Helsinki is niks aan imo, alleen wel oke uitzicht! Ben er te vaak geweest haha. (woonde er)quote:Op donderdag 26 januari 2006 13:12 schreef baarti het volgende:
Helsinki vond ik wel relaxed, niet zo'n strakke security ( op schiphol moest ik mijn schoenen en mijn riem uit doen) Minpuntje is dat je behalve in een hokje van 5 bij 4 nergens mag roken . voor de rest leuke bars en veel winkels met heerlijke finse chocolade ( fatzer) en salmiakki likeur
Tja dat was wel 18 jaar geleden hoor! Okay ik weet het, ze maken nog steeds reclame met het feit dat de Olympische Spelen er in 1988 waren maaaarja...dat is alleen op het vliegveld en het Olympisch park. Je hebt wel gelijk met dat er niks te doen is, een broodjes en koffie verkooppunt en dat is het zo'n beetje! Ik zal m'n lijst herhalen met positieve/negatieve opmerkingen:quote:Op donderdag 26 januari 2006 13:03 schreef Blik het volgende:
Calgary, Canada: slecht vliegveld, helemaal niks te doen na douane, niet verwacht van een Olympische stad
Die in Atlanta is echt ruk he.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 18:42 schreef ki_ki het volgende:
Amsterdam Schiphol
Split Kastela airport in Kroatie (meer een air-strip eigenlijk)
Atlanta, usa
lekker veel,.![]()
Ojaquote:Op vrijdag 27 januari 2006 18:39 schreef Jaguarized het volgende:
Ik ga er overigens vanuit dat het gaat om airports waar je van gevlogen bent? Niet die je een keer hebt aangedaan op een zaterdagmiddag.
Hahaha!quote:Op zondag 29 januari 2006 11:44 schreef Sanneke het volgende:
pfeww, eens denken... ik heb vrij kansloos bijna alle boardingpassen bewaard..
Heb ik gedaan met die van Hong Kong. Ik kwam thuis en zag toen pas dat ze mijn naam op de boardingpass verkeerd hadden geprint. Mijn naam is Dewi HOEK en het zei (ja, ja!) Dewi HOER op de boardingpass!!! Ik heb welleens Koek gehad, maar Hoer,,, omgoodness,,,quote:Op zondag 29 januari 2006 11:44 schreef Sanneke het volgende:
pfeww, eens denken... ik heb vrij kansloos bijna alle boardingpassen bewaard..
quote:Op zondag 29 januari 2006 20:26 schreef DeeCee het volgende:
[..]
Heb ik gedaan met die van Hong Kong. Ik kwam thuis en zag toen pas dat ze mijn naam op de boardingpass verkeerd hadden geprint. Mijn naam is Dewi HOEK en het zei (ja, ja!) Dewi HOER op de boardingpass!!! Ik heb welleens Koek gehad, maar Hoer,,, omgoodness,,,Ik heb 'm nog steeds bewaard trouwens. Zal er een scan van maken zodra ik over 2 weken weer in Nederland zit.
Je moet een grapje maken. Zo onoverzichtelijk als ik weet niet wat met al die pieren. Goede service? Ik wacht het langst voor de paspoortcontrole in Amsterdam, zelfs in Indonesië zijn ze veel sneller.quote:12x Amsterdam (NL) > Inderdaad een van de beste, overzichtelijk en goede service
Mjah maar ze hebben jouw foto dan ook bij de paspoortcheck.quote:Op zondag 29 januari 2006 20:47 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Je moet een grapje maken. Zo onoverzichtelijk als ik weet niet wat met al die pieren. Goede service? Ik wacht het langst voor de paspoortcontrole in Amsterdam, zelfs in Indonesië zijn ze veel sneller.
quote:Op vrijdag 27 januari 2006 04:59 schreef Vampier het volgende:
John Wayne Airport (US) http://www.ocair.com/
Santa Ana [John Wayne-Orange County Airport], CA, USquote:Op dinsdag 31 januari 2006 08:57 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]Alleen al vanwege de naam wil daar een keer naartoe ? Waar is dat ?
Dank je ! Dus dan probeer ik een vlucht te regelen van John Lennon Airport naar John Wayne Airportquote:Op dinsdag 31 januari 2006 09:04 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Santa Ana [John Wayne-Orange County Airport], CA, US
Toevoegingquote:Op vrijdag 27 januari 2006 18:36 schreef renz0r het volgende:
Amsterdam
Rotterdam
Brussel
Parijs
Nice
Londen heatrow
Barcelona
Madrid
Las Palmas
Lissabon
Kanaaleilanden (stuk of 4)
Malta
Cyprus
Madeira
Azoren (stuk of 4)
Rome
Venetie
Sankt Gallen
Kreta
Sint Petersburg
Boekarest
Dubai
Nairobi (en 4 andere kleine in Kenia)
New York - Kennedy
Shanghai
Beijing
Kuala Lumpur
Lankawi
Jakarta
Yokjakarta (stop over)
Mataram (Lombok)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |