Ja vrijdag 20.30quote:Op zondag 29 januari 2006 19:06 schreef __Saviour__ het volgende:
vorige week werd het herhaald op vrijdag. was dat eenmaling omdat het de pilot was, of komt er aankomende vrijdag weer een herhaling? Ik heb het gisteren gemist namelijk.
Talpa's tv-gids op hun eigen site meldt dat aanstaande zaterdag om 21:05 aflevering 3 wordt uitgezonden.quote:Op woensdag 1 februari 2006 08:13 schreef HiZ het volgende:
[..]
Kennelijk niet, maar dat uitzendschema van pagina 1 vermeldde er wel een op de 31e.
Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat ze een kind verwacht van die negerquote:Op zondag 29 januari 2006 15:49 schreef Molluck het volgende:
Dat wazige kijken, in dat appartement en toen ze buiten het huis van haar ex stond, dat werd denk ik door die baby gedaan. Ik denk niet dat zij een gave heeft, als ze allemaal met een doel teruggezet zijn, dan heeft zij geen gaven nodig aangezien haar doel waarschijnlijk die baby baren is...
Ik vind het trouwens wel vreemd dat ze er zo blij mee is. Ze weten toch allemaal dat ze meegenomen zijn door aliens en dat zij daarvoor niet zwanger was en niet zwanger geraakt kan zijn. Ik zou er niet echt blij mee zijn als ik een kind met me mee zou dragen dat verwekt is door aliens of in het bijzijn daarvan. (het kan natuurlijk ook zijn dat die aliens haar hebben laten neuken met een van die anderen)
Het eerste seizoen bestaat inderdaad uit 5 afleveringen (6 als je de eerste aflevering telt als 2, aangezien de pilot 2x zo lang duurt)quote:Op maandag 6 februari 2006 18:26 schreef ImPrEzA het volgende:
Ik reageer zónder het topic te lezen... want op zat. avond heb ik nog geen tijd ivm Vuurzee (:P), maar ik hoor hier zoveel over dat ik de serie wel wil downloaden. Maar bestaat het 1e seizoen maar uit VIJF afleveringen? Raar.. dan is Talpa wel snel klaar met uitzenden dus, of gaan ze direct door?
Ik hoop het welquote:Op maandag 6 februari 2006 19:32 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Het eerste seizoen bestaat inderdaad uit 5 afleveringen (6 als je de eerste aflevering telt als 2, aangezien de pilot 2x zo lang duurt)
Ik ga er vanuit dat Talpa doorgaat met het tweede seizoen, maar zeker weten doe ik het niet
Volgens de schema's op talpa.tv wordt seizoen 2 meteen na seizoen 1 uitgezonden.quote:Op maandag 6 februari 2006 19:32 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Het eerste seizoen bestaat inderdaad uit 5 afleveringen (6 als je de eerste aflevering telt als 2, aangezien de pilot 2x zo lang duurt)
Ik ga er vanuit dat Talpa doorgaat met het tweede seizoen, maar zeker weten doe ik het niet
Van het ene broertje naar het andere.quote:
Ach, ze kunnen toch niet ALLES gaan schrappenquote:Op maandag 13 februari 2006 19:51 schreef Whizzkith het volgende:
Geweldige serie
Weinig kijkcijfers alleen zaterdagAls talpa het maar niet weg laat halen
![]()
Wij zijn er hier ook nog niet over uit, maar zolang dat zo is kijken we maar....quote:Op zaterdag 18 februari 2006 22:11 schreef Fuente het volgende:
Ik vind het einde altijd zo raar. Nu ook, ben je ineens 6 maanden laterWij zijn er nog steeds niet over uit of we het nou leuk vinden of niet..
Wij dus ookquote:Op zaterdag 18 februari 2006 22:13 schreef Againzender het volgende:
[..]
Wij zijn er hier ook nog niet over uit, maar zolang dat zo is kijken we maar....
slecht is het zeker niet, maar het pakt mij nog niet zo als b.v. Lostquote:Op zaterdag 18 februari 2006 22:15 schreef Fuente het volgende:
[..]
Wij dus ookSlecht vind ik het iig niet
Het gaat om de 4400s en niet om Kyle specifiek? Hij was alleen maar even een spreekbuis...quote:Op zaterdag 18 februari 2006 22:01 schreef Xurk het volgende:
Alleen jammer dat we toen "ineens" zes maanden verder waren, dan is het verhaal van Kyle helemaal niet relevant meer [dus we krijgen het niet te zien], terwijl ik juist benieuwd was hoe hij zich nu zou aanpassen![]()
Ik ben nooit zo voor dat tijdreisgedoe. Je krijgt altijd (hoe heet dat ook alweer, dat je zaken krijgt die eigenlijk niet kunnenquote:Op zaterdag 18 februari 2006 22:01 schreef Xurk het volgende:
En het was zo!
Vette aflevering, eindelijk veel te weten gekomen
Ze zijn dus niet door aliens ontvoerd, maar gewoon door mensen van de toekomst... en echt leuk dat de échte Kyle uiteindelijk terugkwamAlleen jammer dat we toen "ineens" zes maanden verder waren, dan is het verhaal van Kyle helemaal niet relevant meer [dus we krijgen het niet te zien], terwijl ik juist benieuwd was hoe hij zich nu zou aanpassen
![]()
time travel paradoxes??quote:Op zaterdag 18 februari 2006 22:31 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Je krijgt altijd (hoe heet dat ook alweer, dat je zaken krijgt die eigenlijk niet kunnen).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 13 maart 2007 15:37 schreef Tha-CheF het volgende:
rudedeltadude, wie heeft nou zo'n nickname !
Op vrijdag 6 maart 2009 00:34 schreef Gabbylicious het volgende:
Rudedeltatoedeloe :W
Ja, maar seizoen 2 is wel 2 keer zo groot, namelijk 12 afleveringen.quote:Op zondag 19 februari 2006 02:51 schreef sjeppert het volgende:
was dit de alweer de laatste afelevering van seizoen 1
Moet je nagaan dat wij, de Amerikavolgers, na deze aflevering bijna een jaar hebben moeten wachten op seizoen 2.quote:Op zondag 19 februari 2006 02:51 schreef sjeppert het volgende:
was dit de alweer de laatste afelevering van seizoen 1
Nope, gewoon weer tussen 9 en 10quote:Op zondag 19 februari 2006 18:08 schreef Xurk het volgende:
Zouden ze volgende week weer een dubbelaflevering uitzenden? Als ik op TV.com kijk, bestaat de opening van seizoen 2 weer uit twee delen, net als de pilot
En de uitzendschema werd toch een keer heel vaag? Meen ik me te herinneren te hebben gezien in dit topic... wordt het volgende week zaterdag nog wel dan uitgezonden?
quote:The 4400
Afl. 6 Wake-up Call
Afl. 6 deel 1 Na de gebeurtenissen op Highland Beach is de waarheid achter de 4400 onthuld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |