Dit is het FB topic van KLB, een aangezien je niet meer in DIG kan kun je het beste een topic openen in het FB forum over deze kwestie.quote:Op vrijdag 20 januari 2006 19:01 schreef i-spy24 het volgende:
en kan iemand in deze apple slowchat het gebash nu ik zelf daar me zelf niet in kan verdedigen ff allemaal weghalen aangezien het een Apple slowchat topic is en geen bash-topic en dus puur over alleen de Mac moet gaan.
Als mensen mij willen bashen dan mogen ze mailen zoveel ze willen en de confrontatie aangaan ipv alleen maar stoer bashen van afstand als jezelf je niet kunt verdedigen
Hmmmz, ik geef het een kansquote:Op vrijdag 20 januari 2006 20:54 schreef DaveM het volgende:
klagen over het journaal is tegenwoordig verboden?
Journaal maakt reclame!
Laatst werd een klaagtopic van mij in DIG (over Microsoft produkten) gesloten omdat men bang was voor gebash, dus ik denk: zoiets maar niet in een ander subforum (GC ofzo) maar netjes in KLB.
Is het weer niet goed!
Stuk of 8 reacties heb ik daar verwijderd. Ff beter opletten in het vervolg dus.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 12:16 schreef woutabest het volgende:
welke klootmalloot heeft porno over de band gespoeld...
opgeschoond? kappen met gebagger?
Volgens mij heb je alleen mijn reactie weggehaald in dat topic die overduidelijk nep is.![]()
Het stond eerst niet in KLB, het topic is door ijsmeis verplaatst. En het zou heel best waar kunnen zijn, al zet ik er om heel eerlijk te zij ook wel vraagtekens bij. Maar goed, kijk het even aan, en anders moet een mede mod er maar even over beslissen. Ik ga nu naar me werk, anders kom ik te laat...quote:Op zaterdag 21 januari 2006 12:33 schreef woutabest het volgende:
Maar dan nog, het topic is nep. De OP is gewoon oldskool bagger, zoals die we dagelijks zagen laatste weken.
hij is al dicht hoor, en overigens paste jouw post prima in het lopende topic.. Twee topics over hetzelfde onderwerp is niet echt nodig. Een topic er over is voldoende.quote:Op zaterdag 21 januari 2006 15:30 schreef Dirktator het volgende:
Het grote "Ik kots over het kosten over carnaval topic" , dit slaat op puin, ander topique is al geopend en dit gaat uit de hand lopen.
Ik zie niet in waarom. het maakt het topic er echt niet beter opquote:Op zaterdag 21 januari 2006 16:23 schreef Flyga het volgende:
Kan iemand die TT weer even terug zetten in wat het was, namelijk hoerekots... Danku2 Belgische meisjes met een geil accent...
Het gaat er niet om of het goed is, maar het trekt nu andere kijkersquote:Op zaterdag 21 januari 2006 16:30 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Ik zie niet in waarom. het maakt het topic er echt niet beter op
En dan komen wij de boel weer opschonen. Werkverschaffing heet datquote:Op zaterdag 21 januari 2006 16:33 schreef Flyga het volgende:
[..]
Het gaat er niet om of het goed is, maar het trekt nu andere kijkers...ik ben geen pot
![]()
O-P-R-U-I-M-S-L-O-T-J-Equote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:12 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Gabbers ,Hardcore en andere Lonsdale mongooltjes
Leg eens uit waarom is die dicht
Lees de sluitpost eens. Buzzer gaat dat topic opruimen en wil dat even doen zonder dat er posts bij komenquote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:12 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Gabbers ,Hardcore en andere Lonsdale mongooltjes
Leg eens uit waarom is die dicht
Gebruik je logisch verstand gewoon. Alhoewel dat moeilijk gaat op dit uur, ook voor mijquote:Op zaterdag 21 januari 2006 23:18 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Ik post in reeksen geen idee wat een opruim slotje is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |