Tsja, Mulaudzi en Ramzi kunnen niet deelnemen, en dat die Russische Olympische kampioen er niet bij was kan Som niks aan doen.quote:Op zondag 13 augustus 2006 18:44 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Maar Som wint 'slechts' een ek. Op een wk mag ie blij zijn als die de finale haalt, nu kan die winnen.
Hij verdiend een nominatie, maar ik ga toch nog steeds voor Theo Bos.
toevoegen Inge dekker, karin Ruckstuhl en bram som en nederlandse honkballers.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:37 schreef sportfreak het volgende:
Voorlopig zou ik gaan voor:
mannen:
Bob de Jong
Theo Bos
Pieter van den Hoogenband
vrouwen:
Ireen Wust
Marianne Timmer
Marianne Vos
team:
Rabobank wielerploeg
ABN Amro 1
Jong Oranje voetbal
Maar er kan nog veel veranderen met het ek zwemmen, het ek atliek en de wk hockey voor mannen en vrouwen,
Voetbal op het ek van Jong Oranje na dan.quote:Op zondag 27 augustus 2006 12:18 schreef komrad het volgende:
Eigenlijk was alles wel oke tot zeer goed, behalve het voetbal.
Totaal weet ik het niet, maar laat ik het dan maar tot gouden beperken:quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:27 schreef komrad het volgende:
hoeveel medailles op de diverse WK/EK en de OS hebben we eigenlijk al verzameld??
En Timmer.quote:Op zaterdag 23 september 2006 18:14 schreef komrad het volgende:
Marianne Vos heeft tot nu toe niet echt veel concurrentie zover ik het me nu kan bedenken alleen Wust
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |