28,99 op play, alle 4 seizoenenquote:Op woensdag 1 februari 2006 22:43 schreef Game_Error het volgende:
Weet iemand waar ik seizoen 3 het voordeligst kan krijgen?
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOquote:Op donderdag 2 februari 2006 02:43 schreef Wytze het volgende:
Idd, ik vind Edgar een beste kerel maar dit was raar.
Het wordt tijd dat Edgar en Chloe sex gaan hebben, nerd sex
Ga slapen jijquote:Op donderdag 2 februari 2006 02:49 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Edgar moet lekker achter zn deskje blijven hangen, en verder niks. Issie al opvallend genoeg
Dat zei ik twee topics geleden alquote:Op donderdag 2 februari 2006 02:43 schreef Wytze het volgende:
Idd, ik vind Edgar een beste kerel maar dit was raar.
Het wordt tijd dat Edgar en Chloe sex gaan hebben, nerd sex
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 2 februari 2006 02:49 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Edgar moet lekker achter zn deskje blijven hangen, en verder niks. Issie al opvallend genoeg
quote:Op donderdag 2 februari 2006 10:09 schreef dapluiz het volgende:
Hmm, over de promoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
quote:Op donderdag 2 februari 2006 10:20 schreef Richardfun het volgende:
[..]Is dat die kinky huurmoordenares?!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 2 februari 2006 13:21 schreef dapluiz het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
In de prequel zei Chloe dat iemand haar computer gekraakt had, waar alle info over Jack ook in stond. Dat zal dan waarschijnlijk Spencer gedaan hebben. Misschien was dat de reden waarom hij met Chloe heeft aangepapt.quote:Op donderdag 2 februari 2006 18:27 schreef greatgonzo het volgende:
Ik kan me nog steeds niet voorstellen dat die Spencer met Chloe wou knallen...
True, de body heeft ze redelijk, maar dat karakter
In de prequel heeft Jack een ontmoeting met Chloe en ze vertelt dus dat haar computer gekraakt is met zijn gegevens erin. Vanaf dat moment wordt hij achtervolgd door iemand in een auto en iemand op een motor. Die in de auto legt snel het loodje, maar de motorrijder rijdt achter Jack aan.quote:Op donderdag 2 februari 2006 21:28 schreef Richardfun het volgende:
die prequel scanman, is die ergens te vinden. Is dat dan de enige uitleg die we krijgen over hoe men wist dat Jack leefde? Vind het nl. wel raar dat dat niet ook in s5 behandeld wordt.
Check diene Gmailquote:Op donderdag 2 februari 2006 21:28 schreef Richardfun het volgende:
die prequel scanman, is die ergens te vinden. Is dat dan de enige uitleg die we krijgen over hoe men wist dat Jack leefde? Vind het nl. wel raar dat dat niet ook in s5 behandeld wordt.
Hehe, als ik een seizoen niet gewoon zou volgen terwijl het in de US loopt, maar een DVD box zou halen als die uitkomt, zou ik een seizoen er in 2 dagen doorheen jagenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:10 schreef H.Flick het volgende:
Ik vind het wachten niet erg. Dan hebben die cliffhangers echt nut. Als ik de DVD box heb kijk ik altijd 3/4 afleveringen per dag, en dan mis je toch een deel van de spanning.
September/Oktober gok ik. Nu gaan ze het hopelijk wat meer promoten en een betere plaats in de programmering geven.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 16:39 schreef X-GeaR het volgende:
Wanneer begint het in NL weer?
Zo gaat het wel lekker snel!quote:Update on the schedule for 2006
Because I know you all love to plan your 24 viewing.
One repeat slotted during the Olympics: Two hours on Friday Feb. 24th - eps #508/509
Plus, don't forget the two hours on Tuesday March 6th - eps #511/512, with the two-hour finale (#523/524, obviously) on Tuesday May 22nd.
Dit is het seizoen 5 topic...quote:Op zondag 5 februari 2006 20:02 schreef MrManiak het volgende:
Spoilertje =). De eerste 5 minuten van vanavond\'s aflevering
Lees niet als je het niet wilt lezen he
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
quote:Op maandag 6 februari 2006 13:04 schreef NiGeLaToR het volgende:
Wie was dat ook al weer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 6 februari 2006 13:16 schreef Shogo het volgende:
[..]Doh, die ken ik uiteraard, maar wist die real-life naam dus nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben door S2 heen btw, ga beginnen aan S3.. 4 had ik al gezien en 5 volg ik ook uiteraard![]()
Das op z'n zachts gezegd niet zo slim....je kunt 24 beter in de juist volgorde kijken..quote:Op maandag 6 februari 2006 13:18 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Doh, die ken ik uiteraard, maar wist die real-life naam dus niet
Ben door S2 heen btw, ga beginnen aan S3.. 4 had ik al gezien en 5 volg ik ook uiteraard
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |