Waar woont Max Westerman eigenlijk?quote:Op donderdag 26 januari 2006 18:46 schreef Klingon het volgende:
Ik ben er nog steeds, morgenavond vliegen we terug.
Het weer is erg goed vergeleken met NL. Zo tussen de 5-15 graden, weinig regen en nog geen sneeuw. De afgelopen dagen ontzettend veel gedaan, en kan niet zo lang internetten dus zal de hoogtepunten even opsommen:
- Phantom of the Opera op Broadway, wat een geweldige musical.
- Max Westerman ontmoet, tijd lang met elkaar gesproken en natuurlijk foto's en boek laten signeren.
- Gisteren met VIP-kaarten naar de Daily Show met Jon Stewart, en Anthony Hopkins was te gast![]()
- Rondleiding gehad bij ABC, opnieuw veel mensen ontmoet.
De foto's (zo'n 200 stuks) komen van het weekend, ben zaterdagmiddag namelijk terugNu weer terug NY in, dus tot snel!
http://www.fotopic.net heeft volgens mij geen limiet, althans, ik ben er nog niet overheen gegaan.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 16:10 schreef Klingon het volgende:
Ben er weer. Trip was helemaal te gek. Iemand nog een manier om zo'n 180 mb aan foto's te hosten?
HI New York is wel een hostel dus geen hotel, heb er 20 euro per nacht betaald.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:00 schreef ChRoNiC het volgende:
Ik vroeg me af of er misschien een goedkoop hotel (Carter was nog een beetje boven budget) in NY zat, eventueel een jeugdhostel.
Het budget is namelijk enigszins beperkt.
Iemand een tip?
Dat is inderdaad goed te doen ja. Nou een hotel is geen need. Gewoon een plek om te slapenquote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:01 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
HI New York is wel een hostel dus geen hotel, heb er 20 euro per nacht betaald.Qua hotel is Carter echt een van de goedkopere. Je kan ook eens kijken op www.cheaphotels.co.uk
"Goed te doen."quote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:04 schreef ChRoNiC het volgende:
[..]
Dat is inderdaad goed te doen ja. Nou een hotel is geen need. Gewoon een plek om te slapen
Het was sarcastischquote:Op zaterdag 28 januari 2006 17:05 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
"Goed te doen."Je kan natuurlijk ook nog kijken op www.couchsurfing.com om te zien of iemand nog een bank overheeft.
![]()
Ok, thanksquote:Op zaterdag 28 januari 2006 16:30 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
http://www.fotopic.net heeft volgens mij geen limiet, althans, ik ben er nog niet overheen gegaan.
Goeie vraag, weet niet meer precies waar.. maar het was daar wel in de buurt. Bij straatrooster wat foto's genomen, die komen later nog online (hopelijk vanavond). Stappen in Downtown was gezellig, ben alleen de naam van die bar vergeten (in Little Italy). Lekkere muziek en veel bierquote:Op zaterdag 28 januari 2006 18:04 schreef Dizzee het volgende:
Leuk progamma.Straatrooster Marilyn Monroe, dat is toch bij Columbus Circle? Wat heb je daar gedaan? En hoe was het stappen in downtown?
Jaquote:
Tegenover Madison Square Garden.quote:Op zondag 29 januari 2006 15:26 schreef -J-D- het volgende:
Vorig jaar had ik in deze reeks gepost. Ik zou toen in mei naar New York gaan. Het ging toen niet door omdat bij mijn broer kanker was geconstateerd.
Nu is hij weer een heel stuk beter en het zonnetje schijnt weer in onze familie.
Dit jaar gaan we de 2e poging doen
Ik ken de data niet uit mn hoofd maar eind april gaan we 8 dagen naar New York. Helaas konden we niet langer ivm werk, maar goed, dit kan ook leuk worden.
Hotel PENNSYLVANIA
Ik zal de komende tijd weer veel mee lurken en me alvast verheugen
Zo'n 500 dollar daar, hotel + reis en vervoer zo'n 900 dollarquote:Op zondag 29 januari 2006 13:48 schreef Jaguarized het volgende:
Klingon, wat ben je nou kwijtgeweest totaal?
Ahaquote:Op zaterdag 28 januari 2006 19:43 schreef Klingon het volgende:
[..]
JaOngeveer een uurtje met de groep gepraat over z'n werk van de afgelopen 15 jaar. Daarna is hij met onze groep + z'n stagiair meegegaan naar de Daily Show.
of er ligt een half opgedronken milkshake in die gore koelkastquote:Op zondag 29 januari 2006 16:15 schreef Douwe het volgende:
Kamers zijn iets minder. Ik kwam onder het bed beschimmelde Fruittella's tegen, en in de scheidingswand naar de naastgelegen kamer zat ook een deur, wat het nogal een gehorig geheel maakte
Voordeel is idd de locatie, metro zit letterlijk onder het hotel, op Times Square kom je door simpelweg 5 minuten door dezelfde straat te wandelen als het hotel zit
tof, die van ons was gevuld met schimmel een mirakel!quote:Op zondag 29 januari 2006 17:34 schreef Douwe het volgende:
Die koelkasten daar zijn tof. Als je er een fles Cola in legde, was hij de volgende dag gevuld met ijsblokjes! Een mirakel!
Eén van de docenten heeft in NY 2x14 VIP-tickets weten te regelen voor onze groep, via de achterdeur aangeklopt en met de producer gekletst. Was wel leuk dat Jon Stewart ons Nederlanders weer herkenden de tweede avond (How did you do that, you're all from Holland right?)quote:
Is dat niet erg kort?quote:Op zondag 29 januari 2006 19:38 schreef Mik-xa het volgende:
Hey mensen,
ik wil een reisje New York boeken. Nu zit ik even dit topic te lezen en vroeg ik me af of het goedkoper is om via Antwerpen te vliegen (ik woon dichterbij Antwerpen dan bij Amsterdam, en wellicht scheelt dat met belastingen enz).
Zijn er sowieso nog goede tips betreffende goedkopere reisorganisaties (we willen donderdag 9 maart heen gaan, en maandag 13 maart terugkomen)
Idd erg goeie supermarkt, veel Budweisers gehaald voor in het hotel hahaquote:Op zondag 29 januari 2006 20:22 schreef Jaguarized het volgende:
@Klingon, die Fairway supermarkt was behoorlijk goedkoop! Mijn vaste prik voor boodschappen.
Idd, jammer dat het er na 6 uur behoorlijk druk was.quote:Op zondag 29 januari 2006 20:40 schreef Klingon het volgende:
[..]
Idd erg goeie supermarkt, veel Budweisers gehaald voor in het hotel haha
Het is misschien handiger vlucht en hotel los te boeken, omdat reisbureau's amper dergelijk lange NY trips aanbieden.quote:Op zondag 29 januari 2006 22:06 schreef ChRoNiC het volgende:
Iemand nog tips qua goede sites waar je een stedentrip van een week a 10 dagen kan boeken? Ik had www.new-york.nl, daar staan wel leuke reisjes maar het probleem is dat dat voor 4 dagen is. Dat vind ik veel te weinig!
Heb jij nou al geboekt voor april?quote:Op zondag 29 januari 2006 22:18 schreef Douwe het volgende:
[..]
Het is misschien handiger vlucht en hotel los te boeken, omdat reisbureau's amper dergelijk lange NY trips aanbieden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |