Bedankt dat je dat even kwam melden.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:20 schreef Briejtjuh het volgende:
vind idols zowiezo niks. dus haar ook niet.
Dan rot je toch opquote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:20 schreef Briejtjuh het volgende:
vind idols zowiezo niks. dus haar ook niet.
quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:20 schreef Briejtjuh het volgende:
vind idols zowiezo niks. dus haar ook niet.
....quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:14 schreef Woelli het volgende:
[..]
Good luck heeft ze niet nodig. Ze weet zelf ook wel dat ze door gaat :\')
Tof ja..quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:20 schreef Briejtjuh het volgende:
vind idols zowiezo niks. dus haar ook niet.
Maar het is wel waarquote:
quote:
HJ wou liever Marescha ook niet door van de workshops naar de liveshows en het gebeurde :')quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:24 schreef Ayaxola het volgende:
Nee, maar Henkjan die wil dat ze wint, dus dan gebeurd het ook :\'(
Doordat de smilies het niet doen viel het sarcasme misschien niet opquote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:26 schreef Woelli het volgende:
[..]
HJ wou liever Marescha ook niet door van de workshops naar de liveshows en het gebeurde :\')
ow haha.. sorryquote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:27 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Doordat de smilies het niet doen viel het sarcasme misschien niet op![]()
Preciselyquote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:20 schreef Briejtjuh het volgende:
vind idols zowiezo niks. dus haar ook niet.
Vorige week liet ie duidelijk merken dat ie Marescha niet verder wou ja.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:26 schreef Woelli het volgende:
[..]
HJ wou liever Marescha ook niet door van de workshops naar de liveshows en het gebeurde :\')
Maar dat heeft die al heel langquote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:09 schreef Eveli het volgende:
[..]
Vorige week liet ie duidelijk merken dat ie Marescha niet verder wou ja.![]()
Ach ja ze is er uit, ze mag nog blij wezen dat ze 5 shows heeft meegemaaktquote:Op zaterdag 4 februari 2006 18:32 schreef Eveli het volgende:
[..]
Weet ik, maar vorige week lag het er wel heel dik bovenop.
ik ook... ik ga mn vrienden over halen om straks Idols aan te zettenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 18:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Disco ligt Floortje vast ook goed, ik kijk er naar uit.
En haal ze dan meteen over om op Ellen te stemmenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 19:03 schreef Timmai het volgende:
[..]
ik ook... ik ga mn vrienden over halen om straks Idols aan te zetten![]()
Ik zal het proberenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 19:04 schreef Woelli het volgende:
[..]
En haal ze dan meteen over om op Ellen te stemmen![]()
GEwoon doenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 19:08 schreef Timmai het volgende:
[..]
Ik zal het proberen
weinig kans maargoed
Ja sorry, Svensationalquote:Op zaterdag 4 februari 2006 19:11 schreef Svensational het volgende:
Floortje-topic hoor, Woelli
Daar sluit ik me bij aan.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 21:45 schreef Cee het volgende:
Ik vind haar met de week saaier, scheller en oninteressanter worden.
Toffe picsquote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:01 schreef WithMe het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
![]()
Tot hier ben ik het met je eensquote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:38 schreef Marble het volgende:
Hoe verder we komen, hoe meer ze me teleurstelt. De afgelopen twee weken was ze gewoon echt slecht, niet eens meer \"onder haar kunnen\". Dat zei ik namelijk nog tijdens de workshops, met dat debacle toen, en de mensen waarmee ik zat te kijken zeiden \"was dat het nou?\". Want ik had haar daaraan voorafgaand helemaal zitten ophemelen en aanprijzen als \"deze wordt het, dit is de beste, deze moet je echt horen\" etc. omdat zij en Clarissa de enige waren die me tijdens de audities kippenvel hadden weten te bezorgen. Maar dat is daarna ook nooit meteen meer gebeurd en sindsdien heeft ze zo matig geprotesteerd dat ik daarom waarschijnlijk zo teleurgesteld ben. Eén keer meteen in het begin gepiekt en dat was het dan.
Maar 10 Serges in plaats van 1 floortje *ril*quote:Dan heb ik nog liever tien Serges die tenminste nog enige vooruitgang tentoonspreiden in al die weken dat ze nu al bezig zijn.
Te gehaast en teveel geschreeuw, niet geweldig dus. Ze kan duidelijk beter. Het volgende thema (liefde oid) past beter bij haar.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:32 schreef --Globe-- het volgende:
Ik vond haar vandaag schreeuwerig, ongenuanceerd en ik vond het ook een vreselijk nummer.
Haha, er blijft zo wel erg weinig over he? Welke liedjes kan Floortje eigenlijk wél aan? Alleen de meest gezapige ballads, en zelfs daarin is ze geen uitblinker.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 23:53 schreef charmed_angel het volgende:
ze had gewoon een verkeerd liedje gekozen
En een steeds grotere Annie Schilder-gehalte, inclusief kleding en beweging!quote:Op zaterdag 4 februari 2006 21:45 schreef Cee het volgende:
Ik vind haar met de week saaier, scheller en oninteressanter worden.
leukquote:Op zondag 5 februari 2006 04:11 schreef Prondo het volgende:
Hier een filmpje over Floortje op de regionale tv:![]()
http://www.ossenomgeving.nl/video/journaal.wmv
het begint na 5 minuut 10.
ze laten ook een stukje zien van toen ze 15 was , erg cute!
Leuk filmpje!quote:Op zondag 5 februari 2006 04:11 schreef Prondo het volgende:
Hier een filmpje over Floortje op de regionale tv:![]()
http://www.ossenomgeving.nl/video/journaal.wmv
het begint na 5 minuut 10.
ze laten ook een stukje zien van toen ze 15 was , erg cute!
Was ze ook nietquote:Op zondag 5 februari 2006 11:09 schreef Svensational het volgende:
Ik vond haar ook niet echt top gister..
Ja rustige floortje songsquote:Op zondag 5 februari 2006 11:44 schreef WithMe het volgende:
Ze was misschien ietsje minder dan de vorige keer, maar voor mij steekt ze nog steeds kilometers boven de rest uit.
Het thema van volgende week is haar meer op het lijf geschreven.
Haar moeder lijkt op Brittany van America's Next Topmodel.quote:Op zondag 5 februari 2006 11:46 schreef TheVulture het volgende:
Ik blijf erbij: Ze is mij te zoet... en over dat bouwpakket van een moeder heb ik het dan nog niet eens
Veranderd..quote:
waarschijnlijk ziet die eruit als Mr. Potatoehead en laten ze daarom alleen Barbie zienquote:Op zondag 5 februari 2006 12:42 schreef --Globe-- het volgende:
Eigenlijk wel vreemd dat die moeder telkens in beeld komt en we die vader nog nooit hebben gezien terwijl hij er wel blijkbaar elke week zit.
Gelukkig zien barbies er niet zo uit zeg, kindertrauma's krijgen we dan mee te maken.quote:Op zondag 5 februari 2006 13:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
waarschijnlijk ziet die eruit als Mr. Potatoehead en laten ze daarom alleen Barbie zien
In het filmpje vd vorige pagina is Floortjes vader te zienquote:Op zondag 5 februari 2006 13:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
waarschijnlijk ziet die eruit als Mr. Potatoehead en laten ze daarom alleen Barbie zien
Hellemaal mee eens dat ze te zoet isquote:Op zondag 5 februari 2006 11:46 schreef TheVulture het volgende:
Ik blijf erbij: Ze is mij te zoet... en over dat bouwpakket van een moeder heb ik het dan nog niet eens
Ze was nu wel opgevallen tijdens het winkelen, drie maal raden waardoor dat kwam.quote:Op zondag 5 februari 2006 11:46 schreef TheVulture het volgende:
Ik blijf erbij: Ze is mij te zoet... en over dat bouwpakket van een moeder heb ik het dan nog niet eens
Is het iemand opgevallen dat de vader van Floortje Smit in dit filmpje Henk van de Ven heet?quote:Op zondag 5 februari 2006 14:51 schreef --Globe-- het volgende:
[..]
In het filmpje vd vorige pagina is Floortjes vader te zien
Ja. Vreemd...quote:Op zondag 5 februari 2006 17:01 schreef Riparius het volgende:
[..]
Is het iemand opgevallen dat de vader van Floortje Smit in dit filmpje Henk van de Ven heet?
Of haar ouders zijn niet getrouwd en ze heeft de naam van haar moeder gekregen?quote:Op zondag 5 februari 2006 17:03 schreef Lynx666 het volgende:
Stiefpa?
Niet echt een populaire beslissing in de tijd dat Floortje ter wereld kwam denk ikquote:Op zondag 5 februari 2006 17:08 schreef WithMe het volgende:
[..]
Of haar ouders zijn niet getrouwd en ze heeft de naam van haar moeder gekregen?
Owja das waarquote:Op zondag 5 februari 2006 17:11 schreef migebiggie het volgende:
Maar floortje heeft ook nog een heel klein broertje dus ik denk dat het haar stiefpa is
Leuk, hoe kom je daaraan?quote:Op zondag 5 februari 2006 18:16 schreef migebiggie het volgende:
Fotos floortje :
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Welke site?quote:Op zondag 5 februari 2006 18:18 schreef migebiggie het volgende:
Aahh nee echt ?
Het is van een kindersite dus zal wel niet
je ziet toch duidelijk dat het foto's zijn van een persfotograaf, want alleen die mogen tijdens de opnamens foto's maken.....quote:Op zondag 5 februari 2006 18:18 schreef migebiggie het volgende:
Aahh nee echt ?
Het is van een kindersite dus zal wel niet
Heb je wel goed opgelet? Slecht was het absoluut niet.quote:Op zondag 5 februari 2006 17:23 schreef Kirstenn het volgende:
[..]
Haha nee.. vond dr best ewl slecht![]()
Ze begon wel wat matig, maar daarna ging het een stuk beter. Slecht was het idd echt niet nee.quote:Op zondag 5 februari 2006 19:21 schreef Eveli het volgende:
[..]
Heb je wel goed opgelet? Slecht was het absoluut niet.
Ja en we weten in ieder geval zeker dat we Floortje gaan zien op 4 maartquote:Op zondag 5 februari 2006 20:57 schreef WithMe het volgende:
Volgende week gaat ze ons twee keer overtuigen.![]()
Een "slechte" Floortje is altijd nog beter dan een willekeurige "goeie" andere, dus we zien haar sowieso op 4 maartquote:Op zondag 5 februari 2006 21:00 schreef --Globe-- het volgende:
[..]
Ja en we weten in ieder geval zeker dat we Floortje gaan zien op 4 maart
of er moeten hele rare dingen gebeuren.
So truequote:Op zondag 5 februari 2006 21:18 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Een \"slechte\" Floortje is altijd nog beter dan een willekeurige \"goeie\" andere, dus we zien haar sowieso op 4 maart.
Okee nou bedanktquote:Op zondag 5 februari 2006 18:20 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
je ziet toch duidelijk dat het foto\'s zijn van een persfotograaf, want alleen die mogen tijdens de opnamens foto\'s maken.....
Ik zeg het alleen maar! Heb het ook een keer gehad, kon ik een boete van 4500 euro betalen. Waar ik gelukkig onderuit ben gekomen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |