Lolquote:Op dinsdag 14 februari 2006 14:30 schreef Houniet het volgende:
[..]
10 euro laten liggen op het nachtkastje en dan weggaan zonder iets te zeggen
Lijkt me wel een lullig gevoel, dat ie door jouw schuld homo is gewordenquote:Op donderdag 9 februari 2006 17:05 schreef Copycat het volgende:
In een ver verleden (ik was 18 geloof ik) maakte een vriendje het via een brief met me uit. En deed ik, toen ik hem de vrijdag erop tijdens het stappen tegenkwam, net alsof ik die brief niet had gehad. Dat werd peentjes zweten voor hem.
Een paar jaar later kwam ik hem weer tegen: hij viel in als toiletjuf in een nichtentent op de Regulier. Toen viel bij mij het kwartje... en niet alleen op zijn schoteltje.
quote:Op zaterdag 18 februari 2006 08:14 schreef SeLang het volgende:
Lijkt me wel een lullig gevoel, dat ie door jouw schuld homo is geworden
Hoe doe je datquote:Op donderdag 16 februari 2006 13:57 schreef Aventura het volgende:
Toen heb ik zijn telefoonnummer maar geblokkeerd
ik hoop dat ze je iets ergs heeft aangedaan, anders eindig je toch niet op die manier een relatiequote:Op zondag 19 februari 2006 01:59 schreef kofkof het volgende:
In dr gezicht: "Doei <naam>"
-Deur achter me dichtgetrokken
-Heb haar nooit meer gezien
Deed mij pijn (achteraf), deed haar pijn ( bleek wel uit d'r email) , maar t was wel het beste.
Als hij het zelf niet had gedaan, had zij wellicht hetzelfde gedaan.quote:Op zondag 19 februari 2006 11:16 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
ik hoop dat ze je iets ergs heeft aangedaan, anders eindig je toch niet op die manier een relatie![]()
ik vind dit echt verschrikkelijk, je kan je echt het zelfvertrouwen en het vertrouwen in anderen van dat meisje op deze manier ZO hard kraken
true. Ik heb haar tientallen keren gevraagd of ze nog verder wilde gaan met de relatie, maar ik kreeg telkens geen duidelijke antwoorden. Wat moet ik met "tja, ik weet het niet mhhgh mhgh" ...quote:Op zondag 19 februari 2006 12:43 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Als hij het zelf niet had gedaan, had zij wellicht hetzelfde gedaan.![]()
Hoe eindig je dan een relatie... elkaar een laatste kus geven en dat soort onzin? Kom op zeg, toen ik haar wilde vasthouden duwde ze me al weg... Jammer voor haar zelfvertrouwen, laat de fouten die ze heeft gemaakt een les voor haar zijn in volgende relaties.quote:Op zondag 19 februari 2006 11:16 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
ik hoop dat ze je iets ergs heeft aangedaan, anders eindig je toch niet op die manier een relatie![]()
ik vind dit echt verschrikkelijk, je kan je echt het zelfvertrouwen en het vertrouwen in anderen van dat meisje op deze manier ZO hard kraken
quote:Op maandag 20 februari 2006 11:12 schreef Frum het volgende:
ach, ik ben van het weekend gedumpt door de telefoon... ik voelde me ineens weer 16!! wat een kinderachtig gedoe zeg!
maar ik heb mezelf ook schuldig gemaakt aan een minder fraaie actie (ter verdediging: ik was 16!)
Ik leerde een jongen in een discotheek kennen, wat gezoend enzo en hij begon gelijk die eerste avond al dat ik de volgende dag zijn ouders kon leren kennen enzo. Ik schrok me dood, zag dat echt niet zitten allemaal. Nou heeft die discotheek beneden een dansgedeelte en boven een bar en daar zijn ook de toiletten, bar en garderobe. Dus ik heb hem een zoen gegeven en gezegd dat ik ff naar de wc moest. Ben naar boven gegaan, heb mijn jas gepakt en ben heeeeeel snel naar huis gegaan... Niet netjes van me, hij vond me ook niet zo lief meer toen ik hem weken later weer eens tegenkwam...
ach, blijkbaar heb ik die telefoonactie van het weekend dus gewoon verdiend
Ja, precies deze 2 dingen dusquote:-Zeggen dat je er nog niet aan toe bent en dat je ermee op wilt houden en binnen een week iemand hebben met wie het toch opeens allemaal kan
- Dumpen met de mededeling vrienden te willen blijven omdat de band zo bijzonder voor je is en vervolgens niets meer laten horen
Kan niet begrijpen dat je het een normale reden vind. Als iemand gaat twijfelen heb ik echt wel zoiets van "ok, veel succes met hem" Accepteer jij het nou dat je indirect als mogelijke tweede keus wordt gezien?,....quote:Op woensdag 22 februari 2006 15:20 schreef Xtinction het volgende:
Ze ging naar Engeland met de boodschap: "ik kan daar dingen op een rijtje zetten, om te zien met wie ik nu echt verder wil" (ze kon niet kiezen tussen mij en een andere dude, vrij valide redenen, dat wel). Om er vervolgens achter te komen dat ze in Engeland elk weekend met die andere gozer uitgaat, zoent en whatnot.
Als je zeker weet dat iets definitief is, zeg dat dan ook.... ffs.
Het komt erop neer dat "erover liegen" de ergste manier is denk ik.
die is wel leuk bedacht jaquote:Op maandag 20 februari 2006 15:32 schreef Tranceptor het volgende:
' Ik vind je nog te leuk om met je te blijven omgaan, ik heb ook weer een vriend sinds kort enzo'
Ik vond em wel aardig.
Zo heb ik dat eigenlijk nooit ervaren, omdat de reden dat ze twijfelde het geloof was. Ze is zelf christelijk en ik niet, en die andere jongen was dat wel. Als ze twijfelde omdat ze zich bij hem ook zo prettig voelde, dan had het anders gelegen.quote:Accepteer jij het nou dat je indirect als mogelijke tweede keus wordt gezien?,....
Hoe lang had je met haar? Heeft ze nog uitgelegd waarom?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 12:31 schreef Jumparound het volgende:
niks meer laten horen staat bij mij op 2
De actie van mn eerste ex... (liggend op het strand, ik merkte al dat het niet zo prima meer ging) "Jump, ik wil je wat vertellen maar ik weet niet hoe..
ik: euhmmmm, wil je het uitmaken?
zij: Ja, eigelijk wel
ik: Oke, damnhmm, kut....
mooi einde van een relatie
Gelukkig heb ik maar 9 maanden liefdesverdriet gehad
En terechtquote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:00 schreef Jumparound het volgende:
3 jaarze vond iemand anders toch leuker kennelijk
tja, ruimte en tijd voor haarzelf BULLSHIT
en op de dag dat ik mededeelde dat ik er overheen was en iemand anders regelmatig zag wou ze het toch nog eens proberen... BULLSHIT! Proberen is iets voor mensen die er rekening mee houden dat ze niet slagen. Ze kunnen dan altijd nog zeggen: ik heb het geprobeerd. Je gaat er helemaal voor of niet
Dat was wel de druppel uiteindelijk
Dat zijn nog eens klotekeuzes zeg.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:21 schreef Jumparound het volgende:
tuurlijk was het bullshit TC, begrijp me niet verkeerd...
De eerste keer dat het uitging was omdat ik voor de keuze werd gesteld, samenwonen of het is afgelopen![]()
Heb er gelukkig veel van geleerd
daarom ben ik ook alweer 3 jaar vrijgezel![]()
Uhhu, "als we echt voor elkaar gemaakt zijn komt het ooit wel weer goed"quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:24 schreef Carda het volgende:
Ik snap gewoon niet waarom iemand dan niet gewoon eerlijk kan zijn.
Zeg dan gewoon dat je het uit maakt!! In plaats van de ander hoop te geven dat het ooit nog es goed komt. BAH gewoon.
Hehe die heb ik ook letterlijk tegen mijn smoel aan gekregen... Zwakke zooi is het...quote:als we echt voor elkaar gemaakt zijn komt het ooit wel weer goed
Het rare is dat je op dat moment niks terug weet te zeggenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:58 schreef Xtinction het volgende:
[..]
Hehe die heb ik ook letterlijk tegen mijn smoel aan gekregen... Zwakke zooi is het...
Ik vind dat altijd wel een mooie: als het goed moet komen, dan komt het wel goed.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:58 schreef Xtinction het volgende:
[..]
Hehe die heb ik ook letterlijk tegen mijn smoel aan gekregen... Zwakke zooi is het...
Heb hm ook wel eens gehoord... Mooie is wel dat t ook goed gekomen is...quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:58 schreef Xtinction het volgende:
[..]
Hehe die heb ik ook letterlijk tegen mijn smoel aan gekregen... Zwakke zooi is het...
T gaat erom dat je er in gelooft. Zolang je gelooft gebeurt het ookquote:Op vrijdag 24 februari 2006 16:12 schreef Black_Tulip het volgende:
Als of iemand ooit voor iemand anders gemaakt is, kom op zegEen relatie is mensenwerk, niet iets natuurlijks wat voorbestemd is...
Zolang je er allebei van overtuigd bent dat de relatie prima is, is er niets aan de hand. Dat is logisch.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 16:14 schreef JoeyT het volgende:
[..]
T gaat erom dat je er in gelooft. Zolang je gelooft gebeurt het ook
Zo bedoelde ik t niet. Ik had t over de situatie dat je niet bij mekaar bentquote:Op vrijdag 24 februari 2006 16:15 schreef Black_Tulip het volgende:
[..]
Zolang je er allebei van overtuigd bent dat de relatie prima is, is er niets aan de hand. Dat is logisch.
Hm. Als ik het heb uitgemaakt is daar een goede reden voor en ga ik niet geloven dat het nog wel goed komt.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 16:17 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Zo bedoelde ik t niet. Ik had t over de situatie dat je niet bij mekaar bent
Wtf?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:26 schreef kastanova het volgende:
Nah, ff een opsomming dan: En nee, achteraf gezien ben ik er niet trots op, maar hé, het levert wel leuke verhalen op voor de kleinkinderen.
- Haar kat een spuitje laten geven onder het motto 'De kat eruit, of ik eruit' en het vervolgens na 2 weken uitmaken.
- Je ex nemen op de wc van een discotheek terwijl je vriendin op de dansvloer staat te wachten
- Buiten een discotheek een vrouwtje nemen tussen een paar auto's en vervolgens met dat vrouwtje op de achtergrond blatend je vriendin opbellen met de mededeling dat je het uit maakt.
- Nadat je het uitgemaakt hebt een andere vrouw neuken op het hoofdveld (incl. toeschouwers dankzij de omroeper) van een toernooi dat je ex mede georganiseerd heeft.
- Het uitmaken op vakantie en je vervolgens binnen een dag of 4 vergrijpen aan zo'n 10/15 andere vrouwen.
Maarrrrrrrr... De vrouwen in kwestie was allemaal al medegedeeld dat ik destijds niet monogaam was alvorens de relatie te beginnen.
UBER! FUCKING UBER!quote:- Haar kat een spuitje laten geven onder het motto 'De kat eruit, of ik eruit' en het vervolgens na 2 weken uitmaken.
Dat zei ze bij de eerste keer, heb ook gezegd dat ik niet in die bullshit geloofde en dat ze me maar niet meer hoefde te bellen zodat ik het kon verwerken. Dat was nadat ze had gezegd dat ik als een broer voor haar was.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 14:05 schreef Carda het volgende:
[..]
Het rare is dat je op dat moment niks terug weet te zeggen
Terwijl je weet dat als je echt voor mekaar gemaakt bent je het gewoon WEET en echt niet uit mekaar gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |