In de bijbel staat mbt Adam en Eva iets eigenaardigs, waaruit je op moet maken dat Adam en Eva niet de erste mensen waren. Kain was hun zoon. Wat gebeurde er met Kain?quote:Op zondag 12 februari 2006 02:29 schreef masterdave het volgende:
Als god er meerdere had geschapen, had dat wel in de bijbel gestaan, adam en eva zijn de enige twee mensen die die ooit gemaakt heeft, als je kijkt naar de stamboom in de bijbel, zie je ook niks anders als opvolgende zonen/dochters van adam en eva.
empirisch natuurlijk.quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:31 schreef masterdave het volgende:
Ik lees net nog een stuk in het boek, en dat is ook best apart.
In de bijbel staat (genesis 17:12, Leviticus 12:3) Wie acht dagen oud is, zal bij u besneden worden.
Nu in wetenschappelijk onderzoek van deze tijd, blijkt dus inderdaad dat de achtste dag de beste dag is van je HELE leven, nergens komt er een punt in je leven waarop je beter besneden kan worden.
De eerste dagen bloeden baby's gemakkelijk leeg, doordat de stollingselementen protrombine en vitamine K niet genoeg aanwezig zijn in het lichaam. Het duurt namelijk enkele dagen voordat de vitamine K voldoende wordt aangemaakt. Nu komt het interessante gedeelte.
Vanaf de derde dag vliegt de hoeveelheid bruikbare protrombine omhoog, en bereikt op de achtste dag een bovennormaal niveau van 110%, Daarna daalt de hoeveelheid tot een waarde van 100% en blijft de rest van je leven op die waarde hangen. Op de achtste dag heb je dus meer bruikbare protrombine dan op enig ander punt van je leven!
Dat wil zeggen, op de achtste dag stopt je bloeding sneller dan elk ander punt in je bestaan.
Toen ik dit las, vraag ik me toch echt af, hoe kan je dit in godsnaam weten een paar duizend jaar geleden! Iemand enig idee of mening?
Dan gaat het verhaal van Adam en Eva ook niet op, dat zij de eerste mensen waren gemaakt door God. Zij niet alleen, blijkbaar nog vele meer. Maar dat komt verer nergens meer in terug. Zowel in de bijbel als in de vele stromingen.quote:Op zondag 12 februari 2006 15:05 schreef masterdave het volgende:
Ja nu je het zegt, zit het hier ook te lezen nu, maar toch beetje vreemd eigenlijk, betekend dus dat god echt complete steden vol met mensen heeft gemaakt(volgens de bijbel), gaat het verhaal dat ik denk dat wij allemaal incest kinderen zijn ook weer niet op, jammer.
Hoi harry, groeten aan de ruimtemannetjes!quote:Op vrijdag 12 september 2008 01:22 schreef harriechristus het volgende:
het is onmogelijk dat het leven door toeval ontstaan is................dus er moet een super-intelligentie in de microkosmos aanwezig zijn.................
Heb je een wiskundige onderbouwing voor die onmogelijkheid? Doe ook gelijk even een onderbouwing in formele logica waaruit blijkt dat de mogelijke verklaringen voor het ontstaan van leven gepartitioneerd is in toeval en een super-intelligentie.quote:Op vrijdag 12 september 2008 01:22 schreef harriechristus het volgende:
het is onmogelijk dat het leven door toeval ontstaan is................dus er moet een super-intelligentie in de microkosmos aanwezig zijn.................
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh; hap nou niet.... Harry wil alleen uitleggen dat alles bestaat dankzij en uit piepkleine ruimtescheepjes.... En hij vindt zelf dat daar iedere verklaring die je maar wilt in kunt vinden. Ik ga er van uit dat Harry in de tussentijd niet in behandeling is geweest dus het zal wel op hetzelfde niveau zijn blijven hangen.quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:11 schreef Monolith het volgende:
[..]
Heb je een wiskundige onderbouwing voor die onmogelijkheid? Doe ook gelijk even een onderbouwing in formele logica waaruit blijkt dat de mogelijke verklaringen voor het ontstaan van leven gepartitioneerd is in toeval en een super-intelligentie.
Wat dacht je van een paar generaties trail and error?quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:31 schreef masterdave het volgende:
Ik lees net nog een stuk in het boek, en dat is ook best apart.
In de bijbel staat (genesis 17:12, Leviticus 12:3) Wie acht dagen oud is, zal bij u besneden worden.
[knip]
Toen ik dit las, vraag ik me toch echt af, hoe kan je dit in godsnaam weten een paar duizend jaar geleden! Iemand enig idee of mening?
Dat antwoord was al gegeven en ben ik nu dus ook wel achter, hoef je me niet af te branden na 2,5 jaarquote:Op vrijdag 12 september 2008 10:34 schreef Semisane het volgende:
[..]
Wat dacht je van een paar generaties trail and error?
Ja dat was een vrij domme berekening, maar zelfs als het een correct uitgevoerde berekening was dan snap je het verschil tussen onmogelijk en een zeer kleine kans nog steeds niet. Verder stap je hier in de valkuil dat iets óf toeval óf het resultaat van intelligentie dient te zijn zoals ik in mijn vorige post al aanhaalde.quote:Op vrijdag 12 september 2008 11:42 schreef harriechristus het volgende:
Je behoeft echt geen wiskundige te zijn om te begrijpen dat de enorme ingewikkeldheid van het levende organisme in zijn ontstaan en ontwikkeling, in zijn constante beweging en voortplanting niet op toeval kan berusten.
Onze maatschappij, die lang niet zo ingewikkeld is, berust ook niet op toeval.
Maar de sterrenkundige Sir Fred Hoyle had al berekend dat de kans dat het leven door toeval is ontstaan gelijk is aan 10 tot de macht 40000.........dat is een 1 met 40000 nullen.
http://www.revolutietheorie.be/pagina36.html
Al deze dingen zijn ook verwerkt in andere godsdiensten van voor die tijd, en deze dingen zijn daarvan dus gewoon overgenomen, alleen op die tijd en die plek waar het geschreven is geïnterpreteerd.quote:Zoals beloofd, ik zou een topic openen over feiten die in dit boek staan over het geloof.
- er staan 330 profetieen in het oude testament, het boek voor Jezus dus, die allemaal exact zijn uitgekomen, paar voorbeelden:
Geboren uit een maagd: 730 jaar voor christus
Geboren in bethlehem: 720 jaar voor christus
Verraden voor 30 munten: 520 jaar voor christus
Vlucht naar Egypte: 730 jaar voor christus
Dit gaat nog wel even zo door, en alles is dus blijkbaar uitgekomen, dan hebben ze een kansberekening gemaakt of dit toeval kan zijn, het komt neer op 1:10 met 157 nullen. Onmogelijk dus.
Je bent nog steeds je portie drogredenatie niet kwijt, lees ik wel. Wat dacht je, nieuwe ronden, nieuwe kansen?quote:Op vrijdag 12 september 2008 11:42 schreef harriechristus het volgende:
Je behoeft echt geen wiskundige te zijn om te begrijpen dat de enorme ingewikkeldheid van het levende organisme in zijn ontstaan en ontwikkeling, in zijn constante beweging en voortplanting niet op toeval kan berusten...
Het zou pas toevallig zijn als het leven per toeval ontstaan was.quote:Op vrijdag 12 september 2008 11:42 schreef harriechristus het volgende:
Je behoeft echt geen wiskundige te zijn om te begrijpen dat de enorme ingewikkeldheid van het levende organisme in zijn ontstaan en ontwikkeling, in zijn constante beweging en voortplanting niet op toeval kan berusten.
Onze maatschappij, die lang niet zo ingewikkeld is, berust ook niet op toeval.
Maar de sterrenkundige Sir Fred Hoyle had al berekend dat de kans dat het leven door toeval is ontstaan gelijk is aan 10 tot de macht 40000.........dat is een 1 met 40000 nullen.
http://www.revolutietheorie.be/pagina36.html
Och waarom niet, dacht ik. Moet me toch ergens op afreageren.quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:53 schreef bigore het volgende:
[..]
Dat antwoord was al gegeven en ben ik nu dus ook wel achter, hoef je me niet af te branden na 2,5 jaar![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |