Hou me op de hoogtequote:Op maandag 6 maart 2006 11:46 schreef Rewimo het volgende:
Ik heb morgen een afspraak met de huisarts over (o.a.) mijn B12. Ik ga overleggen of ik toch niet beter elke maand een injectie kan halen omdat ik erg laag zit. Volgens Lemmens hebben ze in België een B12-supplement maar hier is dat volgens mij niet te krijgen. Zal morgen in elk geval dat mailtje even meenemen.
Misschien een stomme vraag, maar ik neem aan dat de chirurgen dat toch ook weten? Waarom doen ze het dan nog steedsquote:Op maandag 6 maart 2006 18:01 schreef Beessie-Jen het volgende:
ik weet wat je bedoelt Isa.... op de IC houden we vaak al rekening met een opname als er een maagbandje op het programma staat....
erg vaak complicaties inderdaad....
quote:Op maandag 6 maart 2006 18:09 schreef -Bubseltje- het volgende:
Ik ga naar Terneuzen dokter Cardon schijnt de GBP operaties te doen dus hopelijk kom ik bij haar terecht.
Ik heb idd ook veel negatieve verhalen gelezen over maagbandjes. Dus het ik kijken donderdag wat de internist zegt en later wat de chirurg zegt. Op het verwijsbriefje staat ook niet expliciet dat het om een maagbandje gaat ook de GBP staat erop. Mijn gevoel gaat nogsteeds naar een GBP. Net nog menzis gebald en nog maals gevraagd hoe de procedure is en zo doe ik het goed dus dat is wel fijn![]()
Ik heb de dokter de site van wlsinfo gegeven vind ie altijd wel interessant internetsites![]()
nou... wat dacht je van het financiele gebeuren? en die steken hun kop gewoon in het zand, want het ligt nooit aan de chirurg toch?quote:Op maandag 6 maart 2006 18:03 schreef Troel het volgende:
[..]
Misschien een stomme vraag, maar ik neem aan dat de chirurgen dat toch ook weten? Waarom doen ze het dan nog steeds![]()
In sommige gevallen wil ik dat wel geloven jaquote:Op maandag 6 maart 2006 18:30 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
nou... wat dacht je van het financiele gebeuren? en die steken hun kop gewoon in het zand, want het ligt nooit aan de chirurg toch?![]()
helly zit wel vol suiker toch?quote:Op woensdag 8 maart 2006 10:29 schreef Funnie het volgende:
Ik denk eerder dat ze het eerst zo proberen omdat het minder ingrijpend is ofzo? (maagband )
Bubseltje, wat fijn dat je je verwijskaart nu hebt!
Meaghan, suc6 gewenst bij deze grote stap!
Ik heb gewoon tabletten gekregen Rewimo, 3 maal daags 1 Samen met die vitC en een pakje helly sinasappelsap neem ik dat in. Echte jus de orange vind ik nog te scherp. Dit is iets wateriger. En lukt wel. Wordt er alleen af en toe zo misselijk/weeig van die tabletten.
Verjaardag van mijn zoon gisteren weer overleefd, 12 jaar alweer de jongste! Gaat erg hard!
In overleg met mijn huisarts ga ik proberen die Belgische B12-medicijnen die Lemmens aangeraden heeft te pakken te krijgen. Lukt dat niet of helpen die niet voldoende, dan kan ik eventueel op injecties overgaan. Met mijn waarde van 0,12 zou twee maal per jaar in principe voldoende moeten zijn. Dat valt dus wel meequote:
Lijkt me ook niet zo'n goede keuze eigenlijk. Nog niet eens vanwege de suiker, maar meer vanwege het gebrek aan zuur (het is limonade, geen sap). Je zou misschien in plaats hiervan een vitamine C-bruistablet kunnen nemen, dat is in elk geval zuurder (en er zit ook geen suiker in, wel zoetstoffen).quote:Op woensdag 8 maart 2006 10:38 schreef Troel het volgende:
helly zit wel vol suiker toch?
Kan je niet gewoon sinaasappelsap verdunnen met water?
Hallo zeg, dit is puur de feitelijke informatie, ik heb erg mijn best gedaan er op geen enkele wijze een mening aan te hangen.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:07 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik vind dit echt weer een reactie als "je moet het niet doen als je kinderen wilt, want al je kinderen worden met ondergewicht geboren en dat is te vergelijken met kinderen uit de hongerwinter-reactie".
Het kan toch ook op een andere toon waardoor je niet die vieze bijsmaak eraan plakt?
Bedoel je dat moeders in een rolstoel slechte moeders zijn?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 15:00 schreef -Bubseltje- het volgende:
En als ik (...) in een rolstoel komen omdat mijn heupen het niet aankunnen? Ben je dan een goede moeder?
Klopt, normaal moet je ook 1 tablet innemen ik moet er 3 op een dag innemen samen met vit.C 500 tabletten. dus alle twee, 3 maal daags. Ik neem aan dat de internist daar rekening mee houdt.quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:18 schreef Rewimo het volgende:
Ik hoop het FunnieHet is gewoon lastig dat je ook vitamines en mineralen voor een groot gedeelte bypasst. Je moet er in feite meer van innemen dan een ander om er hetzelfde profijt van te hebben.
Dat heb ik daarna al gezegd dat dat niet erg is maar het beter is om het te voorkomen dus ik zeg dat absoluut niet zoals jij het wil interpreteren. Als je iets verder had gelezen had je het al kunnen weten.quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:38 schreef anneja het volgende:
[..]
Bedoel je dat moeders in een rolstoel slechte moeders zijn?
Jah, da's raarquote:Op donderdag 9 maart 2006 13:34 schreef Isabeau het volgende:
(en een arts die zich bezighoudt met obesitasproblematiek die geen goede maat bloeddrukband heeft?)
Hallo, ik vraag of dat daadwerkelijk is wat ze bedoelt, dat is iets heel anders dan wat jij nu stelt. En ik begrijp al dat ze dat helemaal niet bedoelt, gelukkig maarquote:Op donderdag 9 maart 2006 13:05 schreef Funnie het volgende:
Jij stelt het nu heel cru alsof ze oordeelt dat alle ouders in een rolstoel slecht zijn. Maar dat is wat JIJ ervan maakt!
Heel erg offtopic hoor, maar ik heb ook een heupafwijking en ik vroeg me puur uit nieuwsgierigheid eigenlijk af wat voor heupafwijking je hebt. Heupdysplasie toevallig? (En natuurlijk hoef je niet per se te antwoorden hierop want ik heb er eigenlijk helemaal niks mee te maken...). Maar om dit stukje toch weer ontopic te krijgen: hoe meer gewicht, hoe meer je gewrichten op moeten vangen dus ik vind het super goed van je dat je deze stap hebt gezet! Succes met alles!quote:
ja, dat zekerquote:Op donderdag 9 maart 2006 14:16 schreef Rewimo het volgende:
Als rolstoeler kun je een prima ouder zijn. Maar als je kunt voorkómen dat je in een rolstoel terecht komt lijkt me dat praktisch gezien toch wel een stuk makkelijker
Ik heb idd Heupdysplasie en luxatie en dat heeft mij eingenlijk altijd wel belemmerd met bewegen.quote:Op donderdag 9 maart 2006 14:08 schreef Kittyme het volgende:
[..]
Heel erg offtopic hoor, maar ik heb ook een heupafwijking en ik vroeg me puur uit nieuwsgierigheid eigenlijk af wat voor heupafwijking je hebt. Heupdysplasie toevallig? (En natuurlijk hoef je niet per se te antwoorden hierop want ik heb er eigenlijk helemaal niks mee te maken...). Maar om dit stukje toch weer ontopic te krijgen: hoe meer gewicht, hoe meer je gewrichten op moeten vangen dus ik vind het super goed van je dat je deze stap hebt gezet! Succes met alles!
Bekend probleem... Maar omdat dit geen heupentopic moet gaan worden denk ik, verlaat ik dit topic weer. Oh ja, mocht je op zoek zijn naar ervaringen omtrent heupdysplasie: kijk op www.heupdysplasie.nl *topic weer uitsluipt*quote:Op donderdag 9 maart 2006 16:01 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Ik heb idd Heupdysplasie en luxatie en dat heeft mij eingenlijk altijd wel belemmerd met bewegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |