Wat voerden ze daar uit dan? Volgens mij was dat namelijk OEF.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 11:45 schreef sp3c het volgende:
[..]
hoeveel Amerikanen zijn er het afgelopen jaar in die specifieke omgeving omgekomen?
Kijk, dat Bot en Balkenende het al toegezegd hebben is natuurlijk niet zo handig.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 12:54 schreef sp3c het volgende:
er is een garantie is dat de NATO het overneemt wie dat doet is voor ons verder niet zo van belang ... dan kun je 2 jaar van te voren eisen dat er een specifiek land genoemd wordt maar voor hetzelfde geld is daar tegen die tijd een andere regering die dit helemaal niet zo'n goed plan vind en zit je met een nog groter probleem.
dan krijg je waar wij nu ook last van hebben dat er gewoon niet gezocht wordt naar een ander land om het te doen omdat Nederland al gezegd zou hebben het te willen doen
en dan worden ze met rust gelaten???quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:38 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Wat voerden ze daar uit dan? Volgens mij was dat namelijk OEF.
ik weet het niet, het is voor democratische regeringen zo moeilijk om met dit soort zaken ver vooruit te kijken ... misschien dat ze een kleiner aantal landen naar voren kunnen schuiven ipv alle 26?quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:40 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Kijk, dat Bot en Balkenende het al toegezegd hebben is natuurlijk niet zo handig.
Toch zou ik meer garanties willen over de opvolging dan "de NATO heeft het toegezegd". Zonder specifieke toezegging van landen is de belofte van de NATO niet veel waard.
Dan houden ze zich alleen maar bezig met vechten tegen de Taliban, dan kun je je beter verdedigen als dat je je bezig moet houden met waterputten slaan.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:43 schreef sp3c het volgende:
[..]
en dan worden ze met rust gelaten???
dan moeten we bij deze eenheid ook met grote letters OEF op de auto's schilderen
wat een onzin ... die mannen gaan echt niet recht van de basis naar die put om te beginnen met graven, ze graven zich eerst in (beveiligen de omgeving iig iig) voor dat de genie enzo aan het werk gaat, dan moet de Taliban dus een ingegraven eenheid aanvallen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:46 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Dan houden ze zich alleen maar bezig met vechten tegen de Taliban, dan kun je je beter verdedigen als dat je je bezig moet houden met waterputten slaan.
quote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:57 schreef sp3c het volgende:
wat OEF inhoud is je ook niet al te duidelijk
omdat de navo tegenwoordig zo`n beetje het leger van de VN is zijn we daar op verzoek van de VNquote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:40 schreef Tobbes het volgende:
De NAVO is in beginsel opgericht in het kader van 'samen staan we sterk' en dit motto gold met het oog op de verdediging t.o.v. niet NAVO landen. Landen die lid zijn staan elkaar bij wanneer ze aangevallen worden.
de VS is in Afghanistan de agressor, ik begrijp dan ook niet wat de NAVO hier uberhaupt mee van doen heeft.
dat maak ik op uit jouw postsquote:
mjah dat is dus niet waar, Enduring Freedom is een soort verzamelnaam voor de 'war on terror' en spant van waterputten graven in de hoorn van Afrika, tot een maritieme blokkade waar ook Nederlandse schepen aan meedoen (buiten bereik van Afghanistan dus 'knokken' tegen die gasten gaat ze niet lukken') tot ook de gevechtsoperaties in Afghanistan en humanitaire hulp in datzelfde landquote:OEF is een knokmissie tegen de Taliban en terroristen van de Amerikanen.
quote:Big Islander literally moves mountains
January 27, 2006
Spc. David S. Ige bleeds the fluid lines of a grader before it goes out to work on the Tarin Kowt Road. Sgt. 1st Class Stephen Lum
Specialist David S. Ige, a 298th Engineer Detachment heavy equipment operator, loves hard work. His Hawaii Army National Guard horizontal engineer section joined active duty and Army Reserve Soldiers to complete the 117-kilometer Tarin Kowt Road last year in Afghanistan.
Twelve to 14 hour work days fit well into Ige’s work ethic. The 41-year-old operations engineer normally works for Local No. 3 out of the sleepy, rainy town of Hilo on the Big Island of Hawaii. He not only helped build the TK road, which now links Uruzgan & Kandahar Provinces’ two capitals, Tarin Kowt and Kandahar City, but also shared experienced and expertise by training others. “I only have nine years in the Guard,” Ige said, “but I’ve got more than 15 years in the business.”
The father of five spent more than six months of his one-year deployment in the rocky arid country side, cutting through villages, mountain passes and water crossings to help reconnect Afghanistan.
Horizontal team supervisor Staff Sgt. Leif E. Anderson has nothing but praise for his engineers.
“Ige and Sgt. Joshua Waid’s expertise proved invaluable to completing the Tarin Kowt road,” Anderson said. “These guys literally moved mountains. Our team worked on the toughest part of the road, to include cutting through mountain passes and over water hazards,” the staff sergeant explained.
“Ige taught me how to use finesse when cutting the road with the scrapper and grader,” said Spc. Mario N. Baradi. “Lots of us were really (inexperienced) as heavy equipment operators. He told us to take our time, make the cut a little wider and go a little further, do it right the first time and speed doesn’t make it better.”
(Editor’s note: Sgt. 1st Class Stephen Lum serves with the 117th Mobile Public Affairs Detachment.)
http://www4.army.mil/ocpa/soldierstories/
ISAF is feitelijk een VN vredesmissie dus van agressors kan eigenlijk geen sprake zijn ... de VN heeft lidstaten opgeroepen de leiding te nemen en troepen te sturen omdat het voor de VN (voorlopig nog) net een stapje te hoog gegrepen is.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:40 schreef Tobbes het volgende:
De NAVO is in beginsel opgericht in het kader van 'samen staan we sterk' en dit motto gold met het oog op de verdediging t.o.v. niet NAVO landen. Landen die lid zijn staan elkaar bij wanneer ze aangevallen worden.
de VS is in Afghanistan de agressor, ik begrijp dan ook niet wat de NAVO hier uberhaupt mee van doen heeft.
quote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat maak ik op uit jouw posts
[..]
mjah dat is dus niet waar, Enduring Freedom is een soort verzamelnaam voor de 'war on terror' en spant van waterputten graven in de hoorn van Afrika, tot een maritieme blokkade waar ook Nederlandse schepen aan meedoen (buiten bereik van Afghanistan dus 'knokken' tegen die gasten gaat ze niet lukken') tot ook de gevechtsoperaties in Afghanistan en humanitaire hulp in datzelfde land
hier bv een vers gebouwde weg van Uruzgan naar Kandahar
[..]
hey jij bent degene die claimt dat OEF eenheden alleen maar zitten te vechten en dat is niet waar dat heb ik met dat nieuwsbericht bewezen ... als jij dat niet relevant vind dan had je er niet over moeten beginnen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 16:08 schreef RichardQuest het volgende:
[..]. Relevantie 0. In Afghanistan komt OEF neer op Talibanbestrijding dus ik vraag me af of jij bijzaak van hoofdzaak omtrent OEF-activiteiten weet te scheiden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |