Ik denk dat in het algemeen in kleinere gemeenten wat soepeler met die regels omgesprongen wordt. Kansloze partijen doen er meestal toch niet mee. Ik snap ook wel dat men eerst met de hand over het hart streek, het was zo te zien de enige linkse partij die meedeed, en je wilt toch dat een gemeenteraad zo goed mogelijk de bevolking vertegenwoordigd.quote:Op zondag 5 februari 2006 21:09 schreef RiDo78 het volgende:
Maar omdat het hier 3 grote partijen zijn dacht de gemeente eventjes een uitzondering te maken. Een onderonsje wil ik het haast wel noemen. Daarnaast zou je van dergelijke grote partijen verwachtten dat ze hun zaakjes op orde hebben. Hebben ze dat niet? Dan gelden voor hen dezelfde regels als voor elke andere partij. In dit geval wordt de kieslijst ongeldig verklaard. Volgende keer beter!
| 1 2 3 4 5 6 7 | Opkomst 68,1 79,2 15 15 CDA 41,7 39,1 6 6 Samenw 30,8 23,8 5 4 VVD 17,8 17,1 3 2 GemBel 9,7 8,5 1 1 Overig02 0,0 11,5 0 2 |
Niet vreemd wanneer de linkse opposite niet mee doet.quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:22 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Een van de weinige plaatsen waar de regeringspartijen gewonnen hebben.
Landbouwsubsidies zijn tot rechts item gemaakt door het CDA door hun achterban de gemiddelde liberaal zal die subsidies het liefst per direct afschaffen. Plus dat subsidies etc allemaal landelijk of Europees zijn.quote:Op donderdag 2 februari 2006 15:18 schreef Vhiper het volgende:
Die boer merkt het nog wel wanneer al zijn subsidies, uitkoopregelingen, etc etc worden geschrapt door rechts en hij zijn bedrijfje kan opdoeken. Alhoewel de beste man gelijk heeft en de linkse combinatie hier terecht dus niet meedoet, snijdt ie zichzelf aardig in de vingers.
Ja, het aantal stemmen voor elke partij is duidelijk genoeg. De stemmers voor PvdA/D66/GrLinks zijn gewoon thuisgebleven.quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:22 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Een van de weinige plaatsen waar de regeringspartijen gewonnen hebben. Maar ja.. de opkomstcijfers zeggen al genoeg.
In dat soort dorpen is het toch bijna altijd CDA.quote:Op woensdag 8 maart 2006 14:26 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Niet vreemd wanneer de linkse opposite niet mee doet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |