Tom.. das het spel... lekker onzinnig doen en gewoon eruit kicken wie je eruit wil hebben. Dat hij een huillie is en het erg persoonlijk opneemt is zijn probleem. Ik bedoel in het gewone Ido reeks gaan we heel gezellig met hem om hoor.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:16 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik vind het gewoon nergens op slaan.
Alsof hij de enige was die gezellig aan het rellen was van de week. Bovendien vind ik CDP een van de gezelligste posters van IDO.
Iedereen mag toch zelf weten wie hij of zij eruit wil hebben?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:16 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik vind het gewoon nergens op slaan.
Alsof hij de enige was die gezellig aan het rellen was van de week. Bovendien vind ik CDP een van de gezelligste posters van IDO.
Mis ik iets?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:18 schreef Airelle het volgende:
Wie stemt er VVD?
Dát doen er wel meer in ShowChat.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:17 schreef Dizer het volgende:
Dat hij een huillie is en het erg persoonlijk opneemt is zijn probleem.
Ja maar dat is allemaal gespeeldquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:19 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Dát doen er wel meer in ShowChat.
Stelletje jankerds hierquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:19 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Dát doen er wel meer in ShowChat.
Goed van je. Ik heb nog geen mogelijkheid gehad vandaag het nieuws te luisteren. Op m'n werk zijn het alleen maar reclame boodschappenquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:07 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Whehehe, ík wist zelfs wat er was met Krajicek
Gehoord op het nieuws dan he, niet dat ik gekeken heb ofzo
Ja, dat weet ik dus niet.quote:
En niemand reageert er verder ook inhoudelijk opquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:22 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik dus niet.
Ik moest lachen om jouw reactie, aangezien Airelles vraag opeens uit het niets leek te komen.
Jankert.quote:
Ik denk al. Heb ik een paar dagen geen nieuws/krant/frontpage/nu.nl/radio gehoord of gelezen en moeten we alweer gaan stemmen of zoquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:22 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik dus niet.
Ik moest lachen om jouw reactie, aangezien Airelles vraag opeens uit het niets leek te komen.
Jees, alsof ze er opgeplakt zijnquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:23 schreef Dizer het volgende:
Je zal het mij niet gauw horen zeggen... grote mooie tieten kunnen echt snel verpest worden met zulke tepels
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:23 schreef Dizer het volgende:
Je zal het mij niet gauw horen zeggen... grote mooie tieten kunnen echt snel verpest worden met zulke tepels
[afbeelding]
Tom reargeert niet eens inderdaadquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:22 schreef mark_03 het volgende:
[..]
En niemand reageert er verder ook inhoudelijk op.
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:24 schreef BVO het volgende:
[..]Ik zag eerst alleen de foto zonder jouw tekst, ik schrok al
.
Buupquote:
Typisch zo'n islamitische hangjongere die iemand die niet met 'm wil neuken gelijk maar uitscheldt voor hoerquote:
Met de hoge temperatuur. Oh ja duidelijkquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:28 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Het was een kwinkslagje.. Laat maar.
.
Om nog maar te zwijgen over haar Metallica coverquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:28 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Zij is vervelend en heeft een mislukt hoofd..
Ik zei het je tochquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:06 schreef Dizer het volgende:
[afbeelding]![]()
![]()
Nog 1,5 maand te gaan en dan al op dvd
Precies.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:29 schreef Dada het volgende:
Om nog maar te zwijgen over haar Metallica cover
da's juist de reden van die minpuntenquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:18 schreef BVO het volgende:
Dat hij dan met 300 Idols op de foto gaat en die post, is voor mij geen argument om anderen minpunten te geven en hem er heel lang in te houden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 13:05 schreef MissBliss het volgende:
Nou wat denk je?
Kuch, kuch, kuch, kuch, kuch, kuch, kuch, kuch, kuch, kuch etc.. is niet bevorderlijk voor het slapen
Ik heb echt elk uur langs zien komen op mn wekker en vanochtend dus eindelijk in slaap gevallen en toen vond mn moeder het een goed idee om mn deur open te rammen en te zingen: 'Een ontbijtje voor het zieke meisje!'
Ja, dank je mam, maar ik sliep net
Het is een van de allerbeste films in tijdenquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:30 schreef Dada het volgende:
[..]
Ik zei het je toch![]()
Ik moet hem nog gaan zien trouwens
Verbaast het je?quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:26 schreef Dada het volgende:
[..]
Buup![]()
Ze past wel in jouw rijtje met mooie 40+ vrouwenOf is ze jonger
Nou, ik heb ook weinig met Metallica, maar die cover is gewoon belachelijk slecht.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:31 schreef Airelle het volgende:
Waarom mag je Metallica ineens weer niet coveren. Op school ook al die alto's gelijk op hun achterste poten. Is het heilig ofzo?. Het is een slechte cover, dat wel.
Moah valt mee. Jamie Foxx doet het echt heeeeel erg goed in die film. Ik vind hem over het algemeen best vervelend in veel films, maar hierin was ie echt heel goed. Netals in Collateral. Daar speelde hij ook de sterren van de hemelquote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:31 schreef Tom_Tom- het volgende:
Is Jamie Foxx nadrukkelijk aanwezig in Jarhead? Ik vind hem erg vervelend en twijfel dus of ik Jarhead moet zien.
haar cd staat bij mij nog steeds op de verlanglijstquote:
quote:Op zaterdag 21 januari 2006 17:33 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Nou, ik heb ook weinig met Metallica, maar die cover is gewoon belachelijk slecht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |