abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 21 januari 2006 @ 08:39:16 #176
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_34302556
Ik heb ook nog 20miljoen in kas ik had geprobeerd Kompany voor 17miljoen aan te trekken maar die ging liever voor Juventus spelen Nu heb ik Kruiswijk maar transfervrij gehaald
Bernie en ik zijn tof.
pi_34304149
Leuke van Dordt is trouwens wel dat ze ultralage verwachtingen hebben. Want toen ik in de eerste ronde van de beker de amateurs van Be Quick '28 met 1-5 klopte, kreeg ik het bericht dat de voorzitter met tranen in zijn ogen had gekeken, zo blij was hij met de uitslag en mijn tactische keuzes.

Kan je nagaan, toen ik de eerste periode won met 18 uit 6.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34307275
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 16:17 schreef VoreG het volgende:
Met dat team onderin staan?


En waarom koopt iedereen Yildirim?!
Ik heb Yildirim gelijk gekocht voor mn juventusteam. Hij is voor iemand met zijn kwaliteiten goedkoop, hij is GRUWELIJK goed in voorzetten, vrije trappen en corners. Dus hij is in elk team een gevaarlijke factor. Hij is pas 23 en wordt nog beter. Verder is ie international op dit moment bij mij en dat is ook goed voor zn ontwikkeling. Ben vrij tevreden over hem. Ik bedoel, ik heb Zlatan voorin lopen en Yildirim geeft leuke balletjes op zn hoofdje en dan goal goal goal!
pi_34312488
Zo, weer wat verder met Dordt. Helaas uit de beker, na een 0-2 tegen Roda, waarin ik beter was, maar niet wist te scoren.

In de competitie gaat het nog steeds lekker. Zie ook:



Wel in de 14e wedstrijd tegen mijn eerste competitienederlaag aangelopen, maar ik heb nog een aardige marge. Kampioen worden zou wel een superstunt zijn, maar ik heb wel erg goede spitsen. Nick van der Velden (10 uit 7 in de competitie) was er 2 maanden uit en is nu weer terug, om Eddy Putter (12 uit 14) te ondersteunen. Beiden zijn huurlingen. Putter lijkt onhoudbaar, aangezien Charlton, Bordeaux en Lecce hem al volgen. Hopelijk wacht RKC met verkopen tot na het seizoen. Volgens mij moet dat contractueel ook wel.

Verder heb ik al veel vrienden in de selectie. Zo sta ik bij het favoriete personeel van Vito Wormgoor, Jimmy van Baarlen, Moussa Kalisse en John den Dunnen.

Al met al dus nog steeds een zeer leuk potje, aangezien ik zelf al mijn transfergeld heb moeten verkrijgen door verkopen en dus lekker kan bouwen. Bovendien verwachten ze helemaal niks, dus dat is lekker spelen.

Ik vrees wel een beetje dat als ik de titel misloop en dus deelneem aan de nacompetitie, dat mijn huurlingen dan ineens halverwege worden weggehaald. Maar dat is van later zorg.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_34314382
Hey ik heb het spel sinds een anderhalve week ook en na het enigszins doorkrijgen van waar het fout kan gaan ben ik inmiddels aardig bezig met Emmen. Heb Leferink voor 900k, Oosting voor 100k en Blaauw voor 650k verkocht om de salarisdruk wat te verlagen. Ik heb een Poolse spits gekocht voor 26k die het doel redelijk weet te vinden, Zyad Jusic (10k) die voor een club als Emmen heel aardig is, ene Nelemans (transfervrij en ook niet verkeerd) een Cyprioot die Samaras heet voor iets van een ton en in november komt er een transfervrije Zweed voor de rechtsback positie bij. En dan vergeet ik bijna te zeggen dat ik Jurgen Dirckx transfervrij op de kop heb kunnen tikken.

Mijn trainingsstaf heb ik inmiddels ook behoorlijk aangepast en om voor een club als Emmen op shooting na op alle onderdelen minstens 3 sterren bij de training te hebben vind ik persoonlijk wel redelijk goed. En dat terwijl ik qua salaris alleen het afkopen van de vorige coaches moest afschrijven (oftewel ze zijn niet duurder dan de coaches die ik al had)

Mijn financiële balans is daardoor ook wel positief, nog wel... Het is echter wel frusterend dat ik elke maand consequent wel enkele tonnen verlies. Qua salaris zit ik slechts ongeveer E. 30.000 boven de grens. Er klopt dus iets niet in de financiële huishouding en ik vraag me af of ik daar enige invloed op uit kan oefenen.

@ MethodMich: Aangezien jij Dordrecht doet heb je daar misschien wel wat ervaring mee, aangezien bij elk bericht over Dordrecht wel vermeld staat hoe zwaar Dordrecht het wel niet heeft.

Trouwens, wat ik vervelend realistisch vind: Lille of Lyon ofzo en Bayer Leverkussen zijn geïnteresseerd in Jordy Hoogstrate en ja hoor: Hij voelt de druk op zijn schouders al weer toenemen
pi_34314592
Bij mij gaan de centen ook niet goed, maar ik heb wat dure spelers weggedaan. Mijn loonverschil is nu nog -2 k, dus redelijk. En om de maand stort het bestuur weer iets, dus tot nu toe merk ik er weinig van.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 21 januari 2006 @ 17:56:15 #182
42940 Kang-He
Sklansky $$$ Millionaire
pi_34316315
Weet iemand hoe het zit met het verschil tussen full time - part time contracten?
pi_34317146
Met NAC nu ver in het 2e seizoen, het 1e seizoen 4e geworden na een lange tijd mee te hebben gedaan voor de titel haakte ik in de laatste 6 wedstrijden af door geen enkele wedstrijd te winnen.
Deden we in het echt het ook maar zo goed

Screenies

Eindstand vorig jaar:


Stand dit jaar:


Grappig berichtje wat ik net tegenkwam :
Chris van Nijnatten: "Het gevoel dat NAC iets onmetelijks was, iets Bredaas en iets ongelooflijk moois en warms, zelfs zo mooi en warm dat je er letterlijk voor ten strijde wilde trekken"
pi_34317473
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 17:56 schreef Kang-He het volgende:
Weet iemand hoe het zit met het verschil tussen full time - part time contracten?
Lijkt mij dat het in ieder geval van invloed is op de salariseisen en de trainingsarbeid... Maar zover was je zelf zeker ook al wel gekomen?
pi_34317930
Ondanks dat ik weer in de slechte resultaten ben teruggevallen heb ik me toch geplaatst voor de 2e ronde van de Champions League. In 't laatste duel moest ik thuis tegen Dinamo Kiev, we stonden allebei op 7 punten maar onderling resultaat gaf Kiev 't voordeel. Ik moest dus winnen, dat deed ik ook door 'n degelijke 1-0 overwinning met Koné als doelpuntenmaker en Roncatto als passversturende MoM

Hopelijk geeft dit positieve resultaat wat meer vertrouwen en kan ik nu echt aan de weg naar de top beginnen
"If you're not a manc, you're a wank"
pi_34335431
quote:
Op zaterdag 21 januari 2006 17:56 schreef Kang-He het volgende:
Weet iemand hoe het zit met het verschil tussen full time - part time contracten?
Part time komt een speler minder op de training en heeft naast zijn voetbalwerkzaamheden ook nog andere bezigheden, zoals ook een andere baan. Waar het op neerkomt is dat die speler minder uren werkt voor je club. Ik geef mn spelers daarom ook geen part time contracten en maak t weinig mee.
pi_34346046
Als je een klein clubje hebt in financiele problemen kan het handig zijn. Serie C ofzo.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 22 januari 2006 @ 19:35:26 #188
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_34353146
met nog 2 wedstrijden te gaan , sta ik derde in 2e seizoen in league 2.
Vorig jaar net degradatie ontlopen , geen spelers kunnen aantrekken omdat er geen was/is en nu de play-off halen en misschien wel rechtstreekse promotie
Lijkt me beter dat ik niet promoveer met dit spelersmateriaal
Maar ja een beetje geld kan ook geen kwaad
Ik ben inmiddels overleden
  zondag 22 januari 2006 @ 21:05:39 #189
100191 PirE
Geaux Tigers
pi_34357175
quote:
Op zondag 22 januari 2006 16:00 schreef methodmich het volgende:
Als je een klein clubje hebt in financiele problemen kan het handig zijn. Serie C ofzo.
Of Conference . De helft van mijn selectie heeft nog part-time contracten, maar mijn club is pas na de promotie naar Conference national professioneel geworden .

Spelers op part-time contracten trainen minder en hun stats gaan ook minder snel omhoog, maar ik zou ook een extra baan zoeken als ik een part-time contract had van 55 Pond per week .
“Never assume you will win, never feel safe, never feel confident, never send a "We got this!" text, never take anything for granted, never pose for a picture late in the game, always expect the worst while rooting for the best.”
  zondag 22 januari 2006 @ 21:40:16 #190
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_34358816
derde geworden en dus gepromoveerd.
Volgend jaar FGR , dat wordt dus degradatie
Ik ben inmiddels overleden
pi_34360818
ik had eerst mn twijfels over cavenaghi, maar die zijn helemaal weggenomen samen met rosenberg een perfect spitsenkoppel! beiden een hattrick tegen Feyenoord. Het kostte wat tijd, maar mn machine loopt gesmeerd
pi_34361754
Eindelijk een goedkope back-up voor Drogba kunnen krijgen. AS Roma was zo vriendelijk om Nonda voor 700k van de hand te doen. Wát een koppert zeg.
Wordt nu wel een groot Afrikanenfestival bij Leeds. Maar goed, veel goeie Engelse spitsen zijn er gewoon niet (of ze zijn veel te duur).
pi_34363512
ik vind het echt geen kloot aan dat de voorzitter zomaar slechte spelers koopt voor veel geld.. ik dacht bij feyenoord zal dat wel niet gebeuren maar nee hoor

nu heb ik weer geen zin meer om verder te gaan.. ging net zo lekker
pi_34367743
quote:
Op zondag 22 januari 2006 22:51 schreef Butra het volgende:
Eindelijk een goedkope back-up voor Drogba kunnen krijgen. AS Roma was zo vriendelijk om Nonda voor 700k van de hand te doen. Wát een koppert zeg.
Wordt nu wel een groot Afrikanenfestival bij Leeds. Maar goed, veel goeie Engelse spitsen zijn er gewoon niet (of ze zijn veel te duur).
Drogba is echt supergoed, vooral in de lucht.
pi_34367770
Zojuist gesprek gehad met een fm-kenner. Ik dacht altijd dat creativiteit een direct verband hield met creatieve vrijheid en dat he t tond voor geniale technische beweginkjes uitvoeren om langs verdedigers te komen. Maar dat blijkt niet waar: (let niet op mn typekunsten ) Aangezien ik vermoed dat veel mensen dit niet weten, post ik het gesprek even voor een deel:


Pim zegt:
whats creatiove freedom then exactly?
Pim zegt:
does that ahve to do mroe with technique and flair than creativity?
Ackter zegt:
creative freedom = his license to stray from your tactics when he wants to
Ackter zegt:
creativity is just vision
Ackter zegt:
it could be worded better
Pim zegt:
but that free roll though
Ackter zegt:
no, free role is freedom to roam around the pitch
Pim zegt:
i thought creativity is the freedom he gets to be creative..like doing what he wants to egt past defenders
Ackter zegt:
creative freedom is related to instructions, free role is related to position
Pim zegt:
okay
Ackter zegt:
flair - his ability to do something unexpected
Pim zegt:
does it have a direct connection with the creativity stat
Ackter zegt:
creativity - his ability to know whats going on around him, to see runs, to see passes etc
Ackter zegt:
bo it doesnt
Ackter zegt:
no
Ackter zegt:
well, everythings connected in some way or another, but for what you want, it's not
Pim zegt:
i always assumed it was logical that you give a player with high creativity high creative freedom..its named the same..
Ackter zegt:
yes, its bad naming. there's a lot of that in FM
pi_34375519
Ik ben nu aan het eind van het 4e seizoen van PSV naar Real Madrid verhuist. Alhoewel ik een leuk team had opgebouwd kon ik Real niet weerstaan. Echter het team van Real was wel dermate verneukt dat ik flink wat moest investeren, gelukkig kreeg ik 180 miljoen om dat te doen .

Aankopen waren:
Smedjegarden als DL
Edinho DC
Hubschmann DC (transfervrij, was aanvankelijk als reserve gehaald, maar doet het buitengewoon goed)
Sneijder AMC
van Persie AML
Messi AMLC
Besagno DMC

en nog een aantal onbekendere namen die ik nu niet uit mn hoofd ken

Gelukkig zaten Robinho ,en die andere braziliaanse AM/FC er nog

Ronaldo in intussen coach geworden niet dat ie zo heel goed is, maar wel leuk natuurlijk
pi_34378428
quote:
Op vrijdag 20 januari 2006 12:03 schreef tjakvandiek het volgende:

[..]

jah dat is waar dat is wel irritant jah maar heb jij er meer verstand van dan???
als ik op netwerk druk dan komen er geen servers te staan
Ik weet er niet zoveel van, maar volgens mij moet je tegenstander een game maken, en zijn ip adres aan jou doorgeven..dan moet je tegenstander wachten in het scherm waarbij je teams moet kiezen enz. Als jij dan dat ip van je tegenstander invult in de balk bij join game, moet als het goed is de game tevoorschijn komen.

Als dit niet zo is, moet je ff op google zoeken naar andere oplossingen, misschien ligt het wel aan een firewall of router waarbij je een paar poorten open moet zetten.
pi_34382673
LoL zie ik opeens dat mn gymleraar van school jeugdtrainer is bij Twente
Цой жив
pi_34383013
quote:
Op maandag 23 januari 2006 03:09 schreef PPWB84 het volgende:

[..]

Drogba is echt supergoed, vooral in de lucht.
Alleen het afmaken blijft wat achter bij de rest. Maar inderdaad, als-ie de bal op zn knikker krijgt is het 9 van de 10 keer raak.
Leeds heeft eindelijk weer eens een winning streak te pakken. Na een zeer wisselvallige 1e seizoenshelft wonnen we nu van Plymouth (FA Cup), Boro (5-1) en Newcastle (0-1). Daarvoor werd nog nipt van Chelsea verloren, waar we absoluut een punt verdienden na de rode kaart voor Lampard.
pi_34413840




Wat krijgen we nou?! In z'n profiel helemaal nix te zien en ook Rutten weet van nix
"If you're not a manc, you're a wank"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')