Joh, ik had het wel gelezen, maar de afgelopen 5 pagina's staan vol met info over Kim. Ik nam dus aan dat iedereen dat al wel wist. Blijkbaar niet dusquote:Op dinsdag 31 januari 2006 23:50 schreef Merkie het volgende:
scanman01, fijn dat je dat ook meteen even verklapt voor de mensen die dat niet willen weten. Kan wel merken dat je mijn eerste post in dit topic goed hebt gelezen.
In dat hotel hebben er toch ook vrij veel het loodje gelegd vorig jaar.quote:Op woensdag 1 februari 2006 00:08 schreef dapluiz het volgende:
En weer een imo best vette episode, ik ben benieuwd of ze dit het hele seizoen zo vol kunnen houdenEn ik ben ook benieuwd of er eens een aanslag gaat lukken,
Mag het hopen van niet, ondanks dat die moeder haar truitje leuk opvulde. In de vorige seizoenen waren juist die "Jack z'n familie" verhaallijnen zo suf als wat.quote:Op woensdag 1 februari 2006 00:29 schreef Captain Pervert het volgende:
Beste aflevering tot nu toe.
Erg goed geschreven, iedereen heeft zijn eigen agenda en denkt het beste te doen, zelfs die sok van een Cummings, en dan pakt het allemaal toch anders uit en bijt het ze in de bips.
Aaron Pierce is trouwens ubercool.
Zouden die vrouw en die zoon nog terugkomen, nu ze naar huis mochten? Zullen ze stomtoevallig in de handen van de boeven belanden waarna Sjek ze moet redden? Ik neem aan dat we die nog wel terug gaan zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die echte diehard agenten zijn ook cool, naast Pierce is ook Curtis echt een cool karakter. Jack is soms een beetje te cool, zit ook S2 te kijken en soms is het toe much.. in een paar uur tijd martelt ie de een na de ander en voelt zich er schijnbaar prima bij... moest daarom echt lachen om de Bauer facts, net als de Chuck Norris factsquote:Op woensdag 1 februari 2006 05:05 schreef ImPrEzA het volgende:
Erg gave aflevering, wat een briljante plottwist. Had écht niet verwacht dat Cummings alles aan de president zou vertellen, ook al was het in zijn eigen vorm. Aaron Pierce \o/
In de OP staat een link naar een site waar de promo's op staan.quote:Op woensdag 1 februari 2006 16:37 schreef Wytze het volgende:
Is er al een trailer voor volgende week ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sorry enzo
[ Bericht 37% gewijzigd door The_BoezelaaR op 01-02-2006 17:57:00 ]I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
quote:Op dinsdag 31 januari 2006 16:26 schreef Merkie het volgende:
Alles wat NIET over reeds uitgezonden afleveringen gaat in SPOILERTAGS. Is toch logisch. Nu weet ik al dat er:Weet je nogSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Optyfen met informatie zonder spoilertags uit nog te komen afleveringen dus..
2000 light years from home
Altijd weer dat nieuws.quote:Op woensdag 1 februari 2006 16:17 schreef XxxPimxxX het volgende:
http://www.filmtotaal.nl/module.php?section=newsDetails&newsID=6381
Dus toch?
quote:Op woensdag 1 februari 2006 17:37 schreef The_BoezelaaR het volgende:Goed zoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sorry enzo.
2000 light years from home
Plichtsgetrouw als dattie is istie meteen weer aan het werk gegaan, die loopt over een kwartier of zo wel weer binnen met de nieuwste rapportenquote:Op woensdag 1 februari 2006 21:02 schreef SunChaser het volgende:
Maar was Mike Novick nu gebleven? Jack was al een half uur vrij.
Ik ben bang dat ze hem vergeten zijn.quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:02 schreef SunChaser het volgende:
Maar was Mike Novick nu gebleven? Jack was al een half uur vrij.
Omdat je niet hebt geluisterd. Jack zei duidelijk iets van "de president is toch in Californië". En volgens mij staat het Witte Huis toch echt in Washington.quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:10 schreef SunChaser het volgende:
Niet? Hij was bij Logan, waar denk je dat die was dan?
Jack reist binnen het uur van CTU LA naar Washington D.C.?quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:10 schreef SunChaser het volgende:
Niet? Hij was bij Logan, waar denk je dat die was dan?
Volgens mij loop je een aantal afleveringen achter. Aflevering zes hebben wij hier allemaal al gezien, jij volgens mij nog 'maar' 4.quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:14 schreef Wuder het volgende:
Echt een gave aflevering en ook zeker de laatste paar minuten met super spannende coole muziek en camerawerk/SWAT inval
Met een helikopter en iets meer dan 15 minuten.quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:18 schreef SunChaser het volgende:
Je hebt gelijk, niet t witte huis dan, al kan Jack overal in 10 minuten zijn
Sterker nog, tis erg ongeloofwaardig dat hij 18 maanden onzichtbaar is op slechts 15 minuten vliegen van het centrum van de stad waar hij werkte
Dat is mijn uitspraak, jaquote:Op woensdag 1 februari 2006 21:23 schreef CloudStrife het volgende:
Mike Novick zien we in aflevering 24 terug. Laatste shot van het seizoen, slapend in een cel.![]()
![]()
wilde hij er zelf uit?quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:24 schreef SunChaser het volgende:
Toch is het jammer dat Palmer dood is. Ik had m graag in actie gezien met Jack, sluipend door de bosjes en schietend. Maar ja, Dennis Haysbert wilde er zelf uit
http://www.imdb.com/title/tt0460690/combined Hij krijgt zn eigen tv-seriequote:Op woensdag 1 februari 2006 21:57 schreef jdiezrequejo het volgende:
[..]
wilde hij er zelf uit?
bron?
In maart! The Unit!quote:Op woensdag 1 februari 2006 22:22 schreef SunChaser het volgende:
[..]
http://www.imdb.com/title/tt0460690/combined Hij krijgt zn eigen tv-serie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |