quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:12 schreef wyccie het volgende:
[..]
[..]
Wat heb ik hier nou aan.... ik besluit hierbij gewoon geen westerns meer te kijken.
Dan is het maar goed dat ik zo weinig van westerns verwacht. Want Unforgiven was niet zo erg als ik had gedachtquote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:15 schreef laurenzo85 het volgende:
[..]
![]()
Ik vond The Searchers gewoon best tegenvallen, misschien ook wat te hoge verwachtingen van... Blijkbaar vond Sokolsky Unforgiven nóg meer tegenvallen![]()
Tja, bepaalde genreconventies. 'pief paf poef' mannen zullen wel aanwezig zijn. Setting/aankleding speelt natuurlijk ook voor een groot deel mee.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:18 schreef wyccie het volgende:
[..]
Dan is het maar goed dat ik zo weinig van westerns verwacht. Want Unforgiven was niet zo erg als ik had gedachtEr zat gevoel in, had ik niet verwacht. Wat maakt een western tot een western eigenlijk? Ik had namelijk een 'pief paf poef' verhaal verwacht. En stoer kijkende mannen met grote hoeden en een sigaar in de mondhoek.
quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:25 schreef laurenzo85 het volgende:
Genoeg van de westerns dan maar even, ik sluit zometeen nog even aan bij een film, met onder andere de volgende quotes:
: So what country do you want to go to?
: Wyoming.
: Sal, Wyoming's not a country.
: Kiss me.
: What?
: Kiss me. When I'm being fucked, I like to get kissed a lot.
Nu wil ik natuurlijk weten welke film dat is...![]()
Je lijkt wel een vrouwquote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:29 schreef Sokolsky het volgende:
Eerst dacht ik Dog Day Afternoon, toen niet, en nu toch weer wel.
Ik snap wat je bedoelt, maar de setting is toch wel degelijk Western.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:27 schreef Sokolsky het volgende:
IMDB rekent Treasure of the Sierra Madre ook tot Western, daar ben ik het niet zo mee eens.
Ik heb Sal laten staanquote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:29 schreef Sokolsky het volgende:
Eerst dacht ik Dog Day Afternoon, toen niet, en nu toch weer wel.
Want?quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:30 schreef Sokolsky het volgende:
Ik vind trouwens dat de Duitse Schaakbond aan hun internetvoorzieningen moet werken.
Zal ik dan maar Casablanca roepen?quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:52 schreef Sokolsky het volgende:
(ik ben ook moe en moet nog een film afkijken)
Een leuke variant wellichtquote:Op vrijdag 10 februari 2006 02:03 schreef Sokolsky het volgende:
Doe maar
laurenzo85 +1
Nou ja, over die stelling ging het dus. Hij klopt trouwens niet helemaal; de loper van c1 hoort op f1 te staan.
Denk dat SoK nog niet online is geweest.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 09:26 schreef JelleS het volgende:
Ik herhaal nog even mijn vraag die nog open staat.
Ik ken de film wel, het is een verfilming van een boek over het leven van een zwangere vrouw, iets tegen het 1-kind beleid van China ofzo, daarom was het geloof ik verboden in China. Weet alleen niet hoe het heet, ben niet zo thuis is Chinese titelsquote:Op vrijdag 10 februari 2006 09:26 schreef JelleS het volgende:
Ik herhaal nog even mijn vraag die nog open staat.
Maar ja volgens mij is alles wat politiek geladen is in films in China verbodenquote:Op vrijdag 10 februari 2006 09:45 schreef Asap het volgende:
[..]
Ik ken de film wel, het is een verfilming van een boek over het leven van een zwangere vrouw, iets tegen het 1-kind beleid van China ofzo, daarom was het geloof ik verboden in China. Weet alleen niet hoe het heet, ben niet zo thuis is Chinese titels![]()
Die heeft geen zin in FMT (en heeft de film ook niet gezien, maar weet de titel wel).quote:Op vrijdag 10 februari 2006 09:39 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Denk dat SoK nog niet online is geweest.
quote:Op vrijdag 10 februari 2006 13:33 schreef Sokolsky het volgende:
Oh wacht, Story of Qui Ju heb ik wel eens over gelezen.
dolle_hond +1quote:Op vrijdag 10 februari 2006 16:20 schreef dolle_hond het volgende:
topsy turvy?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |