De hype van de Fleet Foxes was ook terecht.quote:Op woensdag 7 januari 2009 21:27 schreef CatsInTheWell het volgende:
[..]
En in tegenstelling tot Fleet Foxes wél terecht.
Hmm, nog nooit over nagedacht, maar zie onderstaand een eerste poging (ik heb er toch maar een top 15 van gemaakt):quote:Op zaterdag 17 januari 2009 13:52 schreef CatsInTheWell het volgende:
Campfire Songs trek ik niet zo goed (misschien nu wat beter, heb 'm al lang niet geluisterd), maar vanaf Here Comes The Indian vind ik vrijwel alles geweldig. Animo voor het maken van een top 10 AC songs? Ben wel benieuwd.
Dat was ook al met MPP toch ook al zo? Eigenlijk met alle AC-albums. Ze jammen tijdens hun live optredens op hun nieuwe nummers.quote:Op donderdag 22 april 2010 10:20 schreef emokid het volgende:
Ik vind m niet echt toegevoegde waarde hebben. Staat volgens mij maar één nieuw nummer op, de anderen had ik al eens gehoord in live vorm. Aan de andere kant wel weer tof dat ze de studio treatment gekregen hebben.
Het is juist fantastisch dat ze eindelijk een goede versie van Graze hebben opgenomen, fans zeuren al jaren om een studioversie. En die is overigens toch behoorlijk anders dan de live-versie. What Would I Want? Sky spelen ze natuurlijk al een jaar live (deden ze ook al in een BBC-uitzending en in Paradiso), maar toch wel heel fijn om een goed opgenomen versie te hebbben. Eén van de beste AC-nummers wat mij betreft. En die laatste drie nummers had ik nog nooit live (en zijn volgens mij sowieso niet gespeeld vóór het uitkomen van de EP) gehoord en dat terwijl ik toch wel aardig bekend ben met behoorlijk wat concerten van ze. En AC live en op plaat verschilt aardig, getuige de vele live-uitvoeringen die de sommige nummers van Merriweather Post Pavilion bijvoorbeeld hebben gehad.quote:Op donderdag 22 april 2010 10:20 schreef emokid het volgende:
Ik vind m niet echt toegevoegde waarde hebben. Staat volgens mij maar één nieuw nummer op, de anderen had ik al eens gehoord in live vorm. Aan de andere kant wel weer tof dat ze de studio treatment gekregen hebben.
quote:ODDSAC (Animal Collective) screening in Amsterdam
Amsterdam • SMART Project Space
Vrijdag 21 mei is er in SMART Project Space een exclusieve screening van ODDSAC, een audio-visueel project van de band Animal Collective en regisseur Danny Perez. Zowel de regisseur als enkele leden van de band zullen aanwezig zijn voor een Q&A en na de film is er een afterparty met speciale gast-DJ’s.
Aanvang: 20.00 uur
Entree: 12 euro
Ik ben sinds de release van Merriweather Post Pavillion zeer benieuwd naar nieuw werk, vooral door de door jou genoemde vernieuwing die steeds te horen is. Gewoon een band die telkens iets nieuws probeert te brengen, i.p.v. het gebruik van een vaste formule waarmee ze sowieso succes zullen behalen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 19:19 schreef CatsInTheWell het volgende:
Weer heel anders dan Person Pitch, maar als er iemand altijd vernieuwt op een briljante manier, dan is het wel Noah Lennox.Ben zeer benieuwd naar het hele album, zoals ik eigenlijk altijd benieuwd ben naar nieuw werk van Animal Collective-leden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |