Dat zou wel een stunt zijnquote:Op maandag 30 januari 2006 12:00 schreef Armani XL het volgende:
Nee, volgens mij is het gewoon weer een kloon van Scanman, kán niet anders![]()
weer een kloon van LSquote:Op maandag 30 januari 2006 14:39 schreef DanielleNaomi het volgende:
Hoi hoi..
Ik ben Danielle diegene die de site van Tanja maakt , en ik kan jullie echt zeggen dat Tann echt Tanja is..
Ik denk dat je altijd wel mensen heb die twijfels houden , maar ze is het echt.
ps ik heb ooit meegelezen hier , maar was er maar gauw mee gestopt hahahahah
Moest wel lachen om sommige uitspraken over wat mensen dachten wat voor iemand ik was die een site over Tanja maakt.
Heb zelfs nog telefoon gehad van iemand van jullie..
Maar ik ben echt geen mongool zoals iemand mij noemde of een gehandicapt iemand hoor hahah
In het echt ben ik heeeeeeeel erg aardig ;-)
Ik had ook nooit een hekel aan haar gehad hoorquote:
Dat risico neem ik graag, want het is zwaar kut als je geen weerwoord kan hebben als je naam wordt genoemd.quote:Op maandag 30 januari 2006 15:34 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Ik had ook nooit een hekel aan haar gehad hoor
Mocht ze het echt zijn dan vind ik het leuk dat ze hier is
Enne...pas een beetje op he, straks word je ban nog verlengd![]()
![]()
Hoe dom kan jij zijnquote:Op maandag 30 januari 2006 12:00 schreef Armani XL het volgende:
Jezus, hoe dom kunnen jullie zijn, zeg![]()
Ja kun je nagaan, jij had niet verwacht dat mensen zo kunnen zijn hequote:Dacht je nou werkelijk dat de échte Tanja hier de hele nacht een beetje komt ouwehoeren? En dat ze ook nog vrij aardig en geduldig is, zonder ook maar een spoor van kwaadheid over wat er eerder allemaal over haar is geschreven?![]()
Niet iedereen is zoquote:Dream on, de échte Tanja heeft heus wel heel wat beters te doen. Okee, wát dan wel, weet ik ook niet, maar ik weet zeker dat rondhangen op Fok wel het laatste is, wat ze zou doen. Alsof dat haar ook maar iets zou interesseren![]()
Denk dat wat haar betreft alle Fokkers mogen doodvallen, en daar kan ik haar niet eens ongelijk in geven
Ze is het echt kijk maar op haar fansite, dat word altijd strak gemodereerdquote:Nee, volgens mij is het gewoon weer een kloon van Scanman, kán niet anders![]()
Nee hoor ik ben geen kloon van LS , ik weet niet eens wie ls is , maar zo te lezen in het bericht van Tanjafan is hij LS..quote:
Dank je wel voor het compliment ;-) hahahah ik doe in iedergeval mijn best met de sitequote:Op maandag 30 januari 2006 15:48 schreef PC eend het volgende:
Ze is het echt kijk maar op haar fansite, dat word altijd strak gemodereerd
Jij filtert alle negatieve berichten eruit geloof ik, maar zo te zien hoeft het niet, want ze kan er goed tegen en mee omgaanquote:Op maandag 30 januari 2006 16:44 schreef DanielleNaomi het volgende:
[..]
Dank je wel voor het compliment ;-) hahahah ik doe in iedergeval mijn best met de site
Er zijn heel veel mensen die het voor je opgenomen hebben, als je het even terugleest allemaal zie je dat ookquote:Op maandag 30 januari 2006 15:32 schreef TanjaFan het volgende:
Nee Regenworm, maar ik wel
Danielle is de maker van www.bb-tanja.nl en is toevallig ook nog een stadsgenootje van mij. Ik heb haar idd een keer gebeld.
Ik ben nog in afwachting of mijn ban er af kan, want ik heb wel iets grofs gezegd, maar vind het niet een weekban waard, want dan kan je iedereen die Tanja zo aanvalt wel een ban geven.
Ik vind het wel tof van je trouwens dat je het voor me op hebt genomen. Mijn vriendin belde me en ze had gelezen dat jij best wel OK bent. Dus dank daarvoor.
Ik vind het alleen jammer dat de helft (zelfs mods) niet geloven dat het Tanja is. En ik lees met plezier hoe ze is. Ze geeft overal netjes antwoord op, ook op vragen die haar de grond in willen boren. Leuke is ook dat ik mij er drukker om maak dan Tanja zelf. Die boeit het niet zo, dat er mensen zijn die niet geloven dat zij het is.
En het boeit me verder ook niet zoveel wat een ander denkt. Ik weet dat tann Tanja is en het is gewoon een schat van een meid. Maar ik ben dan ook één van de enigen, die dat vanaf het begin al heb gezegd.
Er zijn idd een hoop hypcriete figuren hier, die haar eerst de grond in trapten en nu ineens lief tegen haar doen. Waarvan de helft het oprecht meent, want ze durft hier wel te komen. En daar dwingt ze toch respect mee af.
Ik denk dat jij het niet helemaal begrepen hebt...quote:Op maandag 30 januari 2006 08:05 schreef berney het volgende:
Goh,wat zijn jullie ineens allemaal pro tanja zeg,. Over hypocriet gesproken eerst haar afzijken en nu lopen slijmen met haar.
En je bent als moeder wel snachts vaak op pas op je gezondheid meisje.![]()
Zit wat in, voor de verwensingen hadden we deze site alquote:Op maandag 30 januari 2006 17:02 schreef DanielleNaomi het volgende:
Nou ik filter niet alle negatieve berichten hoor , maar als er berichten inkomen met verwensingen enzo , dat vind ik niet echt nodig ;-)
Kijk je hoeft geen favoriet te zijn en dat mag je ook best zeggen natuurlijk , maar wel op een normale manier vind ik dan zonder alle ernstige ziektes erbij te betrekken
Maar goed Tanja heeft inderdaad humor ahahaha en kan ook goed met kritiek omgaan
Bij deze wil ik je dan ook officiëel welkom heten op FOK!quote:Op maandag 30 januari 2006 17:02 schreef DanielleNaomi het volgende:
Nou ik filter niet alle negatieve berichten hoor , maar als er berichten inkomen met verwensingen enzo , dat vind ik niet echt nodig ;-)
Kijk je hoeft geen favoriet te zijn en dat mag je ook best zeggen natuurlijk , maar wel op een normale manier vind ik dan zonder alle ernstige ziektes erbij te betrekken
Maar goed Tanja heeft inderdaad humor ahahaha en kan ook goed met kritiek omgaan
"Sukkel...."quote:Op maandag 30 januari 2006 17:02 schreef DanielleNaomi het volgende:
Maar goed Tanja heeft inderdaad humor ahahaha en kan ook goed met kritiek omgaan
FOK kan loeihard zijn, soms gaat het er pittig aan toequote:Op maandag 30 januari 2006 17:10 schreef DanielleNaomi het volgende:
Dank je wel voor het welkom hoor ;-) ik las altijd wel al mee hoor hier op het forum , maar euhh durfde eigenlijk eerlijk gezegd nooit mee te schrijven hhahahah
Ik merkte bij het lezen heel vaak dat de mensen die positief over Tanja waren best wel veel mensen over zich heen kreeg dus ik dacht ik lees wel alleen mee haha
Groetjes Danielle
Oja jij woonde ook in Zutphen heh hahahahquote:Op maandag 30 januari 2006 17:11 schreef TanjaFan het volgende:
Danielle? Kom je een keer een bakkie doen?![]()
(oops ik mag niets meer zeggen voor een week....)
Ik weet niet of je die kritiek hier wel eens gelezen hebt, kan niet anders, daar kon je niet overheen kijkenquote:Op maandag 30 januari 2006 17:10 schreef ChantalC het volgende:
[..]
"Sukkel...."
"Op je hoofd een pukkel!"
Goed met kritiek?![]()
FOK is anders dan andere fora, het heeft iets wat geen enkele andere discussie-site heeft, kan het niet echt beschrijven maar daar kom je gaandeweg wel achterquote:Op maandag 30 januari 2006 17:17 schreef DanielleNaomi het volgende:
Je heb helemaal gelijk Bong4002, is vaak zo natuurlijk dat mensen op forums hard zijn , maar in werkelijkheid niet echt zo zijn ,
ach en af en toe moet het toch ook kunnen om je gal te spuwen hahahaha
en voor en tegenstanders heb je altijd , zou wat zijn als we allemaal dezelfde mensen wel en niet leuk zouden vinden
Maar goed , ik ben gewoon een BB fan , en ook naar Hbb kijk ik veel dus ik zal wel wat vaker van me laten horen ;-)
Misschien heb ik nog wel screencaps voor je site. Tanja vond ze wel leuk, die ik haar heb laten zien.quote:Op maandag 30 januari 2006 17:14 schreef DanielleNaomi het volgende:
[..]
Oja jij woonde ook in Zutphen heh hahahah
nou wie weet misschien kom ik wel een keer een bakkie doen hahahaha
Ik neem aan dat Danielle ook Tanja wel belt en andersom. En op MSN heeft. Tanja heeft gewoon heel veel gevoel voor humor.quote:Op maandag 30 januari 2006 17:14 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik weet niet of je die kritiek hier wel eens gelezen hebt, kan niet anders, daar kon je niet overheen kijken
En dat uigerekend zij hier durft te komen en met alle geduld vele vragen beantwoord, dat noem ik nou nog eens goed omgaan met kritiek ja![]()
Ze moest om de fake pics ook erg lachen, terwijl die meestal toch ook niet positief voor haar zijn![]()
Dat is niet omgaan met kritiek... Dat is gewoon afgestompt zijn voor anderen.quote:Op maandag 30 januari 2006 17:14 schreef PC eend het volgende:
En dat uigerekend zij hier durft te komen en met alle geduld vele vragen beantwoord, dat noem ik nou nog eens goed omgaan met kritiek ja![]()
Ik doe daar nooit moeilijk over heb mijn foonnummer hier zelfs gezetquote:Op maandag 30 januari 2006 17:32 schreef DanielleNaomi het volgende:
ff stom vraagje
Kan je hier iemand ook prive berichten sturen?
@TanjaFan
Ja ik heb ook Tanja op mijn msn
als je wil mag je mij ook wel toevoegen hoor , maar ik ga niet zo openbaar mijn msn hier neerzetten hahaaaahah
Nee, wel kan je een "fotoboek" aanmaken zodat mensen je ook een soort van berichten kunnen sturen, en andersom kan dat ookquote:Op maandag 30 januari 2006 17:32 schreef DanielleNaomi het volgende:
ff stom vraagje
Kan je hier iemand ook prive berichten sturen?
Ik doe het liever persoonlijk, zoals deze foto waar ik zat te wachten op Josje....quote:Op maandag 30 januari 2006 17:36 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Nee, wel kan je een "fotoboek" aanmaken zodat mensen je ook een soort van berichten kunnen sturen, en andersom kan dat ook(let maar eens op het fototoestel icoontje naast iemands bericht)
Maar prive (dus niet zichtbaar voor anderen) is helaas niet mogelijk
Ik zou idd maar uitkijken, doorposten met kloon kost je weer een week geloof ikquote:Op maandag 30 januari 2006 17:11 schreef TanjaFan het volgende:
Danielle? Kom je een keer een bakkie doen?![]()
(oops ik mag niets meer zeggen voor een week....)
Ik had hem vanmiddag al gewaarschuwdquote:Op maandag 30 januari 2006 17:48 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik zou idd maar uitkijken, doorposten met kloon kost je weer een week geloof ik![]()
Foto komt me bekend voor, heb je gezicht weleens eerder gezien hierquote:Op maandag 30 januari 2006 17:47 schreef TanjaFan het volgende:
[..]
Ik doe het liever persoonlijk, zoals deze foto waar ik zat te wachten op Josje....
Dat op de streams geluiden te horen waren en geen beelden...
[afbeelding]
Foto is niet leuk, want ik was hondsmoe, voordat er EINDELIJK beelden waren... Maar een die hard BB'streamer gaat gewoon door.quote:Op maandag 30 januari 2006 17:51 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Foto komt me bekend voor, heb je gezicht weleens eerder gezien hier![]()
Wel leuke foto btw
Raar hoor dat jullie zoveel moeite moeten doen om bewijs te leveren dat tanja echt is.quote:Op maandag 30 januari 2006 14:39 schreef DanielleNaomi het volgende:
Hoi hoi..
Ik ben Danielle diegene die de site van Tanja maakt , en ik kan jullie echt zeggen dat Tann echt Tanja is..
Ik denk dat je altijd wel mensen heb die twijfels houden , maar ze is het echt.
ps ik heb ooit meegelezen hier , maar was er maar gauw mee gestopt hahahahah
Moest wel lachen om sommige uitspraken over wat mensen dachten wat voor iemand ik was die een site over Tanja maakt.
Heb zelfs nog telefoon gehad van iemand van jullie..
Maar ik ben echt geen mongool zoals iemand mij noemde of een gehandicapt iemand hoor hahah
In het echt ben ik heeeeeeeel erg aardig ;-)
Ik neem dat risico. En bedankt voor je lieve antwoorden. Morgenavond ben je overtuigdquote:Op maandag 30 januari 2006 17:48 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik zou idd maar uitkijken, doorposten met kloon kost je weer een week geloof ik![]()
Ze blijft rustig en haar ego slaat niet op hol, als je vind van wel....voorbeelden graagquote:Op maandag 30 januari 2006 17:25 schreef ChantalC het volgende:
[..]
Dat is niet omgaan met kritiek... Dat is gewoon afgestompt zijn voor anderen.
Iemand die goed om kan gaan met kritiek blijft onder alle omstandigheden rustig en laat zijn/haar ego niet op hol slaan als iemand er tegen in gaat...
Hoi, bedankt voor je antwoorden, bij mij is het nu al 98%....quote:Op maandag 30 januari 2006 17:56 schreef DanielleNaomi het volgende:
O maar ik durf gerust een foto van mij te plaatsen hier hoor ;-)
moedersmooiste ben ik niet dus er valt ook weinig af te kijken van de foto hahaha
[afbeelding]
Nou dan weten jullie gelijk met wie jullie te maken hebben ;-)
Aangenaam
Die heb je ook op je MSNquote:Op maandag 30 januari 2006 17:56 schreef DanielleNaomi het volgende:
O maar ik durf gerust een foto van mij te plaatsen hier hoor ;-)
moedersmooiste ben ik niet dus er valt ook weinig af te kijken van de foto hahaha
[afbeelding]
Nou dan weten jullie gelijk met wie jullie te maken hebben ;-)
Aangenaam
Ik ken jou....quote:Op maandag 30 januari 2006 17:47 schreef TanjaFan het volgende:
[..]
Ik doe het liever persoonlijk, zoals deze foto waar ik zat te wachten op Josje....
Dat op de streams geluiden te horen waren en geen beelden...
[afbeelding]
Bij mij al 100quote:Op maandag 30 januari 2006 18:00 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Hoi, bedankt voor je antwoorden, bij mij is het nu al 98%....
Ik krijg soms het idee dat ik hier alleen tegen al jou klonen zit te lullen, wie heb je nog meerquote:Op maandag 30 januari 2006 18:05 schreef TanjaFan het volgende:
[..]
Doe ff niet zo LekkerSimpel. Want daar heb ik patent op ....
Je vergeet er eentjequote:Op maandag 30 januari 2006 18:07 schreef TanjaFan het volgende:
LekkerSimpel, MrObjective en TanjaFan, heb ik.
Nee ik bedoel die andere, waarmee je nog niet gezegd heb dat je LS bentquote:Op maandag 30 januari 2006 18:07 schreef TanjaFan het volgende:
LekkerSimpel, MrObjective en TanjaFan, heb ik.
Pssssssssssssst Danielle... tsjek even sitequote:Op maandag 30 januari 2006 18:08 schreef DanielleNaomi het volgende:
Zo eten is op begint nu al verslavend te worden dit forum hahahahaha
Maar TanjaFan inderdaad Action is om de hoek hahaha ik neem het wel mee voor je hoor wat je nodig heb ;-)
Maar is inderdaad toevallig ja , nou word het dan maar eens tijd dat er iemand uit Zutphen het BBhuis ingaat hahah (ikke niet)
Nou ben er straks weer
doei doeiiiiiiiii
Net als Tannquote:Op maandag 30 januari 2006 18:10 schreef Anitra het volgende:
Voor je het weet zit je hele avonden en nachten hier DanielleNaomi
Vraag Tanja maar. Ik was er bijna inquote:Op maandag 30 januari 2006 18:08 schreef DanielleNaomi het volgende:
Zo eten is op begint nu al verslavend te worden dit forum hahahahaha
Maar TanjaFan inderdaad Action is om de hoek hahaha ik neem het wel mee voor je hoor wat je nodig heb ;-)
Maar is inderdaad toevallig ja , nou word het dan maar eens tijd dat er iemand uit Zutphen het BBhuis ingaat hahah (ikke niet)
Nou ben er straks weer
doei doeiiiiiiiii
Ik geloofde al die verhalen van jou ook nooit zo erg, maar nu misschien wel wat meerquote:Op maandag 30 januari 2006 18:11 schreef TanjaFan het volgende:
[..]
Vraag Tanja maar. Ik was er bijna in
Ik blijf vanavond eens zitten, dan mis ik eens een keer niet alles want ik wil Tann ook ontmoeten.quote:
Wedden dat als iedereen doorheeft dat ze echt is dat ze dan gauw allemaal komenquote:Op maandag 30 januari 2006 18:14 schreef Anitra het volgende:
[..]
Ik blijf vanavond eens zitten, dan mis ik eens een keer niet alles want ik wil Tann ook ontmoeten.
Hey ik was 1 van de weinige die haar begreep, dus ik mag toch best met haar babbelen dan toch?
TOP!! en ja het klopt als een huis kan ik bevestigenquote:Op maandag 30 januari 2006 18:14 schreef DanielleNaomi het volgende:
Misshobje ik heb je berichtje gelezen ;-)
Naam MissHobje_van_Fok
E-mail MissHobje@gmail.com
Testje goed overgekomen;-)
Maar dan zijn ze niet allemaal zo eerlijk als Anitraquote:Op maandag 30 januari 2006 18:16 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Wedden dat als iedereen doorheeft dat ze echt is dat ze dan gauw allemaal komen![]()
Geloof jij het nu ook al?quote:Op maandag 30 januari 2006 18:17 schreef MissHobje het volgende:
[..]
TOP!! en ja het klopt als een huis kan ik bevestigen![]()
Cool .. dat is mooi ...
(sorry van alle testjes hoor)
Als het goed is gaat Menno morgen inloggen. Dan kan de FA bevestigen dat het geen fake is.quote:Op maandag 30 januari 2006 18:16 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Wedden dat als iedereen doorheeft dat ze echt is dat ze dan gauw allemaal komen![]()
Dat is alsnog een goeie natuurlijkquote:Op maandag 30 januari 2006 18:18 schreef DanielleNaomi het volgende:
@rooie3 Ze is het echt hoor , ik kan het ipadres van Tanja wel geven zodat de moderators het kunnen checken hahaha
FA?, dat kan Menno al BBMenno toch zelf?quote:Op maandag 30 januari 2006 18:18 schreef TanjaFan het volgende:
[..]
Als het goed is gaat Menno morgen inloggen. Dan kan de FA bevestigen dat het geen fake is.
ik heb ook niet getwijfeld hoor,vind het alleen stom dat iemand niet gauw geloofd word en dan meteen maar schelden.quote:Op maandag 30 januari 2006 18:18 schreef DanielleNaomi het volgende:
@rooie3 Ze is het echt hoor , ik kan het ipadres van Tanja wel geven zodat de moderators het kunnen checken hahaha
quote:Op maandag 30 januari 2006 18:17 schreef PC eend het volgende:
[..]
Maar dan zijn ze niet allemaal zo eerlijk als Anitra
ff teruglezen, want Menno is morgen op vietse bij Tanja, en Bluezz heeft haar ook gevraagd net als ik, op MSN, of hij dan ff wil inloggen.....quote:Op maandag 30 januari 2006 18:20 schreef PC eend het volgende:
[..]
FA?, dat kan Menno al BBMenno toch zelf?
Dat was al gechecked toch?
Dan is het pas echt interessant om je neus te laten zien,eerst lekker iemand voor leugenaar uitmaken en dan mooi praten.quote:Op maandag 30 januari 2006 18:17 schreef PC eend het volgende:
[..]
Maar dan zijn ze niet allemaal zo eerlijk als Anitra
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |