaminepillen voor zwangeren. Lijkt me dus dat het niet zo zeer door een voedings te kort kan komen.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 21:33 schreef poemojn het volgende:
ik kan zo alleen dit vinden xanthe
[..]
Nee, geen hartje gezien, maar wel gehoordquote:Op dinsdag 14 februari 2006 21:32 schreef mjammetje het volgende:
[..]
Ik heb ook de eerste echo gehad vandaag.
Echt schattig vond ik het ook en mijn kleintje bewoog ook enorm.
Alles is goed en er is maar 1 dagje verschil met mijn uitgerekende datum dus die blijft daarom gewoon hetzelfde. Heb je het hartje ook gezien? Klopt echt als een bezetene zo snel.
Ik heb wel een foto (ga ik nog inscannen maar is nu echt te veel moeite) maar mag nog een keer terug omdat ze het sneu vond dat ik het niet goed kon zien omdat het nog zo klein was en dat vind ik toch erg![]()
quote:Op dinsdag 14 februari 2006 14:30 schreef Anitra het volgende:
Lekker dat alles goed was
Zeg je express hij of hb je boon al tot hij gedoopt door het pendelen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |