BBC !!!!!!quote:Op zondag 15 januari 2006 12:04 schreef Elgigante het volgende:
[..]
SBS is het enige minpuntje aan het Darts, die mannen hebben er geen kaas van gegeten hoe je een traditioneel evenement op een professionele en warme manier brengt zonder in hausannastemming te komen omdat er toevalig twee Nederlanders in de finale staan.
Die Stompe en van Dijk in de studio gecombineerd met een "ik heb de klepel horen luiden maar weet niet waar de klok hangt' Hans Kraay is gewoon hilarisch.
Om over het wedstrijdcommentaar nog maar te zwijgen...
Aan SBS6: De Mensen die het Darts volgen spreken meestal een beetje tot redelijk goed Engels en kunnen alles zelf wel vertalen, hou dus gewoon je bek als er op het podium gesproken wordt.
Dat is juist kickenquote:Op zondag 15 januari 2006 16:35 schreef BB-King het volgende:
Het enige minpuntje van Jelle is juist zijn opkomstmuziek, verder is ie top!
I agree!quote:Op zondag 15 januari 2006 16:35 schreef BB-King het volgende:
Het enige minpuntje van Jelle is juist zijn opkomstmuziek, verder is ie top!
Totaal niet.quote:Op zondag 15 januari 2006 08:16 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Is het populair in de VS?
Ben benieuwd of ze daar Darten uberhaupt kennen...quote:Op zondag 15 januari 2006 17:00 schreef popolon het volgende:
[..]
Totaal niet.
Ik volg het via de BBC op tv.
jawel, ben in een sportsbar geweest waar wel borden hingen en pijlen achter de bar verkrijgbaar waren (vraag niet wat voor borden en pijlen, maar goed het was er)quote:Op zondag 15 januari 2006 17:01 schreef Skwish het volgende:
[..]
Ben benieuwd of ze daar Darten uberhaupt kennen...
Oh heerlijk van die electronische kroegborden met plastic pijlen en toeters en bellen. Met als klap op de vuurpijl,quote:Op zondag 15 januari 2006 17:04 schreef Guard het volgende:
[..]
jawel, ben in een sportsbar geweest waar wel borden hingen en pijlen achter de bar verkrijgbaar waren (vraag niet wat voor borden en pijlen, maar goed het was er)
precies mijn vraag voor iemand die in het buitenland zitquote:Op zondag 15 januari 2006 17:12 schreef ilona-scuderia het volgende:
Is de finale ook online terug te bekijken, dan hoef ik 'm niet op te nemen...
Heb je geen precies link?quote:Op zondag 15 januari 2006 17:24 schreef Jeroen_M het volgende:
Ja, op BBC.co.uk...
i agreequote:
Ik zag net wat beelden van Jelle op de site van de BBC maar die waren van slechte kwaliteit dus dan zal de rest dat ook wel zijnquote:Op zondag 15 januari 2006 17:24 schreef Jeroen_M het volgende:
Ja, op BBC.co.uk...
Thanksquote:Op zondag 15 januari 2006 17:36 schreef popolon het volgende:
[..]
http://news.bbc.co.uk/sol/ukfs_sport/hi/av/nb_wm_fs.stm?nbram=1&news=1&nbwm=1&bbwm=1&bbram=1&nol_storyid=4588676
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |