quote:Op vrijdag 13 januari 2006 18:14 schreef tonks het volgende:
Ik las ergens dat iLife 06 de illegale kanalen ook berijkt heeft, gaat dat toch snel
Dat kan helaas niet.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 18:42 schreef Tijn het volgende:
Ik ben benieuwd of iWeb ook naar andere hosts dan .Mac kan publishen. Zo ja, dan denk ik dat ik het ga gebruiken, want ik wil wel eens "ff snel een site maken" en met iWeb ziet het er dan ook gelijk fatsoenlijk uit
Ja en dat is ook vrij simpel denk ik!quote:Op vrijdag 13 januari 2006 18:53 schreef Hugster het volgende:
[..]
Dat kan helaas niet.
Maar ik heb wel gehoord dat het geheel ook lokaal te saven is, en dan is het nog een kwestie van handmatig uploaden.
Ja, dat is vrijwel hetzelfde wat mij betreftquote:Op vrijdag 13 januari 2006 18:53 schreef Hugster het volgende:
[..]
Dat kan helaas niet.
Maar ik heb wel gehoord dat het geheel ook lokaal te saven is, en dan is het nog een kwestie van handmatig uploaden.
Ik gebruik eigenlijk alleen iTunesquote:
Okayquote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, dat is vrijwel hetzelfde wat mij betreft
Overigens moet ik erbij vermelden dat ik de 0/5 rating voor dat nummer van het plaatje, dat ik het daar wel eens mee ben.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:17 schreef Furious het volgende:
Een leuk programma overigens, ik weet niet of deze al eens vermeld is, maar anywho; Growl.
Voor mooie meldingen bij bepaalde programma's op je scherm laten toveren. Bijv; een melding van een nieuw nummer in iTunes:
[afbeelding]
Ik had 'em destijds op m'n iBook staan.
http://www.apple.com/ilife/quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:18 schreef tonks het volgende:
Jawel hoor bij de keynote wel. iLife, iMovie, iDvd , Garageband , iWeb en iTunes
Nee, hij is uit het iLife pakket.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:18 schreef tonks het volgende:
Jawel hoor bij de keynote wel. iLife, iMovie, iDvd , Garageband , iWeb en iTunes
Hij had het toch over 6 applicaties binnen iLife of is mijn geheugen zo slecht aan het worden?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:19 schreef Hugster het volgende:
[..]
Nee, hij is uit het iLife pakket.
Dit zag je voordat hij iWeb ging aankondigen.
Ja, hier ook. En er is niemand die 'em verder heeft dan 16,4 %quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:23 schreef tonks het volgende:
nu issie bij mij opees 0.0 kbs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |