quote:Op woensdag 2 augustus 2006 11:20 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik nomineer Robert Doornbos. Gewoon erg strak elke keer weer en volgend jaar lekker punten pakken met zn wagen van RBR.
Dit jaar is het weer zover: acteur David Walliams die voor het goede doel het kanaal overzwom is op dit moment favoriet om sportpersoonlijkheid van het jaar te wordenquote:Op woensdag 2 augustus 2006 22:00 schreef tong80 het volgende:
Ach in Engeland werd Red Rum in 1975 sportsperson of the year.
Ik wil hem niet als sportman vhj, maar een nominatie zou ik wel terecht vinden. De klasse die hij liet zien in de Tour is misschien al wel anderhalf decennium niet meer vertoond door een Nederlander. In het voorjaar is zijn niveau altijd erg hoog. Dat zou juist een reden zijn hem eindelijk eens die prijs te geven.quote:Op donderdag 3 augustus 2006 14:40 schreef hetsjhokleek het volgende:
Waarom zijn er hier die Boogerd sportman van het jaar willen hebben. Hij heeft in de voorjaarsklassiekers hetzelfde gepresteerd als elk jaar dus niets uitzonderlijks. Hij is Nederlands kampioen geworden maar dat was ook wel te verwachten en het is de vraag hoe fair dat was. En hij reed een tour die misschien iets beter was dan zijn eerdere tours maar ook niet opvallend.
Alleen als hij dit jaar nog iets groots wint bijvoorbeeld Lombardije ok het wereldkampioenschap dan verdient hij een nominatie.
Ik ben het zelf tot nu toe wel eens met het lijstje dat sportfreak heeft gepost.
Of morgen Ruckstuhl... bij de dames dan. Een goeie meerkamper is natuurlijk sowieso eigenlijk de beste sporter die we hebben.quote:Op maandag 7 augustus 2006 13:55 schreef tong80 het volgende:
Misschien voegt Rutger Smith zich er vandaag bij
Ik ben gewoon van mening dat een nominatie voor sportman van het jaar daadwerkelijk een prestatie moet hebben neergezet en niet zoals jij aangeeft leuk heeft meegedaan.quote:Op maandag 7 augustus 2006 14:12 schreef thijsdetweede het volgende:
[..]
Ik wil hem niet als sportman vhj, maar een nominatie zou ik wel terecht vinden. De klasse die hij liet zien in de Tour is misschien al wel anderhalf decennium niet meer vertoond door een Nederlander. In het voorjaar is zijn niveau altijd erg hoog. Dat zou juist een reden zijn hem eindelijk eens die prijs te geven.
Laat ik het zo zeggen: Zelfs als Michael niks meer klaarmaakt dit jaar, vind ik zijn jaar beter dan dat van Pieter. Met alle respect overigens. En zeker ook beter dan Bob de Jong. Zijn 10k was voor een Nederlander nauwelijks uitzonderlijk te noemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |