Concreet is de tekstschrijfster - concreet zijn andere getuigen - concreet zijn de vreemde omstandigheden - dat alles doet er namelijk toe - het feit dat ik hier als enigste mijn mond opendoe betekent niet dat ik als enigste kennis draag van de zaken -quote:Op vrijdag 17 februari 2006 01:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik zou hier ook niet op reageren als ik GT was. Het is weinig concreet, en de beschuldigingen worden niet gedaan in een groot ochtendblad of zo.
Het feit dat hij er niet tegen in verweer komt, zegt m.i. dus niets. Ook als je iets niét gedaan hebt, kan negeren namelijk de beste taktiek zijn.
Hmmm, zou dat aan geld liggen? Of misschien aan het feit dat fans en andere aanbidders eenvoudigweg niet kunnen en zullen tolereren dat hun "ster" niet volkomen is?quote:Op vrijdag 17 februari 2006 01:27 schreef APK het volgende:
[..]
Als je 'artiesten' ruim definieert ken ik bv een hoop voetballers die een hele puinhoop met zich meedragen en er mee wegkomen.
Klopt.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 01:29 schreef Gert het volgende:
En mijn punt is dus dat negeren niet hetzelfde is als schuld bekennen.
Tja, maar dat stuk detentie heeft niet gemaakt dat mijn geheugen gewist is en het flakt de andere getuigen ook niet weg - ik ben ook niet bang voor dergelijke zaken - anders had ik hier niet met naam of toenaam gestaan - ze weten dat ik hier ben -quote:Op vrijdag 17 februari 2006 01:29 schreef APK het volgende:
[..]
Hmmz, dat kunnen ze dus weer tegen je gebruiken bij een eventuele rechtzaak.
Als ster ben je machtig. Je kunt spinndoctors inhuren, met rechtzaken dreigen, je mooie -met eerbied- zwart gespoelde grijze haren laten zien in een charity programma.....quote:Op vrijdag 17 februari 2006 01:33 schreef FrancisC het volgende:
Hmmm, zou dat aan geld liggen? Of misschien aan het feit dat fans en andere aanbidders eenvoudigweg niet kunnen en zullen tolereren dat hun "ster" niet volkomen is?
Hierin ben ik de laatste die je tegenspreekt - totaal waar! Maar, het moge toch duidelijk zijn dat alle zaken die zich rondom Gert Timmerman hebben ontwikkeld toch niet hebben kunnen plaatsvinden zonder enige betrokkenheid van zijn kant? Alsof hij maar steeds beschuldigd zou worden vanuit het niets - om dat te geloven (want in zoiets kun je alleen maar geloven omdat de feitelijkheid iets heel anders uitwijst) heb je een groter geloof nodig dan menig kerkganger.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 01:29 schreef Gert het volgende:
[..]
En mijn punt is dus dat negeren niet hetzelfde is als schuld bekennen.
OJ zit er ook niet mee.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 02:02 schreef Gert het volgende:
En blijkbaar voelt Gert Timmerman geen spijt. Dat kan wel aan je vreten, maar Gertje leeft vrolijk door en jij zit ermee.
Dat rijmt.quote:
De dochters weten van dit forum af - helaas heeft het forum mij verboden mails te plaatsen om dit aan te tonen - Sandra en Sheila hebben zelfs heel wat mensen in bescherming genomen - ze staan alleen omdat niemand het lef had om iets te zeggen, inclusief ik.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 10:18 schreef feiten het volgende:
Weet je wat ik mij afvraag ( kom maar op manu met een flauwe opmerking...). Realiseren mensen zich wel wat al die verhalen doen met 2 dochters en een zoon in zo'n gezin. Of Francis zijn verhalen nu wel of niet kan bewijzen, de meesten snappen wel dat hij niet ver van de waarheid zit. Dat er daar in het verleden zaken zijn gebeurt die niet goed zijn voor de opvoeding van een kind. En dan heb ik het niet eens over de incest waarvan iedereen wel snapt dat dat littekens op je persoonlijkheid en ziel achterlaat. Ik denk meer aan het leven zelf. Een vader die zichzelf als hoofddoel ziet van het leven van zijn gezin. Een narcist puur sang. Door de kerk in te duiken sleurt hij zijn gezin mee in een achtbaan van waanzin. Gert kon ook niet zomaar iets doen. Gert ging extreem. In alles. Was de karbonade niet goed?. Hup door de keuken. Ik kan mij zo goed voorstellen hoe de 2 dochters zich gevoeld moeten hebben. het feit dat ze nu zo sterk zijn en er in een programma als Profiel zo waardig en sterk over kunnen parten. Dat is fatsoen en kracht. Ik denk dat de dochters zo veel meer weten maar het voor zich houden. Wat Francis weet, weten de dochters ook wel.
Dat de dochters geen media zoeken en mijn ziens soms met de ziel onder de arm lopen omdat papa zo nodig de publiciteit weer moet halen vanwege een nieuwe CD, daar kun je alleen maar respect voor hebben. Ik heb al jaren geen negatief of kwetsend bericht van de dochters gehoord. Soms, zoals in profiel, zeggen ze netjes hoe het ging thuis en wat dat met de Moeder deed.
Hou af en toe eens rekening met de dochters. Ik weet niet of ze dit forum lezen, Maar respect kun je altijd tonen, ik denk dat we ons wel moeten open stellen voor de zaken die Francis benoemd. Je kunt dan voor jezelf bepalen wat je geloofd of niet.
Had iedereen maar het fatsoen zoals Sheila, Sandra en Francis...
quote:Op vrijdag 17 februari 2006 12:50 schreef FrancisC het volgende:
[..]
De dochters weten van dit forum af - helaas heeft het forum mij verboden mails te plaatsen om dit aan te tonen - Sandra en Sheila hebben zelfs heel wat mensen in bescherming genomen - ze staan alleen omdat niemand het lef had om iets te zeggen, inclusief ik.
Wel heb ik in 1984, 85 en 86 ernstige discussies gevoerd met bijvoorbeeld mijn moeder over het wel en wee in huize Timmerman - de ronduit griezelige onrust en zo - ik heb vele vragen geprobeerd zelf te beantwoorden en een oud Rechercheur genaamd Leo heeft voor mij destijds geprobeerd personen te achterhalen - helaas liephet onderzoek aardig in de papieren en konden we niet verder - voor velen is dit niet relevant, zij hebben het niet meegemaakt (1), en het doet er voor hun niet toe - het is gemakkelijk om met een schaaltje popcorn te discussieren over iets wat er voor je niet toe doet - en flauwe opmerkingen maken, ach, dat is altijd nog makkelijker dan je serieuze vragen te stellen .
Hierboven de link naar mijn weblog - je kunt er ook reageren en vragen stellenquote:Op donderdag 16 februari 2006 23:46 schreef FrancisC het volgende:
[..]
Gert en Babs bezochten mijn moeder en mij op dinsdag 14 februari naar aanleiding van mijn uitlatingen hier op het forum - ze weten dus wat er staat en Babs heeft het voornemen (dat ze overigens niet aan mij persoonlijk kenbaar maakte) om mij voor de rechter te dagen. IK HOOP DAT DIT DAN OOK GEBEURD - WAT IK HIER NIET KWIJT KAN, KAN IK DAAR KWIJT. Omdat inderdaad een forum wellicht geen plaats is om de informatie duidelijk te brengen wil ik voor de geinteresseerden verwijzen naar mijn weblog over het gebeuren van vroeger - Ik kan onmogelijk stellen dat Gert Timmerman zijn dochters zou hebben aangeraakt - ik verbleef niet op hun slaapkamer - het opmelden van gebeurtenissen die dubieus zijn moet je niet als "insinueren" opvatten. Het valt mij op dat de bronnen die ik vermeld niet worden nagetrokken - dit zou heel gemakkelijk gaan - de mods bijvoorbeeld zouden van mij alle informatie omtrent deze bronnen kunnen krijgen - maar op de een of andere manier reageert hier niemand op - op mijn eigen log ben ik vrij, wordt de informatie niet uiteengetrokken - helaas is het veel leeswerk maar wie echt geinterreseerd is, is vrij om kennis te nemen - misschien dat het dan duidelijker wordt......
http://spaces.msn.com/sou(...)ce.aspx?_c02_owner=1
ik heb flauwe opmerkingen gemaakt ja, maar ik heb ook duidelijk gevraagd of je in 1 post wilde zetten wat je nou uiteindelijk wilde bereiken en wat je nu uiteindelijk wilt zeggen. Na 10 keer vragen kon je dit niet. Dus ik ben er nu een beetje klaar mee!quote:Op vrijdag 17 februari 2006 10:18 schreef feiten het volgende:
Weet je wat ik mij afvraag ( kom maar op manu met een flauwe opmerking...). Realiseren mensen zich wel wat al die verhalen doen met 2 dochters en een zoon in zo'n gezin.
Daarom heb ik dus ook gevraagd om in 1 post duidelijk te maken wat hij nu uiteindelijk wil zeggen, evt met behulp van jou en timmerhout, zodat we dat als uitgangspunt kunnen nemen en er niet steeds weer nieuwe feiten op tafel komen. Er zijn best mensen oprecht geinteresseerd in de verhalen die jullie vertellen, maar het lijkt nu net een puzzel waar steeds een stukje bij komt.... Dus ik zou zeggen, ga met Timmerhout en Francis proberen een post maken die we ook als openingspost kunnen gebruiken als er evt een nieuw topic komt!quote:Op vrijdag 17 februari 2006 16:21 schreef feiten het volgende:
Manu, Het klopt dat de verhalen van Francis soms onsamenhangend zijn.
er hoeft waarschijnlijk geen nieuw topic geopend te worden, maar wissel elkaars msn of mail even uit en zeg gewoon wat je wilt zeggen. Blijkbaar zijn er toch mensen in geinteresseert en anderen zullen het met een korreltje zout nemen of jullie erop aanvallen. Geen probleem, nooit persoonlijk opvattenquote:Op vrijdag 17 februari 2006 17:10 schreef feiten het volgende:
KLopt Manu, Maar door dat andere mensen zich bemoeien (en dat is goed) met dit onderwerp en vragen stellen komen er steeds maar zaken boven. verder denk ik ( en dat geeft francis ook aan ) dat hij nog niet alle feiten neer durft te leggen. Hij hoopt denk ik dat andere mensen en slachtoffers zich zullen melden in dit verhaal zodat er ook meer bronnen zijn. Namelijk zij die ook slachtoffer zijn of meer weten. Francis kan namelijk zo weinig bewijzen (behalve de tape met de bekentenis van Gert jr.). het is lang geleden en alleen de andere (vele) salachtoffers kunnen iets vertellen.
Maar wellicht dat Francis een nieuwe topic kan (laten) openen en dan start met een zo volledig mogelijk beeld. Ik kan daarna samen met Timmerhout en nog 2 van dit forum de zaken proberen aan te vullen.
Francis?, lijk t je dit iets? Dan hebben we de floor all for ourselves.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |