FOK!forum / Muziek / Kelly Clarkson, een fenomeen
TimmyAsdwoensdag 8 februari 2006 @ 20:35
quote:
Kelly Brianne Clarkson, zoals ze voluit heet, is geboren op 24 april 1982 in het kleine stadje Burleson, Texas. Kelly droomde als kind helemaal niet van een carrière als zangeres. Ze wilde graag zeebiologe worden, maar na het zien van de film 'Jaws' zag ze daar van af. Ook daarna had Kelly aanvankelijk geen plannen om zangeres te worden, tot een leraar op de Pauline Hughes Middle School haar talent ontdekte. Kelly liep op de gang te zingen en deze leraar spoorde haar aan bij het schoolkoor te gaan zingen. De toen dertienjarige Kelly besloot eens te gaan kijken, maar was na het eerste bezoekje helemaal weg van het zingen.

In het schoolkoor ging het zo goed met Kelly dat ze werd gevraagd voor het Texas All-State Choir. Met dit gezelschap reisde ze door de VS om op verschillende plaatsen haar kunnen te tonen. Overal waar Kelly optrad was iedereen zeer onder de indruk van haar talent. Door de ervaring die Kelly had opgedaan bij het koor besloot ze na het afronden van haar middelbare school serieus te beginnen met een zangcarrière. Kelly maakte een aantal demo's en ging er mee naar platenmaatschappijen. Ondanks al haar inspanningen verdwenen deze demo's in de vuilnisbak. Kelly besloot daarna een 'gewone' baan te zoeken en geld te sparen. Ze werd apothekers-assistente, telemarketeer, barvrouw in een comedy club, gastvrouw in een bioscoop en daarna in de plaatselijke dierentuin. Toen had Kelly genoeg geld bij elkaar om naar Californië te vertrekken.

Aangekomen in Hollywood lukte het Kelly in eerste instantie niet om haar zangcarriere van de grond te krijgen. Ze besloot te reageren op een advertentie voor figuranten en belandde zo in de tv-serie 'Sabrina, The Teenage Witch'. Daarna reageerde ze op een advertentie waarin zangtalent werd gevraagd. Het ging allemaal goed en Kelly kreeg de mogelijkheid te werken met de bekende tekstschrijver Gerry Goffin. Toch ging het weer niet zoals Kelly had gehoopt. Het lukte haar maar niet om werk te vinden, zodat de rekeningen zich bleven opstapelen. Tot overmaat van ramp werd Goffin ziek en kon hij niet doorgaan met Kelly helpen bij haar zangcarriere. Daarnaast vertrok haar huisgenoot, waardoor ze zelf voor de huur moest opdraaien. Alsof dat niet geneog pech was brandde vervolgens haar appartement tot de grond toe af. Door dit laatste brak er iets in Kelly en besloot ze terug te gaan naar geboortedorp Burleson.

Terug in Texas ging het allemaal beter met Kelly. Ze vond werk als promotiemedewerker voor energy drinks en kon eindelijk haar rekeningen betalen. In haar vrije tijd blijft ze in Burleson en omgeving optreden, maar hopen op een platencontract doet ze eigenlijk al lang niet meer.

Op een dag vertelt een vriend over een tv-talentenjacht die onder de naam 'American Idol: The Search For A Superstar' van start zou gaan. Kelly besloot zich in te schrijven maar had er geen hoge verwachtingen van. Ze was immers slechts één van de ruim 10.000 deelnemers. Tijdens de auditie zong ze 'Respect' van Aretha Franklin. Tot haar grote verassing werd ze door dit nummer uitgenodigd om mee te doen aan de finale. Door onder anderen haar vertolking van 'You Make Me Feel Like A Natural Woman' - wederom van haar grote voorbeeld Aretha Franklin - liet ze 29 andere finalisten achter zich. Jurylid Paula Abdul, zelf ooit een grote popster, gaf zelfs als commentaar dat Kelly alles in huis heeft om een grote ster te worden op zowel het gebied van muziek, televisie en film. World Idol werd ze echter niet. Ze werd verdienstelijk tweede achter de Noor Kurt Nilsen.

Op 4 september 2002 kwam het verlossende woord en werd Kelly Clarkson uitgeroepen tot winnaar van de eerste Amerikaanse versie van Idols. Ze won met 58% van de stemmen van haar medefinalist Justin Guarini. Ze kreeg daarna meteen een miljoenencontract bij RCA Records. Slechts een maand later, op 5 oktober, kwam in Amerika haar eerste single uit. Met 'A Moment Like This' bereikte ze de nummer 1 positie in de Amerikaanse hitlijst en vestigde ze ook meteen nieuw record in de Amerikaanse muziekgeschiedenis. Ze maakte de grootste sprong ooit naar de nummer 1-positie. Kelly vloog met 'A Moment Like This' van nummer 52 naar 1. Ze versloeg daarmee The Beatles, die in 1964 met 'Can't Buy Me Love' van 27 naar 1 gingen.

Daarnaast was de populariteit van Kelly zo gestegen dat ze een aanbieding kreeg van vele miljoenen dollars om haar sprong naar popster te mogen verfilmen. Deze film kwam in april 2003 in Amerika uit, onder de naam 'From Justin to Kelly'. In maart verscheen haar debuutalbum. Omdat op deze cd voornamelijk nummers uit de tv-talentenjacht Idols stonden werd, deze niet wereldwijd uitgebracht. Haar tweede album wel, en met de eerste single van dat album 'Miss Independent' (geschreven en geproduceerd door Christina Aguilera) scoort ze haar eerste hit in Nederland.
Ik kon geen topic over haar vinden in MUZ, en dacht laat ik er dan maar 1 openen. Geweldige zangeres, en persoonlijk vind ik haar liedjes ook stuk voor stuk geweldig. Moet eerlijk bekennen dat ik dan ook alleen maar de echt bekende liedjes ken, maar toch..
Een van de beste zangeressen van dit moment
sound-stormwoensdag 8 februari 2006 @ 20:42
Helaas zullen vele fokkers deze mening niet met je delen vrees ik
TimmyAsdwoensdag 8 februari 2006 @ 20:43
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:42 schreef sound-storm het volgende:
Helaas zullen vele fokkers deze mening niet met je delen vrees ik
Want?
DaMartwoensdag 8 februari 2006 @ 20:44
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:35 schreef TimmyAsd het volgende:
[afbeelding]
[..]

Ik kon geen topic over haar vinden in MUZ, en dacht laat ik er dan maar 1 openen. Geweldige zangeres, en persoonlijk vind ik haar liedjes ook stuk voor stuk geweldig. Moet eerlijk bekennen dat ik dan ook alleen maar de echt bekende liedjes ken, maar toch..
Een van de beste zangeressen van dit moment


Ze heeft een goede stem, en inderdaad leuke liedjes. Al vind ik het tweede album wat beter dan het eerste, omdat er wat meer pit in de liedjes zit.
XQZ-mewoensdag 8 februari 2006 @ 20:44
ik vind album 'breakaway' heel mooi
vooral 'beautiful disaster' vink mooi nummer....

dus ik deel je mening !
DaMartwoensdag 8 februari 2006 @ 20:45
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:44 schreef XQZ-me het volgende:
ik vind album 'breakaway' heel mooi
vooral 'beautiful disaster' vink mooi nummer....

dus ik deel je mening !
Zeker mooi nummer. Ik vind trouwens Gone ook wel een lekker nummer van dat album, en zo zijn er wel meer nummers op de cd.
XQZ-mewoensdag 8 februari 2006 @ 20:47
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:45 schreef DaMart het volgende:

[..]

Zeker mooi nummer. Ik vind trouwens Gone ook wel een lekker nummer van dat album, en zo zijn er wel meer nummers op de cd.
met jou kan ik praten!
Gone stond bij mij op nummer 2
Litphowoensdag 8 februari 2006 @ 20:47
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:42 schreef sound-storm het volgende:
Helaas zullen vele fokkers deze mening niet met je delen vrees ik
Nah, ze kan wel zingen. Alleen jammer dat op "pareltjes" als Since U Been Gone men heeft besloten dat het refrein het beste zou klinken als ze gewoon als een misthoorn zou gaan schreeuwen. Verpest wat mij betreft het hele nummer, maar hordes veertienjarige huppelkutjes zijn er blijkbaar dol op .
TimmyAsdwoensdag 8 februari 2006 @ 20:48
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:47 schreef Litpho het volgende:
maar hordes veertienjarige huppelkutjes zijn er blijkbaar dol op .
Litphowoensdag 8 februari 2006 @ 20:49
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:48 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Past prima bij je ondertitel anders .
UTFSwoensdag 8 februari 2006 @ 20:50
What about Kelly Clarkson?
TimmyAsdwoensdag 8 februari 2006 @ 20:50
quote:
Op woensdag 8 februari 2006 20:49 schreef Litpho het volgende:

[..]

Past prima bij je ondertitel anders .
TimmyAsdwoensdag 8 februari 2006 @ 20:50
quote:
Staat niet in MUZ en kan niet op worden gereageerd..
PekingDuckwoensdag 8 februari 2006 @ 21:26
In mijn oren klinkt ze precies hetzelfde als bijvoorbeeld Lucie Silva en Delta Goodrem. Het is niet erg om aan te horen ofzo, maar het is zo vréselijk standaard en cliché. Mij doet het iig. niks.
methodmichdonderdag 9 februari 2006 @ 18:56
Dat liedje waarmee ze nu hoog staat vind ik echt een standaard Amerikaans zangeressen liedje, waarbij ze in het refrein de hoogte ingaat enzo. Lijkt alsof ze moeten laten horen hoeveel octaven ze halen.
Jerruhdonderdag 9 februari 2006 @ 19:00
ze heeft een leuk koppie en een mooie stem, maar ik vind haar nummers erg mainstream. het had leuk geweest als ze iets meer creativiteit en inventiviteit had gebruikt, want hierdoor ontstijgt ze het commerciele idol-label niet echt. maar goed, dat is mijn mening .
DaMartdonderdag 9 februari 2006 @ 19:02
Ze heeft trouwens wel een Grammy gewonnen zag ik op het nieuws!
karoltjedonderdag 9 februari 2006 @ 19:11
Als ze "A moment like this" zingt 5 min. nadat ze hoort dat ze Idols heeft gewonnen .
Ceedonderdag 9 februari 2006 @ 20:53
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 19:11 schreef karoltje het volgende:
Als ze "A moment like this" zingt 5 min. nadat ze hoort dat ze Idols heeft gewonnen .
Ik krijg alweer kippevel als ik eraan denk.
DaisyDukedonderdag 9 februari 2006 @ 20:58
Ze past ook wel in het rijtje Robyn, Girls Aloud en Annie. Oftewel, populair bij de hippe bloggers.
Almere-Dudedonderdag 9 februari 2006 @ 20:59
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 20:53 schreef Cee het volgende:

[..]

Ik krijg alweer kippevel als ik eraan denk.
Kijk eens aan.
http://www.youtube.com/w/Kelly-Clarkson---A-Moment-Like-This-%28American-Idol-Finale%29?v=evJaocg9AJU&search=a%20moment%20like%20this
Markie-Markdonderdag 9 februari 2006 @ 21:03
quote:
Op donderdag 9 februari 2006 20:58 schreef DaisyDuke het volgende:
Ze past ook wel in het rijtje Robyn, Girls Aloud en Annie. Oftewel, populair bij de hippe bloggers.
Leeft Robyn nog? Annie is leuk!

Ontopic, Kelly is idd een fenomeen. Hoewel het rete commercieel is zit het allemaal erg goed in elkaar en kan ze gewoon verdomd goed zingen. Ik ben best wel fan alleen ben ik de overkill van Because of You op de radio alleen een beetje zat.
Had eigenlijk niet verwacht dat ze zo succesvol zou worden in NL, zowel single als album nu op 1
Ceedonderdag 9 februari 2006 @ 21:53
Thanks, Almere-Dude! op die youtube zit ook een link ergens waar al haar AI optredens achter elkaar te zien zijn. Verslavend, ik zeg 't je!

Ik hou de hitlijsten niet zo in de gaten deze dagen, maar WTF zowel single als album op nummer 1? Wow.
karoltjevrijdag 10 februari 2006 @ 12:00
quote:
. Gaaf!

Ook briljant om al die wannabe's te zien die haar nadoen .
V-Unitvrijdag 10 februari 2006 @ 12:20
Kbaal drvan dat ik haar concert moet missen.... No more tickets!
Briejtjuhvrijdag 10 februari 2006 @ 13:12
vind behind these hazel eyes. moooooiii
Tom_Tom-vrijdag 10 februari 2006 @ 13:41
Ik vind Kelly echt het beste wat popmuziek op dit moment te bieden heeft. .

Because Of You is gewoon prachtig, zeker in combinatie met de clip.
TimmyAsdvrijdag 10 februari 2006 @ 14:51
Ik vind het nummer Breakaway ook erg mooi trouwens
Dandilionvrijdag 10 februari 2006 @ 15:08
Ik zag es een optreden van haar bij MTV met allemaal water op het podium.. ze zong zo vals!
maar op haar cd klinkt het leuk, leuke cd...Ik kan alle nummers al meezingen. You found me is denk wel een van me fav's
TimmyAsdvrijdag 10 februari 2006 @ 15:14
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 15:08 schreef Dandilion het volgende:
Ik zag es een optreden van haar bij MTV met allemaal water op het podium.. ze zong zo vals!
maar op haar cd klinkt het leuk, leuke cd...Ik kan alle nummers al meezingen. You found me is denk wel een van me fav's
MTV awards van afgelopen jaar. Was niet goed idd, maar ze liet zich ook helemaal meeslepen in de entourage..
LeBeauvrijdag 10 februari 2006 @ 15:58
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 15:08 schreef Dandilion het volgende:
Ik zag es een optreden van haar bij MTV met allemaal water op het podium.. ze zong zo vals!
maar op haar cd klinkt het leuk, leuke cd...Ik kan alle nummers al meezingen. You found me is denk wel een van me fav's
Dit optreden is een stuk beter.
roze-meisjevrijdag 10 februari 2006 @ 18:49
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 13:41 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik vind Kelly echt het beste wat popmuziek op dit moment te bieden heeft. .

Because Of You is gewoon prachtig, zeker in combinatie met de clip.
because of you is verschrikkelijk, moet zogenaamd heel emotioneel zijn maar ik wordt er niet warm of koud van
Ceevrijdag 10 februari 2006 @ 19:41
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 18:49 schreef roze-meisje het volgende:

[..]

because of you is verschrikkelijk, moet zogenaamd heel emotioneel zijn maar ik wordt er niet warm of koud van
Ze schreef het op haar 16e tijdens een busreis, en het gaat over haar vader.
roze-meisjevrijdag 10 februari 2006 @ 20:19
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 19:41 schreef Cee het volgende:

[..]

Ze schreef het op haar 16e tijdens een busreis, en het gaat over haar vader.
ja ik weet wel dat 't over haar vader gaat
cosmickzaterdag 11 februari 2006 @ 02:04
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 19:41 schreef Cee het volgende:

[..]

Ze schreef het op haar 16e tijdens een busreis, en het gaat over haar vader.
O, nee dan is het wel mooi

Ach, leuk allemaal hoor, goed te verdragen, maar toch niet zo bijzonder? Allemaal zo standaard. Blablabla-liedjes.
Loontjahzaterdag 11 februari 2006 @ 02:09
Leuk koppie ontzettend goede nummers: denk aan breakway, just missed the train, en you thought wrong !!! Van mij mag ze vaker liedjes zingen!
mrsjzondag 12 februari 2006 @ 17:44
erg goeie zangeres met sterke liedjes.
methodmichmaandag 13 februari 2006 @ 18:51
Nou ja, ik vind dat zweven langs die toonladder altijd zo tenenkrommend. Waarom doen ze dat altijd? Kan iemand dat uitleggen?
Hapertjemaandag 13 februari 2006 @ 19:37
Kelly wie? Ze scoort nu wat hitjes, maar zal weer snel vergeten zijn!
Almere-Dudemaandag 13 februari 2006 @ 20:57
Echt fantastisch om op youtube.com de audities van haar te zien.
Dit is mijn favoriet:
http://www.youtube.com/w/Stuff-Like-That-There-Kelly-Clarkson?v=4HLPKkxq0so&search=kelly%20clarkson%20idol#comment

Weet iemand ook of je deze filmpjes ook op een of andere manier kan opslaan?
cosmickmaandag 13 februari 2006 @ 21:40
quote:
Op maandag 13 februari 2006 18:51 schreef methodmich het volgende:
Nou ja, ik vind dat zweven langs die toonladder altijd zo tenenkrommend. Waarom doen ze dat altijd? Kan iemand dat uitleggen?
Oe, vreselijk idd. Wat dacht je van die nieuwe Beyoncé? Pfff.. ik dacht dat het niet erger kon
TimmyAsdmaandag 13 februari 2006 @ 22:15
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:37 schreef Hapertje het volgende:
Kelly wie? Ze scoort nu wat hitjes, maar zal weer snel vergeten zijn!
Ze is al een paar jaar goed bezig..
Devanomaandag 13 februari 2006 @ 22:27
Ik ben bang dat Kelly een internationale uitzondering is wat betreft Idols. Je hoort van haar nu nog meer dan de meest recente winnaars, en ook meer dan van Kurt Nilsen trouwens. Ik denk dat ze het zonder Idols ook wel had gered, met haar wereldstem en uitstraling.

De nummers die ze nu uitbrengt zijn wel goed, maar ik wacht nog steeds op een mooi nummer waarop haar stem echt goed naar voren komt.
sound-stormdinsdag 14 februari 2006 @ 12:46
quote:
Op vrijdag 10 februari 2006 13:41 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik vind Kelly echt het beste wat popmuziek op dit moment te bieden heeft. .

Because Of You is gewoon prachtig, zeker in combinatie met de clip.
Wil jij eens snel gaan luisteren naar de nieuwe Belle and Sebastian!
Litphodinsdag 14 februari 2006 @ 12:47
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:27 schreef Devano het volgende:
Ik ben bang dat Kelly een internationale uitzondering is wat betreft Idols.
Ik denk dat American Idols gewoon een groter promotiebudget heeft, plus dat ze natuurlijk een veel grotere kijkersgroep (Amerikanen) aan zich heeft kunnen binden dan bijv. Kurt Nilsen. .
Tom_Tom-dinsdag 14 februari 2006 @ 12:48
quote:
Op dinsdag 14 februari 2006 12:46 schreef sound-storm het volgende:
Wil jij eens snel gaan luisteren naar de nieuwe Belle and Sebastian!
Die is geweldig. .

Maar ik had het dan ook over top 40-popmuziek. Dat is B&S niet.
sound-stormwoensdag 15 februari 2006 @ 19:51
nee, gelukkig niet. 9 van de 10 top40 nummers van tegenwoordig is ruk , hehehe
Numbiewoensdag 15 februari 2006 @ 21:34
Sterke stem, maar ben idd ook blij dat ze van dat gejengel enigzins af is op het laatste album. Toch maar een keer halen binnenkort.
cosmickwoensdag 15 februari 2006 @ 22:28
quote:
Op woensdag 15 februari 2006 19:51 schreef sound-storm het volgende:
n 9 van de 10 top40 nummers van tegenwoordig is ruk , hehehe
Klopt wel aardig. Alle wanproducten zijn vertegenwoordigd in die lijst
Hapertjedinsdag 21 februari 2006 @ 05:56
Because of you is echt zum kotsen!
Heidi-dinsdag 21 februari 2006 @ 10:37


Kelly = super. Mooie meid, super mooie stem..

Ik vond van haar cd thankfull, 'Low' en Beautiful disaster' het mooist

Maar van haar laatste cd is alles mooi,

Breakaway, Hear me, Where is your heart, walk away
CrazyDutchPunkdinsdag 21 februari 2006 @ 16:51
Ik heb haar behind these hazel eyes live zien doen
CrazyDutchPunkdinsdag 21 februari 2006 @ 16:53
Aanrader:
http://music.aol.com/netw(...)ly_clarkson/ondemand

Een heel concert van kelly.. dit is haar vorige tour..weet niet of het HMH concert ook zo is.
Love Mae Kingdinsdag 21 februari 2006 @ 16:59
present bij het concert de 13e hoor!
Heidi-zondag 2 april 2006 @ 11:30
quote:
Op dinsdag 21 februari 2006 16:59 schreef Love Mae King het volgende:
present bij het concert de 13e hoor!
nou vertel op

hoe was 't ?
TimmyAsdzondag 2 april 2006 @ 14:45
Hara nieuwe single is op de radio geweest. Weet alleen niet welke
superhero87zondag 2 april 2006 @ 16:00
quote:
Op zondag 2 april 2006 14:45 schreef TimmyAsd het volgende:
Hara nieuwe single is op de radio geweest. Weet alleen niet welke
Walk away...
TimmyAsdzondag 2 april 2006 @ 21:14
quote:
Op zondag 2 april 2006 16:00 schreef superhero87 het volgende:

[..]

Walk away...
Uptempo nummer toch?
MyImmortalzondag 2 april 2006 @ 21:19
quote:
Op zondag 2 april 2006 21:14 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Uptempo nummer toch?
jazekers uptempo, al had ik haar liever addicted zien uitbrengen, lijkt mij een beter nummer voor een clip en sowieso een van mijn favo's. walk away vind ik zelf dan weer wat minder
methodmichmaandag 3 april 2006 @ 18:55
Hoe is ze met zulke kleine borstjes trouwens Idol geworden?
hp22dinsdag 4 april 2006 @ 09:46
Ze maakt idd leuke muziek! Behind these hazel eyes Alleen Because of you is wel een zeikplaat, zeker als je 'm tijden meerdere keren per dag moest aanhoren
quote:
Op maandag 3 april 2006 18:55 schreef methodmich het volgende:
Hoe is ze met zulke kleine borstjes trouwens Idol geworden?
Misschien juist daarom?

Hopenlijk groeit ze niet uit tot een Britney of Christina
Love Mae Kingdinsdag 4 april 2006 @ 12:36
quote:
Op zondag 2 april 2006 11:30 schreef Heidi- het volgende:

[..]

nou vertel op

hoe was 't ?
Ach, een gezichtsloos propje met een bovengemiddelde cafeband.

Maar goed, daarom is ze ook een fenomeen!!! :-)
Hexagondinsdag 4 april 2006 @ 14:18
Goede zangeres, leuke uitstraling en persoonlijkheid. Maar daar is het imo ook wel mee gezegt.

Die muziek is zoooo suf. Veel te braaf, voorspelbaar en glad. Het mis in mijn ogen alles wat een lekker stukje muziek heeft. Het heeft niets wat me echt raakt en waar ik echt van kan genieten. Ze had heel wat gekund. Maar nu valt ze in het rijtje Michelle Branch, Vanessa Carlton en ga zo maar even heel lang door. Van die leuke meisjes maar totaal inwisselbare zangeresjes die komen en weer gaan.
beautiful_worlddinsdag 4 april 2006 @ 17:53
erg goede zangeres. en haar laaste cd is ook erg lekker!
twetwedinsdag 4 april 2006 @ 18:17
toen ze zich zelf geblondeerd had had ik het wel gezien met haar.
snellejelledonderdag 18 mei 2006 @ 20:31
Wat is breakaway toch ook een mooi nummer

nu op tmf
Heidi-vrijdag 19 mei 2006 @ 08:45
quote:
Op donderdag 18 mei 2006 20:31 schreef snellejelle het volgende:
Wat is breakaway toch ook een mooi nummer

nu op tmf
d'r hele cd is zo mooi
Tamavrijdag 19 mei 2006 @ 20:56
ik vind haar zeker goed, vooral de teksten. Kheb veel herinneringen aan deze muziek. <33
Enchanterdinsdag 12 september 2006 @ 21:30
Kelly Clarkson met Metal Skool

regularjoewoensdag 13 september 2006 @ 16:08
Lang niets meer van haar vernomen trouwens.. Ben benieuwd naar haar nieuwste CD...
Ik vond Behind these hazel eyes een van de betere nummers.!
Jojoortjewoensdag 17 januari 2007 @ 17:50
Kick?

Ik vind haar ook helemaal geweldig. Ik baalde er van dat ik niet bij haar concert was!
Jojoortjedonderdag 18 januari 2007 @ 18:07
schopje?
Heidi-donderdag 18 januari 2007 @ 20:05
waarom alweer? nog iets toe te voegen?

ben benieuwd naar haar eventuele nieuwe cd, vorige was erg mooi
Jojoortjedonderdag 18 januari 2007 @ 21:34
Ja ben ook erg benieuwd. Haar vorige was echt

Haar live optredens zijn ook altijd geweldig, maar dat komt ook omdat ze altijd live zingt (en goed!)
Mr_Boozedonderdag 18 januari 2007 @ 22:38
quote:
Op woensdag 13 september 2006 16:08 schreef regularjoe het volgende:
Lang niets meer van haar vernomen trouwens.. Ben benieuwd naar haar nieuwste CD...
Ik vond Behind these hazel eyes een van de betere nummers.!
Schijnt dat ze met een punker/rocker nieuwe nummers heeft gemaakt. Haar nieuwe album zou een punk randje bevatten.
Jojoortjedonderdag 18 januari 2007 @ 22:56
quote:
Op donderdag 18 januari 2007 22:38 schreef Mr_Booze het volgende:
Schijnt dat ze met een punker/rocker nieuwe nummers heeft gemaakt. Haar nieuwe album zou een punk randje bevatten.
Ik ben benieuwd. Ze maakt van veel liedjes de laatste tijd toch echt een rocknummer. Ik vind dat wel wat hebben!
Jojoortjevrijdag 19 januari 2007 @ 15:31




Heidi-vrijdag 19 januari 2007 @ 15:52


Heidi-vrijdag 19 januari 2007 @ 15:53
quote:
KELLY CLARKSON WORDT PUNK
Beroemde bassist schiet popprinses te hulp

Kelly Clarkson, de Amerikaanse Idolszangeres die een enorme hit scoorde met haar Breakaway, heeft nog altijd het imago van een all-American popprinsesje. Maar voor haar volgende album gaat de zangeres daar verandering in aanbrengen: haar poprock maakt plaats voor pretpunk, en dat met behulp van de legendarische punkrocker Mike Watt. Hij speelt bas op haar nieuwe album, en dat doet hij trouwens momenteel ook op het podium bij Iggy&The Stooges tijdens hun comebacktournee. Mike Watt, die helemaal niets van Idols afwist en Kelly ook verder niet kende, was erg onder de indruk van Kelly’s zangtalent. Op het resultaat van Kelly’s sessies met Mike moeten we nog even wachten, maar we houden je op de hoogte.




bron : 3FM
Jojoortjevrijdag 19 januari 2007 @ 22:22
Punky Kelly!
ilona-scuderiawoensdag 7 februari 2007 @ 16:47
'Since You've Been Gone' blijft lekker...
Imaginary_Friendwoensdag 7 februari 2007 @ 16:53
quote:
Op woensdag 7 februari 2007 16:47 schreef ilona-scuderia het volgende:
'Since You've Been Gone' blijft lekker...
schandalig aanstekelijke pop is soms zo fijn
BorisSoadwoensdag 7 februari 2007 @ 18:34
Misschien kan ze wel zingen, maar ik had een hekel aan dat eerste liedje wat bekent werd. Hoe heet het ook al weer?
hp22woensdag 7 februari 2007 @ 18:53
quote:
Op woensdag 7 februari 2007 18:34 schreef BorisSoad het volgende:
Misschien kan ze wel zingen, maar ik had een hekel aan dat eerste liedje wat bekent werd. Hoe heet het ook al weer?
Miss Independent? Die vind ik nog steeds wel leuk
CrazyDutchPunkzaterdag 14 april 2007 @ 14:55
Kelly Clarkson is terug met een nieuwe single!



De single is gister in Amerika in premiere gegaan en de remix van Dave Audé kun je hier al beluisteren op Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=ICzvijj-Uak

Het nieuwe album "My December" komt deze zomer

[ Bericht 11% gewijzigd door CrazyDutchPunk op 14-04-2007 15:08:11 ]
Viswijfjezaterdag 14 april 2007 @ 15:06
de originele is ook al te horen
hij is mooi maar ik vind t geen since you been gone
shiNinG_staRzaterdag 14 april 2007 @ 15:09
Mwah, had iets beters verwacht .
Viswijfjezaterdag 14 april 2007 @ 15:10
ik vond go een mooier nummer

o, het mixje kende ik nog niet.. die is wel vetter, heb net even staan te dansen zelfs
Isdatzozaterdag 14 april 2007 @ 15:34
't is net een kikker..
amigaroxxzaterdag 14 april 2007 @ 15:41
Gelijk ff er bij gezet als potentiele kanshebber voor de zomerhit van 2007:

http://www.zuurkool.com/de-zomerhit-van-2007/
Viswijfjezaterdag 14 april 2007 @ 15:57
quote:
Op zaterdag 14 april 2007 15:41 schreef amigaroxx het volgende:
Gelijk ff er bij gezet als potentiele kanshebber voor de zomerhit van 2007:

http://www.zuurkool.com/de-zomerhit-van-2007/
haha zuurkool
maar ik vind dit geen zomer hoor! dan is mutyas liedje beter
CrazyDutchPunkzaterdag 14 april 2007 @ 17:32
quote:
Op zaterdag 14 april 2007 15:09 schreef shiNinG_staR het volgende:
Mwah, had iets beters verwacht .
Ik vind hem gaaf
CrazyDutchPunkdinsdag 1 mei 2007 @ 20:39
http://www.youtube.com/watch?v=Gqf-TXDt6Dc
De clip is gaaf <3
nipengdinsdag 1 mei 2007 @ 21:23
Mooie kikker (imageshack sucks...)
Mvnldinsdag 1 mei 2007 @ 22:31
quote:
Op dinsdag 1 mei 2007 20:39 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=Gqf-TXDt6Dc
De clip is gaaf <3
had de link al ergens anders opgedaan maar damn, wat een fijne video!
Zelfde gevoel als de eerste keer dat ik de Behind These Hazel Eyes video zag (al vond ik dat nummer sterker).. Video maakt het nummer zoveel beter en intenser.. en Kelly is zooo cool (wordt het niet eens tijd voor een (live)dvdtje??)
Werkelijk een ge-wel-dig-e clip
Faith5321woensdag 2 mei 2007 @ 09:13
Ik vind de clip erg cool geworden! ben wel benieuwd wanneer nu eindelijk het album uitkomt.
Faith5321donderdag 3 mei 2007 @ 23:31
De single komt in Europa in juni uit, de exacte datum is nog niet bekend. Never Again is vandaag op nr 8 binnen gekomen in de Billboard Hot 100!
Faith5321woensdag 9 mei 2007 @ 21:26
Never Again live:
http://www.kellyclarksono(...)edens/optredens-2007

Laatste interviews over haar single en nieuwe album my decfember die 24 juli uitkomt:
http://www.kellyclarksononline.nl/?act=media/interviews
Twinkle20donderdag 10 mei 2007 @ 09:13
Vind wel dat ze een dikke kop krijgt met dat korte haar.
Ik wacht met spanning op haar nieuwe album
Faith5321vrijdag 11 mei 2007 @ 20:04
Never Again is de nieuwe alarmschijf bij Radio538!

De release datum is vervroegd, het album komt in Amerika 26 juni uit omdat ze het toch voor de tour uit wou laten komen.

[ Bericht 31% gewijzigd door Faith5321 op 13-05-2007 01:06:37 ]
Faith5321zaterdag 12 mei 2007 @ 19:18
De berichten over dat het album helemaal overnieuw gemaakt moest worden is niet helemaal waar.
Kelly heeft met elk album ruzie met haar platenmaatschappij over de nummers, zij wilden bijvoorbeeld ook because of you niet op Breakaway.

In ieder geval wordt het album niet meer veranderd, de release datum werd wel pas laat bekend gemaakt misschien toch gewacht of Never Again het goed deed.

Clive heeft in ieder geval niet gewonnen

Laatste interviews:
http://www.kellyclarksononline.nl/?act=media/interviews

Laatste optredens:
http://www.kellyclarksononline.nl/?act=media/optredens

[ Bericht 85% gewijzigd door Faith5321 op 13-05-2007 01:05:48 ]
Mr_Boozezaterdag 12 mei 2007 @ 19:23
Het is een beetje van hetzelfde die nieuwe single.
Erotica_zaterdag 12 mei 2007 @ 19:25
Fenomeen

Ze maakt (of laat maken) wel leuke singletjes die niet vervelen
Faith5321zaterdag 12 mei 2007 @ 19:26
Ze heeft het nummer ook precies na de release van het vorige album geschreven, maar omdat ze het een mooi nummer vond en het begin van het verhaal van my december (dat over de afgelopen 2 jaar gaat) is heeft ze hem als eerste single gekozen.

Dit zijn bijna alle nummers die op My December komen (niet in deze volgorde).
Ze heeft het hele album zelf geschreven.

Never Again - eerste single
How I Feel
Sober - mogelijke single
Hole
Irvine
Judas
Be Still
Haunted
Maybe - al live gezongen op de addicted tour
Can I Have A Kiss? - mogelijke single
Yeah - al live gezongen op de addicted tour
One Minute - mogelijke single, al live gezongen bij NASCAR
Verborgen nummer?: Chivas

[ Bericht 52% gewijzigd door Faith5321 op 12-05-2007 19:32:31 ]
CrazyDutchPunkzaterdag 12 mei 2007 @ 20:21
Kelly over d'r ruzie met Clive Davis
Akelalalamaandag 14 mei 2007 @ 18:20
Never Again heeft wel weer een tekst zoals ik die van haar gewend ben... Moet er aan wennen, maar vind het tot nu toe eigenlijk wel een aardig nummer
Faith5321vrijdag 18 mei 2007 @ 22:14
Kelly is op nummer 1 binnen gekomen in de Nederlandse Tipparade. Dit betekend dat ze volgende week waarschijnlijk de Top 40 binnenkomt!
Jojoortjevrijdag 18 mei 2007 @ 23:16
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 22:14 schreef Faith5321 het volgende:
Kelly is op nummer 1 binnen gekomen in de Nederlandse Tipparade. Dit betekend dat ze volgende week waarschijnlijk de Top 40 binnenkomt!
Wohoo!
Jojoortjevrijdag 18 mei 2007 @ 23:23
In 'Never Again' is ze heel lelijk opgemaakt vind ik
Erotica_zaterdag 19 mei 2007 @ 00:43
Kelly is wel een aantal pondjes aangekomen
Faith5321woensdag 23 mei 2007 @ 19:22
Er zijn 2 nieuwe nummers op internet verschenen, 1 minuut van zowel can i have a kiss en haunted plus de songteksten kun je vinden op www.kellyclarksononline.nl
shiNinG_staRwoensdag 23 mei 2007 @ 19:25
Ik vind Kelly tof, maar wat een irritant schreeuwnummer is die nieuwe zeg.
Faith5321donderdag 7 juni 2007 @ 13:46
Haar volgende single wordt Sober.

Kelly Clarkson over het nummer: Mijn favoriete nummer op het album is 'Sober' Muzikaal gezien is het bijna hypnotiserend. Je kunt jezelf er helemaal in kwijt raken, zo mooi is het. Het nummer gaat over hoe je over iets heen moet komen of hoe je iets moet doorstaan. Ik ben geen alcoholist, daar gaat het nummer ook niet over. Het is een metafoor. Iedereen heeft iets waar je verslaafd aan bent waar je zonder zou kunnen, het zou over alles wat dat kan zijn kunnen gaan.

Meer over het nummer en een preview ervan:

http://www.kellyclarksononline.nl/?act=nieuwsitem&id=52
beautiful_worldzondag 10 juni 2007 @ 12:38
Heb het album My December. Valt een beetje tegen, een beetje veel van hetzelfde.
Vind irvine en Chivas wel erg mooi.
Electro-Wormzondag 10 juni 2007 @ 13:21
Goede nummers, eerste paar waren echt puur mediageil. Maar alle ldjes, altijd over liefde enzo altijd.
shiNinG_staRzondag 10 juni 2007 @ 13:23
Over 5 minuutjes issie binnen, en dan duik ik de tuin in met dr nieuwe album op mn ipod . Ben benieuwd .
djmurcielagozondag 10 juni 2007 @ 13:40
Heeft iemand de live versie van Breakaway ergens gezien? Ik zie em wel eens op MTV Hits voorbij komen, maar verder helemaal nergens.
Mich92zondag 10 juni 2007 @ 15:08
ik vind dr wel tof
Tom_Tom-zondag 10 juni 2007 @ 22:06
Nou, My December klinkt allemaal wel leuk en zo, op het eerste gehoor, maar het is duidelijk geen Breakaway. Ik mis duidelijk een Because of You, een Since U Been Gone of een Beautiful Disaster.
Miammaandag 11 juni 2007 @ 10:34
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 19:25 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vind Kelly tof, maar wat een irritant schreeuwnummer is die nieuwe zeg.
Idd.
Voor de rest een goede zangeres met een dijk van een stem.
Mich92maandag 11 juni 2007 @ 16:24
quote:
Op maandag 11 juni 2007 10:34 schreef Miam het volgende:

[..]

Idd.
Voor de rest een goede zangeres met een dijk van een stem.
is idols toch nog ergens goed voor .
Net als bij Marlies
quote:
Influences: Tori Amos; Evanescence; Kelly Clarkson
Litphomaandag 11 juni 2007 @ 16:42
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 19:25 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ik vind Kelly tof, maar wat een irritant schreeuwnummer is die nieuwe zeg.
Dat was haar trademark toch?
shiNinG_staRmaandag 11 juni 2007 @ 19:54
quote:
Op zondag 10 juni 2007 22:06 schreef Tom_Tom- het volgende:
Nou, My December klinkt allemaal wel leuk en zo, op het eerste gehoor, maar het is duidelijk geen Breakaway. Ik mis duidelijk een Because of You, een Since U Been Gone of een Beautiful Disaster.
Mee eens. Alleen die laatste dubbeltrack vind ik mooi. De rest leuk en aardig, maar haalt het niet bij het vorige album.
Faith5321vrijdag 15 juni 2007 @ 13:26
quote:
Op zondag 10 juni 2007 13:40 schreef djmurcielago het volgende:
Heeft iemand de live versie van Breakaway ergens gezien? Ik zie em wel eens op MTV Hits voorbij komen, maar verder helemaal nergens.
Deze clip is alleen in de UK uitgebracht, wij lieten toen al de princess diaries versie zien zonder de film stukjes. De clip staat wel op mijn site.
beautiful_worldvrijdag 15 juni 2007 @ 14:36
De tour is gecanceld. Gaat volgens mij niet zo best met miss Kelly Clarkson.
Jojoortjedinsdag 19 juni 2007 @ 07:35
Zo hee... Ze wordt wel helemaal afgekraakt door iedereen
Faith5321dinsdag 19 juni 2007 @ 14:49
Ik vind haar nieuwe cd juist beter dan de vorige, stuk persoonlijker en afwisselender.

Gisteren heeft ze op Yahoo een concert gegeven wat daar binnenkort op de site te zien is.
beautiful_worldvrijdag 22 juni 2007 @ 10:05
Haar optreden in the star lounge is erg goed. Thanks for sharing faith5321.
Faith5321zaterdag 23 juni 2007 @ 10:29
Bekijk ook haar optredens bij de Tonight Show van Jay Leno

http://www.nbc.com/The_To(...)dex.shtml#mea=122762

Haar album ligt nu in de winkels!
Tjahzizondag 24 juni 2007 @ 10:42
net als de cd van avril lavigne vind ik Kelly Clarkson een van de beste cd's op dit moment.
en ja ik luister ook hardcore techno, classisc etc

Mijn favo:

breakaway en where is your heart.
rest ook mooi natuurlijk
Faith5321woensdag 18 juli 2007 @ 17:29
Het hele mini concert bij Yahoo staat sinds dit weekend online:
http://music.yahoo.com/promo-31904706

Van haar nieuwe album zong ze How I Feel, Sober, Never Again & Judas
Cerubowoensdag 18 juli 2007 @ 18:37
Vind dat nieuwe album ook prima, vooral Sober is erg goed.
Remcovrijdag 5 oktober 2007 @ 14:28
Vond haar nooit echt bijzonder maar na deze clip op youtube
http://www.youtube.com/watch?v=GHlGYlEqNKQ

Wat een stem
Jojoortjezaterdag 6 oktober 2007 @ 00:53
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:28 schreef Remzz het volgende:
Vond haar nooit echt bijzonder maar na deze clip op youtube
http://www.youtube.com/watch?v=GHlGYlEqNKQ

Wat een stem

Vond haar bij Pulse ook super!
regularjoewoensdag 30 januari 2008 @ 15:35
Waar is ze gebleven?
Electro-Wormwoensdag 30 januari 2008 @ 17:36
Hoerige kut kick.
regularjoewoensdag 30 januari 2008 @ 18:14
quote:
Op woensdag 30 januari 2008 17:36 schreef Electro-Worm het volgende:
Hoerige kut kick.
regularjoewoensdag 30 juli 2008 @ 18:22
Waar is ze gebleven?
Jojoortjewoensdag 30 juli 2008 @ 18:32
Geen idee
Jojoortjewoensdag 30 juli 2008 @ 18:34
quote:
Eind 2008 zal haar vierde album moeten verschijnen. Hiervoor werkt ze samen met producer Ryan Tedder, ook wel bekend door het schrijven aan het liedje "Bleeding Love" van Leona Lewis. Volgens hem zal het album "grote refreinen" hebben en "zware drumprogrammering" In recente interviews vertelt Clarkson dat zij weer een album in de stijl van Breakaway wil. Enkele nummers zijn geïnspireerd zijn op electro-rockband Garbage en er is zelfs een mid-tempo rockballad dat een experimentele brug heeft, geïnspireerd is op Mozart[1]. In een radio-interview vermeldde ze dat ze al een vervolg geschreven heeft op het liedje "Irvine" van het album My December, genaamd "I Finally Got It Right". Ook zijn er al enkele demo's gelekt, met als titels; - White a little bit of luck - One day - Ready - Close your eyes Ook werd er gezegd dat ze hoogstmogelijk een nummer Human zal noemen.
Bron: Wikipedia!

BobbyBwoensdag 30 juli 2008 @ 20:58
quote:
Op woensdag 30 juli 2008 18:22 schreef regularjoe het volgende:
Waar is ze gebleven?
Paar maanden terug stond ze nog in de HMH. Echt een goedmaker voor het vorige veel te korte optreden.
quote:
Op woensdag 30 juli 2008 18:34 schreef Jojoortje het volgende:

Bron: Wikipedia!
Marblevrijdag 13 maart 2009 @ 11:46
Het nieuwe album is weer drie keer niks, er staan maar twee goede nummers op (Long Shot en uiteraard MLWSWY).
DaMartvrijdag 13 maart 2009 @ 11:48
Ik vind het nieuwe album best goed. Er staan wat meer leuke nummers op dan het vorige album.
BobbyBvrijdag 13 maart 2009 @ 12:09
quote:
Op vrijdag 13 maart 2009 11:46 schreef Marble het volgende:
Het nieuwe album is weer drie keer niks, er staan maar twee goede nummers op (Long Shot en uiteraard MLWSWY).
Ik begin er langzaam aan steeds meer wel leuk te vinden, maar de laatste twee albums halen het echt niet bij Breakaway.
HeinekenAFCAdonderdag 26 maart 2009 @ 18:46
Haar nieuwe album vind ik ook erg goed.
Mooie meid, prachtige stem en leuke liedjes.
Ik ben fan
Andromachezondag 17 juni 2012 @ 16:29
schopje. wat een fijn nummer, Mr. Know it all!