abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 26 januari 2006 @ 16:32:26 #51
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34485654
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34485672
hehehe... TS je bent een loser!
Huh?
pi_34485685
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 15:49 schreef cyril_D-H het volgende:

Potjandrie! Dacht ik toch mooi even na een dag noeste arbeid een wietsigaret met een aantal vrinden te nuttigen! Dat ging mooi niet door!

Daar kwam de politie aan! Zij trachtten mij te arresteren en hadden daar wel acht verbalisanten voor nodig, en dan tel ik die motoragent nog niet eens mee!
Erg aardig waren ze overigens niet. Hun gedragingen getuigden van weinig respect! Daarentegen wisten zij zich wel provocerend te gedragen, dus ik kan mij best indenken dat er sujetten zijn die zich van geweld bedienen tegen die dienaars der wet! Ik heb in zulke gevallen dan ook geen medelijden met die politie-ambtenaren! Zelfs wanneer zulk een politieagent ten gevolge het hem aangedane geweld zou komen te overlijden, zou ik daar vrede mee hebben!

Maar, lieve kinders, wat is er nu gebeurd? Let op, dan zal ik het je vertellen!

Ik was al een tijdje thuis van mijn werk en ik had wel zin in een wietsigaret. Ik telefoneerde naar één mijner kameraden en hij bleek toevallig in de buurt te verblijven. Hij zat vlakbij, met nog twee maten van mij, bij Domino's pizza te eten. Dat is vlak bij mijn huis, dus de keus was snel gemaakt: met de benenwagen ging ik daarheen!

Ik wist alleen dat de vrieskou buiten niet te versmaden was dus ik deed mijn sjaal van de supportersclub van FC. Ado Den Haag om en bedacht me dat ik er beter aan zou doen een muts te dragen. Gelukkig zag ik vrij snel een bivakmuts liggen, welke muts ik gekocht had in een zaak die zich specialiseert in oude legerartikelen. Ik dacht: laat ik die bivakmuts opzetten en daarmee de kou trotseren! Vlug spoedde ik mij naar mijn vrinden. Aldaar aangekomen haalde ik nog een goede wiets uit door mijn bivakmuts geheel over mijn hoofd te trekken, maar voor het overige was er niets aan de hand. Ik stapte bij mijn vrienden in de auto en nadat zij hun maaltijd genuttigd hadden, reden wij weg.

Na een geringe afstand per automobiel afgelegd te hebben, parkeerde de bestuurder het voertuig op een daartoe aangewezen plaats in een woonwijk. Wij genoten allen van de rust die door die plek uitgestraald werd. Vervolgens besloten wij unaniem dat het tijd was om de wietsigaret te gaan roken. Mijn vrinden en ik kruimelden de hasjiesj, rolden de 'tip' en draaiden een mooie wietsigaret. Veel tijd om dit te aanschouwen hadden wij niet, want wij popelden natuurlijk ons product van noeste arbeid aan te steken!

Terwijl de wietsigaret nuttigden, keken wij de MTV-hitserie uit de jaren negentig, 'Beavis and Butthead'. Wij bekeken deze televisie-uitzending via een schootcomputer, alwaar een kopie van de uitzending opgeslagen was. Toen we de aflevering bekeken hadden, draaiden wij nog een wietsigaret. Inmiddels was ik al dusdanig onder invloed dat ik voor de tweede keer die avond mijn bivakmuts volledig over mijn hoofd trok.
Wie doet de rest?
Love me, Hate me.
Mijn doel hier is vrienden krijgen.
  donderdag 26 januari 2006 @ 16:34:42 #54
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34485723
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 16:33 schreef rob_de_rechter het volgende:

[..]

Wie doet de rest?
Respect!

Ik zal me eens aan het laatste stukje wagen
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  donderdag 26 januari 2006 @ 16:38:43 #55
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_34485853
Hasjies in een wietsigaret?
pi_34485901
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 16:14 schreef rob_de_rechter het volgende:

[..]

TS heeft nergens een punt. Als je met zn allen lekker een 'dampie' gaat doen in een auto aan de openbare weg, en één heeft een bivakmuts op, dan kan je verwachten dat je daar problemen mee gaat krijgen. Zeker zoals TS beschrijft met het dragen van de bivakmuts en de persoon die gaat bellen. Als je dan óók nog eens een grote bek gaat geven, tja, dan pak je de zaken niet aan.

TS had een punt gehad als die uit zn woning getrokken was omdat ie daar wat zat te roken. Aan de openbare weg moet je dit soort geintjes niet uithalen.

Daarbij blijft TS een sukkel.

:Rhada:
volgens mij heb jij de tekst niet helemaal goed gelezen

"nou kan ik me wel indenken dat we niet helemaal legaal bezig waren blowen mag immers niet maar word gedoogt rijden onderinvloed mag ook niet en een bivakmuts mag ook niet maar verder waren we egt helemaal niemand tot last .............

dus ik heb al toegegeven dat ik fout was maar daarom vond ik wel dat de politie op dat moment anders had moeten handelen

maar ja lees jij de tekst nog maar een keertje goed door dan kun je gelijk de fouten er uit halen en hier effe de "goed" versie plaatsten
  donderdag 26 januari 2006 @ 16:42:15 #57
82888 bofneger
Jeux de Boules
pi_34485976
Mooi verhaal! Lekker losjes

De politie heeft zelf ook nog wel eens moeite met spellen. Bij een aangifte een paar jaar terug schreven ze Sjapukon in plaats van capuchon
Ull de llebre.
Fynproewers waardeer die ouer Tempranillo-wyne wat in eikevate bewaar word.
pi_34486018
Wat een prachtige herschrijving, Rob.
pi_34486113
Haags topic.
pi_34486268
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 16:33 schreef rob_de_rechter het volgende:

[..]

Wie doet de rest?
dank je wel rob voor de mooie vertaling
  donderdag 26 januari 2006 @ 16:53:08 #61
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34486358
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 15:49 schreef cyril_D-H het volgende:

Op dat moment ging het mis. Naast ons parkeerde een auto. De bestuurder van die auto keek naar binnen en ik had nog steeds die muts op! Ik had het idee dat die man mij maar eigenaardig vond en ik vermoedde dat hij wel eens de politie zou kunnen gaan bellen. Ik besloot er echter geen aandacht aan te besteden en ontspande me verder in het gezelschap van mijn vrinden.

Opeens scheen er echter een zaklamp onze auto binnen. Het portier werd opengemaakt en ons werd verzocht het voertuig te verlaten. Er werd ons gevraagd of we soms scherpe voorwerpen bij ons hadden en we moesten onze benen spreiden voor een fouilleeractie. Terwijl we daar zo stonden met onze handen op het dak van de auto, werd deze doorzocht. In de auto werden geen zaken aangetroffen, met uitzondering van die muts.

Er werd gevraagd van wie de betreffende muts was. Ik heb toen toegegeven dat deze mijn eigendom was. Dit was voor de agente voldoende reden om mij te vragen mee te gaan naar het politiebureau. Ik liet nog subtiel weten het daar niet mee eens te zijn, maar de betreffende agente gaf mij geen antwoord meer.

Ik trok vervolgens mijn handen terug van het dak van de auto. Daar de agente daar geen toestemming voor had gegeven, kreeg ik een tik op mijn billetjes terwijl ze haar ongenoegen met een luide stem kenmaar maakte. Ik moet zeggen dat dit vrij onaangenaam was, gezien de lage temperatuur van die nacht. Nadat de agente al mijn gegevens had genoteerd, mocht ik uiteindelijk mijn handen van het dak van de auto halen.

De agente legde mij toen een aantal opties voor waaruit ik kon kiezen:

A. De muts vrijwillig afgeven en ik zou dan vrij zijn om te gaan.
B. De muts niet afgeven en meegaan naar het bureau, alwaar het voorwerp in beslag zou worden genomen en worden vernietigd. Bijkomstig zou ik dan een nacht in de cel moeten doorbrengen en zou de politie me doceren over de verkeerde gebruiksdoeleinden die zo'n muts kan hebben.

Omdat ik zo'n verstandige jongen ben, heb ik uiteraard gekozen voor de eerste optie. Een nacht in de cel zag ik bovendien ook niet zo zitten. Ik heb nog gepoogd de ambtenaar in kwestie te overtuigen van mijn gelijk, maar helaas dit mocht niet meer baten.

De agente vroeg mij om mijn telefoonnummer, maar ik was niet voornemens deze te geven, aangezien ik deze nooit zomaar aan iemand wens op te geven. De agente wist mij er echter van te overtuigen dat zij niet "zomaar iemand" was en na nog wat gekibbel over adresgegevens heb ik uiteindelijk mijn nummer toch maar gegeven. Zou ik dat niet doen, dan werd ik alsnog meegenomen naar het bureau en dat zou ervoor hebben gezorgd dat ik de volgende dag niet op tijd op mijn werk zou kunnen verschijnen!

De bestuurder van de auto heeft een rijontzegging gekregen van acht uren wegens rijden onder invloed. Saillant detail is dat de moeder van de bestuurder als agente werkzaam is! De auto moest worden verplaatst, anders zou deze weg moeten worden gesleept en dat zou verdere kosten met zich meebrengen.
Pfff, iemand puf voor het laatste stuk?
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34486411
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 16:53 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Pfff, iemand puf voor het laatste stuk?
Hij kan zo het PV in
  donderdag 26 januari 2006 @ 16:56:18 #63
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34486454
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 16:54 schreef Wiebelkont het volgende:

[..]

Hij kan zo het PV in
Ik heb het even snel herschreven, er staan ongetwijfeld wel kleine foutjes in, maar het is tenminste leesbaar .
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34486504
leuk dat jullle zo'n moeite doen om mijn verhaal leesbaar te maken

ga zo door
  donderdag 26 januari 2006 @ 17:01:10 #65
15967 Frollo
You know I am a righteous man
pi_34486607
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 16:57 schreef cyril_D-H het volgende:
leuk dat jullle zo'n moeite doen om mijn verhaal leesbaar te maken

ga zo door
Een foutloze post!
pi_34486732
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:01 schreef Frollo het volgende:

[..]

Een foutloze post!
ja goed he
pi_34486812
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 15:49 schreef cyril_D-H het volgende:
Gvd denk je na een dag hard werken lekker met je vrienden een dampie te roken

Komt de politie je halen en nog wel met een man of 8 + motor jood
Die joden zijn nog een partij onbeschoft ook en enig respect kunne ze ook niet voor je op brengen
Mjah.. Als je op die manier over/tegen ze praat kan ik me er iets bij voorstellen.
pi_34486920
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 15:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
A. Je bent een sukkel.

B. Je spellingscontrole is stuk.

C. Je bent gewoon een sukkel.
pi_34486979
ok, voor de liefhebbers de samenvatting:
quote:
we zaten met 4 man in een auto te blowen, voor het huis van een wildvreemde. Ik deed een bivakmuts op.
toen kwam de polite, die zei dat we niet mochten blowen en dat de bivakmuts in beslag genomen zou worden.
maar omdat we nogal moeilijk deden dreigde de politie ons mee te nemen naar het bureau.
toen stopten we maar met moeilijk doen
dreidge, dreeg, droog... nu weet ik het zelf ook ff niet meer
pi_34486991
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:07 schreef Alicey het volgende:

[..]

Mjah.. Als je op die manier over/tegen ze praat kan ik me er iets bij voorstellen.
ja dat was het dus niet ik bleef gewoon beleeft tegen ze maar zij waren me aan het uitdagen waardoor ik nogal boos werd maar verder ben ik gewoon netjes gebleven tegen de desbetreffend agenten
pi_34487155
Dus als ik het goed lees heb je een probleem met de kutpolitie die van jou in elkaar getrimd mogen worden, en als er eentje doodgaat mag de vlag uit?
En het probleem is dat je geen respect kreeg van die fuck hufters (waaronder een takkewijf en een motorjood) ?

Foei toch.
Stoute politie.
  Eindredactie Games donderdag 26 januari 2006 @ 17:19:49 #72
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_34487198
samenvatting svp
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  donderdag 26 januari 2006 @ 17:20:35 #73
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34487227
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:19 schreef donald_dick het volgende:
samenvatting svp
Blijf dan weg, luiwammes
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34487244
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:12 schreef mcDavid het volgende:
ok, voor de liefhebbers de samenvatting:
[..]

dreidge, dreeg, droog... nu weet ik het zelf ook ff niet meer
zo komen verhaaltjes dus in de wereld er klopt namelijk weinig van
ik bedoel we wanen niet moeilijk , we stonden niet voor het huis van een ander maar er achter op een parkeerplaats waar het trouwens vrij rustig was het was alleen de besten man die thuiskwam en het moment waarop hij thuis kwam en ik daar zat met die muts op en ja als ik me verplaats in de gedachten van de man begrijp ik best dat hij zo gehandeld heeft maar de manier waar op we werden behandeld was een beetje raar
pi_34487317
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:18 schreef mgerben het volgende:
Dus als ik het goed lees heb je een probleem met de kutpolitie die van jou in elkaar getrimd mogen worden, en als er eentje doodgaat mag de vlag uit?
En het probleem is dat je geen respect kreeg van die fuck hufters (waaronder een takkewijf en een motorjood) ?

Foei toch.
Stoute politie.
niet helemaal maar zo ongeveer
  donderdag 26 januari 2006 @ 17:24:02 #76
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34487347
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:21 schreef cyril_D-H het volgende:

[..]

-verhaal-
TS, zoek deze toets: eens op je toetsenbord en druk die zo nu en dan eens in. Het maakt je woordenbrij wat leesbaarder .
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34487501
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:24 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]
TS, zoek deze toets: [afbeelding] eens op je toetsenbord en druk die zo nu en dan eens in. Het maakt je woordenbrij wat leesbaarder .
zou het , nou ik zal het doen

bedankt voor de tip
  donderdag 26 januari 2006 @ 17:28:44 #78
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34487517
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 17:28 schreef cyril_D-H het volgende:

[..]

zou het , nou ik zal het doen

bedankt voor de tip
Graag gedaan hoor
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34488417
maar hoe zit het nou met je telefoon nummer , ben ik niet nu verplicht te geven of niet ?
pi_34488581
Ik heb het even voor de helft gelezen.. en heb er ook ervaringen mee.. met het dreigen van de cel.. maar ik ga altijd mee.. ik laat met niet op deze manier chanteren.

Nationale onbudsman klacht indienen. Blowen in een auto is niet strafbaar, bivakmutsen volgens mij ook niet.

Je bent énkel verplicht om je naam op te geven. Meer info hoeft niet!
pi_34489689
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 18:01 schreef Omkron het volgende:
Ik heb het even voor de helft gelezen.. en heb er ook ervaringen mee.. met het dreigen van de cel.. maar ik ga altijd mee.. ik laat met niet op deze manier chanteren.

Nationale onbudsman klacht indienen. Blowen in een auto is niet strafbaar, bivakmutsen volgens mij ook niet.

Je bent énkel verplicht om je naam op te geven. Meer info hoeft niet!
kijk eindelijk iemand die me begrijpt

en is goed dat ik het weet , volgende keer krijgen ze niks meer van me alleen me ID is genoeg toch
als ze me willen berichten kan dat via de post en daar mij uit
er is alleen een nadeel ze hebben me nummer nu toch al
pi_34489987
Hij en blowen...
en domme andere shit what no-one gives a shit about
JOHNNY HEITINGA
pi_34490538
quote:
Die joden zijn nog een partij onbeschoft ook en enig respect kunne ze ook niet voor je op brengen
Jij wel voor hun wou je zeggen, met je joden.
Ich bin der Führer.
pi_34491140
Dude! je hebt het wereld record "langste zin" verbroken! Gefeliciteerd.
Bovenstaande post hoeft geen waarheden te bevatten
pi_34493996
LoL, Cyril_D-H jij kan echt absoluut niet spellen ofzoiets dergelijks. HEbt een taalgebruik van een ADO-supporter die in groep 5 van de basisschool zit.

<No offense>
Maar ik snap je punt, aangezien je naar ik aanneem beleeft hebt gereageerd. Hebben die lange armen van de wet ( of voor de liefhebbers Vuile Kolere MOffen/Joden ) geen enkele reden om zo provocerend /onbeschoft te handelen.
"Not all drugs are good. Some ... are great."
pi_34514477
Overigens mag de politie je niet zomaar staande houden (voor de lol).. ze moeten een reden hebben.. en als je daar naar vraagt MOETEN ze die ook geven!

en TS.. alsjeblieft.. dien een klacht in bij de nationale ombudsman..
  vrijdag 27 januari 2006 @ 13:26:13 #87
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34514907
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 13:12 schreef Omkron het volgende:

en TS.. alsjeblieft.. dien een klacht in bij de nationale ombudsman..
Ja! Schrijf eens een briefje TS!

[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34515151
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 13:26 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ja! Schrijf eens een briefje TS!



jij wil weer wat te herschrijven hebben?
Love me, Hate me.
Mijn doel hier is vrienden krijgen.
  vrijdag 27 januari 2006 @ 13:34:02 #89
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34515182
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 13:33 schreef rob_de_rechter het volgende:

[..]



jij wil weer wat te herschrijven hebben?
Altijd

En a good laugh is ook nooit weg
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34515731
Vaag vermoeden: Je bent een standaard ADO supporter ..

Jezus man blijf eens van die drugs af ! Mijn ogen doen er zeer van en ik ben heel wat gewend ( kom uit brabant ).

je bent zoals eerder vermeld: een sukkel!
Lampjes fabrikant eerste klasse!
pi_34523642
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 13:49 schreef GekkeMat het volgende:
Vaag vermoeden: Je bent een standaard ADO supporter ..

Jezus man blijf eens van die drugs af ! Mijn ogen doen er zeer van en ik ben heel wat gewend ( kom uit brabant ).

je bent zoals eerder vermeld: een sukkel!
over drugs gesproken , je komt toch uit Brabant .
ik heb gehoord dat er in Brabant nog al wat afgezopen word en jij zal zelf ook wel menig biertje achterover hebben gegooid .
dus blijf zelf is lekker van de drugs af , nu kan je me wel een sukkel vinden maar alcohol valt nog altijd onder de groep van harddrugs dus ouwehoer niet .
als ik een blowtje wil roken moet dat gewoon kunnen en daarbij van alcohol worden mensen hyperactief en bovendien agressief van blowen daar in tegen word je gewoon lekker rustig en iedereen is chil

dus lul niet over drugs als je nog geeneens weet wat het in houd sukkel
pi_34523851
Ts.. laat ze maar lullen.. ik begrijpt je volkomen, en ook met het standpunt qua alcohol ben ik het eens.
  vrijdag 27 januari 2006 @ 21:23:23 #93
138855 Nawien
Dat ben ik !
pi_34530735
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 15:56 schreef XcUZ_Me het volgende:
"gevoeljeerd"

!
Doe leuk

Deze beste kerel heeft dyslectie, dus vandaar

Voordat mensen komen vragen hoe ik dit weet:

Ik heb een glazen bol, duhh , nee ik ken em dus
Still Pimpin' .. Ahaaight
  vrijdag 27 januari 2006 @ 21:24:01 #94
138855 Nawien
Dat ben ik !
pi_34530757
Sterker nog, ik zat ook in de auto toen die vrouwlijke jodin handtastelijk begon te doen
Still Pimpin' .. Ahaaight
  vrijdag 27 januari 2006 @ 21:24:49 #95
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34530791
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 21:23 schreef Nawien het volgende:

Deze beste kerel heeft dyslectie, dus vandaar
Ja hoor, en 60% van z'n leeftijdsgenoten samen met hem
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  vrijdag 27 januari 2006 @ 21:25:05 #96
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_34530800
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 21:24 schreef Nawien het volgende:
Sterker nog, ik zat ook in de auto toen die vrouwlijke jodin handtastelijk begon te doen
Ah.

Never mind
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_34531150
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 21:23 schreef Nawien het volgende:
Doe leuk

Deze beste kerel heeft dyslectie, dus vandaar

Voordat mensen komen vragen hoe ik dit weet:

Ik heb een glazen bol, duhh , nee ik ken em dus
Dan weet hij die dyslexie niet zo goed te faken. Negen van de tien fouten die hij maakt zijn *geen* dyslexiefouten. Dyslexie heeft iets te maken met verklanking en niks met het simpelweg negeren van iedere denkbare taalregel. Sterker nog, dyslecten maken doorgaans weinig fouten in regelgebonden taalverschijnselen.

Kortom, TS is behalve dyslectisch (als hij dat al is) ook gewoon lui.
  zaterdag 28 januari 2006 @ 16:00:22 #98
138855 Nawien
Dat ben ik !
pi_34551813
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 21:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Dan weet hij die dyslexie niet zo goed te faken. Negen van de tien fouten die hij maakt zijn *geen* dyslexiefouten. Dyslexie heeft iets te maken met verklanking en niks met het simpelweg negeren van iedere denkbare taalregel. Sterker nog, dyslecten maken doorgaans weinig fouten in regelgebonden taalverschijnselen.

Kortom, TS is behalve dyslectisch (als hij dat al is) ook gewoon lui.
Hahah, doe alsof je er "verstand" van hebt hoor
Ik ken em al sinds ik 10 ben en ik ben nu 20. Ik weet echt wel of hij wel of geen dyslectie heeft, in tegenstelling tot jou

En Xcuz-me ofzo, jij bent het niet eens waard om een reactie te krijgen. Om je niet helemaal tekort te doen vermelde ik je naam even
Still Pimpin' .. Ahaaight
  zaterdag 28 januari 2006 @ 16:03:09 #99
138855 Nawien
Dat ben ik !
pi_34551867
Ik moet Lupa dan wel weer gelijk geven in het feit dat ie lui is. Want dat issie ook .
Maar ik heb voor de 2e keer jouw (lupa) post gelezen. Het klopt wel redelijk wat je zegt. Mensen die dyslectisch zijn denken fonetisch om maar even kort door de bocht te gaan. Foeljeerd is daar een mooi voorbeeld van. Nu weet iedereen dat hij dyslectie heeft en kan je er ook over ophouden
Still Pimpin' .. Ahaaight
  zaterdag 28 januari 2006 @ 16:13:42 #100
83951 rashudo
project 2501
pi_34552059
Kijk de politie kan je meenemen naar de cel.. maar ziet daar van af als jij medewerking verleent. Als je dat niet doet, tsja dan is er ook geen medelijden meer voor je over.

Als jij per se je telefoonnummer niet wil geven, dan wil oom agent jou ook per se in de cel opsluiten. Je bent zelfs minstens net zo irritant als oom agent, met als enige uitzondering dat oom agent jou niet dood wil zien, en jij hem wel.

Ik stoor me behoorlijk aan die opmerkingen dat de politie hierom maar dood moet gaan en whatnot. Als je het niet eens bent met de voorschriften waar de politie naar handelt, doe er dan eens wat aan. Begin een politieke partij voor rechtvaardigheid, daadkracht en vooruitgang of iets dergelijks.
Their eyes opaque.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')