nee, slecht is oko het goede woord niet, maar in vergelijking met de andere kandidaten vind ik het niet meer dan een middenmoter. ZIjn performance vind ik ronduit zwak. Ik krijg bij hem een beetje hetzelfde gevoel als bij Jim. Het is het gewoon net niet. En natuurlijk kan hij aardig zingen, anders kom je niet zover.. Maar mijn favoriet is het absoluut niet.quote:Op zondag 29 januari 2006 23:09 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Jah zeker minder..... I-jay is
Ik snap die anti-serge houding ook niet. Ik bedoel zo slecht zingt hij toch niet![]()
Jim vond ikquote:Op maandag 30 januari 2006 10:11 schreef buzzer het volgende:
[..]
nee, slecht is oko het goede woord niet, maar in vergelijking met de andere kandidaten vind ik het niet meer dan een middenmoter. ZIjn performance vind ik ronduit zwak. Ik krijg bij hem een beetje hetzelfde gevoel als bij Jim. Het is het gewoon net niet. En natuurlijk kan hij aardig zingen, anders kom je niet zover.. Maar mijn favoriet is het absoluut niet.
Mwahh hij was de eerste paar uitzendingen erg slecht. Hij wist geen zinnetje zuiver te zingen. Hij kiest nu duidelijk nummers die goed bij zijn stem passen en dan merk je dat hij dat best aan kan. En ik vind hem als peformer wel goed beter dan andere. Zie bijvoorbeeld en Harm die als iemand met een zak aardappelen tussen zijn benen staat te dansen of Aaron die als zijn ledenmaten volledig uit de maat en onafhankelijk van elkaar beweegt en het gebrek aan beweging of beleving bij veel van de dames deelnemers.quote:Op zondag 29 januari 2006 23:09 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Jah zeker minder..... I-jay is
Ik snap die anti-serge houding ook niet. Ik bedoel zo slecht zingt hij toch niet![]()
ik vind hem tijdens de workshop, wildcard ronde helemaal niks. De eerste liveshow ook niet. Maar ben sinds de tweede liveshow zeker meer fan gewordenquote:Op maandag 30 januari 2006 12:16 schreef marky het volgende:
[..]
Mwahh hij was de eerste paar uitzendingen erg slecht. Hij wist geen zinnetje zuiver te zingen. Hij kiest nu duidelijk nummers die goed bij zijn stem passen en dan merk je dat hij dat best aan kan. En ik vind hem als peformer wel goed beter dan andere. Zie bijvoorbeeld en Harm die als iemand met een zak aardappelen tussen zijn benen staat te dansen of Aaron die als zijn ledenmaten volledig uit de maat en onafhankelijk van elkaar beweegt en het gebrek aan beweging of beleving bij veel van de dames deelnemers.
Grappig, ik denk juist het tegenovergestelde maar dat kan liggen dat ik die liedjes heel mooi vindquote:Op dinsdag 31 januari 2006 09:55 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik vind hem tijdens de workshop, wildcard ronde helemaal niks. De eerste liveshow ook niet. Maar ben sinds de tweede liveshow zeker meer fan geworden![]()
ik vind dat hij juist nu liedjes uitkiest die bij hem passenquote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:51 schreef chansadres het volgende:
[..]
Grappig, ik denk juist het tegenovergestelde maar dat kan liggen dat ik die liedjes heel mooi vind
Ik vind hem juist de laatste tijd heel erg over the top gaan.
quote:Op dinsdag 31 januari 2006 14:56 schreef chansadres het volgende:
InderdaadZolang het niet meer Africa wordt vind ik alles goed
Idd, vergelijkbaar met elkaar.quote:
quote:Op dinsdag 31 januari 2006 20:06 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Nee, hij lijkt niet op Jim Carrey.
Wat een belediging.
neequote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:03 schreef chansadres het volgende:
Dat was ook rampzalig slecht (vooral het refrein)
[afbeelding]
Vinden jullie hem hier ook niet lijken op Jim Carrey![]()
Ik wel, zie er duidelijk iets in terugquote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:03 schreef chansadres het volgende:
Dat was ook rampzalig slecht (vooral het refrein)
[afbeelding]
Vinden jullie hem hier ook niet lijken op Jim Carrey![]()
Gelukkig ik ben niet de enigequote:Op woensdag 1 februari 2006 12:17 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Ik wel, zie er duidelijk iets in terug
Een tvp voor Sergequote:Op woensdag 1 februari 2006 22:28 schreef El_Chica_Del_Fuego het volgende:
tvp
Nah, dat valt ook wel weer mee toch?quote:Op woensdag 1 februari 2006 22:22 schreef Mr-Fluffy het volgende:
standaard gore studentenflikker
Ik vind de combinatie van Die kop, zn stem en alles echt een uberstudent en zou daarom alleen al nooit fan worden.. ook al zingt ie zo goedquote:Op woensdag 1 februari 2006 22:35 schreef WithMe het volgende:
[..]
Nah, dat valt ook wel weer mee toch?
Christon was toch wat leukerquote:Op woensdag 1 februari 2006 23:15 schreef Andiyan het volgende:
Ja, Serge is best wel tof hoor!
Hij kan alleen niet zo goed zingen.![]()
quote:
juist.quote:Op donderdag 2 februari 2006 08:06 schreef Vanyel het volgende:
Ja want studenten zijn het afval van de maatschappij en ze moeten maar beter allemaal dood![]()
Als hij net zo'n hits scoort als George Baker dan ziet de toekomst er niet rooskleurig uit.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:19 schreef Liene het volgende:
Serge is de opvolger van George Baker! Hij heeft zo'n zelfde zeikstem, ik erger me dood aan die gozer!
As usual.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 21:16 schreef -Vaduz- het volgende:
Hij was lachwekkend slecht.
woidbiense boer, vreselijke vent, spuuglelijk, werkelijk...quote:Op zaterdag 4 februari 2006 21:37 schreef bloem123 het volgende:
Hij heeft slecht geluisterd naar het advies/ commentaar van vorige week van Eric. Vanavond stond hij weer de hele tijd wijdbeens. Is echt geen gezicht.....
Lolbroek!quote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:11 schreef bergkampf het volgende:
Ik vond hm top vanavond!
Ik vind zijn stem ook het grootste deel van de tijd niks, maar dat valt wel bij te stellen in de opnamestudio, met autotune en zo. En bij optredens moet ie dan maar gaan playbacken, dan komt het wel goed.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:01 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind zijn stem niet mooi. Het klinkt alsof zijn keel wordt dichtgeknepen en hij een grote boodschap aan het doen is.
Ik hoef geen Idol die een stem heeft die je niet wil horenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:13 schreef Marble het volgende:
[..]
Ik vind zijn stem ook het grootste deel van de tijd niks, maar dat valt wel bij te stellen in de opnamestudio, met autotune en zo. En bij optredens moet ie dan maar gaan playbacken, dan komt het wel goed.
Ik vond hetquote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:16 schreef shiNinG_staR het volgende:
zo hoe gay was Serge met dat truitje.
Ik vrees dat je niet meer te genezen ben, arm ding.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:22 schreef Marble het volgende:
[..]
Ik vond het.
Maar misschien zegt dat dan meer over mij dan over Serge, besef ik nu..
Cee, stem je nog wel op Aäron?quote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:23 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik vrees dat je niet meer te genezen ben, arm ding.![]()
Maar het is natuurlijk begrijpelijk, die stunning good looks van dat geweldig hete Limbo\'tje, doet iedereen alle aandacht afleiden van zijn knijpstem.
quote:Op zaterdag 4 februari 2006 22:24 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Cee, stem je nog wel op Aäron?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |