Jaap wordt in juli 34!quote:Op maandag 30 januari 2006 20:03 schreef Gelderland het volgende:
[..]
hij wordt in Juli 'pas' 32. En daarbij, wie zegt dat PSV hem wilde...miss hadden ze geeneens geld om hem te kopen![]()
Maar toch mooi om te zien, al die zure reacties van die gloeilampjes...haha wat een verslagenheid![]()
![]()
Wegwuivingenquote:Op maandag 30 januari 2006 20:05 schreef OneStupidDog het volgende:
[..]
Dat, plus het feit dat hij waarschijnlijk afgeknapt is op het PSV-publiek na de wegwuivingen n.a.v zijn rode kaart in de wedstrijd in Eindhoven.
Precies.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:05 schreef heiden6 het volgende:
Ik begrijp gewoon echt niet dat PSV'ers nu ineens gaan beweren dat Stam geen topvoetballer is, dat slaat echt nergens op.
De topvoetballer van weleer moet je niet meer verwachten hoor.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:05 schreef heiden6 het volgende:
Ik begrijp gewoon echt niet dat PSV'ers nu ineens gaan beweren dat Stam geen topvoetballer is, dat slaat echt nergens op.
Welke Ajax spelers wou Guusje Hiddink ook maar al te graag aan zijn selectie toevoegenquote:Op maandag 30 januari 2006 20:04 schreef pascalheister het volgende:
[..]
niet wekelijks in de basis en altijd wel goed voor een kaart, bovendien schat ik Cocu hoger in
Ach hebben julie eindelijk een keer een goede voetballer![]()
Is niet altijd verzekerd van een basisplek. Dus zo afhankelijk van hem zijn ze ook niet.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:08 schreef heiden6 het volgende:
Ik begrijp sowieso niet dat Milan hem zomaar laat gaan, hij is nota bene een van de jongste verdedigers die ze hebben geloof ik.
Van weleer? Hij is basisspeler van een van de beste clubs ter wereld.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:08 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
De topvoetballer van weleer moet je niet meer verwachten hoor.
Zonder enige twijfel. Jaap is een absolute versterking, al is Alex beter. Misschien blijft die nog wel een jaartje?quote:Op maandag 30 januari 2006 20:07 schreef golfer het volgende:
[..]
Precies.
Het is gewoon nog een topspeler, die een versterking zou betekenen voor elke Nederlandse club.
dat weet ik wel zekerquote:Op maandag 30 januari 2006 20:07 schreef golfer het volgende:
[..]
Precies.
Het is gewoon nog een topspeler, die een versterking zou betekenen voor elke Nederlandse club.
Die had je een staande ovatie moeten geven.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:06 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Wegwuivingen
Bedoel je het Ironische "Japie Bedankt" ?
Lees 1 post boven je postquote:Op maandag 30 januari 2006 20:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Van weleer? Hij is basisspeler van een van de beste clubs ter wereld.
Ja, als rechtsback waar hij weinig inbreng heeft op het Milan-spel.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Van weleer? Hij is basisspeler van een van de beste clubs ter wereld.
Die kan ie nu in ieder geval wel vergeten...quote:Op maandag 30 januari 2006 20:10 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Die had je een staande ovatie moeten geven.
En niet altijd in de basis staatquote:Op maandag 30 januari 2006 20:11 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ja, als rechtsback waar hij weinig inbreng heeft op het Milan-spel.
Whehehe...quote:Op maandag 30 januari 2006 20:12 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Die kan ie nu in ieder geval wel vergeten...![]()
vorig seizoen in de halve finale is hij groots onthaalt. Afgelopen keer was ik er helaas niet bij dus dat weet ik niet.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:10 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Die had je een staande ovatie moeten geven.
Tja. Ik zou toch maar nog een keer Erik Meijer poberen over te halen hoor. Pierre, Patrick en Patrick zoeken nog een vierde man voor het klaverjassen.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:12 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
En niet altijd in de basis staat
Nee. Maar ik vond het toentertijd zo vreemd! Echt, dat heb ik niet begrepen. Net zoals ik dat van Seedorf bij ons niet heb begrepen.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:14 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Zou jij hem een staande ovatie geven als je in mijn schoenen zou staan?
komradquote:
Hij is echt wel toegezongen hoor, niet uitgefloten. maar toen hij in de 86e minuut rood kreeg, was het stadion zo opgelucht dat we waarschijnlijk zouden winnen dat er gewuifd werd.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nee. Maar ik vond het toentertijd zo vreemd! Echt, dat heb ik niet begrepen. Net zoals ik dat van Seedorf bij ons niet heb begrepen.
Kan Alfred niet klaverjassen dan?quote:Op maandag 30 januari 2006 20:15 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Tja. Ik zou toch maar nog een keer Erik Meijer poberen over te halen hoor. Pierre, Patrick en Patrick zoeken nog een vierde man voor het klaverjassen.
Ik ook.quote:Op maandag 30 januari 2006 19:59 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ik moet wel lachen om beide kampen eigenlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |