Speciaal voor jou dan. Omdat het dan misschien iets beter te volgen is. Klik op deze link, klik op het play-pijltje achter 'Darf ich das behalten' en lees mee.quote:Op maandag 23 januari 2006 02:55 schreef svann het volgende:
Lastig altijd, dat Duits.
puick!!quote:Op vrijdag 27 januari 2006 02:44 schreef schvvmert het volgende:
Ik ben nu toch bezig,dan hier ook nog ff zinloos melden dat ik nog wakker ben.![]()
Ze zijn op.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 02:46 schreef mcDavid het volgende:
[..]
puick!!
neem nog een pilsje [afbeelding]
Depeche Mode.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 02:51 schreef broer het volgende:
Welke band ga je kijken, Lamon?
Maar binnen de verwachting die ik van Idols heb. Ik ben geen fan van het programma zeg maar.quote:Op zondag 29 januari 2006 02:11 schreef Marble het volgende:
Wat een Marescha-misère he, Lamon.
Het is een aardig meisje.quote:Op zondag 29 januari 2006 02:15 schreef Lamon het volgende:
Maar binnen de verwachting die ik van Idols heb. Ik ben geen fan van het programma zeg maar.
Ze had gewoon net even dat beetje meer, wat dus niet in het concept paste, zeg maar.
En dan vinden ze het gek dat ze al 2 jaar lang alleen maar eendagsvliegen weten te produceren.
Mwoah, hoort meer in de categorie vergane glorie wat mij betreft.quote:Op zondag 29 januari 2006 03:51 schreef broer het volgende:
Depeche Mode is toch nog steeds erg goed? Of niet, Cora?
Knora!quote:Op zondag 29 januari 2006 05:15 schreef Cora het volgende:
[..]
Mwoah, hoort meer in de categorie vergane glorie wat mij betreft.
Ik vind de (oude) muziek nog steeds wel geweldig hoor.
Hell yeah.quote:Op zondag 29 januari 2006 03:51 schreef broer het volgende:
Depeche Mode is toch nog steeds erg goed? Of niet, Cora?
Kijk nou dan!quote:
Tielepetie.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:16 schreef Arcee het volgende:
[..]
Kijk nou dan!
Ik zat net te kijken wanneer je voor 't laatst gepost had. Ben je er zo maar ineens.
Hoi.
Ik heb het twee keer gelezen en dat vind ik genoeg. Wat jij wil, dus.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:05 schreef I.R.Baboon het volgende:
Beste lezer,
Nu Semi-Bikkeltijd internationaal gaat wordt het toch hoog tijd om wat nadere afspraken te maken. Ik heb vanaf vandaag internet op mijn laptop, en dus is de afstand bed-computer nog nooit zo gering geweest voor mij. Dit zorgt er dus ook voor dat ik erg regelmatig in semi-bikkeltijd kan posten, maar daarbij komen wel wat practische bezwaren naar voren.
Zoals u weet is het in Ierland één uur eerder dan in Nederland. Dus terwijl het op fok 1 uur geweest is is het hier 12 uur. Nu zijn er verschillende handelingspatronen denkbaar:
1) We gaan uit van 1 uur lokale tijd. Dit geeft het beste weer of de posters in dit topic echte bikkels zijn. Nadeel is wel dat er ook om twee uur 's middags gepost kan worden in dit topic, wat de overzichtelijkheid niet ten goede zal komen. Daarnaast is het lullig voor de mensen in andere tijdzones, omdat er niet gereageerd mag worden door mensen in locaties waar het nog niet 1 uur is.
2) De Fok!tijd is leidend. Dit zorgt er voor dat er ouderwets vanaf 1 uur gepost kan worden. Nadeel hierbij is dat ook niet echte semi-bikkels (zoals ondergetekende op dit moment) in het topic kunnen posten, oftewel dat er wel genot wordt verschaft zonder dat er voor geleden is. De hele doorhalen-om-SB-te-halen factor verdwijnt (nu valt dat bij mij nog wel mee, want 12 uur is nog steeds wel iets, maar goed, voor in Amerika woonachtige fokkers zal het halen van 8 uur niet zo schokkend zijn.
3) Mensen die niet in de tijdzone van Nederland zitten (GMT+1) mogen niet posten in S-B.
Uit eigenbelang heb ik wel een voorkeur, maar ik wil natuurlijk niet mijn geliefde medesemibikkels tegen de haren instrijken. Dus geef uw visie op dit probleem!
Spinvis is toch slecht voor je. Over een maandje kom je tot dat inzicht en dan ben je blij dat je ze niet bij je hebt.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
En fuckerdefuckerdefuck, ik heb m'n spinviscd's niet op m'n laptop gezet.
En truste terug.quote:
Godverdomme, ik wil naar bed.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:21 schreef I.R.Baboon het volgende:
Arcee, ik verwacht van jou iig toch wel even een intelligente reactie op mijn dilemma.
Je bent natuurlijk alleen volgens je eigen biologische horloge een semi-bikkel. Conclusie: lokale tijd is bindend.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:05 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dus geef uw visie op dit probleem!
Ik ben voor optie 4.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:32 schreef Twisted_fok het volgende:
Hoi semi-bikkels en I.R. in het speciaal
Ik ben voor optie 1.
Graag gedaan.
Leuk dat je er bent, T_F.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:32 schreef Twisted_fok het volgende:
Hoi semi-bikkels en I.R. in het speciaal
Ik ben voor optie 1.
Graag gedaan.
Ik ben dan ook een hele spontane meid I.R.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:39 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Leuk dat je er bent, T_F.. En zo spontaan ook.
Ach. Het begin is er. Ik zie genoeg potentiëel om intiemere contacten aan te gaan.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:43 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Ik ben dan ook een hele spontane meid I.R.
Fijn dat jij dat ook ziet.
Dat klinkt bijna spannend I.R.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:44 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ach. Het begin is er. Ik zie genoeg potentiëel om intiemere contacten aan te gaan.
Een retourtje is 60 euro, my dear.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:47 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Dat klinkt bijna spannend I.R.
Als ik niet had geweten dat je in Ierland zat had ik het misschien wel echt spannend gevonden.
Wat coulant voor I.R.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:46 schreef Stranger het volgende:
Optie 2 natuurlijk.
Dat valt niet tegen.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:48 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Een retourtje is 60 euro, my dear.
Geen argument. I.R. is student. Die drinken doorlopend.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 01:53 schreef Stranger het volgende:
De kroegen sluiten daar eerder, dus het drinken begint ook vroeger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |