rollerdeoquote:Op zaterdag 15 mei 2010 14:34 schreef Symbol het volgende:
Ik vind gewoon ja... het moet kunnen want vind jij het zelf lekker dan om met zo'n bosje haar waar 't zweet vanaf druipt te zitten ?Maarja.. scheren he.. doe daarna maar eens deo erop![]()
Dit moet wel een troll zijn... toch... toch?quote:Op zondag 16 mei 2010 15:47 schreef mtx1680 het volgende:
Nee. Omdat gay.
Scheelt wel dat ik niet zwaar behaard ben![]()
Jazekerquote:Op zondag 16 mei 2010 16:52 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Dit moet wel een troll zijn... toch... toch?
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 10:55 schreef HowAreYouDoing het volgende:
haargroei vanaf men 10-11bij mij begon het heul vroeg.
1 maal geschoren maar dat jeukt dus gewoon laten groeien en af en toe bijknippen.
ben nu 15 en borsthaar is ook begonnen
Is in de zomer onderdeel van mijn anti-zweetlucht beleid. 's Winters doe ik er niet zo veel aan.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 22:52 schreef hornage het volgende:
ik scheer al jaren mijn okselhaar. Is zeker 's zomers toch heel wat frisser
Het verschilt een beetje van persoon tot persoon, maar bij sommige mensen zie je 's zomers onder het zwemmen echt de plukken wel uitsteken.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:10 schreef pasopikbijt het volgende:
[..]
Ik meen het nog steeds.
Ik bedoel, kom op. Hoe vaak zie je nou iemands okselhaar?
Ik doe het elke week woensdag en zaterdag (woensdag voor het sporten, zaterdag voor het werken)quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |