Geenszins waar, je doet m.i. verkeerde aannames. Zo ga je er blijkbaar vanuit dat ik aan de heup vergroeid ben met Fok!, maar dat is niet zo.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 20:44 schreef DeGroeneRidder het volgende:
Goed, geen reacties, dus blijkbaar heb ik die kapsonestrut Ryan3 eens goed op zijn plaats gezet.
Hoezo? Dat kun je toch niet bewijzen?quote:De holocaust heeft uiteraard plaatsgevonden, daar zijn we het in deze discussie allemaal over eens.
Ik probeer uit te leggen dat Popper kennistheoretisch gezien ons gered heeft uit de klauwen van het pseudo-wetenschappelijke denken en modernistisch ideologieën. Ik heb daartoe enkele ex-Fok!kers geciteerd. Daarmee wil ik tevens uitleggen dat doordat er grenzen bestaan aan ons kennen er wrs ook grenzen aan onze vrijheid van meningsuiting bestaan, wat weer OT is.quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:29 schreef Tafkahs het volgende:
waar gaat het gesprek naartoe?
Ja, maar veel van die ontkenners kunnen nu juist wel met het gereedschap omspringen imo.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:00 schreef Mikado het volgende:
En op een dag vond men een 'mes' uit. Een ideaal gereedschap om vlees te kunnen snijden en fileren. Indien men het concept iets aanpaste, kon men het gebruiken om vrijwel alles te doen: maaien, ploegen enz. Ofwel, een mes had snel z'n bestaansrecht veroverd in de keuken van de moderne mens.
Op een dag begon een groep kleuters te kijken naar dat mes en ging het gebruiken om in alles te snijden waarin een mes kon snijden. Eerst begon men in het tapijt, waarna de kledingkast volgde. De muur was een tikkeltje lastiger, het mes werd bot. Maar ideaal was het om in mensen te prikken, dan kwam er rode vloeistof uit....... wild begonnen de kleuters met het mes rond te rennen en rond te prikken, er kwam haast geen einde aan de mogelijkheden.
....
Op een dag vond men 'vrijheid van meningsuiting' uit.....
Mensen, dat we in het westen een moraal hebben dat iedereen alle kansen krijgt die hij verdient, betekend niet dat je je kans moet inzetten om een ander z'n kans te beperken. Je kan wel als een serie bosjosti's gaan lopen doen alsof iets onbeperkt is, maar je verantwoordelijk opstellen is binnen deze wereld niet gebruikelijk.
Ook de Holocaust ontkennen zou mogen, maar dat is behalve kwestend ook keihard liegen en liegen = onverantwoordelijk. Als je niet met je gereedschap om kan gaan, blijf er dan vanaf ipv er wild mee rond te rennen.
Natuurlijk zijn er grenzen. Iemand (naam vergeten...) zei ooit "Je mag alles zeggen wat je wil, behalve brand roepen in een volle zaal".quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik probeer uit te leggen dat Popper kennistheoretisch gezien ons gered heeft uit de klauwen van het pseudo-wetenschappelijke denken en modernistisch ideologieën. Ik heb daartoe enkele ex-Fok!kers geciteerd. Daarmee wil ik tevens uitleggen dat doordat er grenzen bestaan aan ons kennen er wrs ook grenzen aan onze vrijheid van meningsuiting bestaan, wat weer OT is.
Funktioneel al idd, maar dit gaat dus verder.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:12 schreef nikk het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn er grenzen. Iemand (naam vergeten...) zei ooit "Je mag alles zeggen wat je wil, behalve brand roepen in een volle zaal".
Die citaat was dan ook in die 'verdere' zin bedoelt.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Funktioneel al idd, maar dit gaat dus verder.
Nee, okee.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:31 schreef nikk het volgende:
[..]
Die citaat was dan ook in die 'verdere' zin bedoelt.
Geproduceerd door IG Farben, wat na de oorlog is opgedeeld in 3 verschillende bedrijven die na de 2e Wereldoorlog hogere winsten dan ooit te voren hebben gehaald. Ook wel leuk om te vermelden is dat IG Farben in 1940 de hoogste winst behaalde EN!! dat onze eigen Prins Bernard werkte bij IG Farben... Dus idd het complotgehalte wordt zo toch weer een stukje hoger..quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:22 schreef Ryan3 het volgende:
O, ja en Zyklon-B was een ontluizingsmiddel, zoals een mes gebruikt wordt om een brood te snijden.
boycot BASF ?quote:Op donderdag 9 februari 2006 15:45 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Geproduceerd door IG Farben, wat na de oorlog is opgedeeld in 3 verschillende bedrijven die na de 2e Wereldoorlog hogere winsten dan ooit te voren hebben gehaald. Ook wel leuk om te vermelden is dat IG Farben in 1940 de hoogste winst behaalde EN!! dat onze eigen Prins Bernard werkte bij IG Farben... Dus idd het complotgehalte wordt zo toch weer een stukje hoger..
Zyklon-B: het best verkopende middel van IG Farben als je het mij vraagt..
Dat is het clear-and-present-dangerprincipe.quote:Op woensdag 8 februari 2006 22:12 schreef nikk het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn er grenzen. Iemand (naam vergeten...) zei ooit "Je mag alles zeggen wat je wil, behalve brand roepen in een volle zaal".
en ene Karol J. Wojtyla.quote:Op donderdag 9 februari 2006 15:45 schreef Boswachtertje het volgende:
EN!! dat onze eigen Prins Bernard werkte bij IG Farben... Dus idd het complotgehalte wordt zo toch weer een stukje hoger..
http://jdstone.org/cr/files/thismodern-daypopeisnoangel.htmlquote:In the early 1940’s, the I.G. Farben Chemical Company employed a Polish salesman [Karol J. Wojtyla] who sold cyanide to the Nazis for use in Auschwitz. He also helped to manufacture the poison gas. This cyanide gas along with Zyklon B and Malathion was used to exterminate millions of Jews and other groups. After the Jews were gassed, their bodies were burned to ashes in the ovens. After the war, the salesman [Karol J. Wojtyla], fearing for his life, joined the Roman Catholic church (which helped a number of war criminals to escape).
Daar hebben we breinscanners voor, die microscopisch groot zijn en in het drinkwater worden gemengd. Je wéét toch?quote:Op donderdag 9 februari 2006 21:50 schreef Johan_de_With het volgende:
Waarom blijft dit soort onzin toch gewoon staan? ''Denken dat de Holocaust nooit heeft plaatsgevonden is strafbaar?'' Waar hebben we het over?
Je stelt een vraag over de Holocaust en komt dan met dan zoiets aanzetten? Was de Holocaust gericht op religieuze Joden?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:13 schreef BaajGuardian het volgende:
het is een volk net als moslims , joden hangen het joodse geloof aan , moslims de islam , wat is het verschil
quote:Op woensdag 8 februari 2006 21:29 schreef Tafkahs het volgende:
waar gaat het gesprek naartoe?
Ik weet niet. Als ik, zonder enige bronvermelding, stel dat het verboden is van mening te zijn dat de Holocaust nooit heeft plaatsgevonden en vragen stel waar ik het antwoord al op had kunnen weten, wat staat mij dan te wachten?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |