quote:
Op dinsdag 26 februari 2008 11:34 schreef Blue-eagle het volgende:[..]
Lees nou eventjes gewoon wat ik schrijf, ik claim niet de waarheid te hebben, ik claim alleen dat het aannemelijker is dat men gewoon iets wilt zien dan dat er iets zou zijn.
hoezo is dat aannemelijker ? dat word altijd als eerste beweerd , sinds wanneer vinden mensen het nuttig om iets te zien wat er niet is ? alsof mensen niks beters te doen hebben , alsof het leven niet al vol is . werk kinderen belastingen enz we komen tijd tekort maar we kunnen altijd een gaatje vinden om iets proberen te zien wat er niet is .. dat maak je me niet wijs .
quote:
Eventjes versimpeld dan maar. Mensen herkennen patronen, daar kunnen we het over eens zijn, niet? Het begrip "digitale klok" is redelijk triviaal, wij gebruiken een 24-uurs systeem, ergens anders werken ze met AM en PM (12 urige) systemen.
idd , mensen zijn in staat om patronen te herkennen , dit is dus een patroon die heel veel mensen herkennen, heel "toevallig over de hele wereld , niet alleen op digitale klokken maar ook op formulieren bijv , het doet er niet toe wat voor systeem er is of of het AM en PM is het gaat erom dat alles dubbel is op alles wat je de hele dag tegenkomt , als je de video terugspoelt ofzo , parkeerkaartjes met de tijd erop enz
quote:
Nu heb je een persoon die de combinatie 17:17 vaak terug ziet komen. Is het dan logisch om direct naar het paranormale te verwijzen, of is het logischer om een tastbare verklaring te zoeken in de voorspelbare natuur van de mens?
Een verzinsel is ook niet tastbaar en 1 van de voorspelbare dingen van de mens is patronen herkennen , het zal VEEL eerder voorkomen dat men een patroon herkend dan dat iemand iets verzint wat er niet is .
of ligt dat bij jou anders ? jij verzint meer dan dat je iets herkent ? en zo nee waarom een ander dan wel ?
het kan zijn dat iemand de godganse dag 17:17 11:11 22:22 12:12 13:13 14;14 enz enz tegenkomt ohhh wat toevallig zeg en dan ook nog in periodes .
quote:
En nu gaat die persoon een Amerikaanse versie van Windows gebruiken en staat er ineens 5.17PM op de klok. Valt het dan nog steeds op denk je? Is het dan nog steeds paranormaal?
[..]
5:17 valt niet binnen hetzelfde patroon dat mensen herkennen , dat als voorbeeld geven is dus niet relevant . bij de meeste begint "het" met 11:11 , onafhankelijk van elkaar , zo willekeurig ....
quote:
Als het tocht kan een raam op een kiertje staan, of een familie spoken houdt een feestje achter je rug om.
ligt aan de omstandigheden toch .. als er een raam op een kiertje staat grote kans dat het idd tocht , denk je nou echt dat mensen graag als eerste spoken aanwijzen ? bij zoiets kleins en normaals ? mensen denken aan spoken als het juist niet normaal is ... slaap lekker vannacht .. houd jij hun handje vast ? nee he ..
waarom zouden ze dat dan graag willen zoals je zegt .
quote:
Ik ga voor de meest voor hand liggende verklaring, waar jij bijvoorbeeld zonder te twijfelen alles probeert te koppelen aan paranormale zaken.
makkelijk praten als jij het niet hebt he , je weet dus eigenlijk niet wat er word bedoeld en raad maar (tot een grens) en kan je er niks bij voorstellen .. prima , maar dat zegt alleen iets over jou en niet over de ander .
quote:
Mijn instelling is ook niet dat gelovigen "zwakzinnig" zijn, dat zijn jouw woorden. Ik probeer alleen aan te kaarten dat andere, ietwat tastbaardere, opties ook nog open staan. En naar mijn mening hoor je nooit uit te komen op paranormale zaken omdat er altijd (geen enkele uitzondering) betere antwoorden zijn.
[..]
En denk je dat ik bijv niet daaraan denk ? waarschijnlijk kom je dus op een antwoord die je wilt horen en die je wilt zien want dat is jouw manier zo te horen , Jij komt wel op de "betere" antwoorden he .. lucky you .
quote:
Zou kunnen, maar dat wilt niet zeggen dat het per definitie paranormaal is of zou kunnen zijn.
Want tot nu toe heeft geen enkele paranormale bewering, van spoken tot ouija boards, van aliens tot yeti's, van gedachtenlezers tot wichelroedes ook maar enkel bewijs opgeleverd.
ik heb allang bewijs voor het paranormale of ik het nou wilde zien of niet dus spreek voor jezelf , wat je niet kent kan je ook niet missen en bestaat niet .
Stand: {ontelbaar} tegen 0 voor de wetenschap

PRECIES .
quote:
Sorry.
je doet geen sec af aan mijn ervaringen met je denkwijze dus ........ geloof wat je wilt geloven .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS