bitch=teef. Een weinig flatterend scheldwoord daaromquote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:41 schreef Puckzzz het volgende:
Bitchpowerrrrr
Dankquote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:51 schreef Kleintje het volgende:
Ben het wel met P eensch...
Nog meer forumpjes?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:54 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
DankHMII kwam met een mailserver aanzetten. Ik heb nog een bijna niet-gebruikt-forumpje in de aanbieding
Girlpowerrrrr klinkt ook niet echt meer vind ikquote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:48 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
bitch=teef. Een weinig flatterend scheldwoord daarom
quote:
Ik kan ook nog wel een speciaal hoekje op mijn forum zetten. Maar dan kunnen jullie ok mijn overige onzin lezen..quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:57 schreef PdeHoog het volgende:
[..]![]()
Was ooit eens het plan ipv F3
Maar goed....de bezoekersaantallen dalen dramatisch
![]()
![]()
Dan maak ik vanavond een Forumdeel voor de groep aan...quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:23 schreef PdeHoog het volgende:
Je andere onzin valt best meeMaar jij regelt het of ik regel het
Voorstander van een mailgroup ben ik niet echt
Da's een berg mail die ik dan weer moet gaan lezen
Ik ben al klaarquote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:25 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Dan maak ik vanavond een Forumdeel voor de groep aan...
quote:
Checkquote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:45 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
ja... ik ben aan het werk nu.. had effe geen tijd...
![]()
Maar dan slopen we jouw server wel..![]()
Heb jij per toeval ook je Anonymous user weggetieft??? want registreren wil niet..quote:
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:49 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Heb jij per toeval ook je Anonymous user weggetieft??? want registreren wil niet..
bekende melding als je anonymous ook weg is..![]()
Verschillende van mijn Helmondse kennisen zijn het niet met je eens. Sterker nog: de helft ken ik dank zij internetquote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:47 schreef Muk het volgende:
ik post het maar even hier, mijn hotmail accaunt begint aardig vol te raken, had beter mijn gmail kunnen geven...
m'n naam is Rik, niet Erik, het is me niet gelukt op tijd een kennismakingsmail rond te sturen omdat ik in helmond zat, daar heeft men nog ooit van inet gehoord.... ik zal proberen het topic bij te houden
kom eens op msn!quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:50 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Wat voor melding krijg je dan
Weet je...trap maar ff over de mail
iddquote:
HAHAHA ja ik weet het.... maar mijn moeder niet...quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:52 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Verschillende van mijn Helmondse kennisen zijn het niet met je eens. Sterker nog: de helft ken ik dank zij internet
Lieve vriendjes...ik heb het al meerdere malen uitgelegd....ik zit nu op kantoor en kan dus niet op MSN komen hequote:
Ik heb het je vaak genoeg uitgelegd: er is geen netwerkbeheerder die zijn netwerk zo dicht zet dat het echt niet meer kan. Je WEET gewoon niet hoe het moetquote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:58 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Lieve vriendjes...ik heb het al meerdere malen uitgelegd....ik zit nu op kantoor en kan dus niet op MSN komen he
Er moet niets stiekum hoorquote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:59 schreef pea4fun het volgende:
Hm, ik vond het net zo leuk om de ontwikkelingen mee te lezen...Het blijft tenslotte een fokmeet...moet dat nou weer stiekum?
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:00 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Ik heb het je vaak genoeg uitgelegd: er is geen netwerkbeheerder die zijn netwerk zo dicht zet dat het echt niet meer kan. Je WEET gewoon niet hoe het moet
Contact-informatie, persoonlijke gegevens, wie neemt wie mee, en waar pik je die persoon op. Dat zijn zaken die niet op een openbaar forum horen. De rest is SC, en die kan best in het daarvoor bestemde FOT forum. Wat is daar stiekum aan?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:59 schreef pea4fun het volgende:
Hm, ik vond het net zo leuk om de ontwikkelingen mee te lezen...Het blijft tenslotte een fokmeet...moet dat nou weer stiekum?
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:03 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Er moet niets stiekum hoorMaar is het dan zo leuk om alle voorbereidingen te zien van een klein groepje mensen die een weekendje weggaan
Je kent me goed genoeg om te weten dat ik daar niet op doel.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:05 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Contact-informatie, persoonlijke gegevens, wie neemt wie mee, en waar pik je die persoon op. Dat zijn zaken die niet op een openbaar forum horen. De rest is SC, en die kan best in het daarvoor bestemde FOT forum. Wat is daar stiekum aan?
nietus!!quote:
We SC-en hier gewoon vrolijk door dusquote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:07 schreef pea4fun het volgende:
[..]Vind ik wel. Er komen leuke ideeën en suggesties voorbij, en je weet natuurlijk nooit wanneer ik wel eens een keer zo'n soort weekend wil/kan doen.
Meer zie ik ook niet, al verschillende pagina's lang niet. Ik zie wel stapels slowchat die gewoon in SC kunnen.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:09 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Je kent me goed genoeg om te weten dat ik daar niet op doel.
neen... en m'n inbox is volquote:
Die van HM2 lekker ook nietquote:
Dusquote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:11 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Meer zie ik ook niet, al verschillende pagina's lang niet. Ik zie wel stapels slowchat die gewoon in SC kunnen.
Die van mij doet het wel.. moet je effe je mail lezen.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:12 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Die van HM2 lekker ook nietEn nu ga ik weer werken. De rest van de shit los ik vanavond wel op
meer dan een half jaar lang?quote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:13 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
DusDa's altijd bij meets
Zo'n probleem vormt dat toch niet
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 15:28 schreef RonaldV het volgende:
[..]
meer dan een half jaar lang?Je kunt overdrijven
Overdrijven is ook een vak.quote:
dat krijg je als je een bepaalde leeftijd bent gepasserdquote:
* WHACK!quote:Op dinsdag 21 februari 2006 20:43 schreef blackbully het volgende:
[..]
dat krijg je als je een bepaalde leeftijd bent gepasserd![]()
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 20:43 schreef blackbully het volgende:
[..]
dat krijg je als je een bepaalde leeftijd bent gepasserd![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |