abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_34351606
Naar aanleiding van een matig topic over Manson wil ik het nog een keer proberen, in de hoop dat er stiekem toch nog mensen zijn die er wel wat over te zeggen hebben

Ik zal even kort samenvatten wat er de laatste tijd rond Manson is gebeurd:
Zijn laatste studioalbum is The Golden Age Of Grotesque geweest in 2003. Hiervan is een klein aantal nummers op single uitgekomen maar de bekendste is waarschijnlijk This Is The New Shit van de Matrix Reloaded soundtrack. Ook zijn cover van Tainted Love staat op dit album, maar meer als eeb 'bonusje' dan als bij het album horend.
In 2004 heeft hij een 'Best of' cd uitgebracht genaamd Lest We Forget. Hierop staan bijna al zijn hits (hoewel veel fans toch commentaar hebben op de keuze van de nummers). Ook staat er de nieuwste single op, de cover Personal Jesus, origineel van Depeche Mode.
In 2005 is er een re-make van het nummer The Nobodies uitgekomen op een EP, maar deze is niet erg aangeslagen en ondanks dat er wel een nieuwe clip voor het nummer is gekomen is hij niet in de hitlijsten gekomen.

Op zijn persoonlijke website (marilynmanson.com) is de laatste tijd een aantal verschillende hints en aanwijzingen te vinden, die samen een grote puzzel vormen. De oplossing hiervan zal waarschijnlijk leiden tot de nieuwe website, meer informatie over het aankomende album, of misschien beide. Dit is altijd een verrassing bij Manson, maar hij weet de fans wel bezig te houden.
Op dit moment is er op het forum van The Heirophant een enorm topic gaande waarin de puzzel wordt geprobeerd op te lossen. Er komen steeds meer verwijzingen boven over de tweede wereldoorlog en ook over 'The Black Plague' (de pest). De geruchten gingen al dat de pest een inspiratiebron zou zijn voor het komende album, wat nu alleen maar bevestigd wordt.

Ook is Marilyn Manson afgelopen jaar getrouwd. Op 3 december 2005 trad hij in het huwelijk met zijn verloofde Dita von Teese. Er is geen sprake geweest van een "satanische bruiloft" of wat de geruchten ook zeiden, het was een heel 'normale' (zeker voor een rockster) bruiloft met iedereen net in pak.
In Februari komt het blad Vogue met de exclusieve foto's en informatie, tot die tijd weten we nog niet veel over wat er is gebeurd daar.

Let op
Dit topic is serieus bedoeld en ik heb mijn best gedaan op de OP, dus hou het aub serieus. Als je Manson maar niks vindt, geen probleem, maar kom wel met argumenten en ga de discussie aan in plaats van maar wat loze statements neer te plempen.

Nog mensen die iets missen in de OP?

modbreak: ander MM topic gesloten wegens ouderdom, hier is de link naar het voorgaande deel

Marilyn Manson

[ Bericht 3% gewijzigd door Beathoven op 22-01-2006 20:38:34 ]
pi_34351663
Atijd als ik in de TT het woord ''serieus'' zie staan, heb ik een soort zieke en dierlijke drang om het topique te gaan vergallen. Nu zal ik mezelf deze keer koest houden.
Maar ik plaats alsnog deze zeer nutteloze informatie.
Op 09-11-2006 23:08 schreef Chriz2k
Jij bent te sexii voor Fok :{w.
pi_34351730
Om mezelf nog even te quoten uit een bejaard topic:
quote:
Meestal is het wel zo dat de cover in grove lijnen aangeeft in wat voor stijl het volgende album gaat worden. Sweet Dreams -> Antichrist Superstar, Tainted Love -> The Golden Age, Personal Jesus -> nieuwe album? Dat betekent dus dat het weer een glamrock-album wordt met electronisch/industrial invloeden. (Wat goed samengaat met het feit dat Skold veel van het produceren op zich neemt, die maakt er altijd een lekkere electro-chaos van.
Ik ben nog steeds van mening dat het nieuwe album een glamrock + industrial album wordt. Een beetje Bowie meets KMFDM.
  zondag 22 januari 2006 @ 18:59:06 #4
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34351753
brian warner a.k.a Marilyn Manson ... spuuglelijk:r maar toch woest aantrekkelijk .. een intrigerende man
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_34351768
quote:
Op zondag 22 januari 2006 18:56 schreef Jett het volgende:
Atijd als ik in de TT het woord ''serieus'' zie staan, heb ik een soort zieke en dierlijke drang om het topique te gaan vergallen. Nu zal ik mezelf deze keer koest houden.
Maar ik plaats alsnog deze zeer nutteloze informatie.
Ik ken het gevoel, maar ik heb het erin gezet omdat het vorige topic wegens mindere serieusheid gesloten werd.
pi_34351920
Ik vind the last tour on earth echt fantastisch, zijn studioalbums heb ik verder niet en daar ben ik ook niet zo bekend mee. Een meisje dat ik ken schijnt ook persoonlijk contact met hem te hebben ( bezoekjes enzo ) en zij zegt dat het een vrij normale kerel is. Op zijn uiterlijk na dan
  zondag 22 januari 2006 @ 19:05:42 #7
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34352014
ik heb eens die docu van hem op mtv gezien.. hij neemt echt de tijd voor zijn fans etc..
Het is een sociale lieve kerel maar houdt er van om te shockeren..
Ik denk dat hij in het gewone leven brian is.. en hij met zijn acts als marilyn manson zijn alter ego is..
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_34352024
quote:
Op zondag 22 januari 2006 19:03 schreef Haushofer het volgende:
Ik vind the last tour on earth echt fantastisch, zijn studioalbums heb ik verder niet en daar ben ik ook niet zo bekend mee. Een meisje dat ik ken schijnt ook persoonlijk contact met hem te hebben ( bezoekjes enzo ) en zij zegt dat het een vrij normale kerel is. Op zijn uiterlijk na dan
Wow, is zij misschien "Little Miss Antrophy"? Ik heb ooit eens een meid gesproken die inderdaad Manson wel eens 'zag' backstage enzo. Hij had haar die nickname gegeven omdat hij haar echte naam niet mooi vond

En het is inderdaad ook een redelijk rustige en normale kerel backstage zegt men, hoewel hij wel enorm arrogant schijnt te zijn
pi_34352036
Marilyn Manson
  zondag 22 januari 2006 @ 19:08:20 #10
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34352111



Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_34352140
quote:
Op zondag 22 januari 2006 19:05 schreef _evenstar_ het volgende:
ik heb eens die docu van hem op mtv gezien.. hij neemt echt de tijd voor zijn fans etc..
Het is een sociale lieve kerel maar houdt er van om te shockeren..
Ik denk dat hij in het gewone leven brian is.. en hij met zijn acts als marilyn manson zijn alter ego is..
Nee, ik denk eigenlijk dat hij langzaamaan écht in Marilyn Manson is veranderd. Op het podium is hij natuurlijk extra fel enzo, maar ook backstage is hij anders dan vroeger.
Brian Warner is een jongetje dat op school gepest en geslagen werd, een outsider met een geestelijk nogal vreemde opa en een lelijk koppie. Mariltyn Manson is de 'rockster' in hem. Zijn eerste concert was hij zo zenuwachtig dat hij op het podium moest kotsen. Dat was de Brian Warner nog in hem.
In de loop van de jaren (en als je kijkt naar de dieperliggende gedachten achter de albums Mechanical Animals, Antichrist Superstar en Holywood, die samen 'zijn verhaal' vormen) is hij langzaamaan veranderd van Brian naar Marilyn Manson. De verlegen jongen is er niet meer, ook backstage is hij stoer en arrogant, soms shocking maar altijd creatief. De verlegen puber heeft hij er met de harde hand uitgemept en zal ook niet meer terugkomen.
pi_34352153
quote:
Op zondag 22 januari 2006 19:08 schreef _evenstar_ het volgende:
[afbeelding]


Vooral die nieuwe gelikte glam-stijl spreekt me wel aan
En die toffe kuif/lok
  zondag 22 januari 2006 @ 19:12:53 #13
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34352279


daar vind ik hem het aantrekkelijkste..

die man heetf charisma
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_34352325
quote:
Op zondag 22 januari 2006 19:12 schreef _evenstar_ het volgende:
[afbeelding]

daar vind ik hem het aantrekkelijkste..

die man heetf charisma
En een dikke kop

Hoewel hij de laatste tijd alweer behoorlijk is afgevallen. Maar ongeveer een jaar geleden (toen hij de clip van (s)AINT opnam) was het echt een papperig ventje
  zondag 22 januari 2006 @ 19:14:13 #15
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34352344
en wta betreft het verlegen zijn dat is die idd niet meer.. en zal die ook niet meer worden..
ik denk dat die vrede heetf gesloten met dat deel uit zijn leven.. maar goed wie ben ik.. ken hem nie persoonlijk.. wil best een potje met hem knikkeren en een gezellig praatje maken.. volgens mij is hij heel wijs
Engaging Infinite Improbability Drive..
  zondag 22 januari 2006 @ 19:15:15 #16
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34352386
misschien was die aan de prednison daarvan kan je opgeblazen raken plus dat het allicht scheelt dat hij eerst graat mager was.. en als je dan ineens wat voller bent dan lijkt dat al snel papperig
Engaging Infinite Improbability Drive..
  zondag 22 januari 2006 @ 19:15:39 #17
117776 OFfSprngr
Meest boze Punker van Fok!
pi_34352404
Heeft die man eigenlijk nog wel eigen nummers?..
You must learn to live with your own conscience, your own morality, your own decision, your own self. You alone can do it. There is no authority but yourself!
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
pi_34352430
quote:
Before Marilyn Manson (the band) developed into one hell on an explosive unit and Marilyn Manson (the man) became the target for every parent, religious, and censor board in North America, he and the band were a group of cartoon lovin' metalheads toiling around in southern Florida; setting lunchboxes on fire, having butcher scrap filled piñatas on stage, and playing weirdo electronic goth/metal sludge with songs about suicidal snowmen, dune buggies and choklit factories. They were also known as Marilyn Manson & The Spooky Kids.

After guitarist and co-founding member Daisy Berkowitz (aka Scott Putesky) was unceremoniously fired during the recording of the band's breakthrough, landmark sophomore album Antichrist Superstar, we all thought that was the last we'd hear from the guy. I guess he just couldn't shake the spookiness, or, more accurately, the opportunity to make some cash.

Putesky has remastered and released 10 old Marilyn Manson & The Spooky Kids songs from some of their old demos (that have been circulating amongst bootleg collectors and die hard fans for years), slapped some pretty neat looking packaging on them, threw in a bonus DVD of some live performances from the Spooky Kids days and released it as this, Lunchboxes And Choklit Cows.

For those who haven't heard any of this material before, it sounds exactly what you might think it would sound like: a band that hasn't quite found its own sound or voice yet and is in the process of working out the kinks. Because of when it came out, it resembles the material heard on Portrait Of An American Family - in a skeletal form - more than anything else ("Scaredy Cat" sounds like an early rough version of "Dope Hat"). Also Marilyn Manson (aka: Brian Warner) hadn't fully developed into self-assured rock star status yet and more often than not comes across, to be quite frank, as the dorky little teenager who plays Dungeons & Dragons and listens to Iron Maiden records more so than the "Anti-Christ" or "God of F*ck".

On that respect, having these songs commercially available, as opposed to forever being stuck on the bootleg circuit, is open to debate. Even Marilyn Manson himself I've heard is trying to get this disc pulled off the shelf. Aside from probably not wanting these demos released to the general public, he's claiming that Putesky signed over the right to release any Marilyn Manson related material once he was no longer a part of the band - which brings up another fishy thing about this disc as the name Marilyn Manson is nowhere to be found on the packaging or booklet (aside from some old show flyers) even though the band was never known as just "The Spooky Kids".

This just reeks of opportunism on Putesky's part. Even though it's an interesting listen (heck "Dune Buggy" and "Negative Three" aren't bad songs) it's not really essential. Die hard fans will probably snatch this up but I guarantee they might listen to it once or twice out of curiosity before it collects dust.

And why are there so many pictures of Scott Putesky in the booklet? Oh yeah! Just keep patting yourself on the back there Scott. (Derek Carlson, 6/8/04)

Produced By: Scott Putesky.
Marilyn Manson en The Spooky Kids. Zo af en toe komt hierover nog wel een docu voorbij op MTV, best grappig om te zien.
pi_34352514
quote:
Op zondag 22 januari 2006 19:15 schreef OFfSprngr het volgende:
Heeft die man eigenlijk nog wel eigen nummers?..
Ja, maar ik ben het met je eens dat hij wel érg veel covers maakt om zijn populariteit af en toe eventjes makkelijk op te krikken...
pi_34352632
quote:
Op zondag 22 januari 2006 19:16 schreef ThomYorke het volgende:

[..]

Marilyn Manson en The Spooky Kids. Zo af en toe komt hierover nog wel een docu voorbij op MTV, best grappig om te zien.
Jaah, Manson & The Spooky Kids is volledig anders dan wat hij nu voor muziek maakt, maar ik vind het wel geweldig.
Die cd Lunchboxes & Choklit Cows zou ook nog een vervolg op komen, maar dat is tot nog toe nooit gebeurd. Ik heb de nummers die erop zouden staan wel op mp3 (de remastered versies dus, ooit eens uitgelekt) maar ik zou veel over hebben voor die cd
Lunchboxes& Choklit Cows staat zelf ook hoog op mijn wishlist
pi_34354183
Aparte kerel, maar wel een orginele stijl qua shows en uiterlijk.
Nummers moeten je maar net liggen, the best of cd (die ik heb) is goed. Staan al zn hits/ singles op.
Heeft iemand foto(s) waarop die normaal staat, dus zonder make up en alles. Prive leven dus?
pi_34355124
Ah, dit is tenminste een goed topic

Ben zelf niet zo'n fan van Manson maar vond 'Rock is Dead' van de Matrix soundtrack toch wel erg goed.
pi_34355432
quote:
Op zondag 22 januari 2006 20:01 schreef renz0r het volgende:
Aparte kerel, maar wel een orginele stijl qua shows en uiterlijk.
Nummers moeten je maar net liggen, the best of cd (die ik heb) is goed. Staan al zn hits/ singles op.
Heeft iemand foto(s) waarop die normaal staat, dus zonder make up en alles. Prive leven dus?

met Anton Szander Lavey, de vader van het Satanisme


Mijn favo.

Deze zijn beide erg oud trouwens, je ziet hem niet zo vaak in het echt zonder make-up.
  Moderator / Redactie FP zondag 22 januari 2006 @ 21:16:09 #24
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_34357686
Ik herken hem echt niet op dat eerste plaatje
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  zondag 22 januari 2006 @ 21:25:16 #25
123361 Zeloot
Deus ex machina
pi_34358158






  zondag 22 januari 2006 @ 21:35:33 #26
123361 Zeloot
Deus ex machina
pi_34358617
pi_34360399
TVP, was bij zijn concert vorig jaar in de HMH. Echt geweldig die show
pi_34360967
quote:
Die eerste is van een interview op Fields Of Rock 2004, die laatste compilatie is van MTV Cribs van Twiggy Ramirez, de rest is ongeveer even oud als wat ik postte
quote:
Op zondag 22 januari 2006 21:35 schreef Zeloot het volgende:
[afbeelding][afbeelding]
Die tweede is van de Helnwein expositie, die eerste heb ik geen idee eigenlijk

Toffe pics in elk geval
pi_34361101
Ach, marilyn manson... wat valt erover te zeggen?

Ik vind zijn ceedees ontzettend meuk, vooral zijn stem, maar ook de goedkope metal die zijn band voortbrengt. Op één of twee nummers na ben ik dus snel uitgeluistert op dit fenomeen.

Live moet ik tot mijn verrassing zeggen dat MM wel degelijk méér in petto heeft, en dat zijn coole gitaristen en keyboardisten veel goed maken qua geluid! Leuke danseresjes ook
Domheid is de geestelijk vader van arrogantie
pi_34361279
Zo zonder die laag makeup valt me pas op hoe aantrekkelijk hij eigenlijk is

Ik heb hier en daar wel eens wat nummers van hem gehoord, maar ik heb nooit echt een heel album afgeluisterd. Iemand tips, met welk album zal ik beginnen?
Robert Smith should really cover Coldplays 'Clocks'
And when he'd sing 'Am I part of the cure, or part of the disease?'
We'd all be like: "I know this one!"
pi_34362356
quote:
Op zondag 22 januari 2006 22:39 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Zo zonder die laag makeup valt me pas op hoe aantrekkelijk hij eigenlijk is

Ik heb hier en daar wel eens wat nummers van hem gehoord, maar ik heb nooit echt een heel album afgeluisterd. Iemand tips, met welk album zal ik beginnen?
Ligt eraan van welke muziek je houdt.
De nieuwste, The Golden Age Of Grotesque is erg gelikt en een beetje glamrock/pop-achtig met veel industrial invloeden maar lang niet zo 'hard' als de echte industrial.
Mechanical Animals is meer glamrock met 'gewone' rocknummers maar ook heel rustige en langzame nummers.
Holywood is ook redelijk algemene rocknummers en langzame rustige nummers, maar dan met een behoorlijk donkere en depressieve tint eraan.
Antichrist Superstar is grotendeels erg fel en hard, de enige cd waar de nummers aan metal grenzen. Ook aardig depressief.
Portrait Of An American Family is redelijk simpele muziek met ook wel wat industrial invloed, maar vooral behoorlijk rauw, bijna het tegenovergestelde van de geliktheid van Golden Age.
pi_34363045
The Golden Age of Grotesque en Mechanical Animals klinken wel naar mijn smaak, denk ik. Ik zal binnenkort eens gaan luisteren

Bedankt
Robert Smith should really cover Coldplays 'Clocks'
And when he'd sing 'Am I part of the cure, or part of the disease?'
We'd all be like: "I know this one!"
  zondag 22 januari 2006 @ 23:34:34 #33
99433 Tup
Tupperwaar
pi_34363377
Het raadsel op zijn site: fantastisch! (na op Hierofant te hebben gelezen...)
Wasserwunderland
pi_34363531
quote:
Op zondag 22 januari 2006 23:34 schreef Tup het volgende:
Het raadsel op zijn site: fantastisch! (na op Hierofant te hebben gelezen...)
Ja geweldig he, maar wel fucking lastig. Wat zou dat met al die getallen te betekenen hebben? Echt wazig...
pi_34383001
quote:
Op zondag 22 januari 2006 22:39 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Zo zonder die laag makeup valt me pas op hoe aantrekkelijk hij eigenlijk is

Ik heb hier en daar wel eens wat nummers van hem gehoord, maar ik heb nooit echt een heel album afgeluisterd. Iemand tips, met welk album zal ik beginnen?
Ik zou met Mechanical Animals beginnen, daarna Antichrist superstar. De eerste is het meest toegankelijk, de 2e is gewoon het allerbeste album (vind ik dan)
  maandag 23 januari 2006 @ 17:09:12 #36
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34383136
he ZM long time no see
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_34383846
quote:
Op maandag 23 januari 2006 17:09 schreef _evenstar_ het volgende:
he ZM long time no see
Ik maar denken ken ik jou, maar als ik je postgeschiedenis zie heb ik zo'n vermoeden Alles goed?

Ontopic AntiChristSuperstar krijgt wel een extra dimensie als je Long hard road out of hell hebt gelezen.. Sowieso een aanrader, lees je in 1 ruk uit
  maandag 23 januari 2006 @ 18:00:11 #38
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_34384907
je vermoeden klopt ja lekker hier een blijde mama

hmmm boek maar eens lezen moet dan
persoonlijk is trouwens hier the beautifull people favoriet
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_34389563
quote:
Op maandag 23 januari 2006 17:29 schreef ZwarteMagika het volgende:

[..]

Ik maar denken ken ik jou, maar als ik je postgeschiedenis zie heb ik zo'n vermoeden Alles goed?

Ontopic AntiChristSuperstar krijgt wel een extra dimensie als je Long hard road out of hell hebt gelezen.. Sowieso een aanrader, lees je in 1 ruk uit
Geweldig boek idd, echt maffe dingen die ze beleven

Now I'm gonna cum right in your useleass earhole!
pi_34390612
quote:
Op maandag 23 januari 2006 20:12 schreef Donnie.Darko het volgende:

[..]

Geweldig boek idd, echt maffe dingen die ze beleven

Now I'm gonna cum right in your useleass earhole canal!
Te vaak gelezen Dat stuk is me idd het meeste bijgebleven, de 'Meat and greet' Of met z'n allen door de MacDrive, een foodfight houden en Twiggy die met kots gaat gooien

En die ranzige opa in die kelder, leuk dat je dat soort dingen dan terughoort in de teksten op ACSS.
pi_34392859
quote:
Op maandag 23 januari 2006 20:37 schreef ZwarteMagika het volgende:

[..]

Te vaak gelezen Dat stuk is me idd het meeste bijgebleven, de 'Meat and greet' Of met z'n allen door de MacDrive, een foodfight houden en Twiggy die met kots gaat gooien

En die ranzige opa in die kelder, leuk dat je dat soort dingen dan terughoort in de teksten op ACSS.
Ja dat opa gedeelte kende ik allemaal al eerder, maar zoals je al zei krijgt het album wel een extra dimensie

Ik kwam er laatst achter dat Cryptorchid geen typefout is zoals velen beweren. cryptorchid is de engelse term voor 'retentio testes', waarbij de ballen nog niet ingedaald zijn. Oftewel het nummer is metafoor voor het veranderen van 'de worm' naar de 'antichrist superstar', het opgroeien/volwassen worden.
  maandag 23 januari 2006 @ 21:53:47 #42
96116 ralfseltje
Sitting on a cornflake
pi_34393953
Staat er eigenlijk binnenkort nog een nieuwe tour gepland? Iets bekend over een bezoek aan Nederland?
Ik heb hem op lowlands gezien, hoewel ik me wel vermaakte tijdens dat concert denk ik dat ie toch wel een stukje beter kan
pi_34394021
quote:
Op maandag 23 januari 2006 21:53 schreef ralfseltje het volgende:
Staat er eigenlijk binnenkort nog een nieuwe tour gepland? Iets bekend over een bezoek aan Nederland?
Ik heb hem op lowlands gezien, hoewel ik me wel vermaakte tijdens dat concert denk ik dat ie toch wel een stukje beter kan
Hij kan idd stukken beter, op Lowlands was echt zeer matig...
Het ziet er naar uit dat hij druk bezig is met zijn nieuwe website en bijbehorende album, dus een tour zal dit jaar nog wel komen denk ik. Dan is het maar afwachten wanneer hij ook hier langs komt
  maandag 23 januari 2006 @ 21:59:49 #44
96116 ralfseltje
Sitting on a cornflake
pi_34394177
Iemand die trouwens zijn live dvd heeft gezien? Is het wat?
pi_34394318
quote:
Op maandag 23 januari 2006 21:59 schreef ralfseltje het volgende:
Iemand die trouwens zijn live dvd heeft gezien? Is het wat?
Welke? Ik heb er meerdere maar dat zijn geloof ik allemaal bootlegs
Guns, God & Government is een behoorlijk snel geknipte dvd qua beeld maar het geluid is van erg goede kwaliteit en alles van dezelfde show gebruikt. De shots zijn vaak ook wel vet maar het wisselt dus steeds tussen beelden van verschillende concerten.
Het filmpje The Death Parade die erop staat is een soort van docu over wat er backstage enzo allemaal gebeurt, heel erg tof maar ook wel ziek af en toe

conclusie: een goeie dvd
pi_34394356
Ik vraag me altijd af of er ook mensen van boven de 16 fan zijn van dit 'fenomeen'.
'Paul McCartney krijgt een award van niemand minder dan Bono' - Beau van Erven Dorens.
http://www.last.fm/user/spacemangraig
pi_34394435
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:04 schreef spacemangraig het volgende:
Ik vraag me altijd af of er ook mensen van boven de 16 fan zijn van dit 'fenomeen'.
Ik ken er meer boven dan onder de 16
pi_34394666
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:06 schreef Donnie.Darko het volgende:

[..]

Ik ken er meer boven dan onder de 16
Ik ken er geen, misschien is dat het probleem. style over substance die M.M. met af en toe een 'wel leuk' nummer. Weet nog dat ik hem vroeger heel serieus nam, dat ik echt dacht dat het een satanist was of iets in die trant.
'Paul McCartney krijgt een award van niemand minder dan Bono' - Beau van Erven Dorens.
http://www.last.fm/user/spacemangraig
  maandag 23 januari 2006 @ 22:13:06 #49
117776 OFfSprngr
Meest boze Punker van Fok!
pi_34394705
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:06 schreef Donnie.Darko het volgende:

[..]

Ik ken er meer boven dan onder de 16
Weet je zeker dat ze ouder zijn? en daar doel ik niet lichaamelijk op.
You must learn to live with your own conscience, your own morality, your own decision, your own self. You alone can do it. There is no authority but yourself!
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
pi_34394780
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:13 schreef OFfSprngr het volgende:

[..]

Weet je zeker dat ze ouder zijn? en daar doel ik niet lichaamelijk op.
Ja lieverd, dat weet ik zeker
  maandag 23 januari 2006 @ 22:17:44 #51
117776 OFfSprngr
Meest boze Punker van Fok!
pi_34394909
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:14 schreef Donnie.Darko het volgende:

[..]

Ja lieverd, dat weet ik zeker
En weet je dan toevallig ook of ze enig verstand van muziek hebben?
You must learn to live with your own conscience, your own morality, your own decision, your own self. You alone can do it. There is no authority but yourself!
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
pi_34394989
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:17 schreef OFfSprngr het volgende:

[..]

En weet je dan toevallig ook of ze enig verstand van muziek hebben?
Ik weet wel dat smaken verschillen, en als jij niet van Manson dat geen probleem is. Zolang je hier niet ongefundeerd gaat lopen zeuren.
pi_34396341
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:04 schreef spacemangraig het volgende:
Ik vraag me altijd af of er ook mensen van boven de 16 fan zijn van dit 'fenomeen'.
Ken er ook een paar. Eigenlijk ken ik alleen maar mensen van mijn leeftijd en daarboven die zijn muziek kunnen waarderen. Ik ook trouwens
pi_34397495
quote:
Op maandag 23 januari 2006 22:48 schreef Haushofer het volgende:

[..]

Ken er ook een paar. Eigenlijk ken ik alleen maar mensen van mijn leeftijd en daarboven die zijn muziek kunnen waarderen. Ik ook trouwens
Inderdaad. Het stereotiep 16-jarige gothje dat Manson luistert gaat het meestal vooral om de anti-alles uitstraling van Manson heb ik het idee... terwijl het er toch zoveel meer aan zijn werk is dan dat

Ik kan zijn schilderwerken trouwens ook wel waarderen
Op dit moment zijn al zijn sites in onderhoud maar ik zal binnenkort even wat mooie schilderwerken opsnorren
  maandag 23 januari 2006 @ 23:34:36 #55
99433 Tup
Tupperwaar
pi_34398252
We're the low Art Gloominati
Wasserwunderland
pi_34408311
Ik heb de Guns, God &Government dvd niet eens, vond 'm te duur en die kop/stijl van 'm in die periode stond me niet aan.. Heb wel Death to the World (wanneer zetten ze die es op dvd), hele gave livebeelden en Apple of Sodom live Staat ook een hilarisch stukje op waar een of andere security-gast met hillbilly-accent tegen Twiggy uitvalt over de troep die ze gemaakt hebben. Die kop van Twiggy als ie wegloopt

Ik ben nou 24 en ben het echte fan zijn een beetje ontgroeid (paar maanden terug heleboel spullen verkocht) maar ik blijf nog wel naar concerten gaan en de muziek volgen. Op m'n 18e was ik zo'n figuur die elke minuut dat ie op tv kwam op video opnam en elk blad kocht waar een plaatje instond
pi_34413989
quote:
Op dinsdag 24 januari 2006 11:52 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ik heb de Guns, God &Government dvd niet eens, vond 'm te duur en die kop/stijl van 'm in die periode stond me niet aan.. Heb wel Death to the World (wanneer zetten ze die es op dvd), hele gave livebeelden en Apple of Sodom live Staat ook een hilarisch stukje op waar een of andere security-gast met hillbilly-accent tegen Twiggy uitvalt over de troep die ze gemaakt hebben. Die kop van Twiggy als ie wegloopt

Ik ben nou 24 en ben het echte fan zijn een beetje ontgroeid (paar maanden terug heleboel spullen verkocht) maar ik blijf nog wel naar concerten gaan en de muziek volgen. Op m'n 18e was ik zo'n figuur die elke minuut dat ie op tv kwam op video opnam en elk blad kocht waar een plaatje instond
Jaa DTTW en God Is In The TV moeten ook echt op dvd!

En dat elke minuut opnemen heb ik niet, maar ik verzamel wel wat tastbaarder spul van hem. Ik heb alle cd's, bijna alle singletjes, een stuk of 25 bootlegs, wat vlaggen, patches, posters, een riem, een kettinkje, een ring, 2 klalenders, 5 dvd's en 2 Action Figures
pi_34415264
Ach, na 10 jaar piepen hier de meesten ook wel anders. Manson is leuk geweest. Moet is ophouden zijn eigen muziek en lyrics te herhalen.

Na Mechanical Animals ben ik afgehaakt. Manson behoorde in de begintijd tot de duistere regione van de gothic muziek. Nu is het een cashcow die nauwelijks met zijn dikke reet in een corset kan komen.

Denk dat ik de handtekeningen van de leden op mijn Portrait CD, de setlist van een show uit de Antichrist tour met de aanwezige bloedspetters ritueel ga verbranden vanavond. Staat toch in een doos te verstoffen.
  Moderator / Redactie FP dinsdag 24 januari 2006 @ 15:45:26 #59
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_34415692
quote:
Op dinsdag 24 januari 2006 15:32 schreef Devlinsect het volgende:
Ach, na 10 jaar piepen hier de meesten ook wel anders. Manson is leuk geweest. Moet is ophouden zijn eigen muziek en lyrics te herhalen.

Na Mechanical Animals ben ik afgehaakt. Manson behoorde in de begintijd tot de duistere regione van de gothic muziek. Nu is het een cashcow die nauwelijks met zijn dikke reet in een corset kan komen.

Denk dat ik de handtekeningen van de leden op mijn Portrait CD, de setlist van een show uit de Antichrist tour met de aanwezige bloedspetters ritueel ga verbranden vanavond. Staat toch in een doos te verstoffen.
Geef ze dan aan mij
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_34415735
quote:
Op dinsdag 24 januari 2006 15:32 schreef Devlinsect het volgende:

Denk dat ik de handtekeningen van de leden op mijn Portrait CD, de setlist van een show uit de Antichrist tour met de aanwezige bloedspetters ritueel ga verbranden vanavond. Staat toch in een doos te verstoffen.
Heeel subtiel, ik heb jou wel door
pi_34416320
quote:
Op dinsdag 24 januari 2006 15:46 schreef ZwarteMagika het volgende:

[..]

Heeel subtiel, ik heb jou wel door
*blaat*

En toen kwam Dope Show, I dont like the drugs.

[ Bericht 15% gewijzigd door Devlinsect op 24-01-2006 20:21:30 ]
pi_34416694
Wow, gaaf!
pi_34448431
Ik heb toevallig op dit moment een marktplaats deal lopen voor de Special Edition van The Last Tour met de extra tracks, en eentje voor twee singletjes waaronder Fight Club met de Tarotkaart erbij.
Maar ik haal het nog lang niet bij bovengenoemde collectors items

Er staan trouwens ook 'picture discs' op Marktplaats maar die zijn me wat duur.
pi_34448668
Ik heb nog wel een picture disc liggen (LP) met een interview erop. Kon 'm op marktplaats niet slijten Heb ook de 2 Fight song singles met tarotkaarten, zijn nogal veel verschillende versies van die kaarten geloof ik (heb Pogo en Devil) als je die wil hebben kan ik die wel naar je opsturen (als ik ze nog kan vinden, liggen bij mn ouders)
pi_34450582
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 15:29 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ik heb nog wel een picture disc liggen (LP) met een interview erop. Kon 'm op marktplaats niet slijten Heb ook de 2 Fight song singles met tarotkaarten, zijn nogal veel verschillende versies van die kaarten geloof ik (heb Pogo en Devil) als je die wil hebben kan ik die wel naar je opsturen (als ik ze nog kan vinden, liggen bij mn ouders)
Oeh, wat wil je er voor hebben?
  woensdag 25 januari 2006 @ 16:23:46 #66
129574 Kiteless
pornsexgoddess
pi_34450667
-=[ Kiteless ]=-=[ To dream of love ]=-
pi_34450862
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 16:23 schreef Kiteless het volgende:
[afbeelding]


Maar dit heeft wat met Manson te maken?
pi_34501429
ZwarteMagika, kan je mij anders even mailen ofzo? Er staat niks in je profiel
pi_34511637
quote:
Op donderdag 26 januari 2006 23:25 schreef Donnie.Darko het volgende:
ZwarteMagika, kan je mij anders even mailen ofzo? Er staat niks in je profiel
Nee bij jou wel zeker

Maarreh ik zag die disks op marktplaats, als je die al duur vond vind je de mijne helemaal duur Maar die kaarten mag je voor niks hebben, die liggen toch maar te verstoffen
pi_34520149
quote:
Op vrijdag 27 januari 2006 11:45 schreef ZwarteMagika het volgende:

[..]

Nee bij jou wel zeker

Maarreh ik zag die disks op marktplaats, als je die al duur vond vind je de mijne helemaal duur Maar die kaarten mag je voor niks hebben, die liggen toch maar te verstoffen
ik dacht dat mij mailadres er stond
Die picture discs ga ik dan wel gewoon voor sparen, die kaarten zou ik ontzettend blij mee zijn

Je mag me mailen op elk emailadres dat op litso.com eindigt. Bedenk maar wat creatiefs.
pi_34557403
You've got mail
pi_34558100
Waarom doet hij zich zo vreemd laten uitzien?

Ik bedoel. Hij is niet echt menselijk hoe hij overkomt?

Heeft hij daar een reden voor? Of moet ik "het" zeggen?

Of is hij gewoon onmenselijk te noemen?

Of wilt hij niet als mens overkomen?

Schaamt hij zich om mens te zijn?
Sight_key als user was een uit de hand gelopen iets en is derhalve niet meer actief.
pi_34558317
quote:
Op zaterdag 28 januari 2006 19:46 schreef Sight_key het volgende:
Waarom doet hij zich zo vreemd laten uitzien?

Ik bedoel. Hij is niet echt menselijk hoe hij overkomt?

Heeft hij daar een reden voor? Of moet ik "het" zeggen?

Of is hij gewoon onmenselijk te noemen?

Of wilt hij niet als mens overkomen?

Schaamt hij zich om mens te zijn?
Raar is natuurlijk een subjectief iets. Hij kleedt zich extreem, maar hij is zeker niet de eerste die dat doet. Hij laat zich erg inspireren door Kiss, Alice Cooper, David Bowie en meer van zulke artiesten. Ook past het vaak bij wat hij uit wil drukken met het album dat bij de bepaalde periode hoort. Hij ziet er elk album ook weer anders uit.
Verder gebruikt hij ook ontzettend veel symboliek in zijn kleding, uiterlijk maar ook bv. cd-hoesjes, lyrics en de schilderijen die hij maakt.

Verder is het gewoon een man, hoewel hij in zijn Mechanical Animals tijdperk nep-borsten had op het hoesje van die cd. Dit was helemaal nep, maar paste wel bij de boodschap van het album (ga ik verder niet over uitleggen, eventueel te lezen op http://en.wikipedia.org/wiki/Mechanical_Animals voor de geïnteresseerden).
Hij is ook gewoon menselijk, maar ik denk dat je wel kan zeggen dat hij zich soms schaamt om mens te zijn. Hij heeft een hekel aan de domheid van de meeste mensen (Amerikanen en gelovigen in het specifiek).

[ Bericht 3% gewijzigd door Donnie.Darko op 28-01-2006 20:00:19 ]
pi_34561218
Hij wil shockeren om op te vallen, simpel dus.. Als je een interview met 'm ziet merk je dat ie heel gewoon is en dat ie nog wat te zeggen heeft ook. Hij is intelligenter dan de meesten van ons al zou je dat niet snel zeggen
  zaterdag 28 januari 2006 @ 21:59:47 #75
117776 OFfSprngr
Meest boze Punker van Fok!
pi_34562208
En het is grotendeels verkoopstrategie, want laten we eerlijk zijn, de man is wel intelligent maar ook dik cash aan het binnenhalen met zn constante covers.
You must learn to live with your own conscience, your own morality, your own decision, your own self. You alone can do it. There is no authority but yourself!
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
pi_34571449
quote:
Op zaterdag 28 januari 2006 21:21 schreef ZwarteMagika het volgende:
Hij wil shockeren om op te vallen, simpel dus.. Als je een interview met 'm ziet merk je dat ie heel gewoon is en dat ie nog wat te zeggen heeft ook. Hij is intelligenter dan de meesten van ons al zou je dat niet snel zeggen
Jep. Maar hij wil ook shockeren om wakker te schudden (dus niet alleen opvallen voor de cash).
quote:
Op zaterdag 28 januari 2006 21:59 schreef OFfSprngr het volgende:
En het is grotendeels verkoopstrategie, want laten we eerlijk zijn, de man is wel intelligent maar ook dik cash aan het binnenhalen met zn constante covers.
Jep.
pi_34603521
quote:
Op zaterdag 28 januari 2006 19:46 schreef Sight_key het volgende:
Waarom doet hij zich zo vreemd laten uitzien?

Ik bedoel. Hij is niet echt menselijk hoe hij overkomt?

Heeft hij daar een reden voor? Of moet ik "het" zeggen?

Of is hij gewoon onmenselijk te noemen?

Of wilt hij niet als mens overkomen?

Schaamt hij zich om mens te zijn?
Hij is zo lelijk als de nacht, en muzikaal talent heeft hij niet bijzonder veel. Wel iets hoor, zondermeer, maar daar houdt het ook mee op. Image, dat is wat je tot een bestseller maakt. En daar heeft hij handig gebruik van gemaakt, met z'n creepy ik-ben-zo-evil "luister naar mij als je een depri tiener bent die zijn leven, school en ouders haat" act. Slim hoor, ik wou dat ik het ook kon, maar dat is dan ook alles.
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
  Moderator / Redactie FP maandag 30 januari 2006 @ 03:14:19 #78
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_34603690
quote:
Op woensdag 25 januari 2006 15:23 schreef Donnie.Darko het volgende:
Ik heb toevallig op dit moment een marktplaats deal lopen voor de Special Edition van The Last Tour met de extra tracks, en eentje voor twee singletjes waaronder Fight Club met de Tarotkaart erbij.
Maar ik haal het nog lang niet bij bovengenoemde collectors items

Er staan trouwens ook 'picture discs' op Marktplaats maar die zijn me wat duur.
Weet je al welke kaart? Ik had 'Emperor'
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_34616480
quote:
Op maandag 30 januari 2006 03:14 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Weet je al welke kaart? Ik had 'Emperor'
Hij had de kaart niet meer
Ik heb zelf Death, en ik krijg van ZM dus Pogo en Devil opgestuurd
  zondag 5 februari 2006 @ 18:19:24 #80
123361 Zeloot
Deus ex machina
pi_34768553
Ziet er gezellig uit..

Donnie.Darko, ik ga morgen op zoek naar die kaarten
pi_34776984
quote:
Op zondag 5 februari 2006 18:19 schreef Zeloot het volgende:
update
http://www.marilynmanson.com/

Eindelijk !
pi_34955070
En wederom een zeer kleine update, ik hoop dat er binnenkort echt eens wat nieuws komt. Zoals de nieuwe films die hij aan het maken is.
  woensdag 7 juni 2006 @ 09:25:33 #84
105263 Litso
Interlectueel.
pi_38617103
En ik schop dit topic maar weer eens subtiel omhoog. In de loop van de tijd zijn de puzzels op de site in minieme stapjes verder gegaan, met een grote update centraal waarin weer veel nieuwe dingen te vinden waren.
Analogieën van de vorige puzzels staan uitvoerig beschreven op het forum van de Heirophant en op The Nachtkabarett, de huidige staat van de site is nog steeds gewoon te zien op www.marilynmanson.com

Tegen de verwachtingen van Fans in is gister (06/06/06) niks gebeurd met de site noch heeft hij ook maar enig nieuws omtrent zijn nieuwe album en films uitgebracht.
Wél is vandaag de DVD van The Heart Is Deceitful Above All Things van Asia Argento de winkels in gegaan. Argento is een goede kennis van Manson, en Manson zelf speelt er een kleine rol in.

Ik begin nu toch wel eens te hopen dat er dit jaar überhaupt nog wat belangrijks gaat gebeuren.
"Dat is echt ontzettend zielig" ©
  vrijdag 10 november 2006 @ 00:34:31 #85
105263 Litso
Interlectueel.
pi_43416768
Wederom een flinke schop. Afgelopen 5 november is er (eindelijk) weer een update geweest op de site. Er is nu weer een fatsoenlijke merchandise-pagina, al zijn schilderijen zijn er te zien en van elke cd is er een informatiepagina waar het bekendste nummer van betreffende cd is te horen
Verder is er eindelijk weer een nieuwspagina waar nu nog maar weinig berichten staan maar het is duidelijk dat de bedoeling is dat er weer gewoon nieuws rondom Manson bij wordt gehouden.
Het gedeelte over zijn aankomende film 'Phantasmagoria' is nog vrijwel leeg, ik ben benieuwd wanneer we daar meer over te horen krijgen

Ook deze site heeft trouwens weer goed verstopte hints, waarvan een het volgende bericht was:
'The codes mean something. It hasn't been solved'
Er rest dus nog steeds puzzelwerk voor de fans

Oh, en op de vernieuwde Nightmare Before Christmas soundtrack is een cover van This Is Halloween door Manson te horen, het eerste nummer dat hij uitbrengt sinds Personal Jesus. En het klinkt goed
"Dat is echt ontzettend zielig" ©
  woensdag 31 januari 2007 @ 00:19:07 #86
105263 Litso
Interlectueel.
pi_45844287
Korte update: de titel van het nieuwe album wordt Eat Me, Drink Me en is behoorlijk geïnspireerd door Alice In Wonderland, en de schrijver daarvan Lewis Carroll.
De titel verwijst naar de etenswaren in het boek die Alice laten groeien en krimpen, maar ook naar het Christendom ("Unless you eat my flesh and drink my blood you have no life in you." - Jezus), drugsgebruik, sex, en het verslinden van beroemdheden in/door de media.

Dit laatste is een belangrijk terugkerend thema in de door Manson opgerichte "Celebritarian Corporation".
quote:
The whole concept of Celebritarianism would be, ironically, a satire of today's civilisation that focuses on celebrities ; the more cameras looking at you, the more power you have in your hands. It would be about dying when everyone's watching. Doing anything for fame. It's also about worshipping death in medias. The world knew about Harris and Klebold, the Columbine killers, half an hour after the tragedy. It's about how we give Lee Harvey Oswald and Mark David Chapman the status of celebrity by showing their masterpiece to the world. Celebritarian Corporation is about giving people what they feel guilty for wanting. It acknowledges our society's worst problem, guilt.3 This theme is also reminiscent of the very name "Marilyn Manson", which is intended to mock America's obsession with death. There are also strong hints of derivation from Romanticism, which Manson himself has referenced numerous times when discussing the Corporation and the upcoming album.
Andere genoemde bijdragenden aan deze stroming zijn Perou en Gottfried Helnwein.

Onder de Celebritarian Corporation is Manson ook bezig met de film Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll, een horrorfilm over het leven van Lewis Carroll.
"Dat is echt ontzettend zielig" ©
pi_45849303
Ik moet nog steeds wennen aan die titel Maar ben benieuwd naar het album
pi_45987310
En een boel optredens op festivals in europa bekend gemaakt voor deze zomer!!

Hij zal Nederland vast niet overslaan op zijn tour
pi_45989315
Oeh, hopelijk ook wel een apart concert want ik ben niet zo'n festivalganger
  maandag 5 februari 2007 @ 10:00:58 #90
117776 OFfSprngr
Meest boze Punker van Fok!
pi_45999935
quote:
Op dinsdag 24 januari 2006 15:32 schreef Devlinsect het volgende:
Ach, na 10 jaar piepen hier de meesten ook wel anders. Manson is leuk geweest. Moet is ophouden zijn eigen muziek en lyrics te herhalen.

Na Mechanical Animals ben ik afgehaakt. Manson behoorde in de begintijd tot de duistere regione van de gothic muziek. Nu is het een cashcow die nauwelijks met zijn dikke reet in een corset kan komen.

Denk dat ik de handtekeningen van de leden op mijn Portrait CD, de setlist van een show uit de Antichrist tour met de aanwezige bloedspetters ritueel ga verbranden vanavond. Staat toch in een doos te verstoffen.
MM en Gothic..
You must learn to live with your own conscience, your own morality, your own decision, your own self. You alone can do it. There is no authority but yourself!
http://www.last.fm/user/OFfSprngr
.
.
pi_46000047
quote:
Op maandag 5 februari 2007 10:00 schreef OFfSprngr het volgende:

[..]

MM en Gothic..
Duh, hij draagt eyeliner en zwarte kleren

  dinsdag 6 februari 2007 @ 02:36:29 #92
105263 Litso
Interlectueel.
pi_46030160
quote:
Op maandag 5 februari 2007 10:00 schreef OFfSprngr het volgende:

[..]

MM en Gothic..
Er zijn toch wel goth elementen in zijn stijl terug te vinden zou ik zeggen. Het is geen Wumpscut, maar toch.
"Dat is echt ontzettend zielig" ©
pi_46032367
Heb gehoord dat er geruchten gaan dat MM op pinkpop komt
Ben 1 keer naar een concert van hem geweest een aantal jaar geleden en dat was super, de sfeer alles.
Ik ben het nu inderdaad wel een klein beetje ontgroeid, zoals meer zeggen, maar hij blijft leuk. Of ik speciaal voor hem naar pinkpop zou gaan...ik denk het niet. Maar een concert van hem alleen, daar zou ik zeker wel heen gaan
pi_46032404
Hm dan wel op de maandag hopelijk, met nog wat andere leuke bands eromheen.. Baal er nog steeds van dat ik te laat fan ben geworden en 'm op Pinkpop 1997 heb gemist
pi_46032529
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 09:48 schreef ZwarteMagika het volgende:
Hm dan wel op de maandag hopelijk, met nog wat andere leuke bands eromheen.. Baal er nog steeds van dat ik te laat fan ben geworden en 'm op Pinkpop 1997 heb gemist
Tijdens festivals mag hij niet zo veel rare dingen doen, das jammer. In verband met gemengd publiek enzo, niet iedereen komt voor hem etc.
Ben je wel geweest toen (volgens mij de laatste keer dat ie in Nederland was) in de HMH een aantal jaar terug?
pi_46032598
Jep, al vond ik dat nogal tegenvallen, zeker in vergelijking met het concert dat ze in 2003 in de HMH gaven.. Was de laatste keer trouwens niet tijdens Lowlands? Dat scheen helemaal dramatisch te zijn (niet geweest)
pi_46032640
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 09:57 schreef ZwarteMagika het volgende:
Jep, al vond ik dat nogal tegenvallen, zeker in vergelijking met het concert dat ze in 2003 in de HMH gaven..
Oh ik schaam mij zeer nu ik bedoelde die in 2003. Was even vergeten dat ze daarna nog een keer geweest waren. Die van 2003 was leuk he? Kan me herinneren dat ik vooraan stond en dat hij op me ging spugen met water
pi_46032707
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 09:59 schreef -babydoll- het volgende:

[..]

Oh ik schaam mij zeer nu ik bedoelde die in 2003. Was even vergeten dat ze daarna nog een keer geweest waren. Die van 2003 was leuk he? Kan me herinneren dat ik vooraan stond en dat hij op me ging spugen met water
Heb je nog geluk dat het water was Dat concert was idd geweldig Heel theatraal enzo, daar was een paar jaar later niks meer van over Ik stond net op veilige afstand om geen bloed van Peaches over me heen te krijgen
pi_46034685
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 09:54 schreef -babydoll- het volgende:

[..]

Tijdens festivals mag hij niet zo veel rare dingen doen, das jammer. In verband met gemengd publiek enzo, niet iedereen komt voor hem etc.
Ben je wel geweest toen (volgens mij de laatste keer dat ie in Nederland was) in de HMH een aantal jaar terug?
Ik was erbij op Pinkpop 97. MM bewerkte zichzelf met een kapotte fles, zong een nummer van Prince (1999 of When Doves Cry), middelvinger in de lucht etc etc. Dus hij doet wel rare dingen. In 1998 in de 013 zaal in Tilburg was het een tamme bedoeling vergeleken bij 1997.

En het Dynamo optreden in 1997. Dat was helemaal een feest.

MM werd in de begin jaren onder 'goffic' geplaatst.
pi_46034804
Bij Dynamo werd ie toch met graspollen bekogeld?

Ik durfde niet naar 013 (had dan sowieso in m'n eentje moeten gaan, maar het leek me sowieso maar niks vanwege die 'enge mensen' die erop afkwamen )
pi_46034876
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 11:28 schreef ZwarteMagika het volgende:
Bij Dynamo werd ie toch met graspollen bekogeld?

Ik durfde niet naar 013 (had dan sowieso in m'n eentje moeten gaan, maar het leek me sowieso maar niks vanwege die 'enge mensen' die erop afkwamen )
Met modder etc. In een programma boekje van Dynamo zou een interview met MM staan, waarin hij zegt graag bekogeld te worden met modder. Ik heb het boekje nooit gezien of gelezen.

Er is een bootleg te verkrijgen met een radio opname hiervan. whehehe.

Na dit optreden is er een gevecht geweest met bandleden van MM en security. Ook heeft MM het podium gemollesteerd en is op Schiphol nog hiervoor aangehouden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')