abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_34368371
quote:
Op maandag 23 januari 2006 05:53 schreef Baleog het volgende:

[..]

struisvogel politiek!
Waarom? Het is vervelend als je wordt lastig gevallen door jongeren, en als er al iets crimineels door Chinezen gebeurd heeft verder niemand er last van. Het is natuurlijk makkelijk om het misgedrag van marokkanen goed te praten door te doen alsof anderen erger zijn, maar dat is niet erg eerlijk, eerder struisvogelpolitiek........
Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
pi_34368431
quote:
Op zondag 22 januari 2006 22:54 schreef Developersrus het volgende:

Nederland is van de nederlanders
.

Geldt dit ook voor jongeren van Marokkaanse origine die hier gewoon geboren en getogen zijn?
“Everyone wants to live at the expense of the state. They forget that the state lives at the expense of everyone.” ― Frédéric Bastiat
pi_34368548
Goed plan. Cohen heeft zijn theekransje weer een "nuttige" invulling gegeven.

Misschien kunnen we hierna de maffia de georganiseerde drugshandel laten aanpakken.
En junks de drugsoverlast.
En de Hells Angels de Hells Angels.
....
"Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
  maandag 23 januari 2006 @ 07:37:33 #44
121830 Kadesh
The Protectors of the Garden
pi_34368560
quote:
Marokkaanse organisaties in
Amsterdam gaan hun best doen overlast
op straat door Marokkaanse jongeren
terug te dringen
Daar zijn ze dan wel een beetje laat mee. Ik betwijfel of ze wel genoeg invloed op die jongeren hebben, nu hebben ze al zogenaamde buurtvaders die de jongeren op het rechte spoor moeten houden, en daar komt ook al niet veel van terecht.
For thirteen generations we have protected it from the unclean
pi_34368646
de Marokkanen nemen het intiatief en dan zijn sommige mensen alsnog niet blij mee
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_34368651
quote:
Op maandag 23 januari 2006 07:37 schreef Kadesh het volgende:

[..]

Daar zijn ze dan wel een beetje laat mee. Ik betwijfel of ze wel genoeg invloed op die jongeren hebben, nu hebben ze al zogenaamde buurtvaders die de jongeren op het rechte spoor moeten houden, en daar komt ook al niet veel van terecht.
hoe weet je dat ?
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  maandag 23 januari 2006 @ 08:03:12 #47
32871 Ludwig
Seniel, Jong en Snel
pi_34368701
Waarom hebben die ouders in godsnaam niet eerder hun verantwoordelijkheid genomen?! Nu een beetje rooibos drinken met Cohen en de lieve allochtoontjes uithangen, maar ondertussen het kroost complete buurten laten afbreken. Waarom krijgen die ouders niet een enkeltje Glen Mills, daar zij juist de bron zijn van de stigmatisering van Marokkanen??
the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
pi_34368778
Eerst zien dan geloven zoals het een goede atheïst betaamt.
  maandag 23 januari 2006 @ 09:07:00 #49
42510 Baleog
semi kale wijsneus
pi_34369241
quote:
Op maandag 23 januari 2006 08:12 schreef Dr.Nikita het volgende:
Eerst zien dan geloven zoals het een goede atheïst agnost betaamt.
MrSASO's ille rhyme: DA SHIZNIT 33 1/3 (y)
pi_34369427
Waarom valt niemand over "zegden"!!!
Great spirits have always found violent opposition from mediocrities
  maandag 23 januari 2006 @ 09:30:07 #51
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_34369590
quote:
Op maandag 23 januari 2006 09:18 schreef rthls het volgende:
Waarom valt niemand over "zegden"!!!
Ik heb ook liever dat ze het gewoon doen in plaats van alleen maar het toezeggen.
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
  maandag 23 januari 2006 @ 09:32:15 #52
32871 Ludwig
Seniel, Jong en Snel
pi_34369626
Omdat dat gewoon Nederlands is.
the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
pi_34369632
quote:
Op maandag 23 januari 2006 09:07 schreef Baleog het volgende:

[..]
Nope........... Atheïst.............
  maandag 23 januari 2006 @ 09:35:05 #54
39732 Mr.Zed
Ik besluit niets te beslissen.
pi_34369668
quote:
Op maandag 23 januari 2006 07:35 schreef Strolie75 het volgende:
Goed plan. Cohen heeft zijn theekransje weer een "nuttige" invulling gegeven.

Misschien kunnen we hierna de maffia de georganiseerde drugshandel laten aanpakken.
En junks de drugsoverlast.
En de Hells Angels de Hells Angels.
....
Dat laatste gebeurd al, door de "filthy few".

On-topic: Ik hoop van harte dat er in Amsterdam een groepje marokkaanse vaders actief wordt in het (her-)opvoeden van "hun" jeugd.
In Rotterdam loopt al zo'n projekt en ik heb van dichtbij mee mogen maken dat dat werkt.

Voorwaarde is hierbij echter wel dat je de vaders de vrijheid geeft om op marokkaanse manier op te treden.
Kunst zonder trein.
pi_34369761
En wat is de "marokkaanse manier"?
pi_34370833
quote:
Op maandag 23 januari 2006 01:07 schreef Baleog het volgende:

[..]

het is natuurlijk wel zo dat de media erg subjectief is.. eigenlijk zou er een onafhankelijke instantie in leven moeten worden geroepen om de media in toom te houden.
Haha een soort ministerie van informatie? Als er een ding dodelijk is voor vrije nieuwsgaring zijn het wel zulk soort organisaties. Binnen vier jaar is er dan censuur en nog maar 1 visie. Wen er maar aan dat de Nederlandse media na jaren gedomineerd te zijn door een linkse visie nu zo waar ietwat gedifferentieerd lijkt te zijn en zowel rechts als links een spreekbuis hebben gekregen.
pi_34370838
quote:
Op maandag 23 januari 2006 09:42 schreef Dr.Nikita het volgende:
En wat is de "marokkaanse manier"?
Als ze ook maar een klein beetje geïntegreerd zijn wordt het een niet meer doen jongens denk ik zo.
pi_34371014
Ik ben benieuwd hoeveel ouders van die jongens er nou zelf waren. Toen ik de beelden van die bijeenkomst zag had ik niet echt het idee dat gewone Ali of Mohammed er tussen liep. Meer van die allochtone successtories. Anyway, ik kan het fout hebben ik hoop dat het werkt. In ieder geval moet Cohen ook maatregelingen nemen zodat die gasten niet meer massaal anderen lastigvallen.
Niks mis mee!
  maandag 23 januari 2006 @ 10:45:42 #59
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_34371036
quote:
Op zondag 22 januari 2006 22:32 schreef Developersrus het volgende:
3-strikes principe hanteren. 3 keer de fout in is deportatie.
Al eens drie keer door rood gereden of zonder licht gefietst?
Húp, in balling, jij!
pi_34371045
Tja, het is een goede zaak dat de Marokkaanse-gemeenschap nu ook zelf aan de slag gaat. Anderzijds is het wel triest dat de niet-Marokkanen eerst de noodklok moeten luiden, niet-moslims de buurt uitgepest werden en de bezittingen van hardwerkende verwoest werden.
Ik zat gisteravond ff Premtime te kijken. Daarin ook aandacht aan de problemen in West. Volgens de geinterviewden wil de buurt rust om het verlies van hun criminele broeder te verwerken en dient de media uit de buurt te blijven ... Dezelfde avond zat Aboutaleb bij netwerk een betoog te houden over zijn visie op de aanpak. Volgens hem gaat het wel 3 generaties duren.

Ik heb de hoop voor het gros van de Marokkaanse gemeenschap helemaal opgegeven. De samenleving en de ouders van deze kids zijn simpelweg te laat. Met het oog op de toekomst zie ik het echt niet beter worden voor deze bevolkingsgroep. Het globalisatieproces zal doorzetten en werkgevers zullen steeds meer keuzevrijheid hebben in het aantrekken van (tijdelijk) personeel van buiten de EU. En ja ... dan vallen de zwaksten van de samenleving nog verder buiten de boot.
"If you receive something that says "Send this to all your friends", please consider me not your friend. "
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')