Fok! is terug!
![]()
Trauma erbij dat\\\\\\\'ie gisteren off line was.
Anyway, even een kort verslagje.
![]()
Toen ik vrijdag opstond wilde ik al even bijlezen :\') , maar het was beter dat ik vrijwel gelijk de deur uitging om naar de bank te gaan, en direct door naar de metro ---> trein.
De reistijd was toch wel erg lang bij nader inzien, en eigenlijk moest ik in eerste instantie Nick ophalen aan het einde van de dag.
Al onderweg naar de bank in Hoogvliet was ik al zo\\\\\\\'n beetje bekaf van het dragen van de motorspulletjes.
En het was nog een long way to go, mini-wereldreis.
Affijn, na 1.5 uur was ik op het centraal station van Rotterdam aangekomen, en daar moest ik even wachten tot de aansluiting met de intercity naar Leeuwarden.
Ik dacht er nog even aan om Pimber te smsen voor een tussentijds rapportje, en later in Dokkum weer.
Maar goed nu blijkt Fok! toch gewoon off line geweest te zijn.
De treinrit verliep wel voorspoedig, eerst was ik heel blij dat ik een coupe voor mijzelf had, een klein kamertje met 6 zitplaatsen.
Ik had al mijn spullen uitgebreid zitten verdelen over de stoelen, had echt een mini paleis gevoel.
Na een half uur zag ik echter dat het de eerste klas was, vandaar ook iedereen voorbij liep dus. :\\\\\\\')
Nog even rustig genoten van de luxe, en toen nog voor het volgende station in de tweede klas gaan zitten.
Eenmaal in Leeuwarden moest ik overstappen op de bus, die rit bleek nog goed voor 25 kilometer.
Ik zat dus nog helemaal niet zo in de buurt als ik dacht.
De mensen in de bus waren vreemd genoeg nog goed te verstaan, t\\\\\\\'is toch buitenland.
Interessante discussie over relaties van de blonde babe voor mij met haar moeder, Beatertje heeft weer wat geleerd.
(mamma mag wel wat minder vloeken, zeker waar haar dochter bij is, of probeerde ze haar taalgebruik aan te passen?
![]()
)
De buschauffeur bleek zeer, zeer behulpzaam
![]()
en stopte gewoon bij een rotonde die op de meegenomen routeplanner stond(gouden greep!), zodat ik lekker in de buurt van de motorzaak was.
Na een halve kilometer sleuren met het motorpak, helm en rugzak
![]()
kwam ik bij de motorzaak aan, waar het er wel een beetje donker uitzag.
De deur was gelukkig los, de showroom dus pikkedonker, achterin brande gelukkig licht.
Ik dacht even dat ze aan het inpakken waren om naar huis te gaan, maar er stond iemand in de werkplaats aan een FZR600R te sleutelen.
Dat bleek de eigenaar, en gelukkig verwachte hij mij nog.
De smileys en de tekst doet een beetje raar..Fok! is buggy..