Ok, en de PSX controller lijkt ook wel weer op die van de SNES -.- Nog andere vage dingen die je wilde melden?quote:Op zondag 29 januari 2006 14:14 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Eigenlijk is MS wel een beetje een na-aper, de 360 kan dat ook verticaal staan en die controller lijkt kwa indeling op de DS2![]()
Dat van het rechtop zetten is waar maar de joypad is toch wel van een andere pad afgeleid hoor.quote:Op zondag 29 januari 2006 14:14 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Eigenlijk is MS wel een beetje een na-aper, de 360 kan dat ook verticaal staan en die controller lijkt kwa indeling op de DS2![]()
MS blijkbaar ook nietquote:Op zondag 29 januari 2006 16:41 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Dat van het rechtop zetten is waar maar de joypad is toch wel van een andere pad afgeleid hoor.
En rechtopzetten doe ik nooit meer met een console, mijn 360 ligt nu al 2 maanden bij Microsoft en dat vertrouw ik dus nooit meer![]()
Ik heb dat met de PS2 gehad. Nooit op z'n kant, toen 2 weken wel en het ding was naar zijn grootje. De 360 staat wel verticaal hier, ik heb me juist door anderen weer laten vertellen dat deze beter in elkaar zit wat dat betreft.quote:Op zondag 29 januari 2006 16:41 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Dat van het rechtop zetten is waar maar de joypad is toch wel van een andere pad afgeleid hoor.
En rechtopzetten doe ik nooit meer met een console, mijn 360 ligt nu al 2 maanden bij Microsoft en dat vertrouw ik dus nooit meer![]()
Ik heb zowel m'n eerste generatie PS2 als m'n slim line PS2 altijd verticaal gehad. Nooit een probleem, ik heb dan ook wel een verticale standaard voor allebei. Maar dat is gewoon omdat ik ze er verticaal mooier uit vind zien. Vooral de ouwe PS2. Die was gewoon oerlelijk horizontaal, terwijl als je'm vertelcaal ik 'm juist heel stijlvol vond.quote:Op zondag 29 januari 2006 17:04 schreef Mystikvm het volgende:
Ik heb dat met de PS2 gehad. Nooit op z'n kant, toen 2 weken wel en het ding was naar zijn grootje. De 360 staat wel verticaal hier, ik heb me juist door anderen weer laten vertellen dat deze beter in elkaar zit wat dat betreft.
Maar goed, we gaan het zien.
Jij bent één van die unieke mensen met de horizontale standaard?!quote:Op zondag 29 januari 2006 17:52 schreef SToRM81 het volgende:
Ik heb mn PS2 altijd horizontaal gehad, ik had er ook een standaard bij![]()
Ik vind het gewoon makkelijker om er cd's in te leggen als ie horizontaal staat
Horizopntaal paste mijn PS2 toch mooier bij mijn versterker...Maar dat is stijlquote:Op zondag 29 januari 2006 17:31 schreef P-Style het volgende:
[..]
Ik heb zowel m'n eerste generatie PS2 als m'n slim line PS2 altijd verticaal gehad. Nooit een probleem, ik heb dan ook wel een verticale standaard voor allebei. Maar dat is gewoon omdat ik ze er verticaal mooier uit vind zien. Vooral de ouwe PS2. Die was gewoon oerlelijk horizontaal, terwijl als je'm vertelcaal ik 'm juist heel stijlvol vond.
M'n PS3 laat ik missschien wel horizontaal liggen. Die ziet er toch al gestroomlijnder uit.(en die heeft ook helemaal geen verticale standaard valt me op...)
Is die zeldzaam dan ofzo?quote:Op zondag 29 januari 2006 17:53 schreef P-Style het volgende:
[..]
Jij bent één van die unieke mensen met de horizontale standaard?!
En als je'm verticaal zet, dan zitten de ventilatiegaten gelijk van boven.quote:Op zondag 29 januari 2006 17:57 schreef Mystikvm het volgende:
De PS3...Tja, als het geen hittemonster is zoals de 360 dan leg ik hem ook horizontaal, bovenop andere apparaten. Mocht hij wel een hoop warmte genereren dan verdient hij een apart plaatsje, net als de MS-console. Dan moet hij wel verticaal, anders past het niet meer.
Laat ik het zo zeggen... ik ken nièmand met een PS2 die een horizontale standaard heeft.quote:Op zondag 29 januari 2006 17:59 schreef SToRM81 het volgende:
Is die zeldzaam ofzo dan?![]()
Ik vond het gewoon wel mooier staan
Ja, die is heel zeldzaam. Waar heb je die gekocht? Bij mij zaten er van die suffe rubbertjes onder toen ik hem horizontaal zette....Niks geen standaard.quote:Op zondag 29 januari 2006 17:59 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Is die zeldzaam dan ofzo?![]()
Ik vond het wel mooier staan
Best idioot eigenlijk! Zo duur was die verticale standaard dus ook.quote:Op zondag 29 januari 2006 18:07 schreef SToRM81 het volgende:
Ik heb die er meteen bij gekocht voor 35 gulden.
Wel duur voor een stukje plastic, maar ik vond het veel mooier
bron: www.ign.comquote:New PS3 Tools
RGBA8888! S3TC! DXT and DDS!
by Anoop Gantayat
January 30, 2006 - Finally, some PS3 news! No, we don't have details on the supposed February demo event, nor do we have any new bits on Metal Gear Solid 4. Instead, we have the tinest of updates on the PS3 development front.
Web Technology, a Japan-based company that provides development tools, has announced the availability of its Optix ImageStudio graphics tools for the PlayStation 3. The toolkit will be available starting 2/1 at a cost of 360,150 yen per license (that's over $3,000, in case you were getting any ideas). Developers using Ver.5 of the PS2 version of the toolkit can upgrade at 147,000 yen.
The PS3 version of Optix Image Studio adds support for PS3 format 32-bit RGBA8888 images, direct editing and conversion for S3TC compressed textures (DXT1 - 5) and support for PS3 DDS files. If you know what any of that means, please let us know.
Bij een PC heb je dan ook alle ruimte om met je hand naar beneden te gaan als je het knopje hebt ingedruktquote:Op maandag 30 januari 2006 13:00 schreef made het volgende:
Wat een gedoe over de eject knop.
Bij elke PC zit onder de la van de CD speler ook een knop.
Dat levert geen problemen op dus ik verwacht ook bij de ps3 dat het geen problemen oplevert.
Mijn PC staat op de grond, ik kan met alle liefde naar beneden gaan met m'n hand, maar dan komt de la nog steeds tegen m'n hand/arm aan. Dankzij de vertraging, gezond verstand en motorisch vermogen gebeurd dat nietquote:Op maandag 30 januari 2006 13:49 schreef Tain het volgende:
[..]
Bij een PC heb je dan ook alle ruimte om met je hand naar beneden te gaan als je het knopje hebt ingedrukt
Hoe krap is die ruimte dan wel nietquote:Op maandag 30 januari 2006 13:51 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Mijn PC staat op de grond, ik kan met alle liefde naar beneden gaan met m'n hand, maar dan komt de la nog steeds tegen m'n hand/arm aan. Dankzij de vertraging, gezond verstand en motorisch vermogen gebeurd dat niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |