In plaats van te werken zit je een beetje op Fok te janken over de auto van een ander.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:24 schreef sr_firewire het volgende:
Wat doen wij in godsnaam fout, dat we niet zo succesvol zijn![]()
![]()
Schrijffoutquote:en hun permitteren zich gewoon bakken van een vermogen...
Wij komen meestal op een eerlijke manier aan ons geld (of aan een auto), en tja, dan verdien je wel een pak minder.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:24 schreef sr_firewire het volgende:
Wat doen wij in godsnaam fout, dat we niet zo succesvol zijn![]()
![]()
Uhuh, vastquote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:30 schreef N.icka het volgende:
Het zijn inderdaad gewoon jongelui die hard gewerkt en gespaard hebben , ben best trots op hen
De auto`s zijn ook een beetje van de onsquote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:30 schreef Zeverzak het volgende:
Betalen wij die als belastingbetaler voor ze ofzo?
Nouja misschien wonen ze met zijn 8 in een goedkoop huurhuis. Dat bespaart een hoop geld. Alleen winkelen bij turkse winkeltjes is goedkoop. En naast de uitkering wat bij verdienen kan een leuk zakcentje opleverenquote:
om een BMW van 50.000 te bekostigen???quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:33 schreef Geesoes het volgende:
[..]
Nouja misschien wonen ze met zijn 8 in een goedkoop huurhuis. Dat bespaart een hoop geld. Alleen winkelen bij turkse winkeltjes is goedkoop. En naast de uitkering wat bij verdienen kan een leuk zakcentje opleveren![]()
Je houdt je aan de wet. Daar gaat het al fout.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:24 schreef sr_firewire het volgende:
Wat doen wij in godsnaam fout, dat we niet zo succesvol zijn![]()
![]()
Als ze de auto met alle huisgenoten kopen...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:38 schreef SinCerEly het volgende:
[..]
om een BMW van 50.000 te bekostigen???
ok, uitkering van 800,- en geen onkosten betekent 800*12=9600 + bijklussen (als eerlijke gastarbeider ... soort van) 500*12=6000
9600+
6000
15600 p/j
Dat betekent 3 1/2 jaar sparen zonder ook maar IETS te kopen ... dus ik denk niet dat dat een reeel beeld is van hoe de gemiddelde 20-jarige aan een auto van 50.000 kan komen
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:39 schreef Bismarck het volgende:
Je houdt je aan de wet. Daar gaat het al fout.
Dus zet een paar van je vriendinnen achter de ramen. Drink eens een biertje met wat Joegoslaven om je netwerk uit te breiden en verkoop eens wat coke aan yuppen en Volendamse jongeren.
Voor je het weet kruis jij ook in die CLK over de Westblaak met in de achterbak Svetlana van 17 die je net gaat droppen bij die advocaat van 47.
Daarmee zit je in veel gevallen denk ik helemaal niet zo ver van de waarheid.... Verder bestaat er natuurlijk altijd nog zoiets als een occasiondealer. Als ze hun hippe BMW kopen met 40.000 op de teller scheelt dat al heel wat geld.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:39 schreef Bismarck het volgende:
[..]
Je houdt je aan de wet. Daar gaat het al fout.
Dus zet een paar van je vriendinnen achter de ramen. Drink eens een biertje met wat Joegoslaven om je netwerk uit te breiden en verkoop eens wat coke aan yuppen en Volendamse jongeren.
Voor je het weet kruis jij ook in die CLK over de Westblaak met in de achterbak Svetlana van 17 die je net gaat droppen bij die advocaat van 47.
[afbeelding]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dan lopen ze wel binnen.
Dus.
Ik denk dat je meer moet denken aan een koop op afbetalingsregeling oid en dat ze rekening houden met de restwaarde van zo`n BMW die vrij hoog is als je er een beetje zuinig mee ben.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:38 schreef SinCerEly het volgende:
[..]
om een BMW van 50.000 te bekostigen???
Dat betekent 3 1/2 jaar sparen zonder ook maar IETS te kopen ... dus ik denk niet dat dat een reeel beeld is van hoe de gemiddelde 20-jarige aan een auto van 50.000 kan komen
Gierig is uitgevonden door Nederlandersquote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:29 schreef Bullet-tooth het volgende:
Zoals een kennis het eens goed verwoordde: "die mannetjes doen al hun geld in hun auto en hun uiterlijk omdat ze dan 'respect' krijgen, maar als je bij ze thuis komt kunnen ze je niet eens een kopje koffie aanbieden, zo armoedig."
Je slaat de spijker op z’n kop. Ik heb mij dat ook vaak afgevraagd (wordt er dagelijks mee geconfronteerd, en ik woon niet eens in de randstad...).quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:24 schreef sr_firewire het volgende:
Valt me de laatste tijd heel erg veel op, Marokkanen van een jaar of 20 die in wagens rijden waar je bang van wordt.... Hoe komen die gastjes er eigenlijk aan ?
Wij paupere Nederlanders moeten het doen met onze afgeragde Golfjes en Opelsen hun permitteren zich gewoon bakken van een vermogen...
Wat doen wij in godsnaam fout, dat we niet zo succesvol zijn![]()
![]()
Bij turken en marokkanen is het inderdaad doodnormaal dat de ouders grote zakken met geld naar hun kinderen sturen. Of dat bijvoorbeeld hun hypotheek voor hun wordt betaald.. en meer van dat soort zaken.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:53 schreef kareltje_de_grote het volgende:
En velen krijgen van hun ouders een fikse klap geld, sommigen zelfs een complete auto. Waar pa dus 30 jaar voor gewerkt heeft.
Het typische 'Woar doetie het vaon' ,quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:53 schreef rashudo het volgende:
Ik kijk ook altijd met argwanende ogen naar dit soort types.
idd. Het is geen zuivere koffie.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:53 schreef rashudo het volgende:
Ik kijk ook altijd met argwanende ogen naar dit soort types.
in theike is dat ook normaal hoor.....quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:54 schreef rashudo het volgende:
[..]
Bij turken en marokkanen is het inderdaad doodnormaal dat de ouders grote zakken met geld naar hun kinderen sturen. Of dat bijvoorbeeld hun hypotheek voor hun wordt betaald.. en meer van dat soort zaken.
Ik woon liever in een klein huis met lekker etenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:04 schreef simmu het volgende:
[..]
in theike is dat ook normaal hoor.....
(theike = st willbrord in brabant --> 'alles vor ut jong!')
dure huizen daaro, bakken van autos', maar kom je bij die lui thuis staat er oud brood en ultra cheapo pindakaas op het menu, geloof me, ik kom oorspronkelijk uit die buurt (en ben asap weggevlucht de randstad in)
Ik kijk meer op van een Marokkaan op de fiets dan van een Marokkaan in een Mercedes. Ik woon toch al zo'n 17/18 jaar in Den Haag en het aantal Marokkanen dat ik op een fiets heb gezien zijn op twee handen te tellen.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:48 schreef Flurry het volgende:
Zit ook een stukje psychologie in... die paar jonge Marocs in een dikke BMW vallen ontzettend op omdat je dat niet verwacht. Daarom lijkt het net of het er heel veel zijn... Marocs in afgeragte opeltjes of op de fiets vallen niet op, net zomin als dikke blanke zakenmannen in een fout pak en even dikke BMW.
Ik kijk altijd argwanend naar BMW rijders, beroerde 'chauffeurs' meestalquote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:53 schreef rashudo het volgende:
Ik kijk ook altijd met argwanende ogen naar dit soort types.
Ja dat vraag ik me zeker af.. overigens heb ik dat ook bij onze blanke medemens in dezelfde situatie. Zo ken ik iemand die een mooie Golf 5 kado kreeg van haar ouders. En ook al meteen de eerste week schade reed. En nu al iets van 10 keer schade heeft gereden. Ik weet het, jaloezie is verkeerd maar dat is gewoon te ergquote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:54 schreef Reza-impreza het volgende:
[..]
Het typische 'Woar doetie het vaon' ,
En daar schamen ze zich gelukkig ook niet voor... Bij mij in de buurt rijdt er een BMW rond waar op de achterruit behalve wat onbegrijpelijk turks gebrabbel "Ali&Gurkan" staat in van die mooie sierlijke letters.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:53 schreef kareltje_de_grote het volgende:
sommigen kopen trouwens ook een auto met hun broers, dus 4 broers die dan 1 BMW kopen.
Als je werkt valt dat nog wel mee ja.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:07 schreef Reza-impreza het volgende:
[afbeelding]
valt best mee in prijs , kost maar 16,950 euro
hmm, dan heb je indd wel zo'n typische pimpbak.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:07 schreef Reza-impreza het volgende:
[afbeelding]
valt best mee in prijs , kost maar 16,950 euro
Over dit stukje tekst wordt te makkelijk heengestapt.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:29 schreef Bullet-tooth het volgende:
Zoals een kennis het eens goed verwoordde: "die mannetjes doen al hun geld in hun auto en hun uiterlijk omdat ze dan 'respect' krijgen, maar als je bij ze thuis komt kunnen ze je niet eens een kopje koffie aanbieden, zo armoedig."
Italianen schijnen indd ook tot op vrij hoge leeftijd, zelfs na hun huwelijk nog thuis te blijven wonen. Dus jah, dan heb je geld zat.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:10 schreef SlaadjeBla het volgende:
[..]
Over dit stukje tekst wordt te makkelijk heengestapt.
Dit heb ik vaker gehoord, maar dan over Italianen. Sjieke maatpakken, dure auto, maar verder een kaal flatje en een oude, stoffige bank voor een zwart/wit TV. Uiterlijke schijn dus, waar we dus in lijken te trappen. Ik vermoed dat het iets met de zuidelijke macho-cultuur te maken heeft.
meld misdaad anoniem enzoquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:09 schreef sr_firewire het volgende:
Hier in de buurt woont een marokkaan van wie bekend is in heel de stad dat het een dealer is. Rijdt een dikke BMW, zijn vader heeft hij een BMW X5 gekocht, rijdt in de zomer altijd door de stad wheelies te trekken met zijn sportmotor etc. Maar nou vraag ik me dus af... als iedereen het hier toch weet (in welke handel hij zit), waarom de politie dan niet
Ik vind het i.i.g. erg raar dat zulk soort mensen gewoon rond kunnen lopen, terwijl mensen met een kleine wietplantage wel hard aangepakt worden.
Jij komt zeker nooit buiten of woont in Wassenaar.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:14 schreef TC03 het volgende:.
Iedereen zegt altijd wel dat die jonge buitenlanders in dure auto's rijden, maar ik heb dat eigenlijk nog nooit gezien.
Uhuh, liever nietquote:
ik denk dat dit meer hout snijdt dan het generaliseren over criminele achtergrond. Overigens moest ik bij dit topic onwillekeurig denken aan het liedje van Fluitsma en van Tijn:quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:10 schreef SlaadjeBla het volgende:
[..]
Over dit stukje tekst wordt te makkelijk heengestapt.
Dit heb ik vaker gehoord, maar dan over Italianen. Sjieke maatpakken, dure auto, maar verder een kaal flatje en een oude, stoffige bank voor een zwart/wit TV. Uiterlijke schijn dus, waar we dus in lijken te trappen. Ik vermoed dat het iets met de zuidelijke macho-cultuur te maken heeft.
Dat is vanwege mama's lekkere macaroni. Daarvoor had ik ook best thuis willen blijven wonen, maar ja ze hebben de slot op de voordeur veranderd en reageren niet meer op de deurbel...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:12 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Italianen schijnen indd ook tot op vrij hoge leeftijd, zelfs na hun huwelijk nog thuis te blijven wonen. Dus jah, dan heb je geld zat.
Drugshandel mn vrindquote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:24 schreef sr_firewire het volgende:
Wat doen wij in godsnaam fout, dat we niet zo succesvol zijn![]()
![]()
Misschien bel je wel aan bij het verkeerde huis ?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:19 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Dat is vanwege mama's lekkere macaroni. Daarvoor had ik ook best thuis willen blijven wonen, maar ja ze hebben de slot op de voordeur veranderd en reageren niet meer op de deurbel...![]()
hahh, gelukkig we hebben een rellerquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:25 schreef RUSTGRAAG het volgende:
Als papa nu eens zijn goed lopende shoarmakeet heeft verkocht en de opbrengst aan zoonlief heeft geschonken???
Bij mij zit een koffieshop in de straat van een turk, die heeft meer dan een miljoen omzet per maand, legaal!!!
Gefinancierd door johnies en anita's in kadetjes die al hun zuur verdiende (of gejat?) geld naar die lui brengen!!!!
Zwaar verslaafd aan de stik!!!!!! Duizenden, alleen al in mijn stad, nog niet al die duizenden Duitsers geteld die dagelijks ff komen scoren.
Verbieden en kapotschoppen die lui bah. kots kots
En je woonde in Kerkrade toch ? Dan mag jij me vertellen welke koffieshop daar zo goed loopt....quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:25 schreef RUSTGRAAG het volgende:
Als papa nu eens zijn goed lopende shoarmakeet heeft verkocht en de opbrengst aan zoonlief heeft geschonken???
Bij mij zit een koffieshop in de straat van een turk, die heeft meer dan een miljoen omzet per maand, legaal!!!
Gefinancierd door johnies en anita's in kadetjes die al hun zuur verdiende (of gejat?) geld naar die lui brengen!!!!
Zwaar verslaafd aan de stik!!!!!! Duizenden, alleen al in mijn stad, nog niet al die duizenden Duitsers geteld die dagelijks ff komen scoren.
Verbieden en kapotschoppen die lui bah. kots kots
als je veel aan beligė of duitsland levert haal je dat wel heur.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:28 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
En je woonde in Kerkrade toch ? Dan mag jij me vertellen welke koffieshop daar zo goed loopt....Trouwens een miljoen per maand, das 33.000 euro per dag, ervan uitgaande dat een koffieshop 10 uur open is per dag, betekend dit 3300 euro per uur..... Yeah Right
![]()
Opscheppen Overdrijven is ook een kunst.
Duizend bezoekers op een avond die echt niet voor een grammetje komen!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:28 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
hahh, gelukkig we hebben een reller
hoe weet je dat ie een miljoen omzet per maand heeft?
wat moet verboden en kapot geschoten worden? Die sjonnie's en anita's, die opel kadetjes, die duitsers, de koffieshop?
Zeg ik ergens winst ???quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:32 schreef Nawien het volgende:
Omzet is iets anders dan winst he![]()
Al lijkt 1 miljoen omzet per maand me tog wel ietsjes () overdreven
![]()
Gelukkig zit er maar een lage marge op stuff he!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:32 schreef Nawien het volgende:
Omzet is iets anders dan winst he![]()
Al lijkt 1 miljoen omzet per maand me tog wel ietsjes () overdreven
![]()
Hej, ik herken je!! Je jatte van de week mijn autoradio en scheurde toen weg op je dikke puch maxi die je nog eerst moest aantrappen, hufter!!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:20 schreef Nawien het volgende:
[..]
Drugshandel mn vrind![]()
Ik ken teveel marrokaantjes die dealen en in die sjieke gruuwlijke wagens rijden
Beetje wittie dealen, hier in den haag gebeurt dat bijna op elke hoek. Maar je moet je oge een beetje open houde wil je dat zien.
Lul man, tis Coffeeshop weet je...quote:
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:26 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
In plaats van te werken zit je een beetje op Fok te janken over de auto van een ander.
Grens heerlen kerkrade!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:36 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
als je veel aan beligė of duitsland levert haal je dat wel heur.
ik ken het wereldje. weet van de vele kilo's per dag.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:42 schreef RUSTGRAAG het volgende:
[..]
Grens heerlen kerkrade!
Ligt op hrb, mot je s gaan kijken voor de fun!![]()
Eigenaar heeft eerst vast gezeten voor handel in harddrugs!!!
Kunnen we het hebben over die figuren met hun auto's of wil je de topic weer zo graag naar jou kant trekken ??quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:42 schreef RUSTGRAAG het volgende:
Grens heerlen kerkrade!
Ligt op hrb, mot je s gaan kijken voor de fun!![]()
Eigenaar heeft eerst vast gezeten voor handel in harddrugs!!!
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:42 schreef 455H07E het volgende:
TS heeft ook een avatar welke representatief is voor de algemene toon in zijn posts/topics.
Kan je met de hand op t hart beloven dat ze dat met gemak halen!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:37 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Zeg ik ergens winst ???
En 3300 euro per uur haal je lauw dus nooit he, ook al zit je dicht in de buurt van de Belgische/Duitse grens. Die tenten lopen goed dat klopt, maar niet overdrijven in miljoenen per maand
Heeft er alles mee van doen! is gewoon een uitwas waar we t hier over hebben!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:46 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
Kunnen we het hebben over die figuren met hun auto's of wil je de topic weer zo graag naar jou kant trekken ??
[..]
Lul niet als je niet mee wil praten
naja, ik noem het slim zakendoen.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:46 schreef RUSTGRAAG het volgende:
[..]
Kan je met de hand op t hart beloven dat ze dat met gemak halen!
Omzet wordt aan de overkant van de straat gewit in een restaurant van ze dat voor geen meter loopt maar wel megaaaa omzetten scoort!!!
Heb ik maar een woord voor: ongewenst (stempel in paspoort)
Jah je bent een echte insiderquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:46 schreef RUSTGRAAG het volgende:
Kan je met de hand op t hart beloven dat ze dat met gemak halen!
Omzet wordt aan de overkant van de straat gewit in een restaurant van ze dat voor geen meter loopt maar wel megaaaa omzetten scoort!!!
Heb ik maar een woord voor: ongewenst (stempel in paspoort)
en nu ga je vertellen door wiequote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:53 schreef RUSTGRAAG het volgende:
O sorry, we zullen het weer over de door jou gehate marokkanen in veel te grote BMW's hebben!
P.s. die van mn pa is 3 maanden geleden gejat???
En hij had er hard voor gewerkt en wel belasting betaald....![]()
Vuile russen die hier komen jatten op bestelling?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:54 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
en nu ga je vertellen door wie![]()
Das wel klotequote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/806009/2/50#34152510]dinsdag 17 januari 2006 10:53
O sorry, we zullen het weer over de door jou gehate marokkanen in veel te grote BMW's hebben!
P.s. die van mn pa is 3 maanden geleden gejat???
En hij had er hard voor gewerkt en wel belasting betaald....![]()
m.a.w. je bent net zo'n pauper als die gasten, want je woont in een buurt vol krapuul.....quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:55 schreef RUSTGRAAG het volgende:
o, ja, ik ben een outsider, trouwens, ik kijk er gewoon dagelijks op uit op dat wat zich daar afspeelt, ben gewoon niet blind.
Ja maar je hebt snel genoeg in de gaten of iemand 1 keer langs rijd of elke dag langs rijdquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:56 schreef Gizmore het volgende:
[..]
Das wel klote
@ TS: misschien hebben ze die BMW's wel geleend (nee niet als in stelen) van een familielid. Ik bedoel, toen een vriend van me net zn rijbewijs had en we voor iets met school naar Den Haag moesten en we namen de auto van zn broer waren er ook van die mensen die keken van: huh, hoe komen die daar nu weer aan (vette Astra Coupé Turbo) en we waren toen ook allemaal net 18 dus ja...
Ja dat klopt, en ik geniet er van om kankerlijers als jou te bestelenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:39 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Hej, ik herken je!! Je jatte van de week mijn autoradio en scheurde toen weg op je dikke puch maxi die je nog eerst moest aantrappen, hufter!!![]()
![]()
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:03 schreef Nawien het volgende:
Ja dat klopt, en ik geniet er van om kankerlijers als jou te bestelen![]()
nou nou, ik ben 25 en rij in een auto van 105.000 dus zijn niet alleen marokezenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:24 schreef sr_firewire het volgende:
Valt me de laatste tijd heel erg veel op, Marokkanen van een jaar of 20 die in wagens rijden waar je bang van wordt.... Hoe komen die gastjes er eigenlijk aan ?
Wij paupere Nederlanders moeten het doen met onze afgeragde Golfjes en Opelsen hun permitteren zich gewoon bakken van een vermogen...
Wat doen wij in godsnaam fout, dat we niet zo succesvol zijn![]()
![]()
zoals nog meer?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Jij kent vrijwel alle 'wereldjes' he. Mag ik je aanraken?![]()
Ja, belastinggeld verziekt (van hard werkende NL.ers)quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:12 schreef trebbors het volgende:
Hier worden al onderzoeken naar gedaan door justitie. Veel van deze autos worden bekostigd door criminele activiteiten aldus justitie. Er wordt wel degelijk iets tegen gedaan
ging je niet weg uit nederland?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:17 schreef RUSTGRAAG het volgende:
[..]
Ja, belastinggeld verziekt (van hard werkende NL.ers)
Om vervolgens niks aan dit soort zaken te doen.
Nederland is een smerige Narcostaat geworden waar de onderwereld en bovenwereld zich vrijelijk door elkaar bewegen![]()
Weet je wat jij zou moeten doen ? Verhuizen naar een land met een dictator.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:17 schreef RUSTGRAAG het volgende:
[..]
Ja, belastinggeld verziekt (van hard werkende NL.ers)
Om vervolgens niks aan dit soort zaken te doen.
Nederland is een smerige Narcostaat geworden waar de onderwereld en bovenwereld zich vrijelijk door elkaar bewegen![]()
Ik woonde in de rustigste buurt van hrl. tot deze lowlifes hier kwamen ondernemenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:01 schreef sr_firewire het volgende:
[..]
m.a.w. je bent net zo'n pauper als die gasten, want je woont in een buurt vol krapuul.....![]()
En ik verneuk jou topics ? Heb er pas in 1 gepost die jij geopend hebt, wannabee groenfronter dat je bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |